Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

a ja się hamuję żeby nie wyparować mamo do przyszłej teściowej czy teścia:)jak jesteśmy sami z moim narzeczonym to mówię że trzeba coś kupić jego mamie to mówie ze miałeś to kupic mamie czy tamto i oon ma tak samo:)wieć po ślubie chyba nie będzie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ochotka nam jednak zachorowała:( Czy mozę więcej pracy?? Ja się dzisiaj nudzę w pracy okropnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też troszkę pracuje - ale w domku... i efekt jest taki, ze czasami praca leży i kwiczy bo trzeba zaglądnąć na topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj w pracy strasznie nudzę...Normalnie okropnie siedzę 8 godzin i nic nie robię.......lubię jak coś sie dzieje bo przynajmniej czas szybciej leci a dzisiaj to minuta za minutą......okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada tylko troszkę mroźno jest...ALe nawet śniegu nie ma a juz dzisiaj miał być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wybywam do domu i zabawię tam do niedzieli... zapowiada się, że z moją siostrą będziemy oglądać suknie. Myślę już o jakichś przymiarkach i z rozpaczą patrzę w lustro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty alice, na pewno nie jest tak zle, jestes zbyt krytyczna:-) Zycze udanej zabawy zatem, bo to super uczucie przymierzac te sukienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam na święta. I już tęsknie... szczególnie za siostrą. Mimo, ze gadamy ciągle. obawiam się o sukienkę z powodu dużego biustu i niskiego wzrostu. Ale pewnie więcej osób ma takie obawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upatrzyłam sobie salon (a raczej galerię - bo tak szumnie się to nazywa) gdzie mają kolekcję agnes, która mi jakoś przypadła do gustu. ale nie wykluczam czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozmiar D:) mam 166cm i powiem Ci że nie było roblemu znalazłam sukienkę która była jakby na mnie szyta:)nie martw się na pewno coś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu zawsze tak jest ze kobiety z duzym biustem chcialyby miec mniejszy a te z mniejszym wiekszy...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia - jestem 6 cm niższa :) a może gorset? wierzę w to, że na pewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze każdy facet jakiego poznałąm patrzył tylko na mój biust.. śmiali się że najpierw wchodzi mój biust potem długo długo nic a następnie dopiero ja...... Wkurzało mnie to... ale teraz już przestało moje kochanie uwielbia mój biust i chociaż też sie gapił na początku to jednak nie biust go urzekł na szczęście:) teraz może sobie nie tylko popatrzeć:)hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży biust może jest ok, ale niestety obciąża plecki.... (to taki garb, tylko trzeba go nosić z przodu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam gorset:) i przymierzałam go bez biustonosza i leżał super nic nie opadało:) no ale był nieźle ściśnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×