Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

Gość dealerrka
wiecie co ja ja zaczne od 25 stycznia jak tylko sesja sie skonczy i wroce na silke.... wczesniej dieta i cwiczeniami skudlam ponad 10 kilo ale mam debilny plan na uczelnie i jak wracam do domu to juz wszystko pozamykane jest:( napiszcie prosze czy mimo tego ze spadlo wam czy bylo to widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dealerrka-hej:D Widac,widac...-Ja jak narazie schudlam 4 kilo z hakiem i gwarantuje ci ze widac:) Zaczelam od wczoraj na nowo-i po pierwszym dniu dzis na wadze niespodzianka:)-rowny kilogram mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak nie malina
hej laski, ja zaczynam od jutra :) mam nadzieje,ze wytrwam na niej :) zalezy mi na szybkim schudnieciu duzo kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak nie malina
eoska mam w zwiazku z tym pytanie :) trojkacik sera to moze byc np light hohlandu?czy nie moze byc light?? Ty jesz ten serek czy czyms go zastepujesz?? o 16 twarozek, to cale opakowanie 200 gramow czy polowa?? i wino ma byc cale wytrwane czy moze byc polwytrwane?? dzieki z gory za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyna jak nie malina:) Ja dzis mialam lekkie zalamanie i skusilam sie pare dodatkowych plasterkow jablka:(Mysle ze wlasnie drugi i 3 dzien jest najgorszy ale jak to przetrwasz to juz bedzie z gorki.. Ja serek topiony jem normalny,nie odtluszczony ale mysle ze to nie zrobi roznicy,jedz taki jaki masz w domku:) Wino tylko wytrawne bo takie wlasnie przyspiesza przemiane materii..ja daje krople coli lith bo inaczej bym nie przelknela,i teraz zaczyna mi to winko smakowac:) I twarozku tez 200 gr.-wcale sobie nie zaluj..ta dieta i tak jest dosc ciezka do przetrwania wiec lepiej nic nie ograniczac dodatkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak nie malina
dzieki Eoska to zaczynam od jutra :) waga 76 kilo:( masakra... bede tu zagladala i mowila jak mi idzie :) i mam nadz,ze za 5 dni bede szczuplejsza choc troszke i szczesliwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak nie malina
a jak np nie mam trojkacika to na oko odkroic sobie kawalek z serka topionego np hohland?? a ta kawa albo herbata rano potrzebna?? bo jak mam wolne od uczelni to spie do pozna... echhh wiec o 8 nie ma szans pobudki na kawe.. a Ty jak to robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak nie malina
eoska i jeszcze jedno... a wszystko jesz dokladnie?? np zamiast pomidora z jajkiem nie mozna zjesc jablka?? jak myslisz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna jak nie malina
hej laski :) ja juz po cwiczonkach brzuszka -6W-dzis trzeci dzien a brzuszek juz daje sie we znaki :) troche mam opoznienie bo dopiero zaczne jesc, ale tak w weekendy wstaje i mam nadzieje,ze nie stanie sie nic jak opuszcze 2 pierwsze posilki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyna jak nie malina-przepraszam ze dopiero teraz ale niedziela jest jedynym dniem kiedy mam ograniczony dostep do netu... Pewnie ze mozesz sobie odkroic na oko tyle serka aby wyszedl trojkocik:) Ja dzisiaj jestem na diecie 4 dzien ale nie waze sie bo dostalam @:( I tak mam zamiar pociagnac troche dluzej ta diete niz 5 dni wiec nie jem tak rygorystycznie jak jest napisane...-To znaczy zamiast jaja ktorego nie cierpie jem sobie odtluszczony jogurt i zamiast twarozku jem salate z ogorkiem,pomidorem i feta....-to znaczy jeden dzien twarozek,drugi salate...Musze tak zrobic bo dieta jest zbyt monotonnna zeby wytrzymac na niej dluzej niz 5 dni a mam taki zamiar:)Wczoraj strasznie bolal mnie brzuch i jako ze wiedzialam ze dostane@ to zdziwilam sie strasznie ze nie mialam wcale apetytu...Serio,nie mam wogole ochoty jesc:)Tak jak mi sie wydawalo drugi dzien jest najgorszy-pozniej to leci z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyna jak nie malina-przepraszam ze dopiero teraz ale niedziela jest jedynym dniem kiedy mam ograniczony dostep do netu... Pewnie ze mozesz sobie odkroic na oko tyle serka aby wyszedl trojkocik:) Ja dzisiaj jestem na diecie 4 dzien ale nie waze sie bo dostalam @:( I tak mam zamiar pociagnac troche dluzej ta diete niz 5 dni wiec nie jem tak rygorystycznie jak jest napisane...