Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Peppetti i Lea - gratuluję synusiów. Dobrze, że wszystko jest w porządku i rosna sobie zdrowo. ja tez chciałabym już wiedziec czy to synek czy córeczka żebym mogła tak jakoś psychicznie się nastawić. Musze jeszcze poczekać do następnego USG. Monia18- prawdopodobnie bedziesz miała córeczkę, to super.bardzo ci gratuluję. Shiva24 - piszesz, że czujesz że to będzie chłopiec. Kurcze ja to zupełnie nie mam żadnego przeczucia. Fakt, że nie chce sie jakoś specjalnie nastawiać na konkretną płeć dopóki nie będę pewna. No nawet snu proroczego nie miałam. A dzisiaj rano też byłam na badaniu krwi pod kątem cukru. Starszna ta glukoza, bez cytryny to na peno bym nie wypiła. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska, ja tez dzisiaj byłam na tym badaniu, pisałam wcześniej i załuje, że nikt mi nie powiedział, że moge to zakwasic cytryna, a tak męczyłam się i mdliło mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 Mysza3 🌼 witaj :) ***Dee - cóż za pytanie - jasne, że Cię przyjmiemy 🌼 Niunia - dobrze, że już wszystko ok. Ja ostatnio przeżyłam coś podobnego ale o mniejszym nasileniu i na szczęście samo przeszło po niedługim czasie. Co do muzyki, to uważam, że to świetny pomysł. Ja - podobnie jak Zielony_talerzyk ❤️ śpiewam mojemu brzdącowi :) kasiek78 - witaj ponownie i nie znikaj na tak długo :) Aniołku - nick widać ale nie ma postu....skrobnij coś jeszcze raz. Jak się czujesz??? Jak budowa??? Lea!!! To Ty masz termin tak jak ja :) i ja też będę miała chłopca :) GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️ Greta - zdjęcia prześliczne :) Widać, że jesteś baaardzo szczęśliwa - i dobrze :) Peppetti - przede wszystkim to gratuluję ZDROWEGO SYNUSIA :))))) Cudownie, ze wszystko jest dobrze...no i ten jedenasty palec ;) Witaj w gronie :) Pola - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY :) 🌼 udanego świętowania w kameralnym gronie! Monia - oj jak Cię męczą z tą niepewnością :) Ale pewnie będzie dziewczynka :) Gratuluję pierwszych zakupów :) Magda7184 🌼 witaj wśród nas kochana. Pisz kiedy tylko masz ochotę!!! Vanilam 🌼 i Soophiee 🌼 - spóźnione ale szczere 😘 Shiva - trzymam kciuki za dobrą pogodę - i u Ciebie i u mnie :) Masz gdzieś foto wózka? Jeśli tak to prześlij link. Kiedy wyjaśni się u Ciebie tajemnica płci?? Malagocha - i tak długo wytrzymałaś ;) hehehh ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Syska Irysek Zielony_talerzyk Miśka To tylko ja Joasia Anaper Kaja Destiny Zekanna Sisterone Szczęściara Azazella Sakahet Tofikowa Tristeza Ninka78 Missarajevo Daria123 Iza iza Jolla25 Kofii Rinka84 Lukrecja Julllka Wiśniowa Ksemma Kamyczek80 Shira23 Samara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kochane - starałam się umieścić Was wszystkie w moim poście - jeśli którąś ominęłam to baaardzo przepraszam. Same widzicie ile nas jest.... namęczyłam się troszkę ;) Przesyłam Wam wszystkim całe mnóstwo uścisków i całusów 😘😘😘 Chcę Wam też uświadomić, że jest nas baaardzo wiele i nie sposób jest co dzień o każdą, która się nie pojawi - pytać. Tym bardziej, że niemal połowa odzywa się sporadycznie. Co nie znaczy, że o Was nie myślimy, nie zastanawiamy się co z Wami jest... Weźcie to pod uwagę zanim pomyślicie, ze nikt nie zauważył Waszej nieobecności. Przecież wszystkie tutaj jesteśmy tak samo ważne... Post chyba rekordowy wyszedł :) Ja od siebie chciałam tylko dodać, że stancji jeszcze nie znaleźliśmy. Ciągle szukamy. Dziś oglądamy następną. Jak znajdziemy to na pewno się pochwalę :) Ja też robiłam \"eksperyment\" z moim synusiem. Pukałam w brzuch podczas jego duużej aktywności. Na początku nic - nie ruszał się wcale, a potem....zaczął mi odpukiwać :)))))) Cudowne :)))) POLECAM!