Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

ojej... a ja przyszłam do domu z pracy i padłam przed telewizorem :( na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że zjadłam tylko brokuły na kolację - jednak jak was czytam to chyba jednak jeszcze się zbiorę i przynajmniej z pół godziny poćwiczę! goge - nie poddawaj się!!! według wszystkich horoskopów to ma być dobry rok więc na pewno wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_21 ja mam 160cm i 58 kg Tragedia poprostu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
no rzeczywisciw bmi troche wieksze od mojego, ale sama waga ma male znaczenie, przede wszystkim licza sie wymiary, a ja z was wszystkich na dole jestem na pewno najszersza :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goge
no ja tez czytalam horoskopy i mam nadzieje, ze bedzie tak jak pisza:) generalnie jestem raczej optymistka, tylko jak mi sie wszytsko wali na leb to dopada mnie depresja, ale juz koniec obiecuje wam i sobie! a na dobry koniec dnia poszlam pobiegac tzn raczej byl to marsz szybki, ale zawsze moja mama smieje sie ze mnie ze zwariowalam, ale zobaczy za 2,3 miesiace ( tak samo jak Ci wszyscy dziwnie patrzacy na mnie ludzie na ulicy ) jaka bedzie ze mnie laska! Ha! Pozdrawiam dziewcvzynki i zycze udanej nocki p.s. kolejny dzien za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) Odrazu sie przyznaje ze bylam tak zestresowana ze zjadlam chwile temu jedna mala czekoladke kinder:(Nie wiem co we mnie wstapilo ale ze 3 godziny temu dowiedzialam sie ze egzamin na prawko mam w nastepnym tygodniu i tak jakos mnie to rozdraznilo:( Hm....waze sie dopiero w poniedzialek wiec mam nadzieje ze nie bedzie juz saldu po tym kinderku:P Olaaa-nie ma za co..:)Jestesmy tu po to aby wzajemnie sie wspierac wiec za kazdym razem jak bedzie ci smutno to poprostu wchodz na forum i pisz...-mi pomaga:) goge-niezly sposob z ta folia:Dslyszalam ze to dziala ale nigdy nie probowalam...ja tez mam 10 kilo do zrzucenia i uwierz ze to wcale nie nie jest niemozliwe...Uda nam sie:D Fedra-mam nadzieje ze z tymi horoskopami to prawda:)Planuje wspanialy rok i fajnie by bylo jak by gwiazdy mi w tym pomogly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Poskakalam teraz troche po roznych topikach i moze to banalne ale przyszlo mi do glowy ze moze i my bysmy zrobily taka tabelke z waga,wzrostem,kilogramami straconymi i wymazona waga? Co o tym myslicie? To chyba bedzie jeszcze wieksza motywacja dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbyscie juz wszytkie spaly?:( Moze ja jednak zrobie ta tabelke a wy dziewczyny zdecydujcie w ktory dzien mamy sie wazyc,bo myslalam ze najlepiej bedzie jak bysmy wazyly sie co tydzien i widzialy efekty czarno na bialym... Zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkka dobry pomysł z tą tabelą--kolejna motywacja, a wazenie to najlepiej piatek lub poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NIK WZROST...WAGA...ZRZUCONE KG... CEL Feen 1,60cm ...58 kg ... - 50 kilo:D Ad_21 1,70cm ...63,8kg.. 0,2 kg 55 kilo:D myszkka79 1,74cm....66 kg... 2,5kg 56kilo:D mela26 goge 1,68cm...70 kg.... - 60 kilo:D olaaa 1,62cm...58,5kg.. 6,5 kg 52 kilo:D Margolec 1,68cm....68kg.... - 50 kilo:D fedra 1,74cm....70kg.... - 61kilo:D B.w tequilka22 anielcia30 70kg.... 62kilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec to jest taka przykladowa tabelka-troche mi nie wyszla no ale spieszylam sie:) Umowmy sie tak ze co piatek robimy tabele i zapisujemy wszystko...Przepraszam ale nie wszystkie dane pamietam wiec moze kazda napisze swoje wymiary i jutro wieczorem polecimy z tabela:D Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NIK WZROST...WAGA...ZRZUCONE KG... CEL Feen 1,60cm ...58 kg ... - 50 kilo Ad_21 1,70cm ...63,8kg.. 0,2 kg 55 kilo myszkka79 1,74cm....66 kg... 2,5kg 56kilo mela26....1,64cm....