Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

liczę... leczyć moją skaleczoną duszę po takich torturach to ja będę każdego wieczorka winkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wimba ja jutro i w niedziele nie bardzo mam dostep do netu:( Obiecuje ze ci potowarzysze i postaram sie pomoc ale od poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czemu nic nie piszecie?Jak wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topsecret7
Witajcie dziewczyny:) Tez próbowałam z amerykańską.Efekty były rewelacyjne,ale problem z ich utrzymaniem niestety się pojawił:(...Teraz ponownie podejmuję wyzwanie...no cóż-karnawał w tym roku jest długi takze zdążę jeszcze zrzucić te 5 kg.Biorę się do roboty....a to link do mojego topicu,który wtedy prowadziłam...http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3202543 Pozdrawiam...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Hej dziewczyny. U mnie to już ostatni dzień z wynikiem 4 kilo mniej. Czuję się świetnie. Niestety jestem zmuszona przeprowadzić ją jeszcze raz, bo jeszcze trochę do zrzucenia pozostało, ale zaczynam dopiero od czwartku, bo muszę zmienić menu. Od jutra wprowadzam dietę 3 dniową. Swoją drogą to dostałam obrzydzenia do pomidorów. Trzymajcie się .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...ciesze sie strasznie :) Kinga powiedz,czy ty przestrzegasz wszystkich zasad?pieknie schudlas-gratuluje:D Ja od jutra zabieram sie za nia od nowa i dodam jeszcze ze tera przez ta przerwe nie przytylam nawet grama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Mogę powiedzieć, że przestrzegałam jej tak jak trzeba. Raz tylko skusiłam się na dodatkową filiżankę kawy. Dieta jest naprawdę super. Ja do 20. 01 muszę ją przeprowadzić jeszcze raz, bo mam wyjazd i chciałabym jakoś fajnie wygladać, a poza tym to i samopoczucie będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej eoska! Zaczynam od jutra, pomożesz mi przetrwać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Wimba zaczynam razem z toba:) Spadlas mi normalnie z nieba .. Obiecuje ze bede sie meldowac najczesciej jak sie da ... Wytzymamy:D,i juz w niedziele bedziemy pare kilo lzejsze.... Ciesze sie ze nie bede sama bo jednak nie jest latwo na niej wytrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AH...no i zapomnialam dodac ze przez te kilka dni przerwy w amerykanskiej spadlo mi jeszcze 0.4 kg...wiec nie ma jojo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zaczynam od jutra z Wami :) Chciałabym na poczatek zrzucić 5 kg więc z nieba mi spadłyście ;)))) Nie wiem tylko, ostatnio pożarłam dużo antybiotyków :( boję sie troche o zdrowie ale przecież przez 5 dni nei umrę ;) Pozdrawiam Was, musze coś ze sobą zrobić bo nigdy jeszcze tyle nie ważyłam :( To od siedzenia przed kompem chyba :( Nio to do juterka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Ciebie! Raczej z ty ogórkiem to nie eksperymentuj. Dieta ma z góry ściśle ustalony jadłospis i jak się będdzie niewolniczo tego przestrzegać, to efekt murowany! Każdy składnik widocznie ma jakiś swój sens w spalaniu! Do do jutra na kawce o 10:00 Kocham Ciebie i eoska!!!! Damy rade!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea63
znam trochę inną wersję amerykanki. 7:00 kawa 9:00 jajko 11:00 serek topiony 100g, 13:00 20 dag gotowanego mięsa 15:00 surówka 17:00 jajko 19:00 2 szkl. soku pomidorowego lub buraczanego lub 2 kieliszki wina Skuteczna stosowałam parę lat temu. jak urosłam do rozmiarów małego hipcia zaczęłam znowu jadę 2 tycdzień i w obwodach spadło po 4 cm. Wagi się boję. tylko nie wiem co dalej ? kapuścianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimba ,KOcham ciebie witajcie:)🖐️ Oj ja chyba za wczesnie na ta kawke?;) No ale jak mus to mus...,zaraz musze wyjsc wiec wypije ja pare minut wczesniej:) Kocham ciebie-ja jak pierwszy raz stosowalam te diete -bylam na antybiotykach...Z tym ze troche krecilo mi sie w glowie wiec moze poczekaj az skonczysz z lekami?Nie wiem co ci powiedziec...:( Chyba ze zamiast winka bedziesz pic sok pomidorowy,podobno i to jest dozwolone choc nie probowalam.. No to ruszamy dziewczynki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki dziewczynki, spóźniłam się, byłam zalatana, dopiero będe piła kawkę, opóźnią mi się dziś godzinki posiłkiów, ale ja późno chodzę spać, jutro zacznę normalnie o 10, a dziś zaczynam o 13. Zdajcie relację wieczorkiem, czy dałyście radę.