Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie małe, ja wolę takie większe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się ciesz, przynajmniej Ci na starość nie sflaczeją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekkkz
a ty lubisz patrzeć się (i smiac może, ponizac?) male fiutki w kam? chętnie pokaze swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "dechy":daj se, zamiast loda, wpuścić nasienia do c*pki i zaciąż. Po dziecku będziesz miała cycki jak trza, minim 3-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dziewczyno chyba małych piersi nie widzialas. Przestan się popisywac. Dobrze wiesz, ze wiele dziewczyn ma mniejsze i swoim głupim wpisem tylko je dodatkowo dolujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomii1
Takie są słodkie wylizał bym je ci podniecają mnie takie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago 35
Autorko masz super piersi takie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi rowniez strasznie sie podobaja i nie wiem jak mozna miec kompleks z ich powodu, choc sam mam kompleks penisa wiec troche to rozumiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
Cudowne!!!!!!!! To mają być przecież piersi a nie wymiona!!!! JackXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniKini
Oj dziewczyno !!! Na co ty narzekasz ? Małe piersi? chyba mnie ni widziałaś-tak jak twoje to moje wyglądały przez dwa tygodnie kiedy dziecko karmiłam a teraz to nie ma kompletnie nic . Spokojnie mogę iść i kupić sobie stanik dla małych dziewczynek z miseczką -A. Gdyby sutków nie było to by ludzie myśleli że to żebra mi wystają :( Także na chwilę obecną doceń to co masz bo masz wiele,naprawdę inni mają dużooo gorzej :( Ale rozumiem Cię bo sama myślę o inplantach...... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Cię...Ty twierdzisz, że masz małe piersi? ja mam o wiele mniejsze od Ciebie...praktycznie w ogóle ich nie mam :P faceci mają większe od moich :P haha wiem, że każdy może Tobie coś gadać, a i tak to nic nie zmieni...wszystko siedzi w głowie. Dlatego nie rozumiem dlaczego się pokazujesz nago skoro to nic nie zmieni. Ciesz się z tego co masz, bo uwierz mi, że 10000 kobiet są w " gorszej sytuacji". Więc głowa do góry i nie przesadzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze cie...Masz fantastyczne piersi..niec nie rob..tylko im zrobisz krzywde i sobie..sa wspaniale...wcale nie takie male cho.. fantastyczne wspaniale ładne piekne..suuuper piersi....Pozdrawiam...nic nie rob "mała" wspaniale wygladasz...uwierz w sibeie i swoje wspaniale cycuszki :) nie rob glupstw..wierze ze nie zrobisz...w wieku 40-50 lat beda ci zazroscic.....zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO DZIAŁA NA 100% ---> www.sho.rtlink.de/piersibreastfast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 666
Sa świetne ! bralbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie, chcialabym miec takie. Sa okragle i swieze. Moich po wykarmieniu dwojki dziec**prawie nie widac, a mojego meza i tak podniecaja bo mnie kocha. Pokochaj i ty twoje cialo. Pamietaj, ze kazda jego czesc, gdy jest odrzucona traci czucie. Jestes sliczna jak kwiat : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu ma piękne piersi. Mi się bardzo podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie one male ;) cyce jak donice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonderlandxoxo
Ja mam 18 lat i baaaaaaardzo chciałabym mieć takie piersi jak ty! Moich to wogóle nie ma, jak u jakieś 11-latki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, skoro masz takie kompleksy to zafunduj sobie zabieg powiększania albo idź do poradni na głowę, bo to co wypisujesz jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka założyła temat w 2007 roku:) wiec chyba do tej pory cycki jej urosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taki pewny. Moja żona ma miseczki A i przez ostatnie 10 lat nic jej nie urosło, chociaż była w tym czasie dwa razy w ciąży i rodziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ładne piersi, a ja mam zdrowy i biały ale strasznie krzywy zgryz co kiedyś u nmie spowodowało dwie próby samobójcze (strasznie mi dokuczano kiedyś w szkołach wołali mnie krzywym ryjem i zebatka) teraz od 4 lat mam kochanego faceta który nie zwraca na takie błahostki uwagi i mnie kocha i uwielbia ale moim marzeniem jest uśmiechnąć się do niego takim pięknym uroczym uśmiechem, tylko na razie mnie nie stać na to i m,uszę jescze trochę poczkać, cycki przy tym to naprawde pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez ma krzywy ryj a jednak z nia jestem, chociaż czasem mi wsytd jak się zapomni i usmiechnie ale za to cycki ma spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deil
dziewczynom cierpiącym na podobne problemy polecam stronę www.male-piersi.niebanalny.pl, a co do fotek i problemu to w tym przypadku w ogóle nie ma się czym martwić. Piersi właścicielki są jak najbardziej w porządku - wszystkie kobiety nie mogą mieć wielkich biustów, jakieś zróżnicowanie musi być. Jednak wiele dziewczyn chciało by mieć tylko taki problem jak założycielka tematu. Czasem piersi są na prawdę tak małe że dziewczyny wstydzą się ich okrutnie. Osobiście lubię kobiece piersi bez względu na ich rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi nie mają znaczenia lecz obycie i podejscie do Partnera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×