Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość smutna98989
A tak miedzy nami to capi mi z pośladów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO...
ja chciałabym mieć Takie ''małe"... :(. Mam mniejsze i do tego w kształcie stoku narciarskiego :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzaku85
kobieto nie jedna takie ładne słodkie i przede wszystkim naturalne piersi chciała by mieć, a Ty masz i jeszcze narzekasz. I żeby nie był jestem zdrowym 27-o letnim facetem będącym w stałym związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseuudoo
Twoje piersi nie są małe! Masz bardzo ładne piersi! Ja mam o wiele mniejsze, noszę push-upy, ale niestety z powodu dużej asymetrii klatki piersiowej, wypełniam miseczkę tylko jedną piersią... drugi cycek mi widać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous1________
TWoje piersi sa piekne male tokie idealne takie wlasnie mnie podniecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia31
Są naturalne sposoby powiększania piersi. Jeśli tylko skończyłaś 18 lat polecam Ci BUST UP holenderski suplement diety. Jest dostępny na stronie www.joyusa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doceniasz tego co masz
Wiesz co? Ty chyba nie masz większych problemów w życiu. Piszesz,że masz AA? Ty chyba AA nie widziałaś! Nie jedna dziewczyna pragnęłaby takich jędrnych, okrągłych i takiej wielkości piersi, nie ukrywam,że i ja. Mam połowę tego co Ty i wiele bym dała by takie miec jak Ty! Nie powiem,że nie mam kompleksów, ale ja nie wstydzę się wychodzic na plażę czy na basen. Zawsze można kupic strój kąpielowy z miseczka push-up! Wiesz,z jednej strony to Ci współczuję bo wiem co czujesz ( ja ostatnio miałam strasznego doła z powodu moich piersi jak sie dowiedziałam,że moja koleżnka się umówiła już na operację powiększenia,a ja nie moge sobie na to pozwolić bo mnie nie stać,mam małe dziecko na utrzymaniu).Ale gdybym mogła miec takie jak Ty to chyba bym dawno wybiła sobie z głowy marzenia o operacji plastycznej...ciesz się dziewczyno tym co masz, bo mogło być dużo dużo gorzej. Zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_24_Aaaa
Hej dziewczyny, też mam podobny problem bardzo mały biust i niestety nie przesadzam, jest naprawdę mini, też przy takich wyjściach na basen plaze itp ratuje sie push upem bo inaczej to naprawde wygladalo by to kiepsko ;/ I to chyba moj jedyny kompleks jesli o wyglad chodzi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja też mam mały biust. I wiesz co? Bardzo go lubię. =] Żyję ze świadomością, że na starość mi nie obwiśnie, że nie piersi nie będą wyglądać jak wymiona (z całym szacunkiem dla pań obdarzonych dużymi walorami). Mój mężczyzna mawia: "Najlepiej się pieści, co się w dłoni mieści", nazywając ów rozmiar "Jednogarściwkami". =] Nie panikuj, moja droga. Nie ma przed czym. Skoro Twój partner Cię akceptuję, to nie powinnaś mieć żadnych powodów do obaw. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianin11
Jestem facetem. Mysle, ze kobiety majace male piersi nie maja powodu do zmartwien. Ja jestem zwolennikiem malych piersi. Brzydza mnie duze piersi. Dla mnie sa to worki z tluszczem. Malutkie piersi sa piekne i mile w dotyku. Juz w ogle nie do zaakceptowania sa silikony. Kisiel w woru i nienaturalny ksztalt. Dziewczyny majace male piersi. Glowa do gory, Twoje sa sliczne. NIGDY nic nie dodawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurita
Witam. Nie trafiłam tu przypadkowo, gdyż tak jak Wy, mam małe piersi. Od zawsze były moim kompleksem, są nieproporcjonalne do całej sylwetki, uważałam że ujmowały mojej kobiecości... ale wiecie co? Pewnego dnia zaczęłam patrzeć na siebie mniej krytycznie, i stwierdziłam że i tak nic nie zmienię( bo czegoś obcego nie będę sobie wsadzać w cycki). Zrozumiałam, że nie tylko duże piersi się liczą. Ważne jest to, że mają piękny kształt, są jędrne, i takie prawdopodobnie już pozostaną, w przeciwieństwie do kobiet z miseczkę np. D, którym potem te piersi będą sięgać do pępka. Nie chcę nikogo obrażać oczywiście, jedynie chcę pokazać dobre strony naszego "mankamentu". Dziewczyny PIERSI DO PRZODU!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazigroszynka
