Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzam głupia jestem

ZDRADZAM MOJEGO FACETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

boshh.... widze,z emamy podbne poglady na swiat..a co do 17- mylilam sie, chcialam ja bronic, zjechac facta, ale widze,z emial powod by ja wykorzystac..sama by to zorbila..panna jest pusta i zalosna i ratuje sie ta rosjanka.... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalszcza,ze myslala ze on znia bedzie :D haha widac ze ma 17 lat..moz ekeidys dojrzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i na przyjaciółce chłopaka też jesteś ;) tamte panny swoja droga tez \"zabawne\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj, ja wchdoze tylko na \"tragiczne\" i zabawane( w moim mniemaniu-wies zocb:) topiki,zeby sie zrelaksowac :D a tam to raz skomentowalam i znow sie topik zapodzial D: hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, są 17latki normalne, i takie właśnie kur.wki... ja myślę, że zmądrzeje jak wpadnie i nie będzie wiedziała z kim... niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja????? O_O Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to zabolało.😭 Nie bądżcie takie nieprzystępne.... no to jak? Na maila możecie. Klnę się na honor i moje płyty z film score metalem, że wykasuję z dysku zaraz po ocenie. [wali się kułakiem w klatę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fotke dalam i co ty?? ze jestes maniakiem?? tak to o tobie : )) hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dokładnie ocb ;) a co to w ogóle jest żeby jakieś oceny robić, rankingi może etc... no wiesz... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh..nie ma to jak posmiac sie z ludzi :) ale dzis rozwalil mnie topik - ze pojechal jakis idiota koelzance z roku..szowinista i ułom pospolity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...az tak zle :D lol..jak widzisz..dziewczyny z cafe sa normalnymi dziewczynami (pisze tu o osbie, bo inne to zolzy jak sie nazywaja tak) a inne sa ekstra odpisaowane w butach na obcasie i dzinsach w kozaczkach :) i maja problemy natury erotecznej jak odbic faceta :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kozaczki obowiązkowo muszą być podwinięte ;) uciekam na razie, ale będę monitorować:) red bull i do przodu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez smiagm :D czas zajac sie kartografia..w koncu jutro sie zaczyna uczelnia;/ buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaker1982
to trzeba bylo odpisywac szybciej :P a nie milczysz :D hehehehe trza dac glos by byc slyszanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem ale czekam co autorka topiku ma ejszcze do poweidzenia, jezlei kiedykolwiek worci, bo prawdopodbnie znow sie seksi z innym ,a jej nieswiadomy chlopak czeka z kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole infe bez cybernetyki...zyciowa jest bardziej gegra .... dobra lece za nauke sie wziasc;/ w koncu karto sama sie nie zrobi.. pozdro ziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyka z cybernetyką??? stąd te poglądy, że można się seksić z kim chcesz i kiedy chcesz, nieważne, że ranisz drugą połówkę.. internetoman, którego wszystkie dziewczyny mają nazwisko \".jpg\" hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej szczerze :D lubie umawiac sie w necie na seks a potem nie rpzychodzic na spotkania :D to takie zyciowe..ale ostatnio zajebisty typ sie ojawil i nie wiem co z nim bedzie :D chcecie foty :D hyhy....fajnie widziec z kims sie pojdzie do lozka( poswiadczam ze ma panne i jako to mu nie przeszkadza, skok w bok jest taki zyciowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Hi hi hi.\" Co ty o mnie wiesz. Ale prawda jest taka, że mam małego pi****lca na punkcie krzemu i bitowej zawartości co poniektórych folderów na moim dysku, twardym, że hej!. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooch no przecież joke :p serio serio jesteś magikiem komputrowym i potrafisz wszystko znaleźć na dysku i w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×