Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaago
ssam olej ryżowy, nawet dobry jest w samku ;p ale czy mozna? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia..
olej ryzowy? nie slyszalam o takim.. najlepszy i polecany jest olej slonecznikowy lub archaidowy ja tam wole slonecznikowy jest bardzo dobry archaidowy dla mnie przeokropny ale ja po prostu nie lubie takiego specyficznego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onamimona
po 2 dniach ssania jezyk mi sie jakis bialawy zrobil, nie jest straszny jak grzybica czy cos, ale inny, wiec chyba sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatokowiec
no dawać tu info. kogo to uleczyło, jak długo stosowal proszę bardzo , bom w bólu zatokowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n ato na co napisałam recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ija sysam ten olej 3 dni ,ale nie wiem czy dobrze niby robi się biały ale jak to robić żeby nie napinać języka.Do tego na wieczór zjadam ząbek czosnku 8 dni,nie chcę zapeszać ale chyba moje stawy przegrały.Dzięki za tę metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi77
WItam wszystkich:) Bardzo mnie zainteresował temat "ssanie oleju". jestem w trakcie leczenia antybiotykiem anginy, zawalone gardło, że hej. Niestety antybiotyk nie pomaga, dlatego też zaczęłam szukać po necie jakiś innych sposobów leczenia. Myślicie, że ssanie oleju mi pomoże? Czy teraz kiedy zażywam antybiotyk ssać od razu olej, czy lepiej poczekać? Co sądzicie, bo ja ręce załamuje, czuje się fatalnie, w buzi ból jak ogień, szkoda gadać... Trochę mam obawy, że może się jeszcze pogorszy mój stan zdrowia. Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapalenie_zatok
Od 3 dni cierpię na ostre zapalenie zatok :( Goraczka, bóle całej twarzy , uszu, podniebienia... ropa ścieka mi do gardła, nie mogę w nocy spac. Tragedia. Biorę antybiotyk i czuję lekką poprawę po 2 dniach ale ściekająca ropa i nieziemski ból podniebienia ( podobno też od zatok ) nie dają mi spac ... :( Właśnie ssę olej, mam nadzieję , że mi pomoże... Napiszę jakie są efekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssanie oleju spowodowało,że po kilku dnich oczyściły mi się zatoki, oczywiście nie do końca, bo ciągle mi coś spływa, ale oddycha mi się duuużo lepiej. Po 3 dnich ssania zaczęła mnie potwornie boleć głowa, co trwało 2 dni. Po tym właśnie zeszło mi kupę śluzu i zaczęłam oddychać pełnym nosem...Ssę 2 tygodnie, ciągle mi spływa po gardle, ale dla mnie efekty są SUPER i mam zamiar kontynować tę metodę, gdyż oprócz zatok mam jeszcze stan zapalny i przetokę nad zębem. Jest to rewelacyjnie prosta i skuteczna metoda, antybiotyki nie działały tak jak to. Jestem pod wrażeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasu
na przeglądnięcie postów, gdzie jest podana nazwa oleju, zatem proszę ją podać w następnym poście. Dziękuję.XY PS: mam nadzieję, że nie jest to olej rycynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strina24
Witajcie! O metodzie ssania oleju, słyszałam już wiele lat temu. Osoba która mi to poleciła mówiła, że jest to najlepszy sposób na detoksykację organizmu i że powinno się ssać olej przez kilka tygodniu i że to wystarczy na oczyszczenie organizmu z toksyn. Nikt nie mówił mi, że jest to metoda na wszelkie ludzkie dolegliwości. Co do mnie, mogę powiedzieć, że po tych kilku tygodniach poprawił się stan mojej skóry i zębów (kamień sam się odrywał), ogólnie czułam się dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czego
jest ten olej? Np. można ssać olej ze słonrcznika lub pić gotowy olej. Jeszcze raz pytam o nazwę nasiona z którgo można ssać olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strina24
Zwykły olej roślinny, czy to będzie słonecznikowy, arachidowy, czy oliwa z oliwek, każdy działa tak samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nieporozumienie
