Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

no dobra to jeszcze coś napisze a potem już uciekam bo do przychodni jade... ja jestem ze Szczecina a rowerek za 99 to w każdej chwili kupić moge ale mnie chodzi o konkretny dlatego trochę grosza musze uzbierać... acha i diety nie przerwe za waszą radą... macie racje nie po to tyle się męczyłam by wszystko teraz zaprzepaścić, dobra uciekam już, dzięki i pozdowionka. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzaleznilam sie chyba od salaty z feta:)Normalnie tak mi smakuje ze obled...Z tym ze jem ja na obiad do tego paczuszke krakersow bo chleba staram sie nie jesc wogole i zawsze jestem pelniutka Karimatka-kakao jesli jest nieslodzone to w porzadku ale duzo zalezy od mleka...Jak pijasz tluste to na koniec robi sie z tego bomba ale jak takie 0 albo 0,1%tl...to mozesz pic ile masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@0 kg w 3 miechy oooo faktycznie niezły wyczyn;-) Jestem pod wrażeniem;-) A o błędy sie nie martw ...każdemy się zdarzaja literówki czy ortki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom to naprawde byl wyczyn:) no i juz od roku trzyma praktycznie ta sama wge i jej pasuje:) a jesli chodi o bledy to takie nie przemyslane hehe:P ok ja narazie uciekam :) pozniej sie odezwe:* trzymajcie sie i nie podjadajcie hehe buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko ja sie melduje z tego co jadlam... Mi to pomaga i dalej bede tu pisac co jadłam.... a dzisiaj -bułke z ziarnami z pasztetem -jednego gryza miesa ugotowanego -jajecznice z dwoch jajek z cebulka i papryka... i nic wiecej juz nie zjem :-) Witam Nowe Osóbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz musze uciekac bo zaraz przychodzi moja druga polowka no i czas zabrac sie za obiad dla niego;) Do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam?? zostawilam Was tylko na 2 godziny... a tu juz kolejne 2 strony przybyly!!! gaduly straszne ;) a teraz musze przeczytac to co napisalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feen - na basenie bylo rzeczywiscie super! powinnas sprobowac:) nie powinnas sie bac wody, tym bardziej, ze na basenie zazwyczaj sa tez przystojni ratownicy;) a aquaaerobic mozna cwiczyc tam gdzie jest plytko:) naprawde polecam! Myszka - ja tez jestem leniwa... nawet bardzo! Wczoraj to znajoma mnie tak wlokla na ten basen, bo ja ze zmeczenia to ledwo nogami pociagalam... Prawda jest to, ze w grupie zupelnie inaczej sie cwiczy. Czas szybciej leci, a i motywacja takze sie zwieksza. I weselej jest:) Myszka - zastanow sie czy zpisac sie na silownie czy moze na step, albo aerobic... ja osobiscie z silowni nie bylam zadowolona - jak dla mnie zbyt statyczne, lubie jak sie cos dzieje dynamicznie! Margolec - co do rowerka, to teraz sa one coraz tansze... nie wiem tylko jakie masz nogi i jak beda reagowaly na taki wysilek. Chodzi mi o to, ze czasami tluszczyk zamienia sie w zbyt duze miesnie. Ja tak wlasnie mialam... zamiast zmniejszac obwod ud i lydek, ja je powiekszalam:( a co do diety... przyjdzie i na Ciebie czas. Wazne, zebys nie przytyla ;) Fedra - jak bedziesz juz na tym piwku, to wypij nasze zdrowko :D Mela - skoro tak lubisz wode, to obiecuje nastepnym razem pocwiczyc za siebie i za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielcia może i kiedys spróbuję...wiesz to nie tak , że nie umiem pływać ja umiem pływac ale słabo...i wody to sie troche boję... Zobaczymy może kiedyś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wróciłam od lekarza - dzieci mają obie zapalenie oskrtzeli więc trochę dłużej posiedzą w domu, mąż ma ostry stan anginy ropnej - tylko ja jestem zdrowa , ale