Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Sierpniowa - specjalnie tak napisałam o pracy, byłam ciekawa czy ktos się zorientuje :-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ta nasza ochotke trzeba rozruszac na wiosne :-) Jasne ze chce zdjecia na maila! kepkowska@o2.pl Grunt ze z pracy jestes zadowolona a a propos ciszy w pracy to u nas wlasnie grzmoty burzowe- brrrr... juz mam dosc a tu przeciez dopiero sezon sie zaczyna, dobrze ze mam niedaleko do domciu to jakos przemkne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia ?? ja też chce mogę?? esti_tom@interia.pl dzisiaj byłam w salonie gdzie kupiłąm sukienkę i zostawiłam ją do przeszycia. da się ją na szczście troszkę popuścić.ma pare zaszewek z tyłu które da sie zlikwidować dla potrzeb Esterki:)) ochotka nowa praca:)Ja też szczerze mówiąc nie załapałam jak czytaąłm wcześniej dopiero teraz przeczytałam jeszcze raz i juz załapałam ale ja na ogół załapuje jak diesel w zimie więc u mnie to zrozumiałe. pozdrawiam 🌼 buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek miał być 🌼 teraz będzie a to jeszcze jeden🌼 aaa co się będę 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Tasiu, ze z sukienka da sie cos zrobic :-) Ja jak bede sie tak dalej opychac ptasim mleczkiem to tez bede musiala poszerzac, hehe Ochotko czekamy na zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tasiu zaczynasz wielkie odlicznie - został ci tydzień... Ja chyba bym zwariowała... Trzymaj sie dzielnie i koniczenie dawaj znać PRZED jak będziesz miała chwilkę i oczywiście PO. Trzymam kicuki!!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, już wam wysłałam fotki :classic_cool:Sorki, że tyle czekałyście. Tasia- jak sie czujesz? Fasolka- jak się tzrymasz? Czy zauważyłyście, że jest już nas tutaj coraz mniej :-( Mam jeden pomysł, co zrobić, żeby było nas więcej🌻 Jak juz będziemu po... to założymy nowy topik, pod inną nazwą, może akurat sie ktoś jeszcze dołączy? Co o tym myślicie? 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice - coś rzadko do nas zaglądasz? Sierpniowa- jak tam a pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moje kochanie ma dzisiaj wieczór kawalerski i siedzę sobie w domku i mam chwilkę czasu żeby napisać:) czuję sie dobrze psychicznie chyba też.Chociaż chyba zaczynam mieć powazego stresa..nie wiem chciałabym żeby wszystko super wyszło choć wiem że nie wszystko będzie tak jakbyśmy chcieli.. ochotka śliczna ta Twoja sukienka:) podoba mi sie bardzo🌼 może to dobry pomysł z tym topikiem.. postaram sie odzywać :) miłego wieczoru i przyjemnej nocki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie trzymam? Hmmm... różnie. Raz jest ok raz mniej ok. Wkurza mnie to że do mojego exia nie mogę się jeszcze przytulić... Ciekawe jak to wyjdzie, czy wogle dojdzie do skutku to nasze schodzenie się. Chciałabym... bardzo... ale tyle myśli się kłęby w mojej główce... Cieszę sie ze mam kontakt z nowym M. :) Baaardzo fajny kumpel...przyjaciel... bardzo bliska mi teraz osoba... Poza tym czas mam cały czas zajęty wiec nie skupiam sie na myśleniu o I. chociaż to nie łatwe. Pozdrawiam wszystkie laseczki! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nadrabiam zaległości... Aż mi wstyd, że tak dawno nie zaglądałam :( na usprawiedliwienie dodam, że czytałam wszystko.( I też chciałabym zdjęcia - alice1906@buziaczek.pl ;) ) Wczoraj byliśmy zamówić obrączki. I są takie jak chciałam - dwu kolorowe (moje kochanie uparło się, że same złote wyglądają na cygańskie :) ) Coraz bardziej dociera do mnie, że to już tak bliziutko - Tasiu - podziwiam spokój a i zdrowiej szybciutko. Ciągle śni mi się coś związanego ze ślubem (dziś,że moja rodzina powiedziała, że nie przyjedzie...). staram sie zajmować różnymi innymi rzeczami aby nie myśleć. Wczoraj zapisaliśmy się na siłownię - taki dość intensywny trening wycisnął ze mnie nawet głupie myśli.:) Sierpniowa - jak już wrócisz to przesyłaj zdjęcia koniecznie. Ochotko - jeśli masz spokój i ciszę w pracy to tylko pozazdrościć- u mnie zawsze jakieś hałasy - a tylko czworo w biurze. Fasolka - jakąkolwiek decyzje