Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meg2007

PROVITA katowice - opinie

Polecane posty

A ja mam dość odmienną opinię od poprzedniczki , pewnie dlatego ze u mnie sukces w leczeniu .. wiedzieliśmy już z emkiem że inaczej niż in vitro nie możemy zajść w ciążę. Po niepowodzeniu w Inviccie, podeszliśmy już z lekkim niedowierzaniem na sukces . Dzięki wnikliwości Pani dr Paligi , po procedurze IMSI przeprowadzonej przez nią , jestem w ciąży bliźniaczej a mamy jeszcze 6 mrozaczków, ( w InviKcie 1 zarodek dosyć słabiutki tylko) Pani doktor wykazała się niezwykle szeroką wiedzą i doświadczeniem ,ciepłem i wsparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_anna
Ja polecam tę klinike i dr M i dr M.PŻ dzięki nim mam teraz maluszka. A droga była bardzo ciężka i gdyby nie te osoby nie byłabym teraz spełnioną kobietą. Niesamowite zangażowanie . Personel pomocniczy zna pacjentki , i czułam się naprawdę dobrze podczas każdej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ostatnia wypowiedź była stronę wcześniej czyli z początkiem lutego 2013r. Wtedy czekałam na efekt pierwszej inseminacji.... - na cyklu naturalnym z ovitrellem - nie udało się. Zaraz w kolejnym cyklu zdecydowaliśmy się na kolejną IUI również na cyklu naturalnym (nawet bez ovitrellu) UDAŁO SIĘ :-) Jestem w szóstym tygodniu ciąży :) Staraliśmy się od 1,5 roku bez efektu a z Provitą po grudniowym sono HSG, po drugiej inseminacji jestem szczęśliwą mamuśką. Mam nadzieję, że najbliższe usg potwierdzi, że wszystko jest na dobrej drodze. Lekarz, który przeprowadził mi szczęśliwe IUI to dr Ogrodnik. Dziękuję Mu z całego serca. Miałam też przyjemność poznać przez ten czas innych lekarzy kliniki, który również również są profesjonalistami dlatego polecam klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanaaaaaaaa
Buba oj ja moge powiedziec o ogrodniku tylko tyle ze to jest konowal i oszust leczylismy sie z mezem ponad pol roku nie zrobil mezowi nawet badan nasienie sigerowal sie poprzednimi wynikami ktore zrobil maz mi nie zrobil nawet badan hormonalnych ani hsg podeszlam do iui gdzie nasienie meza nawet nie nadawalo sie na iui zapewnial ze wyniki sa dobre zminilismy w koncu lekarza na profesjonaliste okazalo sie ze wyniki meza nadaja sie na in vitro tylko leczenie nie pomoglo w sieci ten lekarz tez nie zbyt dobrych opini jak dla mnie to ten lekarz to prawdziwa porazka nie polecam nikomu go :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirutka
oj w tych kwestiach to naprawdę trzeba chodzić do zaufanego lekarza i do zaufanej kliniki... ja gdzieś wyczytałam, ze Invimed sie otwiera niedługo w Kato! fajnie, to bardzo doświadczona klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starającasie 82
Też jestem pacjentką Provity od 2 lat i mimo iż jeszcze nie ma szczęśliwego zakończenia to i tak polecam. Ja leczę sie u dr Mańki i nie mam żadnego zastrzeżenia do niego. Dziwi mnie podejście niektórych osób, które są zdziwione, że od razu lekarz proponuje in vitro. Nie oszukujmy się, do kliniki większość trafia w momencie gdy już zwykli ginekolodzy nie pomogli, gdy mamy już szereg badań za sobą itd. Nam lekarz na pierwszej wizycie zaproponował jeszcze powtórzenie badań, które w jakikolwiek budziły wątpliwości oraz histeroskopię. Tak więc nie wyskoczył od razu z in vitro, mimo iż ja jadąc tam pierwszy raz byłam nastawiona na taka propozycję, bo wiem że po kilku latach walki, nie ma sensu bawić się w co innego. Tak wiec uważam, że nikogo nie powinno