chętnie bym się rozchorowała- na pewno bym schudła.. hehe acha ja w podstawówce uprawiałam gimnastykę sportową, poza tym co jakiś czas zapisuję się na siłownię i jeżdzę na tym rowerku na aqarobic też chodziłam i wszystkim polecam - według mnie to najlepsze ćwiczenia a z budowy to nogi mam nawet szczupłe, wszystko idzie w biodra brzucjh piersi i ramiona, więc rowerka się nie boję a z doświadczenia wiem że pożądny trening wyciskający poty na rowerku spala ogromne ilości kalori i na tyle przyspiesza przemianę materi że po takim treningu jeszcze przez dobę spala się ok 2000 ckal, więc fajna rzecz - musi mieć tylko wygodne siodełko, aby tyłek nie bolał na razie uzbierałam 50 zł na ten rowerek więc sporo zostało, a nie pracuję, dorywczo robię raz kiedy manikiur i tipsy, więc jak zarobię to będę miała ale długa droga przede mną... pozdrawiam wszystkich i uciekam jutro się odezwę miłej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo... Mnie też tu nie było już drugi dzień i normalnie ledwie ledwie to wszystko przeczytałam :P Ale... Nikt za mną nie tęsknił!! :( :( :( :P :P :P heh! Ale jestem happy!! Bosheeeee.... Dziewuszki... na te stresy i złe humorki to tylko wysiłek!! :P Serio, serio!! Dzisiaj o 8:00 - 2.4 km o 12:00 - 200 brzuszków o 18:00 - 1,5 h siłowni Wiecie jak się świetnie czuje!? :) Mam max energii! A wiecie ile zjadłam?! niecałe 300 kcal przez cały dzień!!! :) Bo wcale nie maiałm apetytu!! A poza tym zjadłam: 1 pomarańczkę, 1 kiwi, 1 pomidora i pół bananka :P I jestem taaaaka pełna, że nie wiem!! :) Jutro mamy takie same plany!! I w ogóle - na całe ferie :P Aaa... W rok szkolny zamierzamy na aerobik chodzić!! :) Nie aqua co prawda... No ale ja nie przepadam za basenem... :P I normalnie taką mam siłę i chęć trwania na diecie jak nigdy :P Bo... :P Byłam dzisiaj: - u babci - \"dziecko... jaką ty masz szczuplutką buziunie... (choć zjesz tiramisu!) \":P Ale się wymigałam :P -u cioci - \"Olaaaa!! Ale masz płaski brzuszek!!\" ^^ - u kuzynki - \"Kobieto!? Gdzie ty ten tyłek zgubilaś!?\" - u sąsiadki Gosieńki :P - \"Ale z Ciebie laseńka sie zrobiła! \" - na siłowni założyłam krótkie spodenki i Kinia - \"Kuwwwwwa!! Kobieto!!! Ty masz nogi chudsze ode mnie!! \" Normalllllnie!! Dzień komplementów!! :P Zanudzam... Ale ja też gaduła... :P A nie mogłam się dostać do was przez 2 dni!! :) Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaaa toś się rozpisała normalnie... Gratuluje silnej woli w uprawianiu sportu;-) Dobranoc wszystkim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe-to prawda...gaduly jestesmy wszystkie...:) Ja tez wracam po kilku godzinkach a tu zawsze cos sie dzieje:) Anielcia-to prwda ze w grupie jest calkiem co innego,czlowiek z przyjemnoscia sie meczy i jeszcze dobrze przy tym bawi.jA niestety nie mam nikogo kto mialby ochote zapisac sie razem ze mna na silownie bo tutaj zycie troszke inaczej sie toczy,wszyscy jacys smetni i tylko praca,dom,praca,dom-przynajmniej zima..Tragedia,nikkomu nic sie nie chce a ze sportow to uprawiaja zmienianie biegow w aucie..Serio:DJuz i tak odkladam zapisanie sie do silowni od paru miesiecy z mysla ze moze jakas kolezanka sie skusi ale co ty..