Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Nie martw się, ja tez tak mam od wielu dni - na przemian. Trzeba tylko uzupełniac płyny. Przy najblizszej wizycie u lekarza zapytam, co moge na to wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tyle, że ja tez się troche martwię. Przypuszczalnie nie ma to żadnego wpływu na dziecko, ale w sumie skąd możemy to wiedzieć? Rozumiem - zaparcia w ciąży, ale to?? Mnie tez jest cięzko. W dodatku ruchy dziecka osłabły ostatnio, niby cos tam czuję, zwłaszcza wieczorem, ale zawsze znajdę sobie jakis powód do zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella no właśnie też się martwię nie o mnie a o maluszka. :( A czy któraś wie co to jest zatrucie ciążowe, wiem że to poważne i idzie sie do szpitala ale jakie są objawy ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już doczytałam: dużym ciśnieniem, białkomoczem i obrzękami. A nazwa wskazuje na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, chciałabym się do Was przyłączyć:) mój termin to 4 wrzesień. Starałam się nadrobić zaległości, ale sporo macie tych wypowiedzi, dlatego będę bacznie obserwować od dzisiaj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! niunia wyluzuj ! :) Nie pomaga Ci ta smecta choć trochę? Uważaj tylko żebyś sie nie odwodniła! Witajcie kobietki :) uhuhhu dawno mnie tu nie było , lecę nadrabiać zaległości w czytaniu co tam u Was słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki! Niunia spokojnie możesz wziąć węgiel. Jak dla mnie to najlepsze lekarstwo na biegunkę. Ja z kolei narzekam na straszne bóle pleców, i to nie kręgosłupa, tylko mięśni. Łapią mnie straszne skurcze, gdy przewracam się na drugi bok. Spać po nocach nie mogę. Zwiększyłam dziś dawkę magnezu, jak nie pomoże, idę do lekarza. Peppetti trzymam kciuki. Ja ze swojego USG z zeszłego tygodnia nie jestem zadowolona. Aż zaczęłam wątpić, czy to było połówkowe, bo sprawdził dziecku bardzo mało parametrów, nawet nie dostałam żadnego wydruku. Mam wizytę za 2 tygodnie i ciekawa jestem, co wtedy będzie mi badał. Jeśli nie będzie chciał zrobić mi USG, pójdę prywatnie do innego. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - mi rewelacyjnie pomagają suszone jagody. Kupuję sie je w aptece lub sklepie zielarskim gotujesz je w wodzie i pijesz ten wywar i jesz owoce. na pewno ci nie zaszkodzą. Zatrucie ciążowe to zupełnbie co innego. Polega na tym że organizm zwalcxza ciążę jak jakiegoś wirusa. Tak jak mówiłaś charakteryzuje sie wysokom ciśnieniem, obrzękami. Moja koleżanka to miała to trwa prawie całą ciążę i nie ma nic wspólnegop z zatruciem żołądkowym. Dużo zdrówka i pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Mamuski DZisiaj mialam USG i zgadnijcie kto mieszka w moim brzuszku? Chlopczyk!!! Jest cudowny i wyglada z profila jak moj maz. Jestem taka szczesliwa. Peppetti dziki za rady w sprawie ubranek bede musiala popatrzec. Dzisiaj nie wytrzymalam i kupilam pierwsze ciuszki- niebieskie. Peppetti mozesz mnie teraz dopisac do tabelki MAm na imie MAgda, porod 16 wrzesnia, przytylam 5 kg, plec dzidzi chlopiec a imie jeszcze nie wybrane. Pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti-jak tam po usg???napisz choc slowko jak wszystko poszlo i jak twoje samopoczucie bo ja mam dopiero 15.50 i czekam tu na wiesci od ciebie i wiem,ze wszystko dobrze ale chce sie upewnic:)no i kto wie moze juz wiesz czy dziewuszka czy chlopaczek tam buszuje u ciebie:) trzymalam kciuki zeby same pomyslne wiesci ci lekarz przekazal tak wiec musi byc dobrze bo pozytywna energia wokol ciebie krazy:)prosto ze slonecznej florydy:) ja bylam wczoraj na kontrolnym badaniu i wszystko jest w najlepszym porzadku:) waga