Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Marlon5000
Masz bardzo piękne piersi akurat jestem zwolennikiem takich jakie ty posiadasz ja już bym wiedział jak nimi się zająć niejedna tobie może pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bongo-bongo
Całkiem miłe cycusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowyiii1
Pewnie koledzy już to mówili , ale ja jeszcze dorzucę od siebie . Masz śliczne piersi i wcale nie prawda że wszyscy lubią większe . Dla mnie Ty masz w sam raz . Właśnie takie mi się podobają . A dodatkowym atutem takich piersi jest to że będą wyglądać tak samo nawet po latach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje GG: 35987153
Nie mów tak, twoje piersi są piękne. Ja tam lubię małe piersi. Duże mnie obrzydzają bllee. Twoje są w sam raz :) Jeśli chcesz porozmawiać służę pomocą GG: 35987153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;]
Rozumiem ciebie. Poniewaz mam tez bardzo male piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;]
Ale twoje piersi sa naprawde piekne..:) Uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typo
Masz 15 lat to nie narzekaj.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszu
pięknie piersi masz, a narzekasz, bo baba jesteś i się nie znasz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restorative
zajebiście i znowu nabawię się kompleksu dużych brodawek i wypukłych sutków :( dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restorative
niegdyś się z nich cieszyłam, dopóki nie uświadomiłam sobie, że wyglądają obleśnie jak u starej baby:o i każdy woli takie charakterystyczne, małe i ciemniejsze, te moje odstają tylko jak się robi zimno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjejy
restrative no takie są najgorsze ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restorative
no przecież pisze.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Mnie się wszystkie podobają. I te małe i te duże. I te z malutkimi twardymi sutkami i te z wielkimi otoczkami i płaskimi sutkami. Vive les differences!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściastaaaz
"Rzekome zalety małych piersi to zwykłe bzdury" Ja bym się chętnie zamieniła na mniejszy, bo niestety kręgosłup już daje o sobie znać. Jak tak dalej pójdzie to nie pozostanie mi nic innego jak zmniejszenie. Nie chcę skończyć jak Doda, tak, że tylko zastrzyk da radę z bólem. :( Jak byłam młodsza to też lubiłam sport, a jak piersi mi urosły to tylko przeszkadzały i zrezygnowałam. A jeśli chodzi o sukienki i ubrania to ja też prawie nic nie mogę kupić co mi się podoba, bo w piersiach jest za małe i musiałoby iść do przeróbki. Do tego przez piersi w większości ciuchów wyglądam na grubszą niż jestem. :( Stanik też tylko z tych droższych, a i tak, często, albo źle trzyma biust, a jak dobrze trzyma to obwód się wrzyna w skórę. Same problemy. A powodzenia wcale nie mam jakiegoś oszałamiającego. Raczej każdy się patrzy ze zdziwieniem, a nie z pożądaniem. Nie zauważyłam żebym była bardziej podrywana niż moje koleżanki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściastaaaz
Największe powodzenie zawsze mają te najbardziej wygadane, a ja jestem trochę nieśmiała i może to przez to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie wiesz co piszesz, powiem ci tak jak ktos tu kiedys wedlg mnie madrze napisal : panny z duzymi piersiami zazwyczaj podobaja sie facetom zeby miec je na 1 lub kilka numerkow te z mniejszymi ale za to jedrnymi i nie wiszacymi facet wybierze na staly zwiazek a przynajmniej wolalby miec wiec nie martw sie przstan plakac i gon teraz do lustra pdziwiac swoje perly bo sa cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie wiesz co piszesz, powiem ci tak jak ktos tu kiedys wedlg mnie madrze napisal : panny z duzymi piersiami zazwyczaj podobaja sie facetom zeby miec je na 1 lub kilka numerkow te z mniejszymi ale za to jedrnymi i nie wiszacymi facet wybierze na staly zwiazek a przynajmniej wolalby miec wiec nie martw sie przstan plakac i gon teraz do lustra pdziwiac swoje perly bo sa cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda!
