Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Nikt nikogo do ssania nie zmusza.... Ja o tej metodzie slyszalam juz dobre pare lat temu, ale ten odruch wymiotny...brrrrrr..:P Teraz zaparlam sie i sse i jestem zadowolona, ze usuwam toksyny ze swego ciala. Slina jest jak wszyscy wiedza bakteriobojcza, przy ssaniu o wiele wiecej jej wytwarzamy, a olej moze pomaga \"wyciagac\" toksyny z organizmu. Nie jestem lekarzem ani naukowcem...wiec.. Prosze przeczytajcie linki podane na pierwwszych stronach topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze nie dolujcie mnie
tekstami,ze jestemy naiwni.Naparwde jest ciezko wytrwac w tym oczyszczaniu nie majac 100% pewnosci co do jego skutecznosci a co dopiero jak sie czyta takie slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaaaa
szkoda ze ja słyszalam o tm w tv raz jak tombak sie wypowiadal i badana naukowo jest ta metoda przez jakiegos moskiewskiego profesora wiec ja w to wierze bo jest to UDOWODNIONE NAUKOWO ZE DZIALA TAK ZE USUWA TOKSYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna spróbować
tym się nie zatrujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyssawka
ja stosuje ssanie od tygodnia:) na początku, przez kilka pierwszych dni ssałam po 20-25 minut i jakoś tak koło 20 minut już olej robił się biały i płynny, a teraz po 25 minutach nadal jest przezroczysty...może odrobinkę zbielał ale minimalnie. Techniki ssania nie zmieniłam, więc dlaczego tak się dzieje??? zauazyłąm ze jęzor mi się wyczyścił no i porannych oddech swiezutki:) głowa mnie nie boli....i w ogole nic innego mnie nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek aJerzy
przyssawka---> podejrzewam,z ę masz za duzo śliny w tym oleju. Nie potrzebnie przedłuzasz czas. Siedź spokojnie i bez nerwów przesuwaj olej wokól uzebienia. Staraj sie nie połykac nadmiaru...weź możę mniej oleju do ust. A efekt czystego jezyka to dobry objaw. Moze zrób nastepny krok i oczyśc organizm 3 dniowa dawką soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ssaczki i Ssacze! :) Dziś obudziłam się wcześniej, niż zwykle, więc korzystając z okazji possałam sobie z rana, więc mam wieczór z głowy. Dwunasty dzień dziś mija i NIC się nie dzieje, ani z językiem, ani z zębami, ani z czymkolwiek innym. Nic się nie zaostrza, nic się nie poprawia. uspokoj sie --> a bo ja wiem, jakie mam dolegliwości? Różne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alis245
hej wlasnie siedze i ssam ten olej sama nie wiem po co bo nic mnie nie boli ani nie dolega chcę sie tylko przekonać czy cos sie poprawi cyba nie umiem tego robić bo po 10 min rosnie wszystko w buzi i zaraz bede miala odruchy wymiotne ble fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alis245
a jak po 15 min zrobil sie bialy to moge wypluc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alis mozesz po 25 wypluć
jak bedzie bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia.
a mi nic nie dolega, nic nie boli, czuję się normalnie. ssę olej ponad tydzień (była 1-dniowa przerwa). zużyty olej jest rzeczywiście biały i gęstszy, ale czy fakt, że nie widzę żadnej różnicy mogę uznać za przepowiednię świetnego zdrówka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia.
