Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Powiem wam ze przy was calkiem wywietrzaly mi z glowy glupoty o szybkich dietach...Nawet nie wiecie jak sie ciesze:D Zrobil sie z tego topik o zdrowym odchudzaniu a ja pierwszy raz w zyciu jestem taka cierpliwa,wiecie? Zabieram sie w koncu za te 6w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh kobiety.... :( Wy dzisiaj takie radosne i silne... No i tyle nowych nikówww... A ja się koszmarnie czuje... Nie fizycznie tylko tak jakoś... Nie mam siły już dłużej... Niby trochę schudłam ale... Teraz jest coraz ciężej... Dlaczego niektórzy jedzą ile chcą i nie maja problemów z wagą... A ja?! Załamka... Chyba nie dam dużej rady... :( Zjadłam dzisiaj na śniadanie 3 wasy, ale suche bo nie miałam czasu i przed chwilką prawie pół kubka kremu pieczarkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 168 cm wzrostu i waże 68 kg przytyłam przez ostatni rok 18 kg i to chyba dlatego że rzuciłam palenie. chce schudnąć 18 kg... przed rzuceniem palenia odchudzałam sie i w ciągu 4 miesięcy ubyło mi 15, szkoda że niedobór nikotyny mósiałam zagryzać... nie miałabym teraz tak dużego problemu.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
musze sie wam przyznac, ze mialam przeeeeeogromnego lenia i nie chcialo mi sie cwiczyc, i weszlam sprawdzic, czy cos napisalyscie, i jak przeczytalam te wszystkie pochwaly w moja strone to od razu to mnie zmotywowało. (Ale milo mi sie zrobie-kurcze!!) Zgoniłam juz psa z kocyka, teaz spi na moim fotelu, za sek włączam radio I DO CWICZEN :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie też zaraz włączę muzyczkę ubiorę dresik i zabieram sie za siebie....najważniejsza systematyczność;-) Kobiety uda nam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
NO CO TY! OLAAA twarda musisz byc! takie kryzysy sa nieuniknione, jak nie teraz, to niedlugo i tak musialabys sie z nim zmierzyc. Zdziwisz sie jaka sile poczujesz,jak juz go przezwyciezysz, ja tak mialam (moze to glupie), jak przez4 godz do 2.30 nad ranem walczylam ze soba zeby nie zjesc cheeriosow, po takich sytuacjach teraz bardziej wierze w siebie i w moja silna wole. Pamietaj, ze po kazdym takim zwalczonym kryzysie jestesmy bardziej pewne siebie i bardziej w siebie wierzymy! I jest coraz łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie też zaraz włączę muzyczkę ubiorę dresik i zabieram sie za siebie....najważniejsza systematyczność;-) Kobiety uda nam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
nie wiem, jak wy ale ja mam jakies problemy i nie moge wejsc na ostatnia strone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
hej, nie wiem czy tez macie taki problem (nei wiem czy moje posty dochodza, ale mam jakis problem, zeby wejsc na 11 str i nie moge nic wyslac)-dziwne bo na wszystkie inne fora moge wejsc-poza naszy-konkretnie poza ostatnia strona :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem czemu ale wogole nie chce mi sie otworzyc 11 strona:( Probuje juz z pol godziny i normalnie nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem czemu ale wogole nie chce mi sie otworzyc 11 strona:( Probuje juz z pol godziny i normalnie nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...:(Nie wiem co sie dzieje ale wogole nie moge otworzyc11 strony:( Juz sie zaczynam denerwowac bo probuje od godziny i nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff......nareszcie...a juz myslalam ze szlag mnie trafi z ta 11 strona.. Olaaa-nie mozesz sie poddac!Nie teraz kochana....teraz kiedy pokonalas nas wszystkie w gubionych kilogramach musisz wytrwac:):)Wiedzialas ze nie bedzie latwo wiec teraz musisz walczyc..wszystkie na ciebie liczymy:D Margolec-nic sie nie martw bo skoro dziewczyny chudna po 30 kilo to ty tez powoli uporasz sie ze swoja waga... ad_-gratuluje!To ty nas tak mobilizujesz do cwiczen,naprawde:)Wiec nie poddaj sie leniowi i pokaz nam co potrafisz..:) feen-tak 3maj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goge
czesc dziewczęta przyłaczam sie do was bio inne topiki to milcza i zadne to wsparcie... ja waze 70 kg mam 168 cm wzrostu i przytylam przez ostanie pare miesiecy okolo 7 kg (stracilam prace, skonczyl sie moj zwiazek musialm wrocic do domu i wogole totalna deprecha, samotnosci itp. a ze zawsze kochalm jesc na smutki to teraz przesadzalam, skutek widac jaki jest...)teraz od 3 dni probuje walczyc ale i tak czuje ze nie dam rady tak mi sie chce slodkiego a najgorsze ze w moim zyciu nic sie nie zmienia tak bardzo chcialabym poczuc ze znou zyje. moze jak schudne ktos zauwazy ze istnioeje...w kazdym razie chce schudnac zeby poczuc sie lepiej a moze wtedy sie tez cos zmieni. jejku jaka ja jestem gruba:( ale moze mi sie uda trzymam kciuki za was tez laseczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