dziwić, że lekarze z klinik wielokrotnie od razu proponują in vitro. Wracając do Provity, odpowiada mi to, że ja za każdym razem jestem u tego samego lekarza, wszelkie zabiegi on mi wykonuje, a przypominam że trwa to już 2 lata.Owszem nie ma kontaktu z lekarzem poza wizytami, ale w sytuacji gdy miałam problem mogłam porozmawiać z pielęgniarką, która też miała wątpliwości i ostatecznie ona porozmawiała z lekarzem, więc to tez jest do przejścia. Wszelki personel, od recepcji przez pielęgniarki jest naprawdę super, nigdy nie spotkałam się z jakąś nieuprzejmością, wręcz przeciwnie. Nie mam tez problemu z umówieniem wizyt na dogodny dzień czy godzinę. Tak jak pisałam na wstępie, ja nadal czekam na efekty, ale co do kliniki nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was Drogie Kobietki. Szukam wszędzie informacji na temat Provity a mianowicie badań prenatalnych. Niebawem tam się wybieram a nigdzie nie moge znaleźć informacji na temat lekarza do którego zostałam zapisana dr Zieliński. Chciałam do kogoś innego o kim czytałam pozytywne opinie ale niestety nie było takiej możliwości :( Może miałyście styczność z tym lekarzem. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, byłam u dr Zielińskiego - mam bardzo dobrą opinię o badaniu u tego lekarza więc polecam. Sama również mam skierowanie na kolejne badania jednak dr Zieliński wtedy jest nieobecny i zostałam zapisana do dr Jacka Jackiewicza. Czy któraś z Was miała styczność? Dodam, że kobieta w rejestracji powiedziała " będzie Pani zadowolona" ale wyczułam z kilometra tekst wyryty na pamięć, tak więc nie jestem przekonana szczególnie po opiniach na które natrafiłam. teraz chcę zmienić lekarza tylko na kogo? Myślę o Feminie, tylko do którego lekarza się wybrać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Provite a szczególnie dr Marte Paliga-żytniewską bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Starałam się 5 lat a od momentu przyjścia do kliniki do udanej inseminacji minęło 8 m-cy, i to przy jednym drożnym jajowodzie. Na pewno dużo w tym było szczęścia. Bo inaczej nie da się tego określić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pacjentką Provity od sierpnia 2010r. i po ok. 8 miesiącach leczenia i 3 inseminacjach zaszłam w ciążę i teraz mamy 19 miesięcznego kochanego synka. :) Obecnie staramy się o drugie maleństwo i też w Provicie i też u tego samego lekarza tj. Dr. Mańki. Wspomnę, że staraliśmy się o dziecko od 10 lat. I nic... przeszliśmy dużo różnych badań, lekarzy, niby wszystko było oki a jednak zajść w ciążę nie mogłam. Leczę sie u dr Mańki jak wspomniałam od 8/2011 i nie mam żadnego zastrzeżenia do niego - zna się na tym co robi i naprawdę chce pomóc. Z drugim dzidziakiem jest trudniej - miałam cesarkę i chyba jest coś nie tak. Mieliśmy już 3 inseminacje i nic. Teraz czekam na badanie - histeroskopię. Mam nadzieję, że badanie wykaże co i jak i dalej będziemy próbować - ale bez in vitro jakoś do mnie to nie trafia. Wszelki personel, od recepcji przez pielęgniarki jest naprawdę oki, nigdy nie spotkałliśmy się z jakąś nieuprzejmością, wręcz przeciwnie. Nie mam tez problemu z umówieniem wizyt na dogodny dzień czy godzinę. Ja osobiście z mężem polecamy tą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika11
