Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Masażysta dyskretny
dodaj masaz do tego :P napisz maila a napewno sie odewze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłatka
do autorki - ja mam 2 razy mniejsze piersi i dawno przestałam sie juz zadreczac z tego powodu ale jak zobaczyłam zdjecie Twoich (jak dla mnie duzych) i przeczytałam twoje lamenty to mi sie głupio zrobiło i smutno ze ja mam mikroskopijne. wiec nie jecz i nie dołuj kobiet, które naprawde maja małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wege2000
Ja też mam jak TOTALY FLAT i jakoś mi to nie przeszkadza. Uważam, że moje piersi sa cudowne, lekkie, nie ciążą mi, nie muszę ich dźwigać, nie jest mi gorąco no po prostu nie wyobrażam sobie innych. Oczywiście mężczyźni mają obekcje, a mój brat nawet pośmiewisko, ale nie zamierzam dla jakiegoś mężczyzny tachać ze sobą 2 ciężkich melonów. Równiez kobiety z biustami nieco tylko większymi tak się wypinaja stojąc przy mnie, że masakra... kompleksy mają że szok. Generalnie TOTALY FLAT postaraj się zaakceptować. Taki cyc wygląda młodzieńczo bardzo. Mały biust, mały problem z obwisaniem i kręgosłupem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wege2000
Aha i jeszcze jedno, chyba mam posrane w głowie ale mnie duże piersi obrzydzają najnormalniej w swiecie, są jak galaretka takie miękkie a małe piersi są twrde. będąc w szpitalu na praktyce widziałam mnóstwo kobiecych biustów i naprawde przerażały mnie te wielkie biusty a było ich całe multum, nikogo tak płaskiego jak ja! kocham mój biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe są najpiękniejsze
Totally Flat - extra są pokaż więcej fotek pewnie masz figórę modelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTALLY_FLAT !!!!
Niestety za niska jestem na modelke a w porownaniu z resztą ciala kuper mam sporawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaaaska
Wiecie co... ja tez sie kiedyś srasznie martwiłam, zwłaszcza jak byłam jeszcze młoda-skąd wezmę kase na operacje?! Ale z czasem powstało sporo tabletek i suplementów diety, wiem że to głupota ale i łatwiej i taniej było to wypróbować. I z rozmiaru małe A wskoczyłam na B+ a moje piersi są ładne i jędrne. Najlepszy okazał się Elevation. Kuracja na 3 mies. kosztowała mnie 399 ale znalazłam dziewczynę, która daje upust i dogadałyśmy się na 300 zł! Więc nie tak dużo a już po miesiącu miałam naprawde dużo ładniejsze piersi (to działa tez na skóre cała ale na tym mi nie zależało) jeśli chcecie być szvześcliwsze- napiszcie do niej: b.pacewicz@ayurveda-line.pl i kupcie. to jest ziołowe wiec nie ma obawy o trucie organizmu! b.pacewicz@ayurveda-line.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdul28
dla mnie super lubie sportowy biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielegniarz
masz super piersi...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne sa
totall flat chcialbym cie poznac blizej masz cudowne piersi napisz prosze 667031472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys zalamana deska
nie namawiam ale mi pomoglo. Mozesz poczytac opinie sa te dobre i te sceptyczne. Ja widzialam rezulat dopiero po ponad 2 miesiacach stosowania. Osobiscie uwazam, ze super produkt. Pzdr www.intymnosc.pl/aff/7733/perfect-bust-270tab-rekomendujemy-p-710.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ween 101
Cco ty się czepiasz , pojeba... cię , dla mnie git..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ween 101
Masz rewelacyjne cycki , odjebało ci albo to prowokacja i reklama strony , jeżeli nie to Ne opowiadaj bzdur , kształtne , zajebiste sutki , jeżeli nie masz kasy na co wydawać to wal do rydzyka z darami weźmie każdy zet. A ty masz pewnie z 17 lat i nie masz prawdziwych problemów i z tond te jazdy Jest więcej niż o.k a pyzatym cycki są przereklamowane uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ween 101
Dodam że jak moja potęcjalna miała by taki biust to byłbym więcej niż zadowolony , a jak mniejszy to nie było by to problemem, ogólnie to prawda jest taka że faceci którzy nawet są fetyszystami biustów to często wiążą się z żonami itp. które mają małe biusty , a nie znam nikogo kto byłby z laską bo ma duże cyce- idiotyzm... chętnie wypił bym piwo: z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ween 101
to znaczy z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piersi.-p