-To znaczy zamiast jaja ktorego nie cierpie jem sobie odtluszczony jogurt i zamiast twarozku jem salate z ogorkiem,pomidorem i feta....-to znaczy jeden dzien twarozek,drugi salate...Musze tak zrobic bo dieta jest zbyt monotonnna zeby wytrzymac na niej dluzej niz 5 dni a mam taki zamiar:)Wczoraj strasznie bolal mnie brzuch i jako ze wiedzialam ze dostane@ to zdziwilam sie strasznie ze nie mialam wcale apetytu...Serio,nie mam wogole ochoty jesc:)Tak jak mi sie wydawalo drugi dzien jest najgorszy-pozniej to leci z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyna jak nie malina-przepraszam ze dopiero teraz ale niedziela jest jedynym dniem kiedy mam ograniczony dostep do netu... Pewnie ze mozesz sobie odkroic na oko tyle serka aby wyszedl trojkocik:) Ja dzisiaj jestem na diecie 4 dzien ale nie waze sie bo dostalam @:( I tak mam zamiar pociagnac troche dluzej ta diete niz 5 dni wiec nie jem tak rygorystycznie jak jest napisane...-To znaczy zamiast jaja ktorego nie cierpie jem sobie odtluszczony jogurt i zamiast twarozku jem salate z ogorkiem,pomidorem i feta....-to znaczy jeden dzien twarozek,drugi salate...Musze tak zrobic bo dieta jest zbyt monotonnna zeby wytrzymac na niej dluzej niz 5 dni a mam taki zamiar:)Wczoraj strasznie bolal mnie brzuch i jako ze wiedzialam ze dostane@ to zdziwilam sie strasznie ze nie mialam wcale apetytu...Serio,nie mam wogole ochoty jesc:)Tak jak mi sie wydawalo drugi dzien jest najgorszy-pozniej to leci z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe ou lait
hej :) ja zaczęłam dzisiaj, też mam zamiar pociągnąć tą dietke 10 dni, a poóźniej 1000 kcal.Piszcie dziewczyny, bo mnie bardzo motywujecie :) zaraz lece do sklepu po wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafe ou lait-🖐️ Fajnie ze dolaczasz do nas:)Zostalysmy we dwie na placu boju bo mysle ze kocham ciebie juz skonczyla:) Czuje sie dzisiaj swietnie-mimo ze sie nie wazylam i dostalam @to brzuszek mam plaski i napewno zlecialo mi przynajmniej ze 2,5 kg..Zwaze sie dopiero w piatek takze napewno cos jeszcze ubedzie:)Przechodze ta diete drugi raz wiec licze sie z tym ze moze ubedzie mi mniej niz na poczatku ale i tak sie ciesze bo to pierwsz dieta ktora na mnie naprawde dziala,no i wiem ze kiloski niedlugo znikna-te nadprogramowe oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole-kocham ciebie-odezwij sie:) Napisz co u ciebie bo jestem bardzo ciekawa...ile ci dokladnie ubylo przez te 10 dni?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe ou lait
hej eoska 🖐️ będe tu zaglądać jak tylko znajde chwilkę, juz prawie jestem po pierwszym dniu i jest ok :) troche sie wahałam czy zaczynac teraz, bo sesja itp, ale za dwa tygodnie jade do domu i chcę być szczuplejsza, a po drugie musze sie przekonać czy faktycznie ta dieta jest taka rewelacyjna ;) gdybym po tych 10 dniach zmieściła się w spodnie które się teraz baardzo ciężko dopinają, to byłabym super szczęsliwa. Najbardziej zależy mi właśnie na rozmiarach, nie na wadze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼cafe ou lait Ja mysle ze jednak warto pomeczyc sie przez kilka dni:)Ja mimo ze nie wazylam sie jeszcze oprocz pierwszego dnia to na przyklad brzuszek mam teraz plasciutki/pomimo@/..Zobaczymy jak to bedzie z rozmiarami-tez jestem ciekawa:)Ja mam jedna pare rybaczek ktore mierzylam ze 2 tygodnie temu i niby sie wciskam ale jeszcze boczki mi wychodza:(Jak bede w nich fajnie wygladac to dopiero sie uciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja juz piaty dzien dzisiaj:D jestem z siebie dumna i choc korci mnie zeby sie zwazyc to zrobie to dopiero w czwartek najwczesnieej:) Czemu tak malo piszecie?Piszcie jak wam idzie dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eoska