-........60kg goge 1,68cm...70 kg.... - 60 kilo olaaa 1,62cm...58,5kg.. 6,5 kg 52 kilo Margolec 1,68cm....68kg.... - 50 kilo fedra 1,74cm....70kg.... - 61kilo B.w tequilka22 anielcia30 70kg.... 62kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NIK WZROST...WAGA...ZRZUCONE KG... CEL Feen 1,60cm ...58 kg ... - 50 kilo Ad_21 1,70cm ...63,8kg.. 0,2 kg 55 kilo myszkka79 1,74cm....66 kg... 2,5kg 56kilo mela26 1,64cm... 60 kg...-....54cm goge 1,68cm...70 kg.... - 60 kilo olaaa 1,62cm...58,5kg.. 6,5 kg 52 kilo Margolec 1,68cm....68kg.... - 50 kilo fedra 1,74cm....70kg.... - 61kilo B.w tequilka22 anielcia30 70kg.... 62kilo teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie mela:) Troche mi wyszla pokrzywiona ta tabela ale jutro ja naprawie:D Chodzilo mi wlasnie o dane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczynki cos nie moge spac:(Moze zajme sie ta tabelka jeszcze raz bo i tak nie usne a wy rano podoklejacie dane brakujace? Tylko tak sobie mysle ,moze lepiej jak tabele bedziemy robic tylko raz w tygodniu bo inaczej cale strony beda w wykresach hihi...D nik................wzrost...............start..........jest............cel Feen..............1,60..................58kg...........58kg...........50kg ad:21.............1,70..................64kg...........63,8............55kg myszkka79.......1,74.................68,5............66kg...........56kg mela26............1,64.................60 kg...........60kg...........54kg goge...............1,68.................70kg...........70 kg...........60kg olaaa...............1,62.................65kg...........58,5............52kg margolec..........1,68.................68...............68..............50kg fedra...............1,74.................70..............70...............61kg jak dolaczy do nas ktos nowy to oczywiscie w przyszlym tygodniu zostanie dopisany:D anielcia30..........-.....................70kg...........70...............62 tequilka22.........-.....................-................-..................- b.w.................-.....................-................-...................-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ledwo na oczy widze a juz pedze, by przywitac sie z Wami:) Myszka - z ta tabela to bardzo dobry pomysl!! prosze dopisac do mojej rubryki 175 cm:) Duzo wytrwalosci w dniu dzisiejszym i jeszcze wiecej usmiechow:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie - tabeleczka... dobry pomysł 4 dzień sie zaczoł, zaczynam zastanawiać sie nad zmianą diety tak by już stosować ją tak na zawsze... chudnie sie wolno, do odpowiedniej wagi, a potem nie mam efektu jojo, słyszałam że wystarczy ograniczyć tylko węglowodany... co wy na to?? bo mam jeszcze wiele wątpliwości.. może powinnam wybić sobie to z głowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
czesc dziewczynki! Ale hej hej! U mnie w tabelce sa zle dane, ja zaczęłam od 65,1, z sumie nie bede tlumaczyc, napisze jak powinno byc tak chyba bedzie najlatwiej ad_21........1,70.......64,3....0,8.........55 z tym 0.2 to bylo tak ze ja strasznie duzo jadlam i chcialam sprawdzic ile przytylam przez to, ale po tygodniu (wtedy kiedy wazenie bylo zapolanowane, to wlasnie 0,8 wyszlo a te 0,2 to w srodku tyg, z jednego dnia na drugi) A z ta tabelka to super pomysl, ja juz nawet myslalam, zeby wazyc sie tego samego dnia, to ktorego sie wazymy? w pon? ten co teraz bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie odzywam bo jakos kiepsko z moja dietka... ja zaczynałam od 72 kg... teraz waze 62 kg,,, a cel to chociazby tak z 55 :-) i mam 172 cm wzrostu. Teraz mam tyle na głowie ze nie mam czasu myslec o dietce itp,, ale to minie i znowu bede patrzec na to co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goge
Hej:) Myszka79 - sporobuj tej folii super sprawa tak fajnie cie rozgrzewa... a jak odwijasz folie to pot sie wylewa z ciebie i dodatkowo masdz super nawilona skore:) Poza tym to spoko ja sie moge wazyc co tydzien czyli kidy tylko bo sadze ze dzis to za wczesnie jeszcez skoro dopiero zaczynamy i watpie ze cos schudlam. Ja od dzis jescze mnei zaczne jesc niz jadlam przez kilka dni,ale nadal zdrowo i pozywnie zaczynam od malej miseczki owsianki pojawie sie pozniej ejszcze pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
