Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

hello Ja zaczęłam, jesteśmy razem i powodzenia! Mozemy spotkać sie o 20 na winku. Miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłście, że na tej diecie chce sie pic, ja normalnie jak bym miała kaca........... muszyniankę piję ona jest lekko i naturalnie gazowana, zwykla niegazowana woda nie przejdzie mi przez gardło, dodaje też do szklanki plaster cytrynki! Chyba niewielki grzech, bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja juz lepiej sie czuje i nie moge sie doczekac az skoncze ten antybiotyk:D Wimba-jestem caly czas z wami!3maj sie i glowka do gory:)Nie placz wiecej kochana bo od placzu puchnie buzia i oczy sie zaczerwieniaja wiec usmiech na buzie i do dziela:) Kocham ciebie-nie przejmuj sie :)nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem niestety,ale wazne ze walczysz dalej:)i sie nie poddajesz:) Ja serka jadlam 200 gr.i tez to byl serek wiejski..,mysle ze to nie ma znaczenia.No i super ze duzo pijesz..Napewno zrzucisz wiecej niz 2 kilo,a zamiast winka slyszalam ze mozna pic wlasnie sok z pomidorow albo burakow-dziala podobnie..Wlasnie sie zastanawialam czy i ja bym nie mogla go pic zapiast wina ale nie cierpie tego soku wiec poczekam az sie wykuruje i jade z winkiem..W koncu to jedyna przyjemnosc na tej diecie;) Powodzenia dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupasa
dziewczyny i jak tam?? waga nadal sie utrzymuje?? ja od jutra na nia przechodze :) jakie winko mozecie polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Ja polecam zdecydowanie byczą krew. Raz że jest dobra na trawienie to jeszcze wspomaga układ krążenia. Dieta jest super. Ja jestem już po pełnych 10 dniach i spodnie które zatrzymywały mi się na udach , teraz są idealne. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny poranek:) Ja zaczynam od dzisiaj po raz drugi ta diete.... Kinga261111-gratuluje:)Jak to zrobilas ze wytrzymas cale dziesiec dni?Moze nie uwierzysz ale zaczelam dzisiaj i tez mam zamiar pociagnac ta diete wlasnie tyle co ty...,nie wiem czy dam rade bo 5 dni jakos sie wytrzyma ale ta dieta jest troche monotonna wiec 19 to bedzie nie lada wyczyn:) Ile dokladnie schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia.
hej ja wlasnie dzisiaj zaczynam ta diete! bede twarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Ja jestem dziś 7 dzień na tej diecie z tym że ja prawie codziennie dodawałam jakieś mięsko np.fileta z kurczaka, dziś będzie sałatka z tuńczyka :)2 razy też dodałam sałatkę :) 2 razy wypiłam barszczyk :) Ogólnie jednak jestem zadowolona bo w te 6 dni schudłam z 71 kg do 68.5 ale mam miesiączkę więc podejrzewam że jeszcze z 1 kg mi jutro odejdzie :) Także ja nie przestrzegam rygorystycznie i sobie spokojnie chudnę :) Niestety nie mogę narazie ćwiczyć bo miałam nastawiane kręgi u kręglarza i sie boję narazie ;) Ale ciesze się że ruszyło :) Powodzonka! Eosko a Ty już zdrowa i pełna zapału widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham ciebie-jak fajnie cie znow widziec:D Jestem z ciebie dumna:)Nie myslalam ze tak pieknie ci pojdzie;)ile jeszcze zamierzasz trwac? Wiesz..sama o tym myslalam zeby dolaczyc jeszcze jakies miesko lub rybke i wtedy moglabym trwac na tej diecie znacznie dluzej niz 5 dni:)W sumie schudlas 2,5 a nawet 3,5 kg biorac pod uwage ze masz okres,wiec suuper!-chyba wezme z ciebie przyklad:D 🖐️misia!fajnie ze jestes,poodchudzamy sie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja232
co do czerwonego, wytrawnego winka-ogolnie nie cierpie ale co to sie nie robi aby byc szczuplym--no wiec pytanko? w amerykanskiej pisza pic ok. 18ej --co myslicie o tym : ja wracam ok. 21ej z pracy wiec dopiero wtedy umie je wypic , bo przeciej jak jade autem , to nie bede pic . Czy to nie zapozno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja232-w mojej wersji diety pisza aby pic o 20:00 a nie o 18:00:(mysle ze o 21:00 nie zrobi zadnej roznicy.. No i lepiej jak sie napijesz po powrocie do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Witaj Eoska. Sorki, że nie odzywałam się tak długo, ale mam w domu szpital .Grypa itd.. Ja nie ciągnęłam tej diety całe 10 dni , tylko zrobiłam sobie po 5 dniu 1 dzień przerwy. . W sumie to nie wiem ile schudłam , bo moja waga jest niewiarygodna, ale myślę , że ok. 6 kg. Powtórzę ją w przyszłym tygodniu i podam rezultaty. Planuję też zakup porządnej wagi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma_87
