Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Nawijalam przez telefon i nie śledzilam chwilę rozmowy, a tu juz tyle wpisów. Pedro, ja sie mierzylam metrem krawieckim, sznurek to tak w ramach braku metra polecilam. Z tych dwoch zdjeć wiadomo, że te małe ładniejsze. Ergane-->Ty masz rozmiar C i w Twoim wypadku te piersi są naprawde normalnej wielkości a nie małe. Jak to dziwnie jest byc z tej drugiej strony i mówić komus cos, w co osoba do ktorej slowa są skierowane i tak wie swoje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro ---> nie boje sie bo sama mu to pokazałam ;) i nie miał nic przeciwko a nawet się ucieszył bo zauważył , ze takie obnażenie się pomogło mi w obnażaniu się przed nim ;) na imię mam ......... nie powiem :classic_cool: zresztą jakie to ma znaczenie :D Wafelku ja przy Ergane czuję sie jak mały pikus hehhe pewnie jak Ty wkeiłabyś swoje też by się okazało,że masz C a nie A :P :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Myślę że imię ma duże znaczenie bo według mnie nie zasługujesz by mówić do ciebie płaska bo to takie nie na miejscu. Przynajmniej ja nie chciałbym tak mówić. Ale trudno jak nie napiszesz to jakoś to przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta dalej swoje ...
:-O Płaska, czy Ty ... a) ... nigdy nie uwierzysz, że masz fajne cycki, choćby Ci wszyscy o tym mówili ??? ... czy też ... b) ... doskonale wiesz, że masz fajne cycki - tylko lubisz, jak inni Ci to mówią i piszą ;) Stawiam na odpowiedź B :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODPOWIEDŹ A choć wiem, ze i tak nikt w to nie uwierzy :P :P ale z ręką na sercu mówię , że A kto chce niech wierzy, kto wie lepiej ode mnie jego sprawa Pedro ---> no ok ;) niech Ci będzie :P Karolina, miło mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
A ten dalej swoje... Możesz dać jeszcze kilka możliwych opcji odpowiedzi to pośmiejemy się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ka-lina dzięki bardzo. Piotruś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaska, a moglabyś ubrać samą bluzeczke bez stanika i umiescic tu zdjecie z profilu? Bo moze wtedy by wszyscy zobaczyli, że mamy mały biust. Kurcze, musze pozyczyc chyba aparat i zrobić taką fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Słodki Wafelku w końcu się przełamujesz. Miło mi że chcesz to zrobić. Ka-lina już trochę tych zdjęć tu nawklejała i jakoś przeżyłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ale mi się powiedziało Wafelku przełamujesz się, jak prawdziwy wafelek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ale ja tak skrótem żeby nie wydawać cię za bardzo a Ka-lina jest skrótem i jest też bardzo ładnym wyrazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ewentulanie Carol. Też ładnie by było i tak poważnie. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś, to nie kwestia przelamywania sie. Kurcze, nie pokazuje przeciez twarzy. Gdybym robila zdjecie to tylko po to, zeby w koncu ludzie przestali twierdzic,ze to jest normalny biust skoro wiem jak wygląda i wiem, ze bez powiększającego stanika nie wyszłabym do ludzi, bo jest żałośnie maly pod samą bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Wafelku przełam się jak wafelek i pokaż to piękno które jest w tobie a które chowasz przed wszystkimi. Serio. Uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolcia. W podstawówce czytalo sie taką fajną książkę o Karolci, cos mi tak świta. ;) Rzeczywiscie-dobra ta gra słów z tym przełamywaniem.Wymyslilam ten nick, bo mi facet często mówi,ze by mnie schrupal jak wafelka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Carol nie używaj słowa "małe" please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
A jak ty masz na imię. Ja Piotruś27 (A Pedro_17 to tak dla niepoznaki haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafelku tylko nie Karolcia plisssssss ;) ;) ;) ehh dzieci w szkole tak mnie przezywały i mam uraz :D Pedro => małe i już !!!! :P :P już nie pisze strasznie małe ale małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Nie pozwalam na używanie tego słowa bo znowu nabawicie się kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, przepraszam Karolina. Niedlugo to nas tu tak dowartościują, że bedziemy mówic, ze mamy wielkie. ;) Piotrek, pytasz mnie jak mam na imię? Myślę, że wafelek brzmi ładnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co znaczy maly biust. Pamietam jak kolezanki zalily sie na w-f, ze biegac nie moga a ja nie mialam tam za duzo :( Dlugo czulam sie gorsza. Dopiero w liceum w ciagu jednego roku przyroslo tyle, ze wreszcie nie wstydzilam sie ubrac bluzki. Marzyla mi sie \"kreska\", magiczna kreska w obcislych bluzkach, ktora dawala wiecej pewnosci siebie niz amfetamina. faceci tego nie rozumia. Nosilam przerozne staniki, usztywiajace, pompujace, kosmiczne technologie push-up! Modlil;am sie do Boga o kreske. I wiecie co? Bog mnie wysluchal, mam ta swoja kreske. Mam rozmiar C, nie uwazam, by byl duzy, sadze, ze jest pelny, bo sa laski o wiekszych cyckach, zdarza mi sie poczuc zle (to ta trauma z podstawowki \"oj, nie moge biegac, bo mnie bola\" i ja sie wlepiam w nia, w sibie, u niej widze zarys biustu a u siebie? Ooo, plama mi sie zrobila, pewnie od soczku:O) i nic wiecej, poza ta plama oczywiscie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
jestem, musialam na chwile odejsc od komputera. Ktos tu napisal ze chcemy uslyszec ze mamy fajne cycki i ze to rodzaj ekshibicjonizmu, nie powiedzialam ani razu ze mam brzydkie piersi ani ze drastycznie male tylko ze mam mniej wiecej takie na wielkosc jak plaska. Mysle ze moj kompleks wynika glownie wlasnie z zachowania mojego chlopaka, bo gdyby moj chlopak robil to co chlopak Plaskiej tnz chcial sie bawic moimi piersiami godzinami i pierwsze co przy pieszczotach to zdjemowal mi bluzke to mysle ze w pewnym momencie przestalabym sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Och ten wafelek. Chyba ma bardzo dużo kompleksów i nieśmiałości. Nie tak jak Carol. Ale natura ludzka jest różna. Jedni są odważniejsi a inni mniej. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×