wzrosla od poczatku do wczoraj o 5 kg wiec trzeba naniesc zmiany w tabelce a miary niestety nie mam wiec nie moge podac obwodu brzusia co obiecuje uczynic w najblizszej przyszlosci:) wczoraj mialam wspanialy dzien bo spedzilismy go ze znajomymi na zrodlach gdzie woda jest krystalicznie czysta,zimna i pelna przepieknych kolorowych ryb,ktore mozna podziwiac bez przeszkod zaopatrzywszy sie tylko w maske rurke i pletwy:)mowie wam rewelacja,wyplywalam sie za wszystkie czasy i dzis czuje sie jak nowo narodzona:):):) bylo rowniez lezakowanie,grilowanie,muzyczka i czas do samego wieczora uplynal w oka mgnieniu dzis mam ostatni dzien wolnego w tym tygodniu wiec spedzam go na czytaniu na co normalnie po pracy nie starcza mi sil bo padam jak mucha:) zoska-wszystkiego najlepszego a calej reszcie mamusiek przesylam gorace usciski dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea-gratuluje chlopca:) witam w klubie mamus malych lobuziakow:) powiedzialas juz mezowi czy czekasz az wroci?? cos mi sie zdaje,ze nie wytrzymasz:) ja bym nie dala rady bo takie wiadomosci mnie rozsadzaja:)!!!!! z natury jestem bardzo niecierpliwa i jak cos chce to musze miec lub wiedziec JUZ!!!! czasem mi to przeszkadza ale nic sie z tym nie da zrobic bo taka juz moja natura-spontaniczna i w goracej wodzie kapana:) jakie imiona rozwazacie? myslalas juz o tym? i jak sie czujesz z ta wiadomoscia????- SYN! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! Najpierw wiadomosci, a potem wezme sie za czytanie tego co napisalyscie. Wczoraj bylam bardzo zmeczona po wyjezdzie do Lodzi. U gina wszystko ok - mam mięciutką macicę szyjka zamknięta i odpowiednio długa. Z usg też dobre wieści. Moja dzidzia jest duża, waży 500 gram!! Jest ułożona miednicowo - to znaczy główką do góry. Wszystkie narządy ma - całe i zdrowe. Serducho bije! U rączek paluszków 10! U nóżek tez 10!! Ale..... jest jeszcze coś!! Jest jedenasty paluszek... między nogami!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie dzisiaj zaswiecilo sloneczko i zapowiada sie mily dzien peppetti - super wiesci, to dobrze ze z malenstwem wszystko wporzadku i ty pewnie czujesz sie lepiej :) no i gratuluje synka lea - tobie rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik30 i Lena11- kochane jestescie. Internet to wspaniala sprawa. Poznalam tutaj wiele wspanialych osob, ktore mimo, ze ich nie znam, sa mi bliskie, ktore pokazuja swoja troske i zainteresowanie.... Zupelnie inaczej niz w realnym swiecie, gdzie ludzie mysla tylko o pieniadzach i o wlasnym nosie. Ciesze sie, ze Wasze ksiezniczki rosna i rozwijaja sie prawidlowo. Jeszcze chwila, a kazdego dnia beda zaskakiwaly Was nowymi umiejetnosciami! mysza3 - witaj ponownie! Wierze, ze szybko wkrecisz sie w nasze towarzystwo. Sakahet - denerwujemy sie, bo najczesciej rzadza nami emocje, a nie rozum.... Mimo mojego panicznego strachu o ciaze mam nadzieje i radosc... Wbrew pozorom te uczucia sa czestym gosciem w moim serduszku. I mam nadzieje, ze u innych dziewczyn jest podobnie. ***niunia*** - jak Twoje klopoty zoladkowe? Czy skonczyly sie juz? U mnie to czesta dolegliwosc, ale nie martw sie, dla dzidzi nieszkodliwa. Czesto martwicie sie o to, ze dzidzius mniej sie rusza. Kochane pamietajcie, ze nasze dzieci sa normalnymi ludzmi. Tak jak my maja gorsze i lepsze dni. Czasem maja wiecej energii, a czasem maja wielkiego lenia i nic im sie nie chce! No i czasem potrzebuja odpoczynku! Magda7184 - witaj i zagladaj czesto! Sisterone - mnie tez juz lapia skurcze miesni. To jest objaw zbyt niskiego poziomu wapna w organizmie. Zwieksz spozycie mleka - pomaga! Ja juz zaczelam pic litr dziennie i od kilku dni mam spokoj. lea76 - gratuluje udanego usg! Ja po usg tez polecialam do sklepu.. Ale powstrzymalam sie... i kupilam ubranka dla Kamilka - super spodnie i dwie bluzeczki. Nie potrafie oprzec sie ubrankom firmy KappAhl. greta78 -dziekuje za pozytywna energie!! 