Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

No to fajna sytuacja jak się jeszcze jest zrzytym ze swoja parafią bo wtedy super atmosfera panuje. Ja postanowiłam pójsć na parę mszy do tego koscioła w którym mam brać ślub zeby sie jakoś oswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Dobra uciekam bo wychodzę. A poza tym jutro egzaminy a ja się opierdzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co rozglądam sie za zespołami, wysyłam namiary rodzicom, oni dokonaja pierwszej selekcji a my zdecydujemy ostatacznie jak przyjedziemy na Wielkanoc, mam nadzieje, że nie będzie za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpniowa. Jak u Ciebie przygotowania. Ja jakoś tak na razie to odłożyłam. Mam poszukać jakiejś szkoły tańca ale nie bardzo mogę się zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my co do orkiestry to już mamy zaklepane, ale jakoś nie możemy znaleźć kamerzysty :( A i wypadałoby iść w końcu do księdza - ale to musi poczekać jak będziemy w rodzinnym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła tańca dobry pomysł! Mnie sie udało namówić mojego ukochanego juz rok temu i bardzo mu sie spodobało takze chodzimy sobie caly czas raz w tygodniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne , ze efekty, sa to znaczy ja tanczylam juz kiedys w klubie , jeszcze jak nie bylismy razem, ale zapisalismy sie razem na kurs dla poczatkujacych i ja mu tez duzo pomagalam , troche prowadzilam na poczatku, ale teraz to on sobie naprawde swietnie radzi, trening czyni mistrza!:-) w kilka miesiecy tez mozna sie sporo nauczyc , zalezy od checi i czestotliwosci. Ale naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że nie mamy wyjścia bo rodzina przy pierwszym tańcu położy się ze śmiechu...;) a im szybciej tym lepiej. Mam nadzieję, że moje kochanie będzie \"kumate\" i jakoś to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie fajnie, potraktujcie to tez jako zabawe! A faktycznie im wczesniej tym lepiej, bo potem jest juz bardziej stresujaco i czlowiek sie denerwuje ze mu nie wychodzi, a przeciez na wszytsko potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Myślisz, że lepszy będzie kurs dla początkujących, czy jeden z tych \"dla nowożeńców\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy chcieli zatanczyc na naszym weselu walca wiedenskiego na poczatek a w trakcie jeszcze tango , cza cze...szkoda , ze juz sie nie organizuje takich imprez na ktorych sie tanczy, tak naprawde tanczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj ten dla nowozencow jest bardziej intensywny, skondensowany, ale to tez pewnie zalezy od szkoly, bo przeciez za szybko tez nie mozna sie nauczyc tych kroczkow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym badz razie uwazaj na ogloszenia w stylu, \"w miesiac nauczymy cie swietnie tanczyc, zablysniesz na swoim weselu...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście na tym punkcie jestem przewrażliwiona. Znalazłam w pobliżu szkołę, która oferuje taki kurs, ale zniechęciła mnie trochę kwota (450 PLN od pary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety co do ceny to ci nie doradze , bo nie mieszkam w Polsce i nie orientuje sie w cenach, ale dla porówniania zadzwon do innych szkół. Mysle ze kursy dla młodych par sa drogie , bo ludzie \"żerują\" na tej uroczystosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten kurs nauka to \" tańca dla Młodych Par. Kurs obejmuje 6 lekcji indywidualnych po 60 min oraz próbę generalną w miejscu wesela\" . Trochę naciągnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem troche malo szesc lekcji, to jest dla tych co juz umieja tanczyc, tylko chca sobie pierwszy taniec pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc siedzę sobie i szukam szkół tańca w pobliżu. I wcale nie okazuje się to takie łatwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety obecnie mieszkam pod Warszawą. Ale dzięki. Biorę się do szukania. Zajrzę później. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiecie co powiem wam że my też chyba mamy problem z tańcem...ostatnio byliśmy na weselu i całkiem dobrze się bawiliśmy...ale dobrze z boku to chyba nie wyglądało..A jak jeszcze staniemy na środku i wszyscy będą się patrzeć to może być ciekawie -śmiesznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przez ten pierwszy taniec, chyba jest bardzo stresujący, nie każdy lubi byc w centrum uwagi i to jeszcze w dodatku robiac cos co wcale nie za dobrze mu wychodzi, ktos tu mial dobry pomysl z tym polonezem na poczatek co to wszystkich gosci sie angazuje. Ja mimo wszystko nie moge sie doczekac juz naszego pierwszego tanca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×