czesc jutro zaczynam ta diete ja polecam do sera przyprawy fit-up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kinga:) wow,gratuluje:)6 kilo to super-wlasnie o to mi chodzi;)To czyli przez 5 dni-amerykanska z niewielkimi odstepstwami ,1 dzien przerwy i znow 4 dni amerykanskiej..:) Kurcze,wezme z ciebie przyklad i moze uda mi sie osiagnac ten sam wynik;) A zakup porzadnej wagi-polecam-to calkiem niezla inwestycja jak ktos zamierza dbac o siebie :)Wspolczuje grypy..-teraz to taki okres dziwny ze chyba kazdego dopada:(Dobrej nocki:) wITAJ PUMA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Eosko ;) Ja dziś zjadłam pomarańcza po serku topionym :O Ale mam andzieję że go spalę szybko :P A tak poza tym to dziś dodatkowo zjem sałatkę z tuczącym serem feta ;) Dziś też zaczynam ćwiczyć, narazie na kręgosłup tylko ale od czegoś trzeba zacząć :) Pozdrówka i dużo silnej woli ode mnie dla Was :))) Oj idę wstawić jajeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma_87
hej :) wlasnie zaczelam na pierwszy posilek zjadlam pol serka topionego i 3 rzodkiewki -akorat takie wazrywo w domu mialam -mysle ze jak tam jest np pomidor to ze mozna go zamienic poprostu na jakies niewielkie malo kaloryczne wazrywo,ja tak bede robila bo pomidory teraz ochydne-;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼kocham ciebie i puma witajcie:) Cos ty,nie przejmuj sie pomaranczem,przeciez ma niewiele kalorii i napewno nie zmieni to rezultatow;)Ja zamierzam pocignac dietke przez 10 dni ale tez bede zamieniac twarozek z salatka z salaty,fety,pomidora i ogorka bo inaczej to nie dam rady patrzec na twarog:)Mysle za najlatwiej przejsc ta diete za pierwszym razem bo potem to jakos sie czlowiek rozleniwia i nie idzie tak dobrze.Ile juz zrzucilas Kocham ciebie? Puma-ja tez nie zawsze jem pomidory,czasem ogorka albo kawalek zielonej papryki bo rzeczywiscie pomidorki sa teraz ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Dziewczynki i codzinnie trzeba jesc to samo???Z braku czasu nie czytalam wszystkich wpisow,tylko poczatkowe...Czy codziennie je sie to co napisalyscie na poczatku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-tak codziennie:)Ale to w praktyce nie jest takie trudne-to tylko 5 dni przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)Jak wam idzie? Ja dzis zaczynam w sumie od poczatku bo wczoraj dalam plame:(Na sam wieczor zepsulam wszystko jak przyszla do mnie kolezanka z urodzinowym tortem,zjadlam maly kawaleczek wiec zaczynam dzisiaj od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Eosko ;) Ja też dałam plamę wczoraj bo zjadłam 3 cistka i to o 20 :D generalnie to ja codziennie daję plamę ;) ale waga wskazuje 67.7 więc nie jest tak źle ;) Dziś jem to co zwykle + filet z rybki :) Teraz idę poćwiczyć na kręgosłup trochę bo flak niesamowity na brzuchu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pozwolicie że się przyłączę od poniedziałku???teraz nie moge bo chora jestem trochę:) Ważę 68 kg, 168 cm wzrostu, chciałabym schudnąć do 60 do września, albo do wakacji:) pozdrawiam i odezwę się w pn, jak już początek bedę miała za sobą, tylko proszę wspierajcie mnie bo maoja silna wola od zawsze szwankuje:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham ciebie🌼 Najwazniejsze to sie nie poddawac ,wazne ze chudniesz i jakos idziesz do przodu a dobrze ze wlaczylas cos tam wiecej do jadlospisu bo jakbys miala sie zmuszac do trwania przy nim rygorystycznie to nie wiadomo ile bys wytrzymala...A tak ,moze chudniesz wolniej ale chudniesz cigla..Gratuluje:D Witaj lisia czapa:)Pewnie,fajnie ze sie do nas dolaczysz:)My w poniedzialek napewno jeszcze bedziemy na diecie bo sama widzisz jak to czasem bywa...maly grzech i od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsdsdsds
eoska a w jakim czasie schudlas te 4 kilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5 dni,wlasnie na amerykanskiej jak robilam ja pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofdfddffddfssfdsfd
a teraz dalej ciagniesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofdfddffddfssfdsfd
bo wczesniej czytalam,ze znowu ja zaczynasz,ale ostatnio cos poszlo nie tak ? dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy dokladnie to wszystko wygladalo tak:zrobilam ta diete normalnie przez 5 dni-schudlam dokladnie 3,8 kg....teraz licze kalorie od tamtej pory i nie przekraczam 1200,nie tyje ale waga spadla mi jeszcze na poczatki o 0,4kg a teraz caly czas stoi w miejscu.Dlatego zaczelam dzis po raz drugi bo rzeczywiscie cos nie bardzo mi wyszlo 2 dni temu,a zamierzam jeszcze zrzucic kilka kilo wiec chcialabym wytrzymac chociaz te 5 dni,pozniej moze wprowadze cos wiecej do jadlospisu przez kolejne 5,i wtedy moge zaczac liczyc kalorie aby utrzymac wage:) Troche to pogmatwalam ale mam nadzieje ze da sie zrozumiec.. Diete polecam,nie da sie na niej dlugo zyc ale na poczatek jest dobra motywacja jak chce sie pozbyc szybko kilka kilo... I nie ma za co:)Moze masz ochote przylaczyc sie do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec mam pierwszy dzien w pelni zaliczony:) Oby tak dalej:D Teraz jestem troche glodna ale popijam glod woda i napewno dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy zamiast lampki wina...
moze byc cala butelka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×