Najlepsze sposoby na naturalnie piekny biust to; 1. Cwiczenia Pompki Pompki z podniesionymi nogami Odwrócone pompki Wyciskanie na ławce Crunch & Fly Flys 2. Dieta, bogata w bialko i fitoestrogeny(warzywa straczkowe) unikanie kawy, herbaty i czekolady. 3. Krem ujedrniajacy 4. Diete i cwiczenia mozna wspomoc specjalymi tabletkami, ktore w swoim skladzie zawieraja naturalne skladniki. Ich specjalny sklad odzialuje na zenskie hormony plciowe i pobudza estrogen do pracy, czyli powiekszania piersi. www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloszeekk
a gdzie mozna ogladnac Twoje zdjeca?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek:**
Ja myślę że są ok :) zresztą powiem więcej possałbym Ci suta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryskus@wp.pl
wedlug mnie masz sliczne piersi. nie lubie duzych.takie sa slodkie. niekazdy facet lubie wielkie cyce.sa zwisajace i obrzydliwe. a twoje na prawde seksowne :) kurde podniecilem sie juz heheh bez kitu.popatrze jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcin1979@wp.pl
A mi sie podobaja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La----La
Wyobraź sobie, ze jestem w związku od kilki ładnych lat. Mam mały biust a mój chłopak jest fanem dużego, wręcz ma pewną obsesję. Myślałam, ze za biust się nie kocha itp. Ze ogólnie jestem ładną, zgrabną dziewczyną ale....ostatnio usłyszałam, że jestem ładna ale czegoś mu we mnie brakuje. Dokładnie (jak się domyślacie) cycków. Ale chce być ze mną bo w decyzjach o przyszłość nie decyduje wygląd. Czuje się tak jakbym dosłownie miała mu dziękować, że wziął sobie taką płaską deskę bo przecież nikt inny nie będize chciał mnie takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLODA JA
ja tez mam male:( zobaczcie na linku i powiedzcie co z tym zrobic...www.showup.tv/pp/rradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLODA JA
ja tez mam male:( zobaczcie na linku i powiedzcie co z tym zrobic... www.showup.tv/pp/rradek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaszy
DZIEWCZYNO z tego co widze jestes szczupła,a az takich piersi małych nie masz, zamiast zamartwiac sie cyckami to SPOJRZ NA INNE SWOJE ATUTY I PODKRESLAJ JE. ja mam jeszcze mniejszy biust ale mam ladna figure i staram sie by to rzucalo sie w oczy a nie cycki i dziala:). oczywiscie ze facet gapi sie na cyce, bo tak juz maja i sama napewno sie w nie patrzysz. KUP SOBIE LADNA BIELIZNE to naprawde bardzo pomaga i daje pewnosci siebie, a PEWNOSC SIEBIE sama w sobie jest SEXY zreszta kobiety z duzymi biustami tez maja kompleksy - jak nie biust to cos innego... TAKIE JUZ baby JESTESMY !! :) http://facet.interia.pl/galerie/galeria/ogladamy-piersi-megan-fox/zdjecie/duze,1326103,7,0} http://www.lansik.pl/8806/tajemnica-duzego-biustu-paris/4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawilkis
spojrzcie na poczatki gwen stefani , jakie małe piersi, co nie oznacza, ze nie byla wtedy seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantia
Wiesz co, bluźnisz dziewczyno. Ty masz małe piersi? Kochana ja mam o więcej niż połowę mniejsze niż Ty. Masz biust, masz coś w staniku, płaska nie jesteś, ładne, zgrabne, okrągłe. A Ty piszesz, że są za małe?! Naprawdę rozum straciłaś i chyba jednak jesteś "głupiutką gąską"... ech... Co do Twojego faceta, to nawet jeśli jest z Tobą, to bycie w związku nie upośledza zmysłu wzroku. Każdy na coś patrzy, jeden na nogi, inny na biust, a jeszcze inny na brzuch. Nie ma w tym niczego złego. Lepiej wylecz się z tej paranoi, bo może zacząć niszczyć wasz związek. Często mężczyźni patrzą na np biust innej kobiety bezwiednie. Dlaczego? bo jest np ogromny i trudno go nie zauważyć. Jeśli ślepy nie jest, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhggghhhh
autorka tego tematu wcale nie ma malych piersi, ja mam mniejsze i zyć musze a też na tym pkt kompleksy a według mnie autorka ma bardzo fajne i ładnie ooo takie bym chciała miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrocznyclown
Autorka chyba po prostu szuka rozgłosu i wielu komentarzy:) Dziewczyny, jak mówicie, że jesteście brzydkie, to jesteście głupie. Te piersi wcale nie są małe, są IDEALNE, i nawet, gdyby były mniejsze, też by mi się podobały. Kurde, jestem facetem, ale czasem chciałbym mieć takie:) Zawsze można sobie popatrzeć i są pod ręką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna98989
mam mniejsze:)ale sutki ładniejsze a twoje jak u starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×