Albo prowokacja, albo autorka ma coś nie tak pod sufitem! TO NIE SĄ MAŁE PIERSI! SĄ W SAM RAZ! NIE RÓB SOBIE OPERACJI, BO BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA JAK GÓWNO W LESIE! TERAZ MASZ DOBRE CYCKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokant
zanim zaczniecie się podniecać, sprawdźcie datę pierwszego posta - ta płaska już dawno po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokant
biuściastaaaz - biustonosze robią bez porblemu do miseczki J. jako biuściasta powinnaś być zasnajomiona z lobby biuściastych, balkonetek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei_ z niespodzianką
prowokant, cholera, ubiegłes mnie :D właśnie zamierzałam napisać cos podobnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie bardzo krótko: wolę małe piersi :) Autorka topicu ma śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marth
mam takie same albo ciut mniejsze i nie ma sie czego wstydziac, idz na basen na plaze, a facet? Moj facet uwielbia moje piersi ale oglada sie za innymi bo to normalne ;) a i czasem oboje ogladamy i komentujemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokant
@nei_ z niespodzianką podobne do czego? tutaj nie ma opcji popraw więc pisałem jedno pod drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei_ z niespodzianką
prowokant, chodziło mi o odświeżanie tego przestarzałego tematu :P cycki już jej na pewno urosły :D w ten, czy inny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_18
Masz/Miałaś ładne piersi ja mam jeszcze mniejsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korg
Teraz wypowie się mężczyzna z prawdziwego zdarzenia i mam nadzieję, że to trochę zmieni myślenie wielu kobiet, a te które w to będą wątpić będą działać tylko na swoją szkodę. Male piersi to sztuka. Są cudowne. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa-deska
Na tych zdjęciach, które autorka wątku wrzuciła na pierwszej stronie widzę normalny biust, o jakim mogę sobie tylko pomarzyć. Ja mam ze dwa razy mniejsze "cycki" o ile w ogóle to coś można nazwać cyckami. Wszystkie staniki są na mnie za duże, a przecież nie będę się ubierać w sklepie dziecięcym. Mam 21 lat a wyglądam jakbym miała 12. Moje "piersi" mają 7 cm i brzydki, stożkowaty szpiczasty kształt. Są tak małe, że jak się wyprostuję to wyglądam jak facet... tak samo jak leżę... od 12 roku życia nie byłam na plaży ani basenie tak bardzo się wstydzę.. miałam chłopaka przed którym się rozebrałam ale żałuję tego bo potem w kłótni przyznał mi rację że nie mam piersi... czuję się taka bezpłciowa, czuję się ciągle jak małe dziecko i tak też wyglądam :( wszystkie ubrania źle na mnie leżą, muszę wypychać stanik silikonowymi wkładkami lub skarpetkami. Ostatnio codziennie płaczę bo widzę że żadna mijana na ulicy dziewczyna nie ma takich małych "cycków" jak ja... czuję się strasznie, faceci patrzą na mnie z politowaniem i tylko stare dziadki pedofile zapewne wodzą za mną wzrokiem... wstydzę się wychodzić z domu, dałabym się pokroić za taki biust jaki ma autorka wątku bo ja nawet takiego nie mam i nigdy nie będę miała!!!! :( nie chcę tak żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgvbdxfgfd
"Ostatnio codziennie płaczę bo widzę że żadna mijana na ulicy dziewczyna nie ma takich małych "cycków" jak ja... " Bo tak samo wypychają piersi poduszeczkami, a nago ich nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa-deska
"Bo tak samo wypychają piersi poduszeczkami, a nago ich nie widzisz." Wątpię żeby miały aż takie małe jak ja. Zresztą widzę to po swoich koleżankach, jedna nosi rozmiar 75B a druga 70B i obie narzekają na mały biust - nie rozumiem, ja w takim 70B to dosłownie się TOPIĘ, miseczki wżynają mi się w skórę pod pachami i włażą pod same ramiona. Nawet 65A ma dla mnie za duże miseczki. I nawet jak włożę push-up to i tak NIC tam nie mam i nic nie odznacza mi się przez bluzkę... gdybym pokazała obcej osobie zdjęcie swojej klaty (samej klaty, bez głowy i tyłka) to ten ktoś mógłby powiedzieć że mam 13 lat a może nawet nie rozpoznałby płci! Do tego mam jeszcze szerokie biodra co potęguje ten tragiczny kontrast. Nie chcę silikonu, nie chcę iść na stół operacyjny i muszę się pogodzić z tym, że zawsze będę sama. Ta dziewczyna która założyła wątek ma jak dla mnie duże piersi. Chciałabym takie mieć, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×