ile schudłaś w sumie??? Jutro do was dołączam...jadę 31.01 przymierzać suknię ślubną...nie chcę przymierzać 40:)tak więc motywację mam, no i muszę poćwiczyć ostro do tego, żebym chociaż troszkę sylwetkę poprawiła! A więc trzymajcie kciuki, od jutra zaczynam:)będę relacjonować jak mi idzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stooonoga-hej:D W sumie schudlam do zaszlego tygodnia 4,2 kg w 5 dni na amerykanskiej i kilku dniach na liczeniu kalorii...Mysle ze teraz spadlo mi kolejne 3 kg/okolo/w tw 5 dni co jestem na niej teraz:) Bede 3 mac kciuki i za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, tak więc od jutra mam nadzieję będę się zaliczać do kolejnych szczęśliwych gubiących nadprogramowe kilogramy:) waga początkowa no prawie 70 kg, byle do 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie:)Tylko moze lepiej stooonoga nie nastawiaj sie na nie wiadomo co..,ja mysle ze kazdy organizm reaguje inaczej wiec moze nawet schudniesz wiecej niz ja:)Poprostu sprobuj,nie zastanawiajac sie ile zgubisz w te 5 dni a zgubisz napewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eoska, jestem po kawie i herbacie zielonej. Wstaję po 6 więc zamiast śniadania kawa, a o 8 zielona herbata, teraz czekam na 10 a głodna jestem bardzo, tym bardziej że codziennie jadłam śniadania...pyszne śniadania:) Ale do rzeczy, zależy mi na tym żeby zrobic jakieś preludium do SB, amerykańska mi odpowiada, przede wszystkim oczyszczę jelita trochę, odciążę żołądek od dużej ilości jedzenia. Myślałam rano, że wstanę i się złamię i zjem pyszną kajzerkę, ale zamiast tego zrobiłam sobie kawkę z odrobiną mleka, teraz mnie ssie, ale wiem dlaczego...organizm nie dostał cukru i dlatego taki wk****ny...no cóż, musi wytrzymać do przyszłego tygodnia, bo dietę kończę w niedzielę:) Na razie zmotywowana jestem, wpisałam w komórkę przypomnienia co i o której mam jeść, aby nie zapomnieć...jestem dziś sama w domu, chłopa nie ma, tak więc jest to idealny moment na taką dietkę, bo mi nie będzie marudził nad uszami i nie będę musiała mu gotować dzisiaj:) Tak więc zobaczymy jak będzie, najbardziej mi zależy żeby brzuch mi zmalał:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stooonoga🌼 Ja dzisiaj nie wytrzymalam i weszlam na wage-po 5 dniach-2,5 kg mniej:)A jak wiesz troche zamieniam-to znaczy od pieciu dni zamiast twarozku pozwalam sobie na salate z feta ,pomidorem,ogorkirm i odrobina tunczyka plus krakersy i zamiast jajka jem jogurt:)Strasznie sie ciesze bo biorac pod uwage fakt ze slabo ja przestrzegam i ze to juz drugi raz wiec organizm jest troche przyzwyczajony to i tak super:) A najbardziej wlasnie widac na brzuszku:D Jest plasciutki i nie mam wzdec tak jak kiedys:) No nic,walcze dalej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabela
hej z nieba mi spadłyście od jutra zaczynam no bo dzisiaj troszkę za pużno hahahah śniadanko już w brzuchu ale od jutra!!!!!!! no zobaczymy mam nadzieję że sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mirabela:) fajnie ze zaczynasz:D pISZ CO I JAK...-JA MYSLE ZE WARTO CHWILE SIE POMECZYC...-TE 5 KG W 5 DNI JEST MOCNO PRZESADZONE ale chudnie sie niezle mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabela zacznij dzisiaj, po prostu kontynuuj dietę dalej wg pzepisu, śniadanie śniadaniem, nic się nie stało jak juz zjadłaś, a odkładając na jutro może się okazać że jutro znowu zapał opadnie...no u mnie czasami tak jest....czekam jak na zmiłowanie na 10:)w sumie to fajne takie jedzenie regularnie co do godzin, przynajmniej jest ten moment oczekiwania i moment przyjemności:))) powodzenia! Eoska gratuluje 2,5 kg, świetny wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stooonoga dziekuje🌼:) Powiem wam ze ja tez przyzwyczailam sie do tej diety/troche zmodyfikowanej co prawda/i bardzo mi ona odpowiada..Lubie to uczucie lekkiego glodu i moment kiedy przychodzi czas na nagrode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×