Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Ergane
powiem szczerze ze wyszly chyba wieksze niz sa w rzeczywistosci, chyba kwestia tego ze zdjecie bylo robione z blisk. To ciekawe dlaczego one nie sa w stanie podniecic mojego chlopaka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
nie wchodzi mi Twoj link ze zdjeciem tej sukni:( no nie wiem, kiedys jak bralam tabletki mialam troche wieksze i zdecydowanie chetniej sie nimi zajmowal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra
No na tym zdjęciu to na takie małe nie wyglądają i ładne są. Ja mam 75C/D i wcale nie widzę jakiejś ogromnej różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
staniki kupuje raczej male B wiec jednak sadze ze do C im daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ergane, a mozesz sie zmierzyc i podac dokladnie ile masz pod biustem /mierząc ciasno/ i ile w biuście /metr ma być w miarę luźny/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
wstyd sie przyznac ale nie mam w domu centymetra krawieckiego wiec sie nie zmierze:( chyba ze znacie jakis inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam. Wziąć np. pasek od spodni albo jakiś sznurek i się nim zmierzyc, a potem odmierzyć dlugość linijką. Potrzeba matką wynalazków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
w moim studenckim mieszkaniu trudno tez o linijke:p moze gdzies sie jakas placze, jak znajde to obiecuje ze zmierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane a może on po prostu ...
No nie wchodzi, bo zajmuje ten plik coś koło 800 kB, przy Neostradzie 128 będzie się ładował około minuty, a jeśli masz modem, to nawet dwie. A co do cycków - nie wierzę, że przy takich piersiach, jakie masz Ty albo płaska można mieć kompleksy. TO są małe cycki: http://www.odloty.pl/cd/popup_image.php/pID/3436/page/1 http://www.odloty.pl/cd/popup_image.php/page/home/pID/3741 Wy w porównaniu z laskami powyżej macie całkiem spore. Ale i tak wiadomo, że jesteście tu tylko po to, żeby czytać pochlebne opinie o swoich cyckach... A więc zapraszam poniżej, to jest strona dla Was: http://pokacycki.fotolog.pl/ Tam jest miejsce do chwalenia się cyckami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien gosc
nie martw sie... niektore chcialby miec takie piersi jak Ty:) moja dziewczyna tez ma male ale mi to nie przeszkadza:D podobaja mi sie takie jakie ma:D i nei narzekam.. a co do bardziej wyposazonych to kazdy facet lubi patrzec ale to nie znaczy ze odrazu zostawi Cie dla jakiejs z poduchami.. MAŁE JEST PIĘKNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam takie jak ta pierwsza dziewczyna w linku tylko, ze zdjecie robione było z przodu i w przyblizeniu i dlatego może wydaje sie wszystkim, że są większe ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien gosc
o masz dziewczyno!! nie masz się czego wstydzic!!! moja kobietka ma troche mniejsze i jest ok:) z reszta to nie dla piersi facet jest z Toba tylko dla Ciebie całej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntia22
wcale nie sa male!!! moja siostra to ma dopiero malenstwa i wclae nie narzeka bo bozia jej dala mnostwo innych zalet i duze poczucie humoru na swoj temat... uwierz inni maja gorzej...innym zwisaja, a ty masz ladne jedrne cycusie :) pozdrawiam i nie przesadzaj , wiecej usmiechu na twarzy i nikt nie zauwazy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
zmierzylam, pod biustem mam 69 a w biuscie 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
no wlasnie lubi patrzec, tzn ze mu sie podobaja i ze takie go podniecaja bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Hey no w końcu coś się ruszyło. Wafelek nie chciał ale Ergane się odważyła. No no no. Słuchaj sa wspaniałe i takie do miziania. Hmmmm.... że tak powiem. Płaska pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
Plaska mowie szczera prawde kupuje staniki male B, nigdy w zyciu nie mialam zadnego stanika C ani nawet duzego B! moze cos zmierzylam bo robilam to za pomoca sznurka i linijki jak polecil mi wafelek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
szczerze*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Wafelek mierzy za pomocą sznurka i linijki. Hohoho. Jak to się robi? Wafelek możesz przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
zle zmierzylam mialo byc*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co to się stało że taka dyskusja dzisiaj. Wszedłem zajrzeć i co widzę. Kolejne fajne i śliczne piersi. Kto to takie ładne piersi tu zamieścił. Płaska żebyś nie nabawiała się znowu kompleksów jak inne dziewczyny zaczną tu zamieszczać swoje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chłopaki 🖐️ ;) ;) ;) A.Man --> spoko ja wiem, ze wiele dziewczyn ma ładniejsze i wieksze od moich ;) kolejny przykład ERGANE :) ale juz mnie to tak nie dotyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzaj że ma łądniejsze. Ma poprostu inne niż ty. Każdy lubi co innego. Wcale nie jest powiedziane że ona ma ładniejsze. Inne. I tyle. Choć faktycznie są troszeczkę większe. Ona ma duże brodaki i sutki a twoje sa taki fajne małe. Ale pewnie i te i te są strasznymi pieszczochami. Czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia13
nie mogę oprzeć się wrażeniu ze chodzi o pewien rodzaj exhibicjonizmu , bo cycki masz ok, tylko musisz się pochwalić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Kurcze co tak wszystko umilkło. Jak mnie nie było to taki tu był gwar a teraz cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
A możesz chociaż zdradzić nam jak masz na imię. Napisałaś że powiedziałaś chłopakowi o tym że zamieściłaś te zdjecia. Nie boisz się ze teraz tu zajrzy i przeczyta to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×