Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Hej kobietki mam sprawe czy znacie jakąś stronę internetową gdzie można zobaczyć te suknie slubne co były prezentowne przez misski tego roku??Bo nie moge znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesterka
Szukam i nie mogę znaleźć..Moja siostra która mieszka daleko i przyjedzie dopiero na ślub chciałby ją zobaczyć..JAk nie znajdę w internecie to będę musiał sobie zrobić zdjęcie...Ale wolałąby tego uniknąć:) Już dwie prezentacje sukni miałąm wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam i nie mogę znaleźć..Moja siostra która mieszka daleko i przyjedzie dopiero na ślub chciałby ją zobaczyć..JAk nie znajdę w internecie to będę musiał sobie zrobić zdjęcie...Ale wolałąby tego uniknąć:) Już dwie prezentacje sukni miałąm wystarczy:) ale faza nie zauważyłam ze zmieniłąm nick..Wypowiadałm się an temat visty i to tak dlatego:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może znajdziesz jakaś podobna chociaz i wytłumaczysz siostrze czym sie rozni...jasne , ze nie ma co przesadzac w przymierzaniu sukni przed slubem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem właśnie nie mogę znaleźć podobnej a zapomniałam jak mi mówiła z jakiej kolekcji ona jest za nic nie mogę sobei przypomnieć tej nazwy...A tego salonu nie ma w internecie żeby zobaczyć jest w innych miastach ale nie ma tej kolekcji no nie wiem szukam i szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !Tasia ja gdzies widziałam podobna zaraz ja znajde to Ci podam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu nie moge znalezc ale jeszcze przegladam jak cos to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic normalnie zadna nawet troche nie podobna do mojej:( szukam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak:):) ale jak będę znowu musiała wyjmować tą moją z tego wszyskiego i zakładać to....Miłe jest tak sobie poprzymierzać suknie ślubną i to własną na dodatek ale to chyba nie jest dobre dla sukni takie częste przymierzanie.. nie wiem moze coś jeszcze znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się doczekać nie mogę...tak bym chciałą żeby już maj był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja już bym chciała zeby było po wszystkim, nie lubie stawać naforum publicznym :) A tu każdy będzie się gapił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogle to moje kochanie wyjechało w trasę i zostałam słomianą wdową znowu. W weekend mam szkołę, nowy semestr. Idziemy chyba z grupą na imrezke :P jak to sie mói - kota nie ma więc myszki harcują! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fas-olka ale to przeciez taki jeden jedyny dzien kiedy wlasnie oczy wszystkich beda zwrocone tylko na ciebie i na twojego męza(ale pewnie w mniejszym stopniu)- ciesz sie tym! Bo tym jestesmy piękniejsi i szczesliwsi im bardziej w to wierzymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i nie obecne panienki. Troche rzadko ostatnio tu zaglądam. Sesja sie zbliża.:-( Trzeba sie pouczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie grał nam muzykę taką jaka ja chcę czyli dyskotekową. Będziemy mieli młode towarzystwo, prawie żadnych starszych osób, więc muzyka musi nam odpowiadać. Nawet zrobie dj\'owi liste utworów, które musze być koniecznie( takie moje ulubione kawałki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście dam mu liste wolnych kawałków, które puści w trakcie posiłków. Myślę, że z muzyką będzie ok. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×