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) peppetti- cieszę się, że w Twoim serduszku gości nadzieja i radość; oby tak było każdego dnia- tego też życzę pozostałym dziewczynom :) fajnie się macie, że znacie już płeć waszych maleństw; ja nawet nie wiem czy na najbliższym badaniu (06.06) będę mieć USG, a jeśli tak, to czy jest ono na tyle dokładne (czyli wyraźne), by płeć poznać; no cóż pozostaje mi czekać i uczyć się cierpliwości ;) dzisiaj mój maluszek wciąż mnie zaczepia przed kompem- może to po jogurcie :) byle nie przeszkadzał mi w pisaniu pracy mgr, bo mam dziś ambitne plany w tej dziedzinie i chcę choć trochę nadrobić zaległości... myślę, że się to uda życzę miłego dzionka i uśmiechu na Waszych twarzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 ja rozumiem, że nas jest dużo i teraz nie mam już żalu o to że nikt nie dopytywał sie gdzie jestem. Zresztą nie było mnie raptem kilka dni, może tydzień. 🌻 Przykro mi było za pierwszym razem bo też sporo pisałam, potem nie odzywałam sie przez miesiąc, byłam w szpitalu, też walczyłam o utrzymanie ciązy a kiedy wróciłam okazało sie że przez ten miesiąc tylko Peppetti kilka razy zaniepokoiła sie co u mnie. Miesiąc to jednak sporo czsu. Zresztą teraz wydaje mi sie że to jest tak że jeżeli nie odzywamy sie ale u nas jest wszystko ok, to ta troska nie jest nam potrzebna tak bardzo ( tak jak u mnie teraz). Gorzej jak rzeczywiście dzieje sie coś złego, wtedy oczekujemy zaineteresowania naszą osobą ( tak jak to było u Miśki i u mnie w marcu). Swietnie rozumiem że nikt nie jest jasnowidzem, znamy sie tylko z forum i nie możemy wymagać żeby reszta dziewczyn wiedziała czy akurat nie mamy czasu czy dzieje sie coś złego. Nie wiem po co to pisze, chyba tak na własne usprawiedliwienie tego co napisałam wczesniej, zebyscie nie myslały ze mam pretensje do kogokolwiek. Mam nadzieje ze tym postem nie wywołam na nowo wojny. :) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Lea- witaj w gronie mam chłopców Peppetti - gratuluję synka ( jednak miałam przeczucie, że będziesz miała chłopca - pisałam o tym wcześniej) Nie dla ciebie różowe kokardki, chyba że jeszcze nie powiedzieliście ostatniego słowa w tym temacie.... Ja też dziś byłam na usg i mój syn też waży 500 gramów Irysek - super, że już wszystko dobrze, odzywaj się często Niunia - Ja mam podobne problemy jak ty, ale u mnie to nerwowe i ja zawsze tak reaguję.Może też dlatego nie mam problemów z nadwagą. Pozdrawiam wszystkie mamusie I jeszcze jedno: jakie te czeszki są walnięte: w karcie ciążowej wpisują sobie tytuł: inżynier, magister i potem siostra wywołuje: pani inżynierka Havrankova, żeby wszyscy wiedzieli, że nie jest np. woźną w szkole.Myślałam, że umrę dzisiaj ze śmiechu. Pozdrawiam wszystkie wysoko i nisko wykształcone tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 👄 👄 za wszystkie życzonka. Ja imieniny miałam prawie miesiąc temu, ale i tak bardzo dziękuję. Zarazem mnóstwo szczęścia dla naszych Zoś :) Soophiee - spełnienia najskrytszych marzeń 🌼 A jeśli chodzi o ciasta, to ja nigdy nie brałam się za to, ponieważ moja mam rewelacyjnie piecze i nie mogłam z nią konkurować :) Odkąd się od niej wyprowadziłam moim popisowym ciastem był sernik, a zarazem takim, który mi jako tako wychodził. Ale odkąd jestem w ciązy, a raczej od czwartego miesiąca non stop mnie nosi i cały czas eksperymentuję. Nawet wychodzi :) Destiny - u nas szkoła trwa 10 tygodni, ale to dlatego, że zajęcia są raz w tygodniu. Jeszcze nie wiem, jaki jest koszt. Podziwiam wszystkie pracujące wrześnióweczki. Ja z moją siedzącą pracą, to chyba bym im tam wykorkowała - ze względu na plecy. ***niunia*** - współczuję wczorajszych perturbacji żołądkowo-jelitowych. Mnie częściej zdarzają się zaparcia, ale raz miałam właśnie rozwolnienie - szok. Najgorszy i najbardziej niepokojący był właśnie ten ból brzucha, ale to chyba jelita. Mam nadzieję, że z każdą minutą jest lepiej :) Też słyszałam o przykładaniu słuchawek z muzyką. Dzisiaj mężuś idzie grać w piłkę, to wieczorkiem zrobię małemu mały koncercik :) magda7184 - witaj 🌼 mamy podobne terminy :) Lea76 - gratuluję kolejnej mamie chłopczyka na naszym forum 🌼 greta78 - super zdjęcia, jak Ci zazdroszczę takich atrakcji. A w ogóle, to wyglądasz rewelacyjnie :) Peppetti - 🌼 🌼 🌼 to od mojego Szymona :) Będzie miał kumpla :) Cieszę się, że dzidziuś jest zdrowy. Zresztą Ty pewnie też odetchnęłaś z ulgą. Pola40 - ja idę na to badanie za 2 tygodnie, alle moja gin od razu powiedziała mi o tej cytrynie. Monia18 - gratuluję córeczki 🌼 Shiva24 - koniecznie puść linka z tym wózkiem :) Irysek - fajnie, że jesteś 🌼 Koniecznie daj znać po wizycie. Ja wczoraj miałam wynoszenie wszystkich gratów z pokoi dla mojego maleństwa. Po niedzieli przychodzi malarz i ..... zacznie się. Zamawianie mebli, firanki, dywanik itp,itd. Szok. Do tego jeszcze wczoraj po zakończonej pracy chłopak mojej siostry stwierdził, że trzeba opić jego obronę sprzed tygodnia. No i wywiązała się mała imprezka. Także wczoraj nawet nie miałam, kiedy do Was zajrzeć. U nas pogoda fatalna. Rano obudziło mnie słonko, a teraz tak leje, że od razu nic mi się nie chce. A myślałam, żeby wyskoczyć do Biedronki i zobaczyć te body :) Ale mam jakoś opory... Mnóstwo słońca i ciepełka dla wszystkich dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek ❤️ nie musisz się absolutnie usprawiedliwiać!!! A tego posta napisałam tak na przyszłość dla wszystkich dziewczyn, którym coś takiego chciałoby przyjść do głowy!!!! Żeby wiedziały, że reszta myśli i martwi się, mimo iż nie wypytuje na forum. Kaja - no ja też się uśmiałam jak przeczytałam Twojego posta :D Mam taką głupią ciotkę w rodzinie...Mój wujek był niegdyś dyrektorem szkoły i w tym czasie ona ludziom nie przedstawiała się po imieniu tylko mówiła: Dyrektorowa jestem! :D :D :D :D :D :D Wstyd jakich mało...no ale rodziny się nie wybiera ;) Vanilam - No to wymusiłaś na nas te życzenia ŁOBUZIARO :P Czekam na sprawozdania z tego całego zamieszania :) Najlepiej jak byś na bieżąco fotki podsyłała :) No ale nie będę Cię zamęczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Cieszę się bardzo , ze u Was sie wszystko pomyślnie układa! :) Gratuluję synków i córeczek, ja dołączam do tego pierwszego grona, już wiemy, ze to facet (heh pięknie nam sie zaprezentował na usg w całej okazałości:)) robiłam