My leczymy się u pani Marty Paligi Żytniewskiej.Bardzo nas wspiera.Widać że chce nam pomóc leczymy się 3 miesiące więc może teraz wiosna się uda ze wspomagaczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, przypadkowo byłam pacjentka tej kliniki, po pół roku przysłano mi fakturę za embriony , pomieszano embriony, które nie należały do mnie -próbowałam wyjaśnić ta sytuacje - pani poinformowała mnie iż " moja imienniczka" poddała zapłodnieniu swoje komórki jajowe- absolutny brak profesjonalizmu i arogancja. Dopiero droga sądowa odchodziłam iż to nie moje embriony- mimo pomyłki potraktowano mnie z najwyższa pogarda. ciekawa jestem ile takich pomyłek tam popełniono ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam mieć laparoskopię w Angeliusie, czy któraś może miała ostatnio??? leczę się u pani dr. Paligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkam
Klinika nastawiona tylko na zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę krótko, ale myślę, że na temat... Dzięki dr Palidze-Żytniewskiej mogę teraz patrzeć na moją cudowną córeczkę. Ma już 2,5 roku, ale ja nadal bardzo często myślę o Pani Marcie. Wiem, że gdyby nie Ona, nie byłabym matką. Inni nie potrafili pomóc. Polecam każdemu dr Martę Paligę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika11
Ja miałam laparoskopie robioną kilka dni temu.Efekt końcowy oba jajowody niedrożne i nie udało się ich przepchać.Lekarzem naszym jest p.dr.Marta Paliga Żytniewska. Bardzo polecamy.Czekam na wizytę kontrolną i na dalsze decyzje Pani Doktor.Macie pytania?Piszcie na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monims
mam pytanko, prośbe : lecze sie w provicie podeszłam teraz trzeci raz do in vitro oczywiscie nie udało sie dostałam @ nawet nie zdążyłam zrobic bety moje pytanie brzmi czy której z was nie udało się w prowVcie przeszła do innej kliniki i tam zakonczyło sie sukcesem. zastanawimy sie z mężem nad przejsciem do innej kliniki ale za nim to zrobimy musimy duzo przeanalizowac> ja z provity nie bardzo jestem zadowolona cos musi byc nie tak zarodki silne zdrowe a nie wychodzi < ja mam endometrioze podobno przez to ale moje kolezanki maja dzieci z endometrioza !!! gdsbyscie miały czas cos skrobnac prosze i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remka
Witajcie Dziewczyny, czy i którzy lekarze z Provity robią badania hormonów przed inseminacją (estradiol, lh). Jestem po dwóch nieudanych inseminacjach i niestety za ich niepowodzenie winię mojego lekarza prowadzącego, który zrobił mi oba zabiegi za wcześnie. Drugim razem nie pękły 2 pęcherzyki, za pierwszym razem nie pękł jeden. Miałam źle dobrane leki, źle wybrany dzień inseminacji i żadnych badań przed, żeby potwierdzić, że to ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki klinice i dr Grettka mogę codziennie, już od 8 lat patrzeć na swoje szczęście , Najwspanialszego synka. Udało się za pierwszym razem. Polecam Klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice w sumie po niespełna roku starań, może to i szybko, ale w wieku 34 lat nie ma już na co czekać. Wybrałam dr Paligę zupełnie przypadkowo bo u niej był najbliższy wolny termin, ale uważam wybór za bardzo szczęśliwy. Pani doktor podchodzi do diagnozy z pełnym zaangażowaniem i nie ma mowy o sugerowaniu in-vitro bez szczegółowych badań. Najpierw moj***adania hormonalne, badania wykluczające chlamydię, mykoplazmę i ureaplazmę. Następnie stymulacja CLO i w międzyczasie badania nasienia. Wyniki bardzo szczegółowe polecam skonsultować z dr Arturem Pietrusą - wspaniały człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Po konsultacji u niego partner miał zoperowaną przepuklinę oraz zapisane proste leki na rozrzedzenie nasienia. Ja