Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

greta jeszcze sie zastanawiałam nad weleda, eco cosmetics, troche tańsza logona, choc najtańszy babydrem :D anja moje paznokcie nie sa az tak twarde jak w poprzedniej ciazy, wtedy brałam od poczatku ciązy materne z selenem, jak ostatnio porównałam sobie skład witamin to materna byla taką bombą witaminową miała mega ilości witamin, teraz zaczelam brac witaminy dopiero po 3 m-cu i z mniejszą zawartością składników i widze róznice, poznokcie mam niezbyt twarde ( wtedy mogłam nimi sciany drapac) A jakie bierzesz witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku ja jestem na Feminatal N ale dopiero od jakis 3 miesiecy jak zdjelam tipsy, a od pierwszego tygodnia ciazy jestem non stop na kwasie foliowym i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta78 >>> ja od wczoraj pije wlasnie herbate z lisci malin :) narazie po jednym kubku dziennie ale nic a nic nie czuje (w sensie skurczy) i zastanawiam sie czy po tygodniu zwiekszyc ilosc wypijanych kubkow do dwoch czy wczesniej :) a w smaku nawet dobra bo balam sie ze bedzie czuc jakims zielskiem ;) z innych metod na popedzenie Maluszka na swiat to: * seks (oczywiscie najlepszyi najprzyjemniejszy :D) * ostre jedzenie * gruntowne sprzatanie domu albo dlugie spacery jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku-Burt\'s Bees sie nazywa ta firma ,tutaj jest znana ale nie wiem czy u nas tez,zdam relacje jak sie sprawdzily te kosmetyki i czy Natankowi podpasowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez ginka mowila, ze wszelkie prace domowe zwiazane ze sprzataniem: pranie, mycie okien, podlogi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane spadam do wanny, bo uwielbiam sie posmiac jak mi caly brzuchol szaleje w wodzie, a po cc tak szybko z wanny nie skorzystam i zostanie mi tylko szybka kapiel pod prysznicem dobrze mi to zrobi na ten placz dzisiejszy pozdrawiam i wroce jak wyjde z wanny czyli tak za okolo godz moze jeszcze bedziecie buziaki dla wszystkich Brzusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku kto tam? a katusia :) to dla ciebie Anja2525- obys cały czas miała usmiech na buziulce i nie chcę czytac o Twoich łezkach! 👄 greta- nie martw się ja mam termin na 25.09 to bedziemy razem rwały włosy z głowy. dzieki ogromne za przepis, już go zanotowałam 👄 vanilam- kochana dzieki, ze rozmawiasz ze mna o tym moim małym kłopocie, jeszcze się nie oczytałam jaki bank. musze wszystko przemyslec, ale mam taki metlik w głowie, ze z bezsilnosci to bym wyła, ale muszę byc twarda 👄 Miśka_26- kochana dzia dzia dzia za pozytywne fluidy 👄 dla wszystkich kochanych forumowiczek ogromne buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! 🌻 Jak minela Wam niedziela? Widze, ze dosc sporo naskrobalyscie. Ja praktycznie caly dzien spedzilam u tesciow. Najpierw rodzinny obiadek, potem kawka i oczywiscie ciasto (moja tesciowa jest mistrzynia w pieczeniu :D - uwilebiam jej ciasta), a teraz jestem juz w domku i moj Skarb, przygotowuje kolacyjke - jajeczniczke na zyczenie ;) Pozwolcie, ze dolacze sie do dyskusji na temat kosmetykow. Tak jak wiekszosc z Was, musze przyznac, ze kosmetyki zachodnich firm sa w wiekszosci lepsze. Mam w Polsce przyjaciolke, ktorej rodzice, od lat prowadza drogerie i pamietam, jak mowila, ze na polskim rynku to jest tak : wychodzi z produkcji dany produkt i jest super, mija kilka m-cy a jego sklad, niestety sie zmienia na gorsze i zostaje tylko ta sama cena (albo i wyzsza) Pamietam rowniez, ze kosmetyki produkowane w innych krajach, a sprzedawane w Polsce (mialy tylko nalepke z tlumaczeniem skladu), byly duzo lepsze, od tych juz wyprodukowanych, w naszym kraju. Nie wiem od czego to zalezy, ale kosmetyki i art. chemiczne, sa jak gdyby \"oszukane\" Rowniez ceny ich sa wyzsze w Polsce, niz np. w Niemczech. Ja