w tamtym tyg. takie bardzo szczegółowe usg razem z badaniem echa serca dzidzi jestem strasznie szczęśliwa bo wszystko jest w najlepszym porządku:) mały jest strasznie ruchliwy widziałam nawet jak wkłada sobie nogę do buzi i się krzywi:D Ja przytyłam od początku ciąży już 7 kg...obwód brzucha 92 cm :0 Tez czeka mnie w najbliższym czasie to badanie cukru...już sie zacznę przygotowywać psychicznie jak to taka ohyda ;) swoją drogą czy to jest jakieś nowe badanie? nie przypominam sobie, żebym je miała robione w pierwszej ciąży... Niunia cieszę się ze już się dobrze czujesz :) mam nadzieje, ze Ci sie to więcej nie powtórzy Irysek powodzenia 🌻 Pola najlepsze rocznicowe życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - najlepsze życzenia z okazji rocznicy, niecaly miesiac temu tez obchodzilismy z mezem. A co do tej cytryny to pisalam kilka dni temu o tym badaniu, mi powiedziala kolezanka i lekarz, no i panie w laboratorium tez sie pytaly czy jestem przygotowana do badania :) kaja - wesolo mialas na tej wizycie vaniliam - tez sie zastanawialam na tym body z biedronki, tyle dziewczyn zachwala, ale jakos obawiam sie jeszcze zakupow dla malego, chociaz moze mu cos sprawie na dzien dziecka Zapomnialam ze sie nie chwali dnia przed zachodem slonca i jak rano mowilam ze sliczna pogoda tak sie pozniej rozpadalo. Odpowiednio do mojego nastroju, moj tata ma dzisiaj urodzinki a my tak daleko od niego...jak dzwonilam z zyczeniami to maly zaczal bardziej brykac, moze chcial dziadziusiowi przeslac kopniaka na urodziny. To chyba dla mnie najtrudniejsze w ciazy ze rodzicow mam tak daleko. Dobra koncze bo sie cos za bardzo sentymentalna robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti-rewelacja:)same dobre wiesci!!! bardzo sie ciesze i choc wiem,ze mialas cichutka nadzieje na coreczke(tak jak ja:) ) to jestes przeszczesliwa!!! gratuluje:) dziewczyny dziekuje wam za komplementy i mile slowa-alez wy mnie rozpieszczacie:):):) kochane z was babeczki:) ja dopiero wstalam i pedze na kawusie a wam wszystkim zycze przepieknego dnia i fikajacych salta maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
cześć dziewczyny:):) troszke mnie nie było,mały wypad w góry do siostry sobie urządziłam.Było fajnie i warto troszke świeżego powietrza zaczerpnąć.Mam dylemat,bo ostatnio lekarz do którego chodze troszke mnie rozczarował i powaznie zastanawiam sie nad zmianą lekarza,mam już nawet namiary na ordynatora szpitala w którym chce rodzić i jestem troszke w kropce bo znowu do nowego-troszke dziwnie bede sie czuła,ale to prywatny gabinet więc może bedzie miły bo różnie z tymi lekarzami bywa. pozdrawiam was ciepło:)prawie wszystkie znacie już płeć malucha i mam nadzieje,że na tej wizycie ja również poznam płeć mojej niuni bo ostatnio nie chciała sie ujawniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukrecja - jesli lekarz do ktorego chodzisz cie rozczarowuje to wydaje mi sie ze lepiej go zmienic, zawsze lepiej pozno niz wcale. Ja jestem zadowolona ze swojego lekarza i naprawde jest mi latwiej ze wiem ze jestem pod dobra opieka, na kazdej wizycie jestem badana mam robione usg, zleca mi dodatkowe badania i jak mam jakies watpliwosci to moge mu o tym powiedziec i zawsze ze mna rozmawia i wyjasnia. Wychodze z wizyty spokojna i usmiechnieta. Napradw mysle ze lepiej bedziesz sie czula, gdy bedziez miala