Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

No powiem Ci że tak ale ja w poniedziałki zawsze tak mam:( trzeba wrócic do pracy bo milutkich dwóch dniach:) to zawsze usypiam:) poniedziałki zawsze są trudne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszedł jednak tylko trzeba kliknąć na mój nick. Tasia a z Ciebie to niezły łakomczuszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam:):):):):):):) no nic nie poradzę:) na szczęście nie tyję po słodyczach w sumie to nie jem ich aż tak dużo:) ale czasem sie zdarza:) no cóż nawet najlepszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys wogóle nie jadłam słodyczy, tylko mój kochany mnie nauczył. I teraz tez lubię sobie pojeść.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia123
no to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w domu mam zdjęcia fajnych sukienek wieczorowych sharon stone, tylko nie wiem jak one sie otwierają, były sciągane z neta. Moge wam wysłaś. Mam też sukienki ale takie na codzień. tez moge wysłać. Jak chcecie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziekuje za sukienki ochotka, ja i tak mam juz kociokwik jesli chodzi o podjecie jakiejkolwiek decyzji i powinnam juz jak najmniej rzeczy ogladac hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz lecę do domciu, bo coś się źle czuję. zaglądnę jutro.pa pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już w Październiku zaręczyny były na wigilie 2005 ale jak dotąd zarezerwowalismy tylko sale i zespół Z reszta: powolutku dopiero szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi początek :) Chciałam serdecznie powitać wszystki przyszłe panny młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Z tych czy innych względów nie mogę wziąć ślubu kościelnego, choć sama nie jestem super praktykującą katoliczką :) więc tak bardzo mi na tym nie zależy. No ale wracając do tematu, nasz ślub będzie w urzędzie stanu cywilnego. Mam problem z kiecką, bo chciałabym mieć białą (ecru) a nie jakąś tam garsonkę. Dla mnie nie wiem czemu taka kiecka zarezerwowana jest na ślub kościelny. Co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub tylko cywilny i idę w typowej sukni ślubnej ana ma nawet lekki tren:) to nie jest powiedziane że jak ślub cywilny to masz iść w jakiejś garsonce.. Ajeżeli np masz później przyjęcie czy wesele to tym bardziej mozesz iść w sukni ślubnej w końcu jesteś Panną Młodą czy nie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! Witam \'nowe\' , Tasia widziałam ze poruszył Cie temat mówienia \'mamo\' do teściowej:-) A swoja droga nie wiedziałam , ze bierzesz ślub cywilny, to tak odnosnie twojego czasu miedzy slubem a weselem, to chyba ślub cywilny trwa zdecydowanie krócej niz godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wiesz co nie wiem ok chyba pół godziny ale wiesz szykuje się sporo osób na nasz ślub ponad sto osób jak sobie liczylismy przyjda na sam ślub bo w sumie do urzędu to moze przyjść każdy:)no więc będzie godzinę stania zanim wsztscy złożą życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn tak wiem ze jak teściowa i synowa się kubią to chyba miło teściowe kiedy będzie się do niej mówic mamo każdy ma na ten temat swoje zdanie oczywiście:) Ja jestem zwolennikiem mówienia wszystkiego szczerze po prostu jak czegoś nie jestem pewna to pytam i tak mam zamiar zrobić z moją przyszłą teściową po prostu ją zapytamczy mogłabym do niej mówic mamo:) wiesz a załozycielka topiku po prosty chyba jest trochę zbyt uparta i za dużo nie wiem jak to nazwać dumy?? żeby zapytać i porozmawiać o tym ze swoją teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za mowieniem \'mamo\' tym bardziej , ze w mojej rodzinie zawsze tak bylo, a wiadomo ze nie bede sie zwracac tak pieszczotliwie jak do mojej mamy czyli \'mamus\', \'mamusiu\' czy \'mamuniu\' i taka roznica chyba musi wystarczyc...a swoja droga to juz od dawna mam ochote powiedzic do tesciow mamo i tato bo swietnie sie dogadujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×