Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

siemiacz --> to, co piszesz, nawet może mieć sens, z tym, że wówczas czułabym smak krwi w ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemiacz --> poza tym ja nie ssę mocno, tak, żeby mi od tego coś miało pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 71
massakra---> nie wiem czy dobrze rozumuję - 11 dzień ssania mam za sobą - to być może jakiś wysięk ze slinianek. ja bym się nie martwił. Zobaczysz jutro rano. U mnie rewelacja - widac wyniki. jestem bardzo zadowolony. Opowiem jak wszystko złe zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu pierwszy raz
a co na razie widac obserwatorze...jakie masz te wyniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac na co wam pomaga
!! jesli pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jezt ktos
kto ma grzybice skory? Widac efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie nikomu
na nic nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej moi mili
pomoglo mi na wszytko co do tej pory mialam codzien a czego odkad ssam nie mam; bole krzyża głowy kaszel bo mam astme zmeczenie poranne itd.itd. szokszokszok! pozdrawiam ja ssam juz 12 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia.
schematu pt: "ssanie oleju" -ciąg dalszy (raz dziennie, rano na czczo), nie zaobserwowałam żadnych zmian. nic a nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ssie 2 tyg
i nic :) cera ladna, ale nie mialamz nia problemow nigdy , wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też właśnie stuknęły dwa tygodnie i nic :P Obserwator 71 --> Nie wiem, może. Dziś już było białe, normalnie. Ile to trzeba ssać? Coś mi się kołacze, że 11 tygodni? Qrde, jak nie będzie się nic działo, to ja nie wytrzymam tyle... bez żadnych efektów ani złych, ani dobrych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje ze trzeba ssac
dlugo, bo ponoc by sie pozbyc ciezszych schorzen potzreba nawet prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje ze trzeba ssac
nie wiem jednak jakie schorzenia naleza do tych ciezkich a wyleczalnych przez ssanie oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis minelo 2 tygodnie ssania... Nic nowego sie nie dzieje..ale bede ciagnac dalej..ile sie da... Przeciez nie szkodzi i nie zabiera duzo czasu....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
a mogłaby któraś z was powiedzieć dokładnie o tym miodzie z mąką? plis! czy to po kąpieli, czy w trakcie, no i ile tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
ide poszukać oleju w szafce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidkaaaa --> a Ty naprawdę chcesz, żeby Ci robale pod skórą chodziły? fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pomponek --> a miałaś jakiekolwiek objawy czegokolwiek, czy pustynia, tak jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
massakra zobaczymy co to bedzie po tej kuracji . jestem odważna i nie boje sie robaków;) (zobaczymy co bedzie jak je zobacze na swojej skórz ehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
ale ze mnie ślamazara (zmienie chyba na taki nick) poszłam po olej i co? no oczywiście rozlałam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihiihihiiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Ja juz myslalam zeby tez sobie zrobic te kuracje jezeli chodzi o te robole co wylarza ze skory.Ale sie kurcze boje i sie chyba jednak nie podejme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
agniecha nie damy sie tym robalom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
to co? ma któraś z was ten przepis na "robactwo wynurzające się spod skóry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was proszę
nie zaczynajcie tutaj o tych rzekomych robalach i miodzie z mąką bo to jest już naprawdę żałosne, ludzie sobie wałkują "robaki" z mąki na skórze i wierzą że to pasożyty im wyszły spod skóry. Błagam was :o Weźcie lepiej tą mąkę i coś upieczcie, więcej pożytku z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaa
hahaha rodzice się ze mnie smieją, próbują coś do mnie mówić a ja tylko wydaje z siebie dziwne dzwieki przez ten olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 71
kupiłem wczoraj olej slonecznikowy - rafinowany. Spróbowałem dzis i ... 1. bardziej płynny, 2. smak mniej "olejowy" - taka mikstura czegoś z olejem 3. podczas ssania odczucie jakbym miał wodę w ustach do samego końca 4. zabarwienie końcowe po 20 min. bardziej szarawe niz białe Wniosek: to olej dla tych ktorym tłoczony sprawia problem z wzieciem do ust, ja zostaję przy sprawdzonym zimno tloczonym ze znanymi objawami podczas i po ssaniu. A wszystkim sił i....pomyslcie co robimy dalej? Moze lewatywa - hydrokolonografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Ja wam powiem ze moim jednym z poztanowien noworocznych bylo.Doprowadzenie organizu w ciagu roku do jak najlepszego stanu. Oczywiscie bez normalnych lekow.Nie wiem czy mi sie to uda. Jak narazie jestem twarda i sie nie poddaje. Od wczoraj zaczelam tez uzywac balsamu kapucynskiego ziolka+alkohol.No zobaczymy jaki bedzie efekt. Olej oczywiscie nadal ssam i jak narazie jestem zadowolona z efektow.Zobaczymy jak to drugie cudenko zadziala. Ja akurat nie problemow braniem oleju czy jakis ziol.Wiec metoda naturalana mi pasuje a przede wszytskim nie szkodzi. Przez pierwsze dni tego roku bralam antybiotyk i powiedzialam sobie ze pierwszy i ostatni raz w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tym balsamie kapucynskim
tez slyszlaam, wiec pisz Agnieszka ja na Ciebie bedzie dziala, moze tez zamowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massakra.......... Pisalam poprzednio, ze ustaly mi krwawienia z dziasel i wyczyscila mi sie z syfkow buzka...tyle tylko ,a moze az tyle? Dzis juz 15- sty dzien...nic nowego, tyle, ze znowu krwawily mi dziasla wczoraj wieczorem przy myciu zabkow....buuuuuuuuuuuuu Moze powinnam zmienic szczoteczke z medium na soft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mowilamze ten olej
chyba nie dziala,ale zapomnialam dodac, ze zauwazylam zintensyfikowanie sie zapalenia migdalkow, tzn one mnie nie bola, ale tak jak masa innych osob tu na forum (jest nawet temat) pojawia mi sie od czasu do czasu taki niezyt.Bylam u laryngologta raz to mi stwierdzil prtzewlekle zapalenie migdalkow.Wczesniej mialam go sporadycznie, a teraz non stop od momentu ssania oleju.Domyslam sie ,ze stan zapalny sie jeszce bardziej uaktywnil.Bede ssac dalej. Jest to 15 dzien ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×