Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość ajkaa11221232
kurcze a ja mam jeszcze mniejsze ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Są malutkie ale jest co popieścić języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
są obrzydliwe i nie moge na siebie patrzeć!!!! aż się nogi pode mna ugiely jak zobaczyłam jak to wyglada na zdjeciu.. IDE DO ZAKONU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
aha i zeby nie bylo nie mam 13 lat tylko 10 wiecej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Ja zajdziesz w ciążę to Ci troszke podskoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
hah a kto by chciał taka deche zapłodnic :P nawet jakby chciał to chyba by mu opadł z zalu i rozpaczy :P poza tym nie wiem czy wiesz ale w ciazy owszem piersi rosna ale po okresie karmienia robią sie jeszcze mniejsze niż przedtem i do tego wiotczeją.. a patrzac na siebie mysle ze chyba gorzej byc już nie może!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
nie mam co myslec o ciazy skoro w zyciu nie bylam z zadnym mezczyzną... i nie bede bo kto by mnie chciał!! kreci mi sie w glowie nie wierzylam ze zrobie cos takiego tak się poniżę i wrzuce zdjecie do neta.. no nic czekam na krytyke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
porównajcie sobie zdjecia z 1 strony z moim.. cos strasznego :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApolloCook
TOTALLY_FLAT !!!! Prawda jest taka, że istnieją faceci, których podnieca właśnie taki biust jak Twój ,tylko Ty kochana masz kompleks z tego powodu :( Rada dla Ciebie jest taka, że weź się za siebie: Nastaw się psychicznie i zaakceptuj siebie jaka jesteś, lepiej mieć mały biust niż być chorą albo mieć inną wadę ciała. Zacznij chodzić na fitness, kup sobie specjalny krem środek i masuj sobie biust według przepisu. Nie rezygnuj z wypoczynku, to kwestia odpowiedniego bikini i kroju oraz koloru, ktoś musi Tobie doradzić, żeby Twój biust był optycznie większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApolloCook
Kolejna sprawa jest taka, że facetów bardziej kręci i podnieca tyłeczek kobiety, niż biust. Nie myśl, że tylko w związku liczy się biust, tylko wnętrze i całokształt kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, małe piersi to nie taki dramat jak Ci się wydaje. Jeśli masz szerokie biodra to jest to baaardzo seksowna rekompensata. Naprawdę! Niejeden Ci to jeszcze powie ; A do tego tak naprawdę liczy się charakter. Jak poznasz kogoś z kim fajnie i szczerze będziesz mogła rozmawiać to małe piersi będą bardzo małym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to za glupia
moda z tymi cycami obecnie mam 44 lata i biust mały/nic mi nie sflaczało bo nie karmiłam dzieci/ jak poznałam męża w wieku 18 lat byłam jak Totally Flat,poprzednia dziewczyna mojego m miała dwa melony z przodu :) jesteśmy naprawdę szczęśliwą parą i mimo wieku nie gaszę światła przy bara bara:D;) weź T F się nie przejmuj tytkami no kobieto szkoda życia,nasz syn ma panienkę 24 lata i też płaściutka a świata poza nią nie widzi ja rozumiem,że mało kobieco się w sukienkach wygląda ale można przy dzisiejszym wyborze rzeczy coś korzystnie pokombinować;) myślę ,że ta prawdziwa miłość to jednak z wyglądem piersi czy długością penisa ma mało wspólnego:) owszem zwracamy uwagę na piękno ale kochamy jednak czlowieka w całym pakiecie uśmiiech,pogoda ducha ,pasje ,inteligencja to są walory a nie cyce czy kutang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia dziewucha!!! Masz bardzo piękne piersi nie ważny jest rozmiar zobacz jaki mają piękny kształt i są symetryczne. Mam podobne piersi. Mój partner mówi że największe spośród dziewczyn z którymi był. Może ciuteńkę większe od twoich ale niewiele. Po operacji będziesz cierpieć moja kuzynka powiększyła biust teraz dałaby wiele