Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Antygoona
generalnie faktycznie nie sa największe:)aleni eprzejmuj sie, skoro Twojemu chlopakowi sie podobaja to to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
macie sliczne piersi!!!! ja tez mam male az wstyd:(buuu a moj ciagle sie nimy zachwyca:( a ja mu wmawiam ze pewnie woli wieksze:( z rozpaczy chyba tez wrzuce link, to moze byc dobra forma psychoterapii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeessuuu
Alez ludzie dajcie dziewczynie spokoj:) Chce to neich pokazuje, to przeciez nic zlego, szkoda tylko ze nie chce sie przyznac ze po to tu te fotki wstawila zeby ludzie pogladali, no ale nie od razu Rzym zbudowali, mysle ze moze z czasem dojrzeje do tego zeby powiedziec po co naprawde te zdjecia sie tu znalazly. A poki co - jej sprawa i jej wybor, chce pokazywac to niech pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrryanna
dzieki ze mi uswiadomiłas ze jestem niczym bo ja mam jeszcze mniejsze. ide sie zabic.pfffff.... przynjmniej masz okrąglutkie a ja mam sflaczałe i obwisłe ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygoona
No sa małe ale tak jak napisalam - wazne ze ktos je lubi,a ze ty sama ich nie lubisz - well, kazda z nas ma cos czego nie lubi:) ja na przyklad nie lubie swojego nosa za bardzo - no ale co, przeciez go nie odetne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ja nie krzyczałem że duże duże duże. Tylko delikatnie przytaknąłem że nie są takie małe. A jak nie są takie małe to muszą być duże i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssuuuu ---> napisałam co było powodem a większość i tak wie lepiej więc nie mam zamiaru nikogo przekonywać ;) mrryanna ---> ej ja nie napisałam, że dziewczyny z małymi piersiami sa nikim i mają się zabijać nie wkładaj mi w usta takich farmazonów ja mam na tym tle kompleksy a Ty mozesz byc zadowolona i lubic swoje piersi i to Twoja sprawa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
ja ogolnie jestem"zboczona" na punkcie duzych piersi;) ale to co pokazaly dziewczyny jest imponujace:) nie sa za duze ale maja sliczny ksztalt co sie baaardzo rzadko zdarza , uwazam ze mozecie byc z nich dumne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy o mozliwosciach faceta w lozku wszystko mowi penis? Nie. I tak samo jest z piersiami. Pzynajmniej tak mi sie wydaje. Nie wazne czy dlugi, krotki, prosty, skrecony, chudy, gruby, kolorowy... Wazne co potrafi nim zrobic. Z biustem to sdamo. Nie wazne jaki, wazne jak ty go traktujesz i jak widzi go twoj facet. Wiec troche mniej drastycznie go oceniaj, bo sama tez napewno nie chcialabys byc oceniana: ooo ale gruuuba, - mimo, ze wazysz tyle co motyl. Dlaczego biust daje kobiecie wiecej pewnosci siebie? Moze dlatego, ze penisa nie widac, piersi zawsze rzucaja sie w oczy i dlatego kobiety sa tak czule na ich punkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
dajcie w końcu dziewczynie spokój. nie wmawiajacie jej że ma małe i jest niczym. przeciez nie są takie małe. a wy tylko się wyśmiewacie i ją dobijacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Wafelku już cię lubię (A czy ten Piotruś jest znowu z tobą?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
n z c - nie dobijaj jej bo laska jeszcze sobie coś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna zmiana kafe ---> wiesz chyba masz rację bo ja ich ukryc nie mogę za bardzo dlatego najlepiej czuję sie w zimie w grubej kurtce w lecie jest gorzej bo mam dylemat jaką bluzeczkę, jaki stanik i przeważnie zarzucam coś na wierzch i potem się ze mnie leje ;) i mam jakies glupie wrazenie, że kiedy ide ulica każdy się na mnie patrzy z politowaniem (wiem , ze tak nie jest ale takie mam jazdy) i wtedy idąc jeszcze bardziej się garbię i wygląda to jeszcze gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nocna zmiana kafe. Ilekroc slysze jakies niesmaczne rozmowy facetów na temat kobiecych piersi to sobie myślę, że gdyby ich przyrodzenia byly tak widoczne jak nasze atrybuty to by tacy chętni do komentarzy nie byli, bo co niektorzy pewnie by się nieswojo czuli. No ale kobiety zawsze mają pod górkę pod każdym wzgledem, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
no wlasnie kto?:( ja caly czas sypie komplementami mimo ze jestem dziewczyna hmm kobieta bo od 3 lat mam juz 20:P i jestem hetero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
no widzicie, ma dziewczyna kompleks, gapicie się na nią i się wstydzi. to że dała tu swoje fotki to jeszcze nie powód by ją tak dobijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeessuuu
hehe:) ale ja powaznie mowie - jest wiele osob ktore czerpoia satysfakcje z pokazywania innym swego ciala - ja tego absolutnie nie potepiam:) natomiast skoro ty naprawde masz na ich punkcie kompleksy - to powiedz mi prosze po co je pokazujesz?:) powaznie pytam i bylabym wdzieczna za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi sie przypomnialy moje traumy na w-f :( Dla kobiet to bardzo czulla sprawa a faceci zazwyczaj wogole ale to wogole nie zdaja z tego sprawy! Na lekcji do wychowania do zycia w rodzinie nie powinnos ie uczyc o metodzie kalendarzyk malzenski - najbardziej zawodna rzecz rodem ze sredniowiecza, ale wlasnie o wrazliwosci kobiet na biust miedzy innymi. Zycia ich uczyc a nie pierdol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
od 3 lat jestem kobietą bo wcześniej miałam penisa jak większość chłopaków. ale po kuracji nie mam już penisa tylko fajną zgrabną cipkę. no i cycuchy jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeessuuu
plaska jak deska - czy uzyskam odpowiedz na swoje pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
i przy okazji jeszcze mozg mi wszepili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie księżniczka
mam 25 lat i mam trochę mniejsze i nie mam z tego powodu kompleksów nosze silikonowe wkładki i już... zresztą lubię mieć takie małe nie potrzeba mi większych i za bardzo się piersiami nie przejmuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosche
plaskacz ty już masz jeszcze te piersi bo wszyscy tu mówią że znowu ci się zmniejszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×