Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Gość sierpniowa
hey dziewczyny! ja tez mam slub o 17, i mysle, że to jest najbardziej optymalna godzina jesli chodzi o lato. No tylko własnie z tymi zdjęciami plenerowymi tez nie wiem jak to rozegrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola...to łądnie że załatwione...ja się pochwalę..by6łam na usg..nasz fasolinek..ma 5 tyg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa
Gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, że dużo. U mnie w mieście grają za 1500zł. ale ja mieszkam w małym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony, od dobrej kapeli zalezy bardzo dużo. jesli jest ok. wodzirej to poprowadzi każdą imprezę tak że wszyscy bedą sie świetnie bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ze dobra kapela to wazna sprawa ale dopiero zaczelam sie rozgladac, w sumie nikt mi ich nie polecla, przypadkiem ich znalazlam wiec byloby to ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000zł za 5 osób to nie duzo. Mi mówili 3200 i ich nie wziełam. Ale trzeba pamiętać ze chyba trzeba za wszystkich płacić na sali bo jedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie sądzę że za jedzenie kapeli też trzeba płacić-. Wiem, że daje im się wódkę, żeby \"lepiej się grało\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie dowiedzic na mojej sali jak to jest, no bo to jednak róznica jak trzeba zaplacic za dwie czy za piec osob z orkiestry, a wcale nie oznacza ze jak jest wiecej osob to lepiej potrafia rozbawic towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chodziłam na wesela to zawsze grajki mieli swój stolik i jak były główne przerwy to i oni jedli. A co mają głodni być, wkońcu to parę ładnych godzin. To samo z kamerzystą mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie , ze maja jesc! ja sie tylko zastanawiam czy placi sie za nich jak za normalnych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana - duże gratulacje! Trzymam kciuki aby "fasolinek" był zdrowy. Ochotka - tak jak wspomniałam to było kilkanaście lat temu i być może się zmieniło. Moja siostra chciała ślub w innej parafii i i proboszcz z jej musiał wyrazić na to zgodę.Płaciła w jednym i drugim kościele, tyle, że w tym drugim nie ma cennika i za wszystko płaci się co łaska. Jak to wygląda teraz i w innych miastach - szczerze mówiąc nie wiem. Musisz się wcześniej dowiedzieć. A my sobie zaplanowaliśmy ślub 23.06 - czyli w noc świętojańską (to najdłuższą w roku) i z racji tego planujemy w kościele na 19 - ale to jeszcze do uzgodnienia z księdzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płacenia za orkiestrę to wydaje mi się, że trzeba to uzgodnić z właścicielem restauracji, w której jest ślub. Może można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice to też piekna wasza data :) Bardzo romantyczna. A co do płacenia to nadal tak jest, ale co kościól to inny zwyczaj. Ale myslę ze trzeba dać się wykupić za licencję. Nie wiem tylko w końcu gdzie sie odbywają w takim wypadku zapowiedzi. W trzech kościołach czy tylko w parafiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data jest fajna - ale u nas to normalka. Zaręczyliśmy się 1 kwietnia (pryma aprlis) po 6 latach bycia razem i mieszkania za sobą. Zrobiliśmy to bez rodziców a jak zadzwoniliśmy to powiedzieli, że nam wierzą ale mamy następnego dnia to potwierdzić. Mój luby czasami żartuję, że do dziś nie wiem, czy to nie był pryma primaaprilisowy dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cos cicho dzisiaj...Ja dziś wpłaciłam zalliczkę na salę 500zł a reszta po weselu. A następne poważne spotkanie ze szczegółami to ok 1 miesiąc przed weselem. Tyle że pojadę niedługo żeby pokazać mojemu kochanemu jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie zapoeiwdzi , jak sie bierze slub w innej parafii to z tego co wiem, to musza byc we wszytskich trzech Kosciołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. Muszę pójść teraz do swojej parafii i oni mi wszystko powiedzą bo tamten ksiądz to taki sztywny jakiś był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo ciesze , ze slub biore w swojej parafii u proboszcza, ktory jest dobrym znajomym moich rodzicow, unikne w ten sposob spotkan z roznymi nieprzyjemnymi ksiezmi i jakis wygorowanych oplat :-) Slyszałam rozne \"straszne \" historie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×