👄 Ale masz sielanke! Zazdroszcze. irysek, samara - dlaczego milczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Dziękuję za rady wczorajsze i troskę. Ale wczoraj panikowałam, mąż chciał mnie nawet zabrać do szpitala. Miałam takie rozwolnienie i nie wiem od czego, ale najgorsze było to że bolała mnie podbrzusze i dlatego panikowałam i w sumie nie wiem czy od rozwolnienia czy po prostu \"od ciąży\". Wzięłam nospę i cały dzień przeleżałam płacząc - dziś wstałam normalnie :) Mam nadzieję że normalny dzień przedemną :) GRATULUJĘ WSPANIAŁYCH WIEŚCI Z USG Magda7184 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, Wszystkim serdecznie gratuluję nowinek z usg:) No, ja jeszcze troszke poczekam, chyba z e we wtorek na wizycie już cos bedzie można zauwazyc;) Pogoda paskudna pada i jest zimno, brr. Dzisiaj byłam na pobranie krwi na cukier. Wczesniej wypiłam te obowiązkową glukozę, fuj wstrętne to!!! Dzisiaj mam 21 rocznicę ślubu:)) ale obchodzimy spokojnie i rodzinnie. W zeszłym roku była okragła, to zaszaleliśmy, hihi:) Moje maleństwo spokojne, ostatnie dwa dni nie łomoce mnie tak czesto po brzuszku, może to sprawka tego niskiego ciśnienia?. Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i zycze miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 , Peppetti --->GRATULUJE SYNKÓW, przedewszystkim tego, ze sa zdrowe i dobrze sie rozwijają. greta78--> oj ja ja Ci zazdroszcze, już nie pamietam kiedy byłm na wakacjach. dobrze że po badaniach wszystko ok niunia--> jak samopoczucie, lepiej niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
Kochane dziewczynki! wczoraj byłam u lekarza i miałam USG. Moja dzidzi ma się dobrze. Waży 550 gram. Ja sama przytyłam 8 kg. Poza tym drugi raz potwierdził że wygląda na to że będzie dziewczynka. Lekarz sprawdzał jej serduszko, przegrody nosowe, mózg, głowkę, brzuszek. Nie powiedzial mi tylko ile dzidziuś mierzy bo 2d już jest za słabe. Mówiłam mu o tym że nie wiem czy czuję ruchy. On mi odpowiedział że napewno jakieś są tylko ja ich nie odróżniam. Od razu po USG pojechalismy do Biedronki - są tam świetne body dla naszych maluszków, pakowane po 2 sztuki. To jest mój pierwszy zakup dla maluszka. Pozdrawiam wszysstkie brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peepetti nawet nie wiesz jak ja się cieszę że u Ciebie i maleństwa wszystko ok. Przyjmij ode mnie najszczersze gratulacje. Będzie wszystko dobrze. Wokół Ciebie jest tyle ciepłej i pozytywnej energii że udzieliła się już chyba nam wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, bardzi sie ciesze, ze na usg wszytko w porzadku!:) gratuluje synkow:) Peppetti, bardzo sie ciesze, ze tak dobrze wyszlo:) pola, to bedziemy miec w tym samym dniu lekarza:) pozdroweinia dla wszystkich mamus:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja dziękuję dużo lepiej, rozwolnienie odpukać poszło sobie. Właśnie wróciłam ze szkoły (byłam synka zaprowadzić) trochę zmokłam. Brzuch spoko mały wierci się. Dziewczyny muszę Wam powiedzieć jakie super wrażenie mam po eksperymencie na dzidzi. Wiem że nie brzmi to ciekawie, chodzi o to że jak zakładam słuchawki na brzuch i mam taką serię muzyczek dla bobasa i je puszczam to maluszek wariuje. Do wolnej muzyki pływa sobie spokojnie a do szybszej chyba fikołki robi :) :) :) Ale to nie wszystko w pierwszej ciąży robiłam tak samo tylko puszczałam odgłosy natury DELFINY i jakie było moje zdziwienie jak Patryk mając 3 miesiące