podejmiesz - niech będzie ona przemyślana (z doświadczenia wiem, że czasami warto przebaczyś i zamponieć mimo, że nie jest to łatwe - nie sugeruj się tym jednak) -trzymam kciuki. Buziaki dla Was wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho - zapowiada się naprawdę śliczna panna młoda :) doszukuję się pewnych podobieństw do mojej sukni. Ochotko- dobry wybór. Dzięki za zdjęcia. (szkoda, że nie widać buźki :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki.... Ja to już wogóle dawno do was nie pisałam,ale usprawiedliwiam sie ze na biezaco czytam wszystkie wasze odpowiedzi... My jestesmy na etapie zapraszania gosci,a dzisiaj zamowilismy obrączki... menu też juz ustalone i zaczynamy sie rozglądać za garniturkiem dla mojego M... Tasiu trzymaj sie dzielnie fas-olka ty podejmij rozważna decyzje.... Ochotka jak moge prosic o fotki.... Buziaczki panienki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki w tym tygodniu będę żoną:)) wiecie co jednak dostałam urlop i jedziemy nad morze❤️ troszkę sobie odpoczniemy ale sie strasznie cieszę:) normalnie az pracować mi sie chce. ogólnie wszystko już załatwione tylko te nieszczesne wiązanki wiem że późno troszę ale dopiero dzisiaj zamawiam. No cóż życie:) pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda :-( Może kiedyś czasem pokażę ............................Powiedzmy, że brzydko wyszłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroti juz Ci wysłałam. Alice , Tasia - dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ale ci zazdroszczę,oczywiście ze bedziesz juz zona,ale chyba bardziej tego ze masz juz za soba te wszystkie przygotowania,ja mam tego juz serdecznie dosc.....chciałabym byc juz na tym etapie przygotowan co ty.... Buziaczki kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolałabym być na starym etapie tzn na początku:) bez stresów chodziliśmy do rodzinek rozdawaliśmy zaproszenia, wybieraliśmy obrączki, sala, fryzjer itd.. a teraz..... kurcze to nie jest zasłatwione to tamto... a jeszcze mamy kucharkę która będzie gotować ale o wszystkie składniki do gotowania trzeba zadbać więc teraz latanmie zamawianie co gdzie i jak... teraz to dopiero stres wcześniej to był luzik same zobaczycie chociaż dziwne ale nie stresuje się za bardzo.. jakoś jeszcze oprócz tej nerwówki ale to są czyste nerwy złość znaczy sie.. to nie jestem jakoś wyjątkowo zestresowana.. a tym bardziej dzisiaj kiedy sie dowiedziałam że mój szef da mi urlop i pojedziemy sobie nad morze..normalnie tak strasznie sie cieszę!!!!!!!! miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem szczerze, że się niczym nie stresuję, wszystko powoooolutku, bez pośpiechu załatwiamy. W sumie to nie ma aż tak dużo załatwiania, przynajmniej w naszym, przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu- nie pozostaje nic innego jak życzyć dalszego spokoju i miłej podróży poślubnej. Mam nadzieję ( i pewnie nie tylko ja), że podzielisz się z nami wszystkim (no prawie ;) ) Ochotko -do Waszego ślubu jeszcze troszkę, więc masz jeszcze duuużo czasu na wszystko - na stres także. Sierpniowa pewnie już sobie wypoczywa -hmmm może pomyśli o nas. Buziaki dla Was. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu zostało 4 dni.. Moje kochanie normalnie cały w nerwach..widzę to ja jeszcze szczerze mówiąc tak średnio chociaż mam już głupie sny.dzisiaj mi sie śniło że byłam u fryzjera i tak gadałyśm y i smiałyśmy sie że była 11.30 a ja nadal nie byłam uczesana a i makijażu nie miałam a ślu na 12.00 koszmar normalnie jest dobrze tak ogólnie z 70 zaproszonych osób zostało 55 no cóż życie.. będę sie odzywać oczywiście do czwartku na pewno... a już cały piątek mam zajęty:) w sobotę też sie pewnie nie odezwe bo wiecie mogę być troszkę zajęta...do samej niedzieli...opowiem wszystko(prawie) co i jak:) później tylko będę czytać i odpisywać..... wiecie co zrobiłam sobie paznokcie..są strasznie długie ale kosmetyczka uznała że tak będzie ładnie do ślubu...i nie radzę sobie z klawiaturą..a w pracy to już wogóle. Jak klien rzuci mi pieniądze na ladę a mam ladę ze szkła to ciężka sprawa z zebraniem tych drobniaków....albo policzyć płyty....ogólnie do sklepu komputerowego z tipsami ale sie wyrwałam........musi to komicznioe wyglądać...