Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

od 2 tygodni ssie olej przez pierwszy tydzien 2 razy dziennie, a teraz 1 raz dziennie rano, no i cuz na razie zmian nie ma spektakularynych. Pogorszylo mi sie tzn. odczucie zatkanego nosa, splywa mi sluz z zatok, cera taka sobie sa chyba nowe wypryski na czole moze sie oczyszczam, poczekam jeszcze,a o zmianach bede informowac i mam nadzieje, ze bede te pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
oki iko a ja wbrew obserwatorowi 71 pociesze Cie :) (sorry obserwator 71 ale sie nie zgodze z Twoja opinia :) ) jesli przed ssaniem oleju nie mialas jakiejs kobiecej infekcji to jest to dobry objaw, ja paradoksalnie bym sie cieszyla, widzac takie zmiany, bo to oznacza, ze cos sie dzieje, takze ze nie martw sie, bedzie dobrze :) a co do mnie... u mnie mija 2 tyg. ssania oleju i jak narazie boli gardlo... czesto mialam infekcje gardla, ale teraz to juz zupelnie bez powodu boli bo w ostatnim czasie malo wychodzilam z domu, wiec chyba to nie przeziebienie (tak sobie wmawaiam :) ) zwlaszcza, ze zawsze mam katar a tu nic, tylko gardlo... jeszcze tak dziwnie... nietypowo... acha no i oczywiscie dziasla przestaly krwawic :) ja tam w to wierze... zobaczycie bedzie dobrze :D pozdrowienia dla wszystkich ssaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 dzien ssania i nic
nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki iko
dziekuje bardzo za odpowiedzi!świad mi juz nawet przechodzi(niesamowita ulga) ,tylko chwilami jeszcze piecze mnie "tam", nie sadze by mnielo to zwiazek z pozywieniem poniewaz nie zmienialam ostatnio stylu odzywiania sie, staram sie jesc raczej zdrowo, unikam przetwarzanych rzeczy, mam nadzieje ze rzeczywiscie bedzie juz tylko lepiej:)pozdrawiam aa i przed rozpoczeciem ssania mialam drobne problemy intymne ale skoro stan sie troche pogorszyl w trakcie ssania to chyba dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 71
oki iko--> życzę oczywiście aby to był efekt ssania! Każdemu zawsze życzę DOBRA. Pisząc powyżej swoje zdanie wyrażałem moje wątpliwości aby ssanie natychmiast zadziałało w tak odległym - od ust - miejscu. Ale zapewne zadziałało! Wierzmy ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wybiela zeby . Od kilku lat pale / rzucam wlasnie / wiec mialam zolte tu zolte tam a po kilku dniach kolor sie wyrownal.Nie jest to moja jakas wiara w to ze pomaga - podeszlam bardzo sceptycznie. Zaskoczona i zadowolona. Mam jednak pytanie.Po ssaniu zniknely mi resztki tradziku,jakies plamy.W pewnym momencie przestalam ssac bo mialam na glowie tyle spraw ze olej byl ostatnia o ktorej moglam wogole pomyslec i ... nagle mi wysypalo najpierw plamy a potem podskorne ciemno-rozowe. Czy to ma jakis zwiazek z olejem czy cos sobie roje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki iko
witam, obserwatorze miales watpliwosci czy jelito i intymnosc maja zwiazek za ssaniem oleju troche sie wystraszylam i szukalam dalej i znalazlam te ont stronke, we wstepie pisze ze tez pomaga i na moje dolegliwosci:) u mnie coraz lepiej i jeszcze raz dziekuje za mile slowa pozdrawiam wszystkich no i ta stronka http://img136.imageshack.us/img136/2371/skanuj0002lc8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oki iko otworzylam podany przez ciebie link i ukazala mi sie zoltawa zabka a ramce i troszke angielskiego tekstu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfer3
ja troche nie na temat chetnie bym POMÓGŁ od POMOŻESZ ale nie POMORZESZ szkoda bo przez Twoją ortografię nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
Mam pytanie do kogokolwiek, kto mial problemy z zatokami. Czasami ktos tu pisze ze "splywaja mu zatoki", czy to oznacza ze pojawia sie u takiej osoby katar czy moze tez splywa wydzielina po tylnej scianie gardla...? Pytam bo nie wiem, co sie dzieje z moim gardlem... nie boli, nie kaszle, nie mam kataru ale czuje taka lepka, gesta wydzieline w tylnej scianie gardla i caly czas probuje ja "przelknac" i nic... mial ktos tak??? z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linchpin
Jestem w szoku. Takiego skupienia naiwnosci dawno nie widzialem. Ludzie! Gdzie jest wasz rozsadek? Sceptycyzm? Dlaczego wierzycie w takie bzdury? Bez dowodow, bez wynikow badan... A potem takie szarlatany zniechecaja np. chorych na raka do chemioterapii i 'lecza' ich kwasem chlebowym. Nie, nie, nie... Ssac olej... Niezle. W homeopatie tez wierzycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączony niedowiarek
Przeczytałam temat i resztę, bo chciałam wiedzieć jakie głupoty są w stanie jeszcze wymyślić ludziska. Przeczytalam też odnośniki i zmieniłaz zdanie. Przyłączam się!!! Już dwa razy ssałam. Ale nie 15 minut, bo u mnie po 2 mimutach z oleju robi się woda, a potem szybko gęstnieje i spienia się. Robi się białawy, lekko kremowy. Więc wypluwam i płuczę usta. To wszystko trwa 5 minut. Czy to dobrze? Nie jestem do końca przekonana o skuteczności tej metody, ale żeby wyzdrowieć , to mogę i diabła w tyłek pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiarz
przyłączony niedowiarek nie całuj diabła! Wystarczy, że nabierzesz do ust łyżkę oleju - nie za dużo, bo wtedy nie będziesz miała kontroli nad olejem tylko śliną pomieszana olejem. Trzymaj ten olej w przedniej części ust najwyżej do połowy języka - że tak to określę. Staraj się nie myśleć o tym co robisz, a przesuwaj porcje oleju pomiędzy zębami które nie zaciskasz, a wargami. Powoduj takie galimatias, zaburzenie wokół uzębienia. Pamiętaj aby nie połykać niczego. Jaki olej stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linchpin....nie probowales tej metody a juz krytykujesz... Na pierwszych stronach topiku sa linki, wejdz na nie i poczytaj, potem sproboj possac slonecznikowy olej i moze zejdzie ci ta wydzielina ,ktora zaslepia ci oczki i byc moze inne organy tez... Usmiechnij sie do nas radosnie i przylacz sie ochoczo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam cudowne zęby u podstarzałej pani, naturalne, i ona twierdzi że są tak zadbane, kompletne dzięki trzymaniu oleju w ustach i płukaniu nim jamy ustnej więc spróbowałam, o mało co nie porzygałam się, nie, to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia - zasłona
trtrtr widzisz ile Cie jeszcze czeka w życiu podstarzało nastolatko! moze kiedyś sie nauczysz brać olej do ust... a jak tam z oralnym zaspokojeniem chlopca? To dopiero straszne i do tego połykasz jego spermę aby mu zrobić radosc i przyjemnosc. masz wybór: albo twoje ząbki albo uprawa seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam tego oleju białego, mimo,że po 20 minut i więcej ssię... Może to dlatego, że ssie oliwę z oliwek, a nie olej, ale oliwę też przecież można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączony niedowiarek
Heh Oliwiarz, Dziekuję za rady. Dziś jeszcze zastosuję się do nich. Używan bardzo dobry olej slonecznikawy, tłoczony na zimno z upraw ekologicznych. W smaku jest jak normalny słonecznik i nie odrzuca mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki iko
rzeczywiscie otwiera sie strona tylko z zolta zabka,dziwne przeciez zabki sa zielone...;) probowalam jeszcze raz ale nic nie moge zrobic, w kazdym razie pisalo tam ze olej pomaga na wiele chorob, autor wymieniel ich wiele, a wsrod nich bylo ze pomaga wlasnie na jelita, żyły, choroby kobiece, itd... Ja po prawie 2 tyg nie mam jeszcze pierwszych symptonow poprawy tzn gladki jezyk itd, wrecz na twarzy pojawily mi sie czerwone plamy:/, ide dzis do lekarza to wyjasnic, ale nie wiem czy ma to zwiazek z olejem czy tez moze to jakas alergia pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska ktoska 123
Witam wszytskich ssaczy:) zaczelam dzis pierwszy dzien ssania (mam wieczne anginy w ciagu kilku ostat. miesiecy bralam juz kilka antybiotykow w tym zaszczyki) no ale do sedna na ta moja przypadlosc postanowilam zaczac ssac no i ssalam dzis okolo 20 minut olej i co sie stalo czy to normalne ze po zaledwie kilku minutach caly olej przeistoczyl sie w plynna biala ciecz? bez przesady moge spokojnie powiedziec ze po zaledwie 3 , 4 minutach no. No i w ciagu tych 20 minut zmianilam raz olej czy tak mozna? no i czy to mozliwe ze tylko kilka minut starczylo aby zmienic olej w to co niektorzy maja po 30 minutach? i czy w takim razie musze te 30 minut ssac skoro mam taki szybki efekt? prosze o odpowiedz:) pozdraw. i zycze duuuzo zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoska ktoska.... Jednak bedzie lepiej , gdy przedluzysz czas ssania. Staraj sie to robic przez 15, 20 minut..no i nie polknac ani kropelki, tylko wypluc do kibelka, to sa same toksyny. Byc moze bardzo duzo toksyn u ciebie wychodzi i stad bialy kolorek po 5 minutach ssania.....nie wiem... zycze wytrwalosci i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie sie podziala zalozycielka topiku ? Kochani piszcie co sie z wami dzieje, jakie macie pozytywne efekty ? Polecane oleje to slonecznikowy, archaidowy i ostatecznie oliwa.. Ja sse olej slonecznikowy z pierwszego tloczenia na zimno..raj w gebusi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska ktoska 123
pomponek a czy moge w czasie jednej sesji ssania dwa razy zmieniac olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoska ktoska...nie umiem odpowiedziec na to pytanie... Ja sse jedna lyzke oleju 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska ktoska 123
a czy to normalne ze mnie strasznie dziąsła bola kilka godzin po ssaniu? pomimo ze nie mam z nimi problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien ssania
i nic, zmienilam tylko olej slonecznikowy na oliwke z olwiek z pierwszego tloczenia.Zauwazylam ,ze ciezej z nia, bo dluzej trzeba czekac by sie zrobila biala. Zdecydowanie ponad pol h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien ssania
aha! jak koncze ssanie to mam strasznie sucho w gardle , tak mocno ,ze az mnie to drapie i musze szybko wypluc olej, bo sie krztusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×