Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meg2007

PROVITA katowice - opinie

Polecane posty

Gość gość
Witam w naszym przypadku nie było żadnych przeciw wskazań na dziecko wszystkie badania prawidłowe ,laparoskopowe badania ,i szereg innych robionych przez 5 lat ,kliniki w Białym Stoku, bielsku i Katowicach ale w Provita jedna decyzja jedno podejście i sukces ,:) mamy córkę 7 lat, no i jeszcze jedną córcie 3 lata natura dała naturalnie,kochamy obie jednakowo i temat in vitro dawno u nas zamknięty,są dzieci i są kochane a człowiek ma tylko jedno życie i musi go umieć szczęśliwie przeżyć , Wiem wiem są jeszcze zarodki które pozostają:( trzymaliśmy je 5 lat w Provicie ale w tym roku postanowiliśmy się z nich zrzec taka jest procedura klinik, za przechowanie zapłaciliśmy 2400 zł i stwierdziliśmy ze musimy to zrobić ,bo do końca życia będziemy je opłacać ,Taką decyzje muszą podjąć rodzice godząc sie na in vitro ,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj znajdziesz więcej na temat tych opinii polecam www.tlumaczeniakatowice.pl dobre tłumaczenia i biuro tłumaczeń w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że cieszył się w ubiegłym tygodniu i poczyniły pewne postępy w kierunku swoich celów. Jeśli uważało, że był ciężki tydzień, wziąć serce. To był jeden z najcięższych, ale wszystko będzie łatwiejsze. W tym tygodniu mamy zamiar zacząć pracować od prędkości, przyjrzeć się bliżej w percepcji i zobaczyć jak działa Moc Reading. Prędkość Będziemy zacząć prędkości. Już jesteś przyzwyczajony do żartów i dziwnie wygląda masz kiedy czytasz "jak dziecko", za pomocą palca lub regulator. Co ważniejsze, już zapewne zauważyliście miałeś kłopoty w czasy utrzymując regulator się z szybkością odczytu. Jeśli tak, możesz mieć już postępują w tym następnym kroku na własną rękę. To kolejny krok jest skrócenie odległości swój regulator (palec, ołówek lub długopis) podróżuje więc obejmuje tylko 2/3 do 1/2 rzeczywistej linii. Nadal zobaczyć i przeczytać każde słowo, oczywiście. Skrócony Podkreślenie W tym tygodniu będzie zasadniczo kontynuacją zeszłotygodniowej lekcji. Omówimy nowy grunt i dalej dyskusję czytania zaczęliśmy w zeszłym tygodniu. W tych dwóch pierwszych tygodni, ważne jest, że jeszcze raz podkreślić, ze zrozumieniem, ponieważ jest to najbardziej podstawowe z wszystkich tłumaczenia online www.tanietlumaczenia.com.pl narzędzi do czytania. Gdy wiesz, że dostajesz to, czego chcą i potrzebują z czytania, to możesz zacząć pracować na szybkości. Pierwszym krokiem jest twoja podgląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasowa
Witam, czy może mi ktoś opisać jak dokładnie wygląda criotransfer na cyklu naturalnym? Kiedy pierwsza wizyta jakie badania trzeba zrobić no i koszt. Moje pierwsze in vitro udane i mam synka teraz chcę wrócić po rodzeństwo i odebrać ostatnie dwa mrożaczki. Mój lekarz to dr Mańka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo, bo jak ktoś jest chory i prawdziwie bezpłodny to i tak mu nie pomogą, a jak ktoś aż taki chory nie jest to zrobią z niego chorego, żeby tylko w in vitro wpakować, napchają zarodków tak, że potem wychodzą ciąże mnogie, a te są bardzo niebezpieczne w prowadzeniu, poród też niebezpieczny, ogólnie to uszczęśliwianie naiwnych rodziców na siłę, że już nie wspomnę o tym, że potem często rodzą się wcześniaki , a to z kolei grozi licznymi problemami zdrowotnymi, na Zachodzie np podają teraz po 1 zarodku, ale w Polsce to jest zwykła samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezkaaaa
Nie ukrywam, że mi się ta klinika nie spodobała po pierwszej wizycie i przesłam do invimedu w Katowicach, jeszcze dodatkowo mieli w tym okresie -50% na pierwszą wizytę. Nie wiem czy ta promocja nadal nie trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy dr Juraszek nadal prowadzi ciążę w provicie ? byłam u niego na wizycie w sprawie niepłodności, wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Chciałabym żeby prowadził moja ciąże ale nie wiem czy w provicie, nie zajmuje się tylko niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tasia1989 Pewnie ze prowadzi a gdybyś się tam nie dostała to próbuj na Wrocławskiej 32 w Katowicach. Dr J. jest dobrym fachowcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem pacjentką dr Juraszek w klinicie PROVITA i nie mogę złego słowa powiedzieć . Lekarz jest konkretny, empatyczny, wyrozumiały, w pełni "dostępny" dla pcjentów, świetny fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź :) a w jakim szpitalu pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrk
Polecam klinikę i dr M. Nasz cudowny szkodnik ma 4,5 roku a teraz staramy się o rodzeństwo dla niego z mrozaczków. Niestety ile przypadków tyle opinii. Wiadomo że jak komuś się nie uda pomóc to będzie pluł jadem na wszystkie strony. My mieliśmy to szczęście że osiagnelismy sukces i liczymy na kolejny. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia221
Ja do provity chodze juz rok prowadzil nas na poczatku grettka ale jak przestal pracowac to przepisalismy sie do lek juraszek chodz bardzo chcialam to lek manki ...jestem juz 1 in vitro i obecnie po drugim transferze zarodkow ...wlasnie czekam z niecierpliwością dzis mam 7dzien po zabiegu ... i prosze Boga zeby w koncu nam sie juz udalo ..z mezem jestesmy juz 6 lat po slubie i to jest nasza drugie centrum wczesniej jezdzilismy do praens do krakowa do lek jaaneczko to on robil mi pirewsze in vitro i juz wtedy na zajscie w ciaze mialam nikle szanse ..stres nerwy i ciagle oczekiwanie na dwie kreseczki mam nadzieje ze w końcu bedzie nam dane tulic w ramionach ukochana i wyczekiwana istotke ...jak na razie jestem zadowolona z opieki w provicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia221
Ja do provity chodze juz rok prowadzil nas na poczatku grettka ale jak przestal pracowac to przepisalismy sie do lek juraszek chodz bardzo chcialam to lek manki ...jestem juz 1 in vitro i obecnie po drugim transferze zarodkow ...wlasnie czekam z niecierpliwością dzis mam 7dzien po zabiegu ... i prosze Boga zeby w koncu nam sie juz udalo ..z mezem jestesmy juz 6 lat po slubie i to jest nasza drugie centrum wczesniej jezdzilismy do praens do krakowa do lek jaaneczko to on robil mi pirewsze in vitro i juz wtedy na zajscie w ciaze mialam nikle szanse ..stres nerwy i ciagle oczekiwanie na dwie kreseczki mam nadzieje ze w końcu bedzie nam dane tulic w ramionach ukochana i wyczekiwana istotke ...jak na razie jestem zadowolona z opieki w provicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrk
Pisalam chwilę wcześniej. Ku pokrzepieniu serc jestem już w 17 tc. Transfer - 2 mrożone przez 5 lat zarodeczki, jeden maluszek pięknie się rozwija. Jestem szczęśliwa , czuję się świetnie i oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i za wszystkie ktore są na trudnej drodze trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Invimedzie w Katowicach? Bo widzę, że ktoś się tam w tym wątku leczył. Natknęłam się własnie na info, że mają program ivf z kd z gwarancją zarodków. Ciekawe czy naprawdę to jest tak skuteczne jak piszą, bo pierwszy raz słyszę o czyms takim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajoma poleciła Serafin Clinic, jestem na prawdę mega zadowolona mogę wszystkim polecić z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczyłam się w Invimedzie w Katowicach, jestem zadowolona. Opieka luksusowa, wizyty długie, wywiady szczegółowe, procedury i dalsze działania lekarza zawsze wyjaśnione. Ja jestem zadowolona, nam się udało za 3 podejściem do ivf i jestem w 4 mc. Długo drogę przebyliśmy ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Żywiec
Pan doktor Paweł Juraszek prowadzi mnie już drugi rok. To pierwszy lekarz na mojej drodze który tak profesjonalnie, rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do mnie. Polecam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamalka
Dziewczyny polećcie ginekologa, który zajmuje się nowoczesną antykoncepcją w Katowicach. Mieszkam tu od niedawna tak więc mało się orientuje a chciałabym założyć wkładkę antykoncepcyjną levosert. Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos orientuje sie jaki koszt droznosci jajowodow i jak to w Angeliusie wyglada oraz jaki koszt fragmentacji dna plmnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka7676
Cześć dziewczyny chcę przenieść się z provity do Invimedu. Czy któraś z Was miała może doświadczenia z Invimedem? Podchodziłam w Provicie 2 razy do IUI i nic, nie chce już tam tym bardziej, że nie odpowiada mi lekarz. Myślałam, o dr Cygal? Będę wdzięczna za każde wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×