jeszcze nie kupilam kosmetykow, ale wybiore albo Bübchen ( kupuje kosmetyki dla kobiet w ciazy i sa b.dobre) albo Penaten ( ku mojemu zdziwieniu nalezy do firmy Johnson& Johnson, o czym wiem dopiero od kilku m-cy) Reszta wyjdzie w praniu ;) anja2525 ja dosc czesto obcinam paznokcie, ale zeby szybciej mi rosly, to nie zauwazylam. greta78 zeby wywolac skurcze tu poleca sie - gorace kapiele ( z dodatkiem mleka) i masaze brzucha i piersi olejkami (ktore zawieraja m.in. cynamon, gozdzik) -picie herbatek ziolowych ( laska cynamonu, 10gozdzikow, maly korzen imbiru, 1 litr wody) i malinowych (jak juz pisalyscie) -podaja takze cocktail wywolujacy skurcze (zawiera m.in. olejek rycynowy) ale nie powinno sie go samemu przyrzadzac w domu, tu robi to polozna (moga wystapic skutki uboczne, m.in. biegunka, zaburzenia tetna, a niekiedy wcale nie ma skurczy) -no i chyba najzdrowszy delikatny sex :) irysek slyszalas o tym olejku z WELENDY do masowania krocza, zeby je przygotowac do porodu. Mam zamiar w przyszlym tyg. kupic i sie przygotowywac http://www.babyclub.de/ Katusia jesli chodzi o Tiramisu to zamiast amaretto, mozesz spokojnie dodac, jakis koniak, bialy rum, albo po prostu zwykla czysta wodke ;) (nie probowalam, ale podobno smakuje) :P Pozdrawiam was Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku kochany ja nie chcę się madrzyć, tylko opowiem moje doswiadczenie. kupiłam sobie olejek dla kobiet ten rosmanowski własnie bebydream, miałam uczulenie, potem kupiłam balsam, bo od kilku olejków miałam uczulenie, więc nie zniechecałam się tak od razu i wiesz co po tym balsamie tez dostała uczulenia. dlatego tak sceptycznie do tego podchodze. ciekawa jestem jak to działa na dzidzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24- buuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzziaki za odpowiedz. pewnie doleje spirytusu, bo to jeszcze kupie do tortu, a tak to my alkoholu tak nie pijemy. ewentualnie piwko ze znajomymi lub drina.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ubieram się i lecę z sunią na sikańsko juz nocne, bo przestało padać za jakis czas postaram się odezwać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 słyszałam o nim, czytałam tez o masazu krocza http://apmp.natura.xip.pl/product_info.php/cPath/189/products_id/705 tu link do polskiej strony gdzie mozna go nabyć, ja sie zastanawiam bo skoro u nas i tak nacinają 100 % rodzacych niezaleznie od stanu krocza to czy jest sens , choć z drugiej strony jednak on troche uelastczni skórke, tylko nie wiem czy juz troche nie jest za pózno na niego, nie pamietam ale wydaje mi sie ze na stonie rodzić po ludzku podawali zeby te masaże zacząc chyba wczesniej, choć tu piszą o 34 tyg. ciązy. Spróbować zawsze można Katusia - te kosmetyki dla kobiet babydream to inna seria, ja nie mogłam znieść ich zapachu, niesamowićie mnie draznił, dla dzieci są delikatniejsze , a co uczulenia to właśnie z natura trzeba uwazać bo lubi uczulac, ale jak sie dobierze dobry kosmetyk to warto. U nas najbardziej dostepny jest Bubchen, wiekszość z nich została pozytywnie oceniona przez oko-test ( sehr gut), nie zawierają oleju parafinowego i takich tam jeszcze innych rzeczy o których nie bede tu pisać zeby Was nie zanudzić. Tylko u mnie w mieście tez ich nie ma , musiałabym zamawiać netem albo w wiekszym miescie ale tu nie wiem jak wypadłoby porównanie cen ze sklepami internetowymi. A z serii babydream dla dzieci kobietki które juz mają maluszki bardzo chwaliły chusteczki do pupy ale te sensitive. Ponoć sa taniutkie i rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta78 nie słyszałam o tej firmie, zaraz spróbuje coś znależć ale podejrzewam ze u nas nie jest dostępna :) Napisz jak sprawdzisz jakie efekty. Mi w Bubchenie podoba sie to ze poza duzymi opakowaniami wiekszość kosmetyków jest też w małych