by mieć mniejszy przez długi czas wiązała się bandażami bo nie mogła udźwignąć nowego rozmiaru towarzyszył jej straszny ból i problemy z poruszaniem bolało kiedy chodziła. Szanuj to co masz laski z wielkimi piersiami po wykarmieniu kilku dzieci będą miały bardzo obwisłe a małe piersi nie będą wyglądały tak brzydko jak te duże ale to tylko moje zdanie. Jak dla mnie przepiękny biust i podejrzewam że wiele mężczyzn woli właśnie taki. Nie masz się czego wstydzić jeśli ktoś cię pokocha to tym bardziej pokocha twoje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasjsdfwewewe
Agata pisała pewnie do autorki wątku, bo ta dziewczyna która wstawiła zdjęcie dzisiaj faktycznie nie ma biustu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsa
bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm - w sumie to tez moze podniecac - nie wiem czy kojarzycie taka aktorke jak keira knightley z piratow. w zasadzie, zeby to co widac na zdjeciu mnie dosc podniecilo wystarczyloby np. zalozyc jasna przezroczysta bluzke, zwlaszcza polana woda i z ukosa mogloby wygladac tak, ze nie wiem czy dlugo bym sie opieral :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
ale na którym zdjęciu, z tej strony czy z pierwszej? bo roznica jest kolosalna przecież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro1990
totally flat miałem kiedyś dziewczynę tak samo flat jak ty i mimo że kochałem ją bardzo to któregoś dnia zaczęło mi brakować cycków, potrzebowałem cycków. zdradziłem ją. powiedziałem jej o tym, nawet nie awanturowała się, powiedziała że rozumie i odeszła ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość living on my own
Flat masz piękne piersi:) jestem dziewczyną więc moje zdanie pewnie Cię nie obchodzi ale marzę o takich piersiach. Sama mam niewiele większe ale okropnego kształtu w ogóle fuj, nigdy nikt ich nie widział i nie zobaczy. Twoje są naprawdę cudowne, gdyby istniała taka operacja to bym chciała dokładnie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
ja nie jestem tą dziewczyną ktora zakladała watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genito Penetra
@ płaska jak deska: bardzo sympatyczne i apetyczne piersiątka. @ totally flat: azaliż waćpanna źle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhhhhg
TOTALLY_FLAT !!!! bez przesady. Nie ma co rozpaczać. Twoje piersi może i nie są duże, ale są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
autorka watku ma ladne piersi ale ja nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyssd
a mnie kreca takie piersi jak ma totally a jestem przed 30-tka:-) chetnie skosztowalbym takich,moje ex mialy wieksze i mnie to znudziło. daj jakas jeszcze fotke totally, podniecilas mnie w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
no co ty nie powiesz krzysiu. to może jeszcze chcesz zdjecia mojej 10letniej siostry skoro gustujesz w czymś takim? oczywiście żartowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysss
Oczywiście 10 latki mnie nie interesują, a to nie było miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TOTALLY_FLAT. Mam taki sam rozmiar piersi jak Ty i mam faceta, który kocha mnie taką jaką jestem. Nie zakładaj, że nigdy nikt Cię nie pokocha z tego powodu. Nawet powiem, że jesteś w lepszej sytuacji bo Twoje piersi są symetryczne. U mnie jedna jest o wiele mniejsza (o ile to możliwe) i nie ładnie wygląda. Chciałabym byś wiedziała, że nie jesteś sama i takie piersi to nie przekleństwo, choć wiem jak może być z tym trudno bo wiele słyszałam złego przez to na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaz
dziewczyny wyglad piersi niema znaczenia liczy sie charakter ja gustuje w malych piersiach sa sexi i mile w dotyku i pieszczotach chetnie poznam z dziewczyne z malymi piersiami 667031472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×