nie widzę zadnej róznicy w samopoczuciu, rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 71
alis245---> nie przyjmuj tego czasu 20 minut jako cel i jako jedyny czas. To nie reguła apteczna! Każdy organizm jest inny. Dlatego musisz dostosować rodzaj oleju - jedno jest pewne musi to być olej z pierwszego tłoczenia na zimno! Olej bez przeróbek termicznych czy chemicznych. Ilosc taka aby nie być zmuszoną do połykania podczas ssania - czy dynamicznego trzymania w jamie ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasfdfdf
niemusi to byc olej z pierwszego tłoczenia..nigdzie tak nie pisze. moj kolega ssal tani olej z marketu najtanszy i sie wyleczyl z powaznej choroby..wiec nie pitolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 71
anusia.---. a jak pijesz wodę to widzisz jakąś róznicę? przepraszam za głupie pytanie..... To co olej wyciąga z twoich śilnianek nie jest widoczne. Ale napewno wyciaga. Czyli zmniejszasz stężenie toksyn w organizmie. A to, ze jesteś według Ciebie zdrowa to najlepszy dowód na to, ze tak jest. Nie masz żadnych objawów chorobowych. Ja na twoim miejscu podskakiwałbym pod sufit! Ale dalej bym coś robił aby ten stan podtrzymać. To tyle mojej filozofii. PS. nie ma recept na profilaktykę czy leczenie! Są tylko zalecenia! I nie każdy organizm jest jednakowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 71
asasasasasfdfdf--> dziekuje za odpowiedź i zdecydowane stanowisko w bardzo kulturalnej formie. Vide Twój nick....to obraz Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasfdfdf
hahhahaa ja wiem lepiej jakim olejem sie kumpel wyleczyl wiec nie pitol oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaka
kumpel sie pewnie wyleczył olejem wrzecionowym albo przekładniowym.....bo mechanik samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
Mam pytanko, chcialabym zastosowac ta kuracje, i czytalam artykul z podanych tu linkow, a tam jest napisane zeby koniecznie unikac napinania miesni jezyka i policzkow podczas ssania. dlaczego? przeciez jak sie ssie to nie da sie tego uniknac? chyba ze cos zle zrozumialam... acha i jeszcze jedno, czy to zawsze podczas ssania objetosc tego oleju tak wzrasta? bo ja po prau minutach mam policzki jak chomik tym wypelnione :) czy robie cos zle? prosze niech ktos odpisze bo wierze ze ta metoda moze mi pomoc na moje schorzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam już wyssaliście
wszystkie złe rzeczy? głupotę mam nadzieję też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem skad
ten sarkazm??? do wszystkich nabijajacych sie z medycyny niekonwencjonalnej. Jesli jestescie tacy madrzy to wymyslcie cos do cholery co czliowika bedzie leczyc z e wszelkich chorob, bo poki co potraficie sie tylko nabijac, bez nawet sparwdzenia i zapoznania sie z ta metoda. Prosze was zosatwcie nas samym sobie.My chcemy sobie pomoc, bo tonacy sie brzytwy trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam już wyssaliście
sończę z sarkazmem, jeśli chociaż kilka osób powie - byłem chory na to i nato - ssanie oleju mnie z tego WYLECZYŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem skad
nie nalezy napinac zbytni policzkow ani jezyka, bo potem starsznie to boli, raz sie sama przekonalam.Delikatnie trzeba ssac tak by olej sie rozprowadzal w buzi, mieszal ze slina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanksis
musisz ssac tak by nie napinac policzkow. tak sie da bo ja tak ssam..delikatnie w przedniej czesci jakmu ustnej jak cukierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez bylo juz tutaj
kilka takich osob, ktorym ustapiluy pewne dolegliwosci, chociazby krwawienie z dziasel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam już wyssaliście
byłem chory na sarkazm i ssanie palca mnie z tego wyleczyło bałwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co ten balwan
?? ludzie, jesli macie tak sie obrazac i nabijac z ludzi to naparwde dajcie sobie spokoj, Az tak was zlosci to,ze ktos szuka ratunku skoro super mega rewelacyjna medycyna konwencjonalna nie potrafi pomoc? naprawde sie zastanowcie nad swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Mnie np pomoglo na kaszel wszytskie srodki medycyny zawiodly. I w koncu pierwszy dzien kiedy mi juz tak z nosa nie leci to dla mnie duza motywacja zeby ssac dalej. Ja podchodze do tego tak jezeli medycyna nie moze mi pomoc to tzreba nie urzyc innych srodkow ktore napewno mi nie zaszkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
Mowcie co chcecie ale ja... zaczynam w to wierzyc! Dzis ssalam pierwszy raz, a ze przechodzilam ostatnio jakies wyjatkowo wredne przeziebienie, ktore trzymalo i nie chcialo przejsc to pomyslalam ze sprobuje i... zaczyna mnie bolec glowa, co mi sie rzadko zdarza, z nosa cieknie mimo iz katar mi juz odpuscil tylko gardlo trzymalo... czyli cos sie dzieje... no i czuje taki bol lekki jakby mi mialy peknac zatoki... hehe ja naprawde zaczynam w to wierzyc :) mam tylko pytanie, bo ktos napisal ze to musi byc olej tloczony na zimno, ktos inny ze z pierwszego tloczenia... jaki to w koncu ma byc olej??? :) czy to moze byc oliwa z oliwek extra virgin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja narzzzzzie
moze byc oliwa z oliwek tylko pilnuj by byla biala na koncu jak wypluwasz choc troche i pamietaj by wyplukac dokladnie usta..bo te toksyny musza wyjsc z organizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×