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasieńko - rozumiem Twój ból. Ja też mam pazurki (tzn moje własne utwardzone żelem bo tipsy zrosły)staram się jednak aby były możliwe krótkie bo zebranie pieniążka to potężne zadanie. (moja kosmetyczka twierdzi, że po marne grosze nie warto się schylać ;)) Masz jeszcze czas aby się z nimi oswoić. Ja zaczęłam w lutym i po ślubie pewnie chciałabym wrócić do naturalnych. Z niecierpliwością będziemy czekać na Twoje opowieści. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, hallo!!!!! dzien dobry wszystkim!!!!!! Wrocilam, bylo cudnie!!!! Wrocilismy o 3 w nocy i dzis juz w pracy, ale jakos przetrwam, hehe Pogoda byla cudna, spedzilismy cudowne 4 dni nad Lazurowym Wybrzezem, a wlasciwie dwa bo dwa dni na podroz, poniewaz jechalismy w jedna i w druga strone przez gory , co z Grenoble zajmuje jakies 6 godzin a liczac jeszcze nasze zatrzymywanie sie wszedzie na fotki, a bylo na co popatrzec, poniewaz jedzie sie przez cudowne wawozy, ach! to jakies 8-10 godzin jechalismy, chyba. No w kazdym badz razie mnostwo atrakcji, piekne miejsca i jak zwykle szalony czas, morze, gory, jeziora i kochana osoba, coz nam wiecej bylo trzeba...babeczki przeraszam , troche dzis nieskladnie , ale ledwo na oczy widze... Ochotko , dziekuje za zdjecia, sukienka bardzo ladna i bardzo ladnie na tobie wyglada i faktycznie szkoda , ze nie widac buzki... Alice jak wyselekcjonuje kilka fotek to przesle, napstrykalismy chyba z 200:) Tasiu.... coz moge napisac, jestesmy z Toba, ciesz sie ostatnimi dniami przygotowan i postaraj sie nie przejmowac detalami! Doroti, milo ze znow do nas zagladasz:) Fasolka, czekamy wciaz na wiesci od ciebie. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa wniosłaś tym zapisem tyle słońca i radości, że aż się chce pracować...:) Ja poczułam bryzę morza na twarzy i górski wiatr na całym ciele ;) ;) Fajnie, że urlopik się udał. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeśli chciecie wiedzieć co u mnie to muszę wam popsuć humory. Mam totalnego doła... Głowa mnie boli z nerwów, mam dosyc wszystkiego całego tego powalonego życia. Tyle juz czasu mineło a ja sobie po prostu nie radzę i nie che radzić. Nie chce bez niego. Mam niby z nim kontakt. Troche ostatnio przegiął bo sie nie odzywał i dziś sie odezwał i właściwie nie wiem na czym stoję. On wyjechał w trasę to jedyne pocieszenie ze nie jest z nią.Chciałabym mieć energię by walczyc. Moze jutro bedzie lepiej... Sierpniowa cieszę sie ze wakacje się udały, zazroszczę. Może jak się pozbieram to do M. do Anglii pojadę w lipcu (wproszę sie :) ) Tasieńko super ze nam tu piszesz co i jak. Już coraz blizej... Wszystko na pewno się uda. Ochotko prześlij mi też proszę fotkę. Też chciałabym cię zobaczyc (olusia0@buziaczek.pl) jesli można oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fas-olka ja chyba jakos przegapilam wczesniej, ze ten twoj I. to oprocz tego wszystkiego to zaczal sie jeszcze spotykac z inna dziewczyna??????????????????????????????????? fas-olka ja juz ci napisalam co na ten temat mysle, ale jezeli on sie jeszcze zaczal spotkac z kims innym, to znaczy podejrzewam ze jeszcze zanim ci o wszystkim powiedzial...sorki, ale jak dla mnie to przegrana sprawa...daj sobie spokoj kochana i zyj dalej pieknie i szczesliwie bez niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, ze to jest cholernie trudne na poczatku ale dasz rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie szanowac fas-olka i byc swiadomym wlasnej wartosci! Trzeba myslec o przyszlosci a nie o dniu terazniejszym, teraz czujesz sie strasznie, ale w przyszlosci bedziesz wspominac to z przymruzeniem oka i opowiadac dzieciom jak to nieopacznie wyszlabys za maz nie za ich tatusia:) Przypomnial mi sie tez taki cytat, moze troche ostro zabrzmi, to przepraszam , ale niech bedzie: \" W strachu przed pustka nie zapelniajmy zycia byle czym...\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×