nie wiem, czy jestem jedyna, ale kiedy planuje sie odchudzac, to mam 10 razy wiekszy apetyt. ZAWSZE!! Mam tak po prostu za każym. Wiąże sie to pewnie z tym, ze zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej, ale u mnie to sie juz robi chore, teraz marze o chałwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................................... koniec z moją dietą... jestem chora mam grypę i właśnie zajadam się chlebem grubo posmarowanym masłem i z miodem, wcześniej talerz barszczu zabielanego, i nie wiem co jeszcze zjem...:( szkoda ale nie mogłam już wytrzymać od jutra bede jeść normalnie i tak do końca życia tylko węglowodanów jak najmniej bez chleba, mąki, makaronu, ziemniaków itp same jajka, ryby, mięsko i warzywa... mąż dzisiaj na zakupy idzie to kupi mi makrelę wędzoną i żółty ser, jaja z majonezem może jutro na śniadanie i schudne na pewno na takim żywieniu, tylko wolniej ale za to na zawsze... pozdrawiam ja ktoś chce z was przejść na odżywianie niskowęglowodanowe to zapraszam na mój topik \" Dieta ograniczająca węglowodany - może to jest sposób na dobrą wagę\" pozdrawiam i powodzenia a i tak bede do was zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:) Ciesze sie bardzo ze pomysl wam sie spodobal i mysle ze to bedzie dla nas jeszcze wieksza motywacja jak raz na tydzien bedziemy musialy sie tlumaczyc:D Mela podsunela piatek na wazenie i mysle ze tak bedzie dobrze,prawda? W takim razie po poludniu ja poprawimy i podopisujemy wszystko tak jak powinno byc,a narazie moze poczekam troche moze ktos jeszcze sie odezwie i naprostuje swoje dane bo troche sie pomylilam widze:) Margolec-a jaka dietke masz na mysli?Samo ograniczenie wegli?Ja zastanawiam sie nad sb bo ta tez jest na cale zycie wiec moze sprobuje.. Ad_-poprawimy potem,fajnie ze napisalas to dokladnie:)No i nie jestes jedyna,chyba wszystkie tak mamy....Ja jak nie jestem na diecie tez jem mniej,a jak tylko sobie powiem ze czas troche schudnac to odrazu jadlabym za dwoch.:P-to chyba nasza psychika robi nam takie figle.. Tequilka22-jak to kiepsko z twoja dieta?Jej,zrzucilas az 10 kg..Powinnas byc z siebie dumna:)Przy okazji moze napisz jak tego dokonalas,to moze i nas zainspiruje twoj sposob;) goge-wiesz ze narobilas mi ochoty na ta foli?W sumie to chyba sprobuje bo i tak popoludniami mam troche czasu wiec czemu nie?Ale czym sie smarujesz?To chyba musi byc cos na celulit,prawda?-troche nie bardzo sie orientuje bo tego jeszcze nie praktykowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ojjj, biedactwo!! trzymaj sie dzielnie!! (a ja zjadlam 5 zelkow-przyznaje sei skruszona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolec jak to koniec z dieta?Nie wyglupiaj sie nawet... To ze zjadlas wiecej to nie znaczy ze to jest koniec diety!!!!! Powiedzmy ze mialas zly dzien i troche pogrzeszylas ale przy chorobie jestes usprawiedliwiona...:) No i zagladaj do nas nadal ,przeciez i z nami mozesz prowadzic swoja dietke..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
A JA BYM TAM WOLAŁA W PON SIE WAZYC :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
margolec, ja pare dni tmu objadlam sie jak swinia, ale jak sie rano zwazylam to nawet mniej mialam niz dnia poprzedniego, a jak jest sie chorym to trzeba ladnei jesc zeby miec sily na wyzdrowienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze juz lepiej zostanmy przy tym piatku ad_-przeciez to w sumie bez roznicy... A pozatym czasem w weekend pozwalamy sobie na troche wiecej jedzonka wiec po co odrazu ma byc to widaz w tabelce? Zreszta nie,wiem....To moze wy zdecydujcie dziewczyny bo dla mnie nie ma roznicy w jaki dzien bedziemy sie wazyc..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
no wlasnie (ja o tyum myslalam) a tak to bedzeimy musialy sie poskromic w weekend, czy jest lepsza motywacja ( a o motywacje chodzi) i potem zmotywowane sukcedsami mamy powera na caly kolejny tydz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×