plaska jak deska przestan mowic glupoty ja mam 22 lata i mam takie same piersi a moze mniejsze niewiem ale tez sa male ale znowu cos tam jest wiem ze inne maja naprawde male albo nic tam nie maja i sa doroslymi kobietami i co maja porazic a ty naprawde nie masz powodu do zmartwien tu jest sie czym chwalic uwierz mi zgrabnie atrakcyjnie wygladasz i napewno sie chlopakowi podobasz pozatym kocha cie nie za piersi ale za osobe a jak cie kocha to cala zapamietaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffff
Ty niby jesteś deską? Masz fajne cycki, i wcale nie takie małe! Niektóre moje koleżanki mają o wiele mniejsze biusty od Ciebie! Naprawde nie masz się czego wstydzić! A poza tym masz zgrabne sutki xd a nie roz****ne jak u starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bybybyeeeeeeeeeeeeeeeeee
ładne masz piersi, małe ale ładne co do tych komentarzy o zwisaniu- ja mam duży biust i wiadomo że do góry nie sterczy- bo ciężar, ale nie przesadzajmy, moja mama ma duży i nadal barrrdzo sexowny, za to widziałam kiedyś- niestety- mały biust, niezbyt jędrny- wyglądało to jak balon, kiedy już znacznie powietrze zejdzie. Także nie demonizujcie dużych piersi bo one nawet jak trochę stracą na jędrności to coś tam zawsze jest i wygłada ok, a mały jeśli zwiśnie to już nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bybybyeeeeeeeeeeeeeeeeee
no i właśnie- nie liczy się ilość a jakość- i małe i duże piersi będą sexy jeślu mają ładny kształt i są zadbane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spygame
hej, mam 24 lata,studiuje, jestem normalnym chłopakiem i zawsze marzyłem o poznaniu bliżej dziewczyny z pięknym małym i zgrabnym biustem, jeśli takowa jest zainteresowana znajomością ze mną to podaje gg 7296067 i mail spygame88@o2.pl pozdro smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami samio
no i co jak mam duze to skad bedziesz widzial dzieciaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami samio
Tak ale nie sa za duze i stercza jak pala mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Martunia31 ja też przyjmuję Bust Up holenderski. Mogłabyś zdradzić gdzie i za ile kupujesz swój? Ja na allegro od sprzedawcy janlek. Interesuje mnie tylko oryginalny, bo widzę już efekty i postanowiłam przedłużyć swoją kurację. Mam też pytanie dotyczące swędzenia piersi, czy zauważyłaś u siebie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric71
ja uwielbiam małe piersi ,twoje są sliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne cycorki
mniam :P ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuss
Podpuszczasz i tyle. Zrób zdjęcie bez stanika bo nie widać sutków ao ne są decydujące. Dzis w saunie obserwowałem taką rzeczywiście płaską dziewczynę, ale te jej fantastyczne sutki...wzroku nie można było oderwać. Tak to już jest: bywa że całkiem ładne duże piersi kończą się bezkształtnymi ciemniejszymi nieco plamkami z lekkim tylko zgrubieniem na końcu (uwaga dziewczyny: karmienie potem to trochę koryguje), a bywa i tak jak dziś w tej saunie: pięknie wykształcone wydatne ciemnobrązowe sutki były rekompensatą absolutną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARŁOWATY CZŁEK
a gdzie ty w tej saunie byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuss
No tu w moim mieście...nie bardzo wiem do czego zmierzasz. Że sauna koedukacyjna? Tu w Niemczech taka jest reguła i golizna nikogo nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARŁOWATY CZŁEK
oj, że intim,intim naprow,że sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Onaaaaa.........
Chcialabym miec piersi takiej wielkosci. Dziewczyno tez mam 23 lata, ale moje dwie pesteczki to dopiero malenstwa... Gdybym miale takie jak Ty masz to przy mezu nago bym dziennie chodzila. Jak dostaje okres i troszke mi sie zaokragla to chodze dumna jak paw po domu i co chwila mowie mu zeby dotknal albo zobaczyl jakie "fajne" (przy czym nawet w czasie mojego okresu pozostaja mniejsze od Twoich) wiec wez sie ogarnij. Tez nie lubie swojego biustu i mam straszne kompleksy na tym punkcie, ale sa dziewczyny ktore naprawde nic nie maja, a Ty do nich nie nalezysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exhibianal
Cudne piersiatka. Deske to kiedys mialem ale i ona byla fajna. Wole te mniejsze rozmiary, a Twoje sa cudne. Bede musial zwalic patrzac na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×