pojemnościach co pozwala na początku wypróbowac dany kosmetyk i sprawdzicz czy nie uczula. W razie czego nie trzeba wyrzucac butli za 20 czy 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to katusia,shiva,miska-mamy klub mamusiek ,ktore beda cwiczyc cierpliwosc:)musimy sie wspierac babeczki bo sie tu same pod konciec zostaniemy z wielkimi balonikami i bedziemy jeczec jak stare zzedy:)i pekac z zazdrosci ,ze tamte juz maja a my jeszcze nie:) ale wiecie co fajnie tak bedzie nawzajem sie dopingowac i rano zapierniczac na kafe zobaczyc ,ktora w nocy na porodowke ponioslo:)ale jaja !!dopiero co testy robilysmy a juz mamy sie rozdwajac:) ja to jakos tak nie moge uwierzyc,ze dziecko bede miec,nie dociera to do mnie i wydaje sie tak nieprawdopodobne,ze wrecz graniczy z cudem!!!!!swojego wlasnego synka z mojej krwi i kosci co mi pod serduzkiem urosl!!!dopoki go w ramiona nie wezme to chyba to do mnie nie dotrze!!!!!taki malenki czlowieczek ,taki ptysiek tyci tycitenki,krucha istotka zdana tylko na nasza milosc i opieke i taka bezbronna-mnie to przerasta i juz mi sie chce plakac!!!!ale tam beda cyrki na tej porodowce jak ja im sie rozrycze a potege:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek - jeśli chodzi o chusteczki babydream to potwierdzam są rewelacyjne - moja kuzynka z nich korzystała... a niestety jakich kosmetyków będziemy mogły używać, a jakich nie - dopiero dowiemy się po narodzinach :) co dla niektórych jest najlepsze, dla innych okazuje się najgorsze..hehe skomplikowany ten świat ;) przed chwila wypiłam 2 szkalnki mleka, zjadłam dwie babeczki i odpływam :) tak chce mi się spać - ale musze jeszcze z 2h wytrzymać - bo jak kłade się ok. 24 to nie musze wstawać na siuśkanie- a tego nie znosze :) mam nadzieje , że w tv coś ciekawego będzie......... a Wy śpicie już? :) jeśli nie - to dobrej nocki :) a jeśli śpicie to w sumie też dobrej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musze uciekac, bo maz mnie juz wypedza sprzed kopmutera. Zmykam na sofke, ogladac \"Gotowe na wszystko\" Spokojnej nocy. Buzka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Shiva dziękuję 🌻 zapomniałam,że dwa odcinki będą tego serialu..wiec nie zasne za szybko :) znikam w takim razie też....papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie spię greta78- mam takie same odczucia jak i ty. tez beda mama chłopaczka hahhahahahah 👄 irysku- mi też zapach przeszkadzał, mdłiło mnie 👄 shiva24- na 100% zrobie sobie jako bal jak skoncze karmić piersią. zaś wczesniej zrobię dla gosci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane widze, ze wszystkie uciekacie mi własnie praleczka konczy prać kolejne pranie, prasowanko już zrobiła to co wypadało by się wykapać hihihhihi 👄 to lece pod prysznica, umyję pupulke i główenie i mordenię i resztę cielska a Wam zycze spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta, miśka, katusia, shiva jeszcze ja chcę się dopisać do waszego klubu mamusiek rądzących pod koniec września. Ja mam termin na 21. Dziewczynki mam pytanie: słyszałam od koleżanki że podobno wody płodowe strasznie śmierdzą. Słyszałyście lub czułyście ten zapach? Mnie dzisiaj zaniepokoiło to że jak byłam w WC i zmieniałam wkładkę strasznie brzydki zapach z tego śluzu się wydobywał. Czy to możliwe że mi powoli wody się sączą a może mam jakąś infekcję? Co o tym myślicie? Zawsze jak jestem u swojego lekarza i mnie bada to wącha on swoją rękę jak wyjmuje z mojej pochwy i nic nigdy nie mówił że coś jest nie tak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana malagocha333- o wodach płodowych nic nie wiem, wiem tylko jedno, że mamy pawo mieć pod koniec ciązy coraz obfitsze upławy i moga byc one smierzdące. ja mam profilaktycznie raz w tygodniu brać czopek dopochwowy, by nie mieć żadnych infekcji 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam , bo pralka mi skończyał prać, dziś juz któryś raz robie pranie bleeeeee. tyle nam się uzbierało, a i posciel zmieniałam no i wykapać juz mi się chce bzuaki słodnich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333, z tego co wyczytalam to wody plodowe sa przezroczyste i bezwonne... gdzies w jakims poradniku bylo chyba. chodzilo o to ze jak nie jestesmy pewne czy odeszly nam wody czy popuscilysmy mocz to zeby powachac wlasnie - bo siuski wiadomo jaki maja zapach a wody nie maja go w ogole. swoja droga - gin ktory wacha reke po badaniu... ranyyy, chyba bym padla ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 To faktycznie może byc nietrzymanie moczu, albo jakaś drobna infekcja (odpukać), która niestety w ciąży często się zdarza. Ja sie kuruję już od kilku tygodniu, trzema specyfikami na przemian i nic nie pomaga. Gin mówi, że taki juz urok ciąży, niestety. Mam dziś podły humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgocha-dopisuj sie to bedzie razniej tym co to musza swoje wyczekac:)im wiekszy klub tym weselej:)-oby nam bylo do smiechu jak juz tylko toczyc sie bedziemy mogly albo kulac po lozku:)najwazniejsze jednak zebysmy do kompa mogly dosiegnac i bedzie git:)i jeszcze zeby jakis murzyn wachlowal i smakolyki donosil to zyc i nie umierac:)-taka forme oczekiwania jestem w stanie zaakceptowac-co wy na to dziewczynki???:):):) ja mam czasem takie dziwne odczucia,ze chce jeszcze cieszyc sie ta ciaza i wolnym czasem z mezem i ksiazka i filmem i wszystkim tym czego niedlugo juz robic nie bede mogla z powodu braku czasu i chce sie lapac za wszystko i na plaze leciec i po sklepach i do kina i za telefon lapie i dawaj wydzwaniac po kim sie da zeby sie na zapas nagadac ze wszystkimi-mowie wam-obled!!!!!potem znowu przyplyw zniecierpliwienia i bym juz chciala tulic Natanka,miec go w ramionach i tulic takiego pachnacego bobaska do piersi i byc mama,przystawiac do cycuszka.........wkolko bym wam tak mogla opowiadac o moich naprzemiennych nastrojach ale moral jest taki,ze wszystkiego na raz sie nie i na wszystko w zyciu przychodzi wlasciwy czas:)teraz jest czas oczekiwania na cud ale nie musi byc on bierny-ide piec bananowca a potem poczytam bo to chyba moja ulubiona forma relaksu(z drzemka na rowni:)) wam zycze dobrej nocki a przede mna mily spokojny wieczor z ksiazka i jamnisia na kolankach(jeszcze nie wie bidula jaka zmiana trybu zycia jej sie szykuje za miesiac;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dziś pierwsza! Spać nie mogę, o 3 wstałam siusiu i już nie śpię Za oknem koguty pieją - wnerwiają mnie niesamowicie. moje bóle krocza i nogi przeszły. Już o nich zapomniałam Widzę że boicie się że przenosicie ciążę A ja mimo terminu na 20 i obiecanej cesarki na 3 września boję się że urodze jeszcze wcześniej A nie chce tego, bo wtedy miałabym kłopot z obecnościa mojego gina Muszę wytrzymać do 3! Nawet wymyśliłam że zacznę brać fenoterol, aby powstrzymać pierwsze skurcze ale mój gin powiedział tylko że jestem szalona i recepty mi nie dał :( Idę coś zjeść, zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeje!!!!! Peppetti własnie o tobie myślałam jak wstałam. czy wszystko oki i kiedy się odezwiesz! fajnie, ze sie odezwałaś, bo kazde milczenie rodzi niepokój, że coś się stało nie tak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti- wiesz ja nie martwie się przenoszeniem, bo podobno nie moge przenosić dzidzi przez tą cukrzycę. martwie się tylko by było z dzidzią wszystko oki. mam takie głupie lęki, ale podobno duzo kobiet w ciązy, zwłaszcza pod koniec ciązy ma takie schizy. jesli chodzi o sen, to ja już przywykłam do niespania i siusiania po tysiac razy. ja juz jestem po zmierzeniu cukru na czczo, po sniadanku i czekam godzine na nastepny pomiar tego cukru. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×