Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość zielona85.85
ehh panowie, niektórzy z Was nigdy nie przestaną mnie zadziwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipkacz
stanoł mi i jak zaczołem walić to mi na nie wytrysnoł :D macał bym i ruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna678
A mi dziewczyny z forum doradziły holenderski bust up i kupiłam, ale nie ze strony producenta joyusa.eu, ale na allegro bo tam taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna678
No własnie widziałam mnóstwo reklam tego produktu i to jakoś zniechęciło mnie do zakupu, bo było za dużo reklam a za mało opinii użytkowniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terecha
Twoje piersi są bardzo ładne ;) i wcale nie są małe, wystarczy dobrać ładny stanik który wyeksponuje je bardziej ;) Wiem coś o tym bo sama nie ma dużych wręcz są malutkie, a mój chłopak je wielbi i nigdy mi nie powiedział, że są za małe. Wiem, że mu się podobają ;) a operacja to chory pomysł , zaakceptuj się bo to co naturalne to najpiękniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxymalnaMini
Ja też uważam, że operacja to ostateczność. Bo jest mnóstwo innych możliwości np masaże, ćwiczenia, kremy, peelingi, odpowiedni stanik, czy nawet odpowiednio dobrane tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki na porost
piersi? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deizi23l
ja mam jeszcze mniejsze ale zrobię sobie operacje dopiero po dzieciach dwóch czyli za 5-10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś facat
małe jest ok , a duże po porodzie ci zostaną duże nie są wcale takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy slepi i głusi?
małe piersi małe fiutki każdy ma jakis problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gantleman
Są ładne, ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowyjuzek
powiem jedno: masz dziewczyno zajefajne piersi, idealne wrecz. nie powinnas miec zadnych kompleksow bo sa po prostu piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PieknookaOlka
Widać po zdjęciach że nie są wcale takie małe, jednak wiem jak skutecznie możesz je o rozmiar powiększyć, Breast Actives to tabletki które znalazłam w rankingu na http://tabletkinapowiekszeniebiustu.pl/ Ja je zażywam i na razie +1 zobaczymy jak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loploppol
Najlepsze sposoby na naturalnie piękny biust to; 1. Ćwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w białko i fitoestrogeny(warzywa strączkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujędrniający 4. Dietę i ćwiczenia można wspomóc specjalnymi tabletkami, które w swoim składzie zawierają naturalne składniki. Ich specjalny skład oddziałuje na żeńskie hormony płciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiększania piersi. www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z Warszawy
Dziewczyno wyluzuj pośladki. Widziałem już mniejsze piersi niż Twoje. Jeżeli mężczyzna kocha, to nie ma to dla niego znaczenia. Ja lubię duże piersi, ale nie za wszelką cenę. Moja żona ma bardzo duże piersi E/F, ale nigdy nie zgodziłbym się, żeby np. je zmniejszala, a Ona ciągle narzeka, że są za duże i wolalaby małe , sterczące. Tak samo nie zgodziłbym się, gdyby chciała powiększać mając male. Nie jest ważny rozmiar piersi, lecz to, że należą do kochanej osoby i to jak reagują na dotyk. Ni zadręczaj się, bo nie ma powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
Minęło kilka lat a moje persi nic nie urosly... chlopak mnie rzucil bo stwierdzil ze woli miec kobiete niz deske. Stryj heniek tez juz mnie nie chce dupcyc... dobrze że mam jeszcze pradziadka ktory chetnie mnie wydyma raz do roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe B
A ja mam jeszcze mniejsze wyobraź sobie i na dodatek nie sa takie okrągłe jak Twoje, tylko takie bardziej jakby niepełne. Wątpię, że coś jeszcze samo z siebie tam urośni, chociaż niby mam jeszcze czas, bo mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GTA4
Takie piersi sa jeszcze spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GTA4
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa_
Ty chyba małych piersi nie widziałaś, wejdz sobie na stronę z operacjami plastycznymi i zobacz jakie niektóre mają przed operacją. Ty masz wg mnie B. Czyli najpopularniejszy polski rozmiar. Ja mam mniejsze od ciebie i w dodatku po dwójce dzieci więc nie są jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersi nie sa twoim probleme
Ale te wlosy pod pachami juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaasdfghjkl
Jedynym srodkiem powiekszajacym piersi bez operacji sa specjalistyczne srodki -wejdz na http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/ ,tam znajdziesz wszysko czego Ci potrzeba .Zakładka powieksz piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa małe piersi ??? moim zdaniem są normalne, nei są wielkie ale do małych im tez wiele "brakuje". co mają pwoiedziec laski mające 2 czy 3 razy mniejsze? przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak są większę od moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPrzystojny
A mi sie bardzo podobaja, widzialem juz kilka kobiet wiec mam porownanie. Moja zona ma 75C ale twoje tez sa ladne, chetnie bym je pomizial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idjom
są jak najbardziej OK!!!! Co ty sie ich czepiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idjom
onprzystojny... jak masz żonę to co sie cudzych cytzków gapisz??? Ciekawe co byuś powiedział kmiotku , jakby twoja zona chciała pomiziać wiekszego , innego penisa>???????????? Skaranie z tymi chłopkami....;mam nadzieje że żona odpłaca ci tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×