-nie ma szans:(Co do wyboru to nie mam zbyt wielkiego bo tu nie znajdziesz nic takiego jak aqua..albo step-tylko i wylacznie silownie,wiec nie mam za duzego wyboru.Latem to co innego,przez 2 m-ce biegalam z kolezanka po parku,ciagly ruch,morze i czesto siatkowka a teraz...:( Margolec a z rowerkiem anielcia ma racje:)Mam kolezanke ktora codziennie pedalowala aby schudnac a wyrobila sobie takie lydy ze do dzisiaj chodzi tylko i wylacznie w spodniach:) Feen.sprobuj koniecznie-cos pieknego:)eh...rozmarzylam sie.. Olaaa-no co ty...nie mysl ze nie zauwazylysmy twojego braku:( Tylko nie wypada tak odrazu besztac na wstepie,ale zeby mi to bylo po raz ostatni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym oluu gratuluje silnej woli:)Cos mysle ze te wszystkie komplementy sa w pelni zasluzone wiec rozkoszuj sie nimi i licz sie z tym ze bedzie ich wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa własnie że ja sie za tobą teskniłam🌻w swojej walce z kilogramami idziesz jak torpeda no i gatuluje tylu komplementów--miło było posłuchac:-D świetnie że masz tyle energi tak trzymaj:-)a i mam nadzije że sprawy kobiece wróciły do normy? anielca -wyszalej sie za mnie na tym basenie porzadnie:-)pamietaj cwiczysz za dwoje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela-nocny marku:D Jak fajnie ze ty zawsze mi towarzyszysz po nocach...:D Nio i masz racje,bez oli stracilibysmy glownego powera,to ona udowadnia nam ze wszystko jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi caly dzien szlo swietnie z dieta a przed chwila mialam tak straszna ochote na kawalek piersi w panierce/zostala z meza obiadu/ze malo sie nie zlamalam..No ale olaaa wkroczyla do akcji i nie dalam sie jak uslyszalam jak jej idzie:) A wogole to chyba jednak ostatni posilek musze jesc troche pozniej niz o 17/18 bo pozniej bardzo burczy mi w brzuszku i po co ma mnie cos kusic na sama noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam co napisałas o łydkach:-( mam taki sprzęt do cwiczen cos w rodzaju rowerka tyle ze dodatkowo cwiczy sie na nim rece i mam watpliwosc przytachc go jutro ze strychu czy lepije nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela,dlaczego nie?Zaszkodzic ci nie zaszkodzi napewno a z tego co pamietam to ty jestes szczuplutka w porownaniu do mnie naprzyklad;)wiec przy okazji zrzucenia kilku kilo ,ujedrnisz rowniez cialko:)A jak zaobserwujesz ze jednak zbyt duze miesnie ci sie buduja to zawsze mozesz przestac:)Zreszta z tego co wiem to umiejetnie robione cwiczenia,najpierw spalaja tkanke tluszczowa a potem rozbudowuja miesnie;)Tylko ze ja ci nie doradze jak robi sie je prawidlowo bo nie umiem:(Poczytaj troche na necie i do dziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie- nie wytrzymam mój cel 54 twój 55 a róznica 10cm wzrostu myszkka ty w porównaniu do mnie jeste ssuper laseczka ,nie wiem gdzie ja byłam jak wzrost rozdawali-napewno nie stałam w kolejce po biust bo i tu mam ciut za mało:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze na temat sliwek,nie wiem czy dobre kupiłam,są pyszne i bardzo mięciutkie-nie powinny być suche i twarde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaDorotka
staje rano na wage i patrze z przerazeniem. 46 kilo przy moich 172 cm. Rzucam sie do lodowki, a tam tylko swiatlo , wszystko inne wymiotl moj kochany braciszek:( jestem taka glodna, ale moj zoladek skurczyl sie tak mocno, ze nie upcham w nim wiecej niz jednej kromki chleba, no moze jeszcze jakiegos pomidorka. Zazdroszcze wam tych paru kg nadwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela-wiesz...bo dla mnie 59 kilo to tak pieknie brzmi ze nie zwracam juz uwagi na nic wiecej:)Rzeczywiscie jestes troszke nizsza odemnie ale pewnie i drobniejsza;)Wiec cel mamy prawie identyczny choc ja powiem szczerze ze jak bede sie dobrze czula przy 56/57 to na tym porzestane w koncu ma sie te swoje latka;)i nie musze juz wazyc tak malo:)Tak czy siak przedemna dluga droga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie...ja tez kupilam mieciutkie i odkad pamietam zawsze takie kupowalam,masz racje-sa pyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×