HELO!! a wiec!! Dzieki wam statystyke mam piekną! 900 cwiczen-wow, az sie zdziwilam jak to wszystko podliczylam (samych brzuszków 300)!!! Jak dobrze ze juz nasza stronka dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez sie ciesze ze stronka zaczela dzialac:) Witaj goge:D eh...widze ze rzeczywiscie troche niemilych rzeczy sie w Twoim zyciu zdarzylo ostatnio:(Kurcze,czasem tak bywa....moze nie bedzie to dla ciebie zadnym pocieszeniem ale jak wszystko wali sie na glowe i czlowiek mysli ze juz nie da rady to zdarza sie cos malutkiego co podniesie nas na duchu i uwierz ze predzej czy pozniej zla passa minie..Musi byc lepiej:) wow,ad_widze ze niezle zaszalalas z tymi cwiczeniami:DGratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przelotem Witam wszystkie nowe dziewczyny Ola nie poddawaj się --schudłaś bardzo duzo w tak krótkim czasie,zawsze pierwsze kilogramy spadaja szybciej,zobaczysz wytwasz i uzyskasz wypragniony cel.Trzymam kciuki i czekam na Twoje optymistyczne wpisy. Zrobiłam dodatkowych 20 brzuszków(na mnie to i tak dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez sie ciesze ze stronka zaczela dzialac:) Witaj goge:D eh...widze ze rzeczywiscie troche niemilych rzeczy sie w Twoim zyciu zdarzylo ostatnio:(Kurcze,czasem tak bywa....moze nie bedzie to dla ciebie zadnym pocieszeniem ale jak wszystko wali sie na glowe i czlowiek mysli ze juz nie da rady to zdarza sie cos malutkiego co podniesie nas na duchu i uwierz ze predzej czy pozniej zla passa minie..Musi byc lepiej:) wow,ad_widze ze niezle zaszalalas z tymi cwiczeniami:DGratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej,nie wiem co z ta 11 strona bo wlasnie mnie skasowalo:( Ja musze juz uciekac bo mamy dzisiaj jechac na wieksze zakupy i juz musze wychodzic:) Do sklikania pozniej kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh.... Dzięki dziewczynki!! :* Ja też 11 nie mogłam otworzyć, ale gdy teraz weszłam... Aż mi się m iło zrobiło, że ktoś tak we mnie wierzy... :) Dzieki!! :* Kochane jesteście!! Ad_21 więc i ja ide ćwiczyć! Może wtedy waga znów ruszy... niestety też jestem typowym leniuchem... :( Witajcie: -Feen :) - systematyczność :D długo już próbuje włączyć to słowo do swojego życia :P -margolec :) - podziwiam za to 15 kg... :) Ja też bym tyle chciała... I za te 4 miesiące... bo... choć chce wierzyć, że wytrwam, jest ciężko... np. dzisiaj... :( A jakąś konkretną dietę stosowałaś? -goge :) - kochanie... nie jesteś gruba! brzydkie w ogóle jest to słowo! co to znaczy bycie grubym?! Przecież grubiański sie od tego chyba wzięło! A czy jest tu ktoś grubiański? :/ My wszystkie mamy troszkę więcej ciałka niż potrzeba - ale z tym można sobie poradzić! Grubym człowiekiem może być baaardzo szczupła osoba - a z tym walczyć raczej się nie da! 3maj się!! Ad... Myszka... Mela... Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goge
dziekuje dziewczynki za wszystkie mile slówka teraz widze ze mma jakies wsparcie :) tak sobie czytam i mysle ze jakos to bedzie :) na poczatek oblozylam sie cala folia i nasmarowalam odchuidzajacym kremem i czuje uderzajace cieplo :) i juz mi sie cale nie chce slodyczy :) dzieki dziwczynki ... ja to bym chciala 10 kg zbic i wiem ze mi sie uda jakos najwazniejsze to ze nie ejm slodyczy a to juz postep pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie jem słodyczy i nie słodzę herbaty...ale nadal dużo pochłaniam;-( Za dużo... Ale z drugiej strony boję się odchudzać bo znowu stracę z biustu a mam miseczkę B ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
boze!!!! feen, mam identycznie tez mam b i zastanawialam sie nawet czy nie przerwac odchudzania,, zeby nei miec znowu z przodu z pleców!!! Wiem jedno!! nie mozesz sie za szybko odchudzac bo wtedy na pewno je stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak juz straciłam z dużego C na B...i nie chce wrócić do normy.... Boję się bo nie chcę być płaska a schudnąć muszę. Najbardziej mi zależy na dolnych partiach ciała bo jestem mała mam chyde ramiona , plecy , płaski brzuch ale wielki tyłek i uda...i nie mogę sie tego pozbyć;( Załamka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
feen, wydaje mi sie ze jestesmy klonami, mam identycznie, po prostu typowe z nas gruszeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
feen, slonko, a jaki masz wzrost i wage ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×