najnormalniej przypomniał sobie tą muzyke z brzucha i zaczął dziwnie sie zachowywać. TO BYŁO SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny 🖐️ Ciesze sie, ze u Was wszystko dobrze! Lea i Peppetti GRATULUJE chlopcow 🌻 Ja tez czuje, ze nosze chlopca pod serduszkiem, ale to jeszcze nic pewnego. Najwazniejsze, ze z dziecmi wszystko dobrze :) U mnie pogoda fatalna, jest b. zimno, deszczowo i wogole do niczego. Bylam w zeszlym tyg. na zakupach, niestety nie znalazlam zadnych odpowiadajacych mi ogrodniczek. Kupilam natomiast sliczna sukieneczke, tylko teraz musze poczekac na poprawe pogody, poniewaz jest typowo letnia ;) Rozgladalam sie juz za wozkami, lozeczkami i roznymi gadzetami dla babysia, mysle, ze od lipca zaczne sie juz zaopatrywac ;) Na wozek sie juz praktycznie zdecydowalam. Wzielam sobie Wasze rady do serca i zwracalam szczegolna uwage, na wysokosc raczki, ciezar wozka, kola, itd. Znalazlam wozek dwufunkcyjny (gleboki + spacerowka) z mozliwoscia zmiany kierunku jazdy. Fajny material, delikatne kolorki i cena jeszcze mozliwa. Najbardziej bylam zdziwiona cenami fotelikow do auta - niektore sa w cenach fajnych wozkow! A jak wiadomo, w takim foteliku dziecko i tak dlugo nie pojezdzi i po kilku miesiacach, trzeba bedzie kupic wiekszy. ***niunia*** cale szczescie , ze czujesz sie juz dobrze. Mi tez ostatnio cos zaszkodzilo (mysle, ze chinszczyzna, bo jadlam na miescie), co prawda nie mialam rozwolnienia, natomiast bole brzucha, byly wlasnie takie jak przy rozwolnieniu. Pol dnia sie meczylam, ale herbatki ziolowe pomogly i przeszlo :) Fajny pomysl z ta muzyka, czytalam o tym. Udowodniono, ze dzieci pamietaja dzwieki z zycia plodowego 😍 monia18 czyli najprawdopodobniej bedziesz miala coreczke - GRATULACJE! greta78 swietne zdjecia z NY 🌻 Super wygladasz. Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku 🌻 U nas dzis swieto (chyba wniebowstapienie, nie wiem dokladnie) wiec mezus jest w domku. Biore sie zaraz za swiateczny obiadek ;) Milego Dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i pobiegłam przed chwilą do Biedronki po te body. Pani pozwoliła mi powyciągać z kompletów po jednym bodziku, więc wybrałam sobie kolorowe a nie białe. Zielony taki jaśniutki z jabłuszkiem i czerwony z konikiem, a poza tym wczoraj wygrałam aukcję 3 par bodzików za 10 zł. 100% bawełna.Już zrobiłam miejsce w szafie na ubranka. Ale cię cieszę z tego zakupu. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Melduje sie szybciutko żeby tylko dać znać że u mnie na razie wszystko ok. ( chyba, mam nadzieje). Jestem w tym tygodniu strasznie zajęta róznymi rzeczami, czytam Was ale nie miałam czasu nic napisac. Peppetti - dzięki za pamięć ❤️, jak poprzednio zniknęłam prawie na miesiąc to też tylko Ty zauważyłaś to 👄. Gratuluje dobrych wieści, tego że dzidzius zdrowy. Ja jutro mam wizytę u lekarza to myślę że wreszcie dowiem sie co będzie ( stawiam na dziewczynkę ale tylko dlatego że stosowaliśmy metodę stosunku przed owulacją)Generalnie jest mi zupełnie obojętne co będzie tym bardziej że to pierwszy dzidziuś. Znowu powtórze to co mówiemy do znudzenia- najważniejsze żeby było zdrowe!!!, zeby szyjka sie nie skracała itd. Reszcie dziewczyn też gratuluje dobrych wiesci z usg, poznania płci Ponieważ ostatnio czytałam dosyć pobieżnie forum więc nie będe wymieniac z imienia - wybaczcie kochane ale dla wszystkich z Was 🌻 I dla wszystkich wrzesniówek w ogóle 🌻 jak bede po wizycie to napisze co i jak choć nie obiecuje że jutro bo tak jak Sylwia dojeżdzam do lekarza likadziesiąt kilometrów i nie wiem o której wroce. Bużki dla Wszystkich Tych dużych i tych maleńkich w brzuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×