dostałam skierowanie na HSG ale okazało się, że tydzień po zastosowaniu leków przez partnera doszło do zapłodnienia. Niestety ciąża obumarła w 6 tygodniu, musiałam mieć łyżeczkowanie macicy, a potem przytrafiło się jeszcze zapalenie macicy. Po tych przeżyciach dr Paliga zaleciła wstrzymanie starań do czasu wykonania histeroskopi - może to wykryje przyczynę obumarcia ciąży i kłopotów w zapłodnieniu. Bardzo polecam klinikę Provita i panią doktor Paligę - wizyty zawsze są szczegółowe, prawie zawsze z USG a ceny nie są wygórowane - innych lekarzy nie znam, więc nie będę się wypowiadać co do ich podejścia. Ja w każdym razie będę kontynuować tam leczenie i mam nadzieję, że już wkrótce będę się cieszyć z macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trapka
W provicie przedają in vitro pacjenta traktują jak klienta. Dr Grzegorz Mańka prócz wywiadu nie zlecił nam żadnych badań. In vitro nie wyszło jak się później okazało, gdyby Pan doktor zlecił histeroskopię, wiedziałby, że najpierw należy wyleczyć, a później robić in vitro. wyrzuciliśmy 12 000 ponieważ lekarz miał zamiar zarobić nie nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzelka
Ja również polecam dr Martę Poligę. Jestem po pierwszej iui w Provicie niestety nieudanej ale nie poddam się. Powodzenia dziewczyny. Czasem jest ciężko dlatego chętnie o tym porozmawiam i wymienię doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiałam do kliniki w maju 2013r., a w listopadzie 2013r. po drugiej próbie IUI zaszłam w ciążę. Termiin porodu mam za dwa tygodnie :) Klinikę polecam. Byłam pod opieką dr Orlińskiego. Najpierw zlecił mi wszystkie badania z krwi, cytologie i inne, mąż badanie nasienia, a potem konsultacja u urologa z Provity. Potem drożność jajwodów, stymulacja CLO połączona z monitoringiem cyklu. Hmm... moim zdaniem jeśli ktoś decyduje się na leczenie w prywatnej klinice musi liczyć się z kosztami. Provita ma cennik na swojej stronie internetowej i nie ukrywa tego, że u nich się płaci. Więc zupełnie nie rozumiem stwierdzenia, że są nastawieni na kasę. Dla mnie to normalne. Ja np. w cyklu kiedy zaszłam w ciążę byłam na monitoringu cyklu 5 razy (każda wizyta 80zł) + IUI 700zł + zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków 100zł . Tak więc sam ostatni cykl kosztował mnie 1200zł + dojazdy (mieszkam 80 km od katowic). Całość lecznia w provivie kosztowała mnie ok. 5000zł + dojazdy. ALE WARTO!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Niedawno wykryto u mnie rorbiel jajnika i wodniaka jajowodu i dostałam skierowanie od mojego lekarza właśnie do Provity na laparoskopie do dr G. Mańki. Czy któraś miała tam laparoskopie? Jak to wygląda? Boję się że usuną mi jajowód i jajnik i nie zajdę już naturalnie w ciążę:( Tym bardziej że nie jestem ich pacjentką- będę tam miała tylko zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika11
Cześć Monims i Modzelka.Co u Was?Ja też jestem pacjentką dr.Marty dzisiaj miałam transfer 2 zarodków.Drugie podejście i oby ostatnie,okropnie się czuję a gdzie tam do dnia testowania...Jak chcecie pogadać czy dowiedziec sie jak to u mnie było na krótkim i długim protokole to piszcie na privat nika_ka@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia2606