zaufanie do swojego lekarza i bedziesz czula sie pod dobra opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Dziekuje za gratulacje. Jestem taka szczesliwa, jakos tak zupelnie inaczej ta ciaze sie odbiera jak zna sie plec dzidzi, no i widzi sie jego zdjecie. Peppetti Gratuluje zdrowego chlopca, zwszystko wskazuje na to ze bedziesz musiala sie starac dalej zeby byla tez dziewczynka.:) Greta78 Super zdjecia bardzo ladnie wygladasz, taka sexy mama Dostalam wczoraj zdjecie mojego syneczka ale zadnych szczegolow mi babka ktora robila USG nie zdradzila. Powiedziala ze lekarz wszystko ze mna omowi podaczas wizyty ale wedlug jej wszystko wyglada dobrze. TO jestwlasnie urok KAnadyjskiej sluzby zdrowia, nic CI nie chca powiedziec tylko wszystkie wyniki sa wysylane do lekarza prowadzacego i on omawia.Z tym ze ja mam wizyte dopiero 22 czerwca. I nie chce tak dlugo czekac zeby sie dowiedziec czy wszystko jest na pewno o.k. DZisiaj znowu skoczylam na sklepy i kupilam druga serie ubranek dla dzidzi. Ok musze konczyc i robic obiadek Pozdrowienia dla wszystkich mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
joasia-tak oczywiście zgadzam sie z tobą w 100%,mam pecha do lekarzy,nie jestem osobą wymagającą specjalnej troski chce tylko byc dobrze poprowadzona przez ciąże,dotychczasowy lekarz to nawet dobrze mi usg nie przedstawił tylko na sztuke jakby mu sie śpieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrrrynka
na to badanie z glukozą najlepiej zabrać taka cytrynkę w płynie, można wlać jej dość dużo i zmienia smak tego świnstwa w lemoniadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie maminki! Pepetii i Kasia 0110 dziekuje za pamiec :)))! Troszke sobie poczytalam , co by od grupy nie odstawac.. zaciekawil mnie temat muzyki ... jako ze troche spiewam ,( chor , schola i lekcje spiewu ) to chciałam wam napisac spiewajcie ile wlezie waszym dzidziom do brzuszka ,nie ma nic lepszego dla maluszka jak słuchanie spiewajacej mamy ... na pewno to zwikszy wrazliwosc malucha a i dziecko harmonijniej bedzie sie tez rozwijalo ... a co do muzyki to polecam oczywiscie muzyke barokowa : Mozart , Bach ,Haydn, Vivaldi ale tez Chopin , Chajkowski , Bethoven itd ...Z tym , ze jesli ktos nie przepada za taka muzyka to nie radze robic nic na sile bo efekt moze byc zupelnie odwrotny .. .ktoras z was wspominala o muzyce relaksacyjnej \" odglosy natury \" super pomysł na pewnno przy takiej muzyce mozna blogo sie zrelaksowac i ukoic rozhustane emocje :-))) Aha ja tylko dodam ze u mnie wszystkie znaki na niebie mowia ze to bedzie dziewczynka! w przyszłym tyg. wybierma sie na wizyte wiec mam nadzieje ze i tym razem pan doktro potwierdzi ze to jednak bedzie mala MAJECZKA :)))! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznać, że jestem pod wrażeniem takiego miłego przyjęcia, myślałam, że nikt mnie nie zauważy a tutaj prosze, takie pozytywne zaskoczenie. To może teraz powiem coś więcej o sobie, tzn. o mojej dzidzi :) lekarz powiedział, że w brzuszku buszuje chłopczyk, na razie nie mamy imienia :(, no i póki co jest po prostu... groszek ;p. Dwa tyg. temu ważył 640 g to chyba spory będzie, kolejna wizyta 6.06 i ja również muszę zrobić to badanie z glukozą, myślę, że w tym, góra w przyszłym tyg. się wybiorę. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziękuję za wsparcie jeszcze raz, u mnie juz spoko. Wczoraj było tak cieplutko że byłam cały dzień w ogrodzie. Gratuluję dobrych wiadomości :) :) :) Na szczęście mam polski polsat cyfrowy i własnie wczoraj w telewizji mówili o tych szczepionkach na przeciwciała. Nie wiem czy któraś z Was to słyszała ale one ponoć są. I z tego co zrozumiałam to w Polsce też kobitki powinny być szczepione w ciąży nie tylko po porodzie. buziaki dla wszstkich mamusiek i ich kruszynek, maluszków i groszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa 🖐️ :-D wpadlam zobaczyc co u Was i ja sie macie :-) pamietasz nasz jesienny topik? a ja juz w 36tc...... jeszcze tylko wakacje mina i na Was przyjdzie czas :-D alez te tygodnie...miesiace mijaja wszystkiego dobrego dla Ciebie i Malenstwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tantusiu :D Tak bardzi się cieszę, że się odezwałaś. Ostatnio myślałam o Tobie, bo przecie Twój termin jest tuż tuż :) Jak się czujesz ? Torba do szpitala już spakowana ? Również życzę Tobie i Twojemu Maleństwu duuuzooo zdrowia i szczęścliwego , szybkiego porodu. U mnie na razie jest OK - ważę już + 10 kg - prawie jak mały wieloryb ;) hi hi hi i cały czas pracuję. Na razie nie znam płci dzieciątka - ale kopie jak prawdziwy facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po chwilowej przerwie. Poczytałam sobie co tam u was i bardzo się cieszę z pomyślnych wiadomości. Ja jestem też po wizycie i jak na razie mogę zacząć próbować odstawiać leki czyli zaczyna być normalnie:) ale nie wiem nadal kto mieszka w moim brzuchu bo badanie USG mam przełożone. Mam pytanie czy nagrywaliście sobie USG 3d bo ja właśnie się nad tym zastanawiam, koszt co prawda to 150 zł więc całkiem nie mało, ale fajna pamiątka by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny!!!!! Misia nie wygłupiaj sie i odezwij się troszke. Odbraź sie już :) Jak dziewczyny widze to u was zakupy pełna parą a ja jeszcze nic nie mam. jeszcze pokój mam nie przygotowany na przyjście maluszka. pomalujemy dopiero po mojej obronie czyli w drugiej połowie lipca. czuje sie całkiem dobrze to chyba dlatego, ze pogoda coraz ładniejsza. witam bardzo zagubine wrześniuweczki, ciesze sie że sie znalazłyście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki ;) U mnie dzis pogoda wkoncu wiosenna :) Zaraz wybieram sie na spacerek i do mamusi na golabki. Nie ma to jak dobry polski obiadek :) Witam nowe Dziewczyny 🌻 Milo, ze do nas dolaczylyscie :) Kaska0110 i Vanilam do tego wozka przymierzalam sie w sklepie z artykulami dzieciecymi, ale znalazlam w necie ich strone i foto wozka jest w ich katalogu. Podaje Wam link http://www.toysrus.de/index.php?mapid=5&PHPSESSID=b15737fca56984f5d82bfff47fece0e3# Tam gdzie jest napisane Kind und Bybykatalog, trzeba kliknac na Online Durchblättern i jak sie otworzy strona z katalogiem, w tym okienku (direkt zu seite) wpisac nr strony - 21 i kliknac na strzalke Ten wozek jest po lewej stronie u gory (nr 5) - taki niebieski, mozna przyplizyc obrazek. Niestety inaczej nie udalo mi sie Wam wyslac tego linka. Nawet probowalam ten obrazek skopiowac, zeby moc wyslac Peppetti na Blooga, ale tez nie szlo. Kaska0110 kolejne USG mam dopiero ok. 30tyg. ciazy, wiec jeszcze sporo czasu, cos czuje ze plec maluszka poznam dopiero po porodzie ;) Poki co mowie do niego Colin - bo mam przeczucie, ze to chlopiec ;) Dziewczyny pozdrawiam Was i sciskam 