z tym ssaniem oleju. Olej można pić a nie ssać, wysysać można olej z czegoś, np. ze słonecznika. No, chyba, że biust nasyci się olejem, to sutki takich piersi można też ssać, tyle, że za krótko by to dało jakąś korzyść terapeutyczną. Właścicielkę biustu prędzej szlag by trafił, prawda? Czy ten biust nadawałby się do ssania: http://img222.imageshack.us/my.php?image=dziewczynkaic2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strina24
No cóż, być może ssanie nie opisuje dokładnie tej czynności, po prostu bierzesz łyżkę oleju do ust i tak jakby płuczesz nią zęby. W każdym bądź razie trzymasz ten olej w ustach przez około 15 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weracruz1i
i jak tam ssacie olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayumka23
Tja.. ja ssalam na wiosne i mi sie odnowila wtedy jakas fatalna choroba. Polozyla mnie do lozka na 2 tyg. a pozniej bylam zdrowa zdrowasna i zdrowiusia. Pare dni temu wybieglam na dwor w swetrze mimo ze cieplo bylo, a nastepnego dnia pryskali jakims chemicznym gownem moje miasto :/i bylo tak okropnie zimno.. i z tego zimna a wczesniej przegrzania choram. I ssam, tak. I ssac trzeba :) Zatoki czyste wiec tylko gardlo, bo gardzlo siadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziola
zawsze gdy sie przeziebie, wypije zimny napoj zaczyna sie od powiekszonych bolacych, migdalow, potem katar. W tym roku juz z 5 razy. Od paru miesiecy mam powiekszony jeden migdal, troche zatkane ucho, biale kropki na migdalach, w tym powiekszonym cos jakby utknelo, widze rope, temperatura normalna. Za namowa zaczelam ssac olej slonecznikowy (wiecej informacji mozecie znalezc wpisujac to haslo w wyszukiwarce). Czy ktos moze probowal tej metody? Ssie juz tydzien, drugiego dnia dostalam kataru, nastepnie zaczerwienione bolace migdaly, podobno to normalne, bo organizm "przechodzi" niedoleczone choroby, a efektem ma byc pozbycie sie bakterii z organizmu. Troche sie obawiam, ze moj stan trwa troche za dlugo, ale bylam wczesniej u lekarza, ktory nic groznego nie stwierdzil, przepisal antybiotyk, ktory nic mi nie dal i po tym zdecydowalam sie ssac olej. Antybiotyki to straszne gowno i nie chce sie truc. Prosze jesli ktos ma podobny problem z migdalami i doswiadczenie z olejem napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psat ka
Olej jest zajebisty! Taki detoks organizmu robi :) Polecam bardzo! Jestem zdrowa teraz ale ssam co jakis czas wlassnie zeby oczyscic. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuchna73
Ja ssie olej juz od 2 tygodni, po 3 razach chyba dostalam zapalenia dziasel ale bardzo mi szybko przeszlo. Po kazdym ssaniu dostaje kilkuminutowego kataru czyli jest to oznaka oczyszczania sie zatok i organizmu mam nadzieje. Oleju uzywam lnianego ze zlotego lnu, nierafinowanego, tloczonego na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Najlepszy olej to słonecznikowy,oczywiście jeśli chodzi o ssanie.Raczej nie radzę używać innych.Zabiegi z nim robię od 7 miesięcy.Nie bolą mnie już żadne stawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuchna73
Olej lniany robie sobie sama (mam wytlaczarke) i nie sadze, zeby byl gorszy od oleju slonecznikowego, rafinowanego czyli czyszczonego chemicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funczi
ssanie oleju czyli płukanie jamy ustnej olejem tak jak płynem do płukania ust, tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssak_olejowy
Cześć Zacząłem "ssać" tydzień lekko ponad temu ze względu na zatoki i stawy w nie najlepszym stanie, bede Was informował jesli zauważę jakieś efekty na korzyść lub nie , po kilku pierwszych razach miałem wrażenie osłabienia , spadek temp. itp. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfa
to jak to jest. wystarczy trzymać olej w buzi czy robić tak jak sie płycze jamę ustną płynem? bo ssać tego się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszane gumniaki na różowo
a na co pomaga? a na szkliwo i zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strina
Pomaga na oczyszczenie organizmu z toksyn. Różni ludzie zauważają dodatkowe efekty jak np. odchodzący kamień od zębów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×