Witam, nie miałam zamiaru udzielać się na forach, ale jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowniczek to skręca mnie od środka ;) Od kilku miesięcy leczę się w Provicie u dr M. i uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Zresztą sama wybrałam dr M. i na pierwszą wizytę czekałam 4,5 miesiąca, tak więc chyba to o czymś świadczy? Hmm, może o tym, że lekarz jest dobry i wie co robi. Po pierwszej wizycie dr zlecił nam kompleksowe badania, które i owszem wyniosły nas ok. 1000 pln, ale po pierwsze chyba o to chodzi, żeby zrobić kompleksowe badania i zlokalizować przyczynę niepłodności, a po drugie to logiczne, że jak się zgłaszamy do PRYWATNEJ KLINIKI to się płaci. Zresztą lekarz nie narzuca aby robić badania w Provicie. Owszem np. kompleksowe badanie nasienia trzeba zrobić u nich, lecz tylko dlatego, że nie zrobisz ich w zwykłym laboratorium bo tam nie mają zielonego pojęcia jak się za to zabrać. I po kolejne Provita nie jest nic winna temu, iż badania nie są refundowane przez NFZ. Gdy tylko zrobiliśmy badania i lekarz je przeanalizował, skierował mnie na laparoskopię, histeroskopię i drożność jajowodów. Tu warto wspomnieć, że Provita ma podpisaną umową na te zabiegi z NFZ. Ja też skorzystałam z tego przywileju i zrobiono mi zabieg na NFZ (koszt powyższych zabiegów nawet do 3600 pln). Teraz jesteśmy zapisani na naszą pierwszą inseminację. Będę ją miała na cyklu stymulowanym. Tak więc jak można wywnioskować z powyższego opieka bardzo dobra. Mnie polecono tę klinikę bo trzy pary z mojego najbliższego otoczenia doczekało się dzieci z pomocą kliniki i różnych pracujących w niej lekarzy. Ja polecam ją innym i będę polecała a wiecie dlaczego, dlatego, że z mężem staramy się o dziecko od sześciu lat i nikt nie zajął się nami bardziej profesjonalnie. Każdy twierdził, że mam blokadę psychiczną. Z mojej strony powiem tylko, jeżeli naprawdę chcecie mieć dziecko to róbcie wszystko, aby osiągnąć swój cel. Nie bójcie się o tym mówić głośno. Jeżeli nie podoba Wam się jak traktują Was lekarze czy pielęgniarki to miejcie odwagę powiedzieć im prosto w twarz co myślicie, bo to Wasze życie i Wasze zdrowie. Nie plujcie jadem na wszystkich wokół siebie jeżeli nie jesteście w stanie wziąć spraw - Waszych spraw - w swoje ręce. Natomiast każdemu kto walczy życzę szczęścia, powodzenia i szybkiego trafienia do celu :) Nie można się poddawać, cel po długiej walce jest większym szczęściem i większym zwycięstwem. Pozdrawiam Wszystkich Mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia2606 zgadzam się z tym co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia2606
Bardzo dziękuję :) to bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie. Staramy się o dziecko niespełna rok. Mój ginekolog twierdzi, że niby ze mną wszystko w porządku i jeśli bardzo się upieram przy badaniach to powinnam zacząć od badania nasienia mojego partnera. Ale tak myślę, czy robiąc tylko takie badanie i znów konsultując je z moim ginekologiem nie stracę tylko zbędnie czasu i czy nie warto od razu zapisać się do Provity i zrobić komplet badań. Czy nie uważacie że to za wcześnie przy niespełna rocznym staraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia2606
Witam ponownie. Moim zdaniem powinniście udać się do Provity. Tam lekarze skierują Was na odpowiednie badania. Wiem o czym mówię bo sama chodziłam do ginekologów nie specjalizujących się w niepłodności i tym samym zmarnowaliśmy sześć lat. W Provicie leczymy się od lutego 2014 roku i mamy zrobione wszystkie badania, jestem po laparoskopii a w poniedziałek jedziemy na HCG :) Warto też wspomnieć, że Provita ma podpisane umowy z NFZ na większość zabiegów. Gdybyś miała jakieś pytania chętnie na nie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×