🌻 Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam pomylilam strony ;) Wozek ktory mi sie podoba jest po stronie prawej, w gornym rogu (nr 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wózek podoba, też ostatnio zaczęłam się rozglądać, tylko ja mam bzika na punkcie czerwonego koloru, próbuje coś znaleźć w takim właśnie odcieniu, albo chociaż z takim dodatkiem. Jak kilka mamuś też jestem po pierwszych zakupach, body zakupione i pajacyki do spania, no i nie mogłam się oprzeć skarpetkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamuśki 🌼 🌼 🌼 Kaska0110 - postaram się przesłać Peppetti jakieś zdjęcia jak już będzie coś widać :) :) Kasiek78 - gratuluję synka 🌼 Dobrze, że wszystko ok. Lukrecja* - a gdzie byłaś w górach? My mamy rodzinkę w Szklarskiej Porębie i też chyba zrobimy jakiś mały wypad na parę dni. Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się co do tego lekarza. Zaufanie jest najważniejsze. A czy ta cytrynka w płynie nie wpłynie na wyniki? Przecież to chemia. Moja gin mówiła, żeby wziąść zwykłą cytrynę. Mysza3 - ja wczoraj zrobiłam \"eksperyment\" z moim małym szkrabem i przystawiłam słuchawki do brzuszka. Boże, co się działo :) Tam gdzie były słuchawki, to pukał od środka. Mówię Wam - rewelacja. Słyszałam właśnie, że najlepiej na rozwój dziecka wpływa muzyka poważna. Ja jednak średnio przepadam, a podobno jak mamie się nie podoba, to dziecki to czuję i nici z dobrego wpływu. Magda7184 - gratuluję chłopczyka, mój w 21. tc ważył 450 g, a nie wiem w którym tyg. Ty robiłaś to usg. Poza tym nasi mężczyźni dopiero zaczną rosnąć :) Ja dzisiaj byłam w Rossmanie i już miałam w koszyku skarpetki dla mojego Szymonka (były po prostu niesamowite), ale w końcu odłożyłam je z powrotem. Mam jakąś blokadę chyba. Zekanna - ja akurat nie miałam możliwości nagrania, ale mam za to śliczne zdjęcia. Myślę, że to już jest super pamiątka. Ma-lenka20 - my również pozdrawiamy wszystkie mamusie paździerikowe 🌼 🌼 🌼 Shiva24 - wózek fajny, tylko ma spore koła i po złożeniu pewnie jest duży. Mnie bardzo podoba się Loola Bebe Comfort http://www.bebejou.poltrade.pl/product.php?id=1201 tylko, że pomarańczowy. Jest super, ale cena raczej nie a moje możliwości (spacerówka, gondola i fotelik - 2600). Szukam więc dalej. Peppetti - dzisiaj wielki dzień w Bełchatowie. Mam nadzieję, że chłopaki się spiszą. Oczywiście miałam wielką ochotę iść na ten mecz, ale mąż mnie sprowadził na ziemię. Pewnie będzie nadkomplet widzów, a więc gorąco, duszno i do tego wielki hałas, a to mógłby być za duży szok dla naszego malństwa. Będę więc skakać po pokoju w domku :) :) :) Ja dzisiaj kupiłam taką potrójną ramkę na zdjęcia Szymonka z usg . No i jeszcze byłam w bibliotece oddać swoje książki i wypożyczyłam dwie książeczki dla synka :) 🌼 🌼 Mnóstwo buziaków dla wszystkich kruszynek i ich mam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy macie jakies sprawdzone nie zawodne sposoby na te przeklete zaparcia ? bede wdzieczna za rady ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Czy nie miałybyście nic przeciwko gdybym do Was dołączyła?? Jestem w 24 tygodniu ciąży i choć termin z ostatniej @ wskazuje na 31 sierpnia to chyba będę jednak wrześniówką (potwierdza to USG 1-2.09). Tak na szybko przejrzałam Wasz topik ale mam nadzieję, że szybko się wciągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×