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to bez znaczenia wimba:)Wazne zebys jadla w odstepach co dwie godziny... Ja juz ze zniecierpliwieniem czekam na jablko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy na tej diecie zamiast kawy z rana można pić herbatke odchudzającą z serii SLIM PROGRAM? Po kawie źle się czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanie :) Czy moge zamienic, że o 10 zjem jajko + pomidor a o 12 serki topione? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj yuki:)🖐️ ta dieta jest tak skomponowana ze niby powinno sie jesc dokladnie to co jest w jadlospisie i co dwie godziny ale ja jak robilam ja za pierwszym razem nie stosowalam sie scisle do zalecen i czasem cos zamienialam a i tak schudlam:)Ale kawa rano jest wazna bo przespiesza przemiane materii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Cześć dziewczyny. Diabeł mnie chyba podkusił wczoraj z tą dietą kapuścianą i dostałam strasznych boleści żołądka. W związku z tym powróciłam do naszej diety amerykańskiej i czuję się o niebo lepiej niż na tamtym cholerstwie. A więc dzień pierwszy uważam za rozpoczęty.pa .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dzis sama siedzę na kawce...gdzie Wy? Eoska???? co z Tobą? Mi idzie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja musialam przerwac...sciela mnie grypa i biore antybiotyki wiec nie ma mowy o zadnym winie:( Od wtorku mam nadzieje bede mogla zaczac od nowa:)bo wtedy ide na kontrol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eoska ja też, tylko z innego powodu, miałam dołaka, płakałam i piłam i................jadłam, ale już ok, jtro melduję się na kawce, to przynajmniej mnie pilnuj przec te 5 dni.plisssssssssssssssss Zyczę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja też niestety odpadłam 9.01 tzn. nie zaczęłam :( Postanowiłam odezwac sie gdy naprawdę zacznę i oto jestem! wczoraj zjadłam tylko te produkty z listy ale wstałam o 14 i zjadłam wszystko to co powinnam , nawet zapomniałam o 1 pomidorze z wrażenia :D ale sie nie odzywałam bo było mi głupio że tak wszystko na raz! Dziś wszystko idzie zgodnie zplanem, tzn. zaczęłam od soku pomidorowego bo strasznie głodna byłam więc tak nie do konca z planem;) Cóż innowacji kilka jest :) Ja np. dodaję do serka troszke szczypoiorku bo nie lubię tak bez niczego :) Apropos serka to miałam opakowanie 150 gramów czy to nie za duzo? I jest to taki serek wiejski a nie suchy twaróg :( nnych innowacji nie wprowadzam , duużo piję tylko. eosko szkda że Cię choroba złapała :(Wimbo głowa do góry :) Ja teraz zabieram sie do pracki i już czekam na serek hochland :Pjakiś nowy smak z ogórkiem kiszonym kosteczka :D Wczoraj 2 razy odmowilam ciasteczek, raz na kawce u cioci a raz sama sobie w domku, wzięłam i odłożyłam heh :D To moja 1 w życiu dieta więc naprawdę jestem z siebie dumna! :) Buziaczki i duuużo siły Wam życzę :)))) Gosiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i najważniejsze...Biorę antybiotyki wiec winka nie piję i podejrzewam że zrzucę mneij niż Wy ale może z 2 kg sie uda :) Póżniej planuję 2 dni najeść sie mięska , tzn. filetów z kurczaka i rybnych bo mięsożerna jestem strasznie alebez chleba i ziemniakow :) I pozniej znowu wrócić do Pięciu Magicznych Dni :) Ale narazie ciii.... by nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×