Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ooo, też słyszałam o tym In Harmony :) Zamierzam się do nich wybrać w najbliższym czasie na usg włosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić z Hair Care p.Patryka Zawadzkiego. Mam kręcone włosy i mało kto sobie z nimi tak dobrze radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo dobrego fryzjera, który mnie zawsze obcina bardzo ładnei. CHodzę do http://rezydencja-urody.pl/ i za kazdymr azem jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolllanta
Byłam u kilku fryzjerów z polecenia i nigdy do końca nie byłam zadowolona. W internecie trafiłam na stronę Patryka Zawadzkiego i to jest to, mam w końcu wymarzony rudy kolor, który gdzie indziej zawsze był jakiś przygaszony. Cięcie też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Znalezienie dobrego fryzjera to dopiero masakra... Ja już u tylu byłam, że nadzieję powoli tracę. Ostatnio trafiłam na http://hairbodydesign.pl/ i zastanawiam się nad wizytą w tym salonie. Z tego co widziałam mają szeroki wachlarz usług i cieszą się pozytywną opinie. Byłyście może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję powierzyć swoje włosy już kilkunastu fryzjerom i nigdy nie byłam do końca zadowolona. W końcu trafiłam na naprawdę super fryzjerkę. Polecam wam dziewczyny stylistkę Sylwię z salonu Gnatyshyn. Świetna fryzjerka z pomysłem na oryginalną i szykowną fryzurę. Możecie się do niej zapisać online poprzez stronę salonu: http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.03 Ja znam bardzo dobrego fryzjera, który mnie zawsze obcina bardzo ładnei. CHodzę do http://rezydencja-urody.pl/ i za kazdymr azem jestem bardzo zadowolona. tez bylam u tego fryzjera - bardzo dobrzy specjalisci, swietnie zajmuja sie wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.03 Ja znam bardzo dobrego fryzjera, który mnie zawsze obcina bardzo ładnei. CHodzę do http://rezydencja-urody.pl/ i za kazdymr azem jestem bardzo zadowolona. tez bylam u tego fryzjera - bardzo dobrzy specjalisci, swietnie zajmuja sie wlosami. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wszyscy polecają to ja też hehe :D Mój ulubiony salon fryzjerski: studio tamka. Nie tylko obcinam i farbuje tam regularnie moje włosy, ale też czeszę się na różnego rodzaju wyjścia, okazje… i zawsze byłam zadowolona. Dodatkowo baaardzo miła obsługa, ale przede wszystkim są zdolni, dlatego jak dla mnie nie mają konkurencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelkaka
Najlepszy fryzjer na Mokotowie, i moim zdaniem w ogóle w całej Wa-wie to Grzegorz Duży z Shake Your Head :D Chodziłam do wielu salonów fryzjerskich jednak nigdy nie byłam w 100% zadowolona i zawsze w końcu moje wizyty kończyły się jakąś klapą. Ostatnio właśnie tam pan Grzegorz uratował moje włosy, widać że naprawdę ma ogromną wiedzę i zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć dobrego fryzjera jest trudno, nawet jak się mieszka w Warszawie. Sama chodziłam do salonów tylko z polecenia, ale nikt nie umiał dobrze obciąć moich gęstych włosów. Już przestałam w ogóle chodzić, bo zawsze wracałam ze strasznym szotro na głowie i uznałam, że to bez sensu. 2 lata tak wytrzymałam, a później zobaczyłam reklamę na jakimś portalu i zapisałam się do Futuro przy rondzie Wiatraczna. Tam dopiero poradzili sobie z moją fryzurą, bo jak teraz wstaję to nie zastanawiam się czy włosy związać czy zabierać się za układanie. Po prostu nakładam trochę oleju, czekam aż wyschnie i jestem gotowa. Teraz jestem przekonana, że grunt to dobre cięcie, a fryzjer, który ma doświadczenie poradzi sobie z każdymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja również spotkałam wielu fryzjerów na swojej drodze, ale w końcu trafiłam do salonu Dobrawa House of Hair, który poleciła mi moja koleżanka. Moje włosy były w fatalnym stanie, suche, puszyły się, potrzebowałam zmiany! Umówiłam się do stylistki Kasi, dobrała mi super fryzurę! Mega jestem zadowolona z cięcia :-) Mistrzyni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nigdy nie miałam szczęścia do fryzjerów, ale ostatnio potrzebowałam coś ze sobą zrobić na spotkanie i zamówiłam usługę fryzjera z seizo.pl Pani przyjechała do mnie do domu, fakt, że się chwilkę spóźniła,ale za to szybko się mną zajeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić super salon fryzjerski w Warszawie: Studio Tamka, ceny mają bardzo korzystne, a potrafią zdziałać cuda. Czeszę się tam już od dawna, po wielu próbach znalezienia dobrego fryzjera nareszcie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipstick33
Ja metodą prób i błędów w końcu trafiłam na fryzjera z którego pracy jestem zawsze zadowolona. Ale trwało to niestety bardzo długo :) Mowa o salonie Shake Your Head, gdzie chodzę do pana Grzegorza Duży, czasem też do pani Ani. Salon z wyższej półki, ale nigdy nie żałowałam wydanych pieniędzy, a jestem prawdziwą włosomaniaczką i ciężko mnie zachwycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest również to aby na niektóre z tych zabiegów chodzić do fryzjera. Ja mam swojego ulubionego na ul.Zimnej2 w Warszawie. Tu raz na mc chodze na zabiegi pielęgnujące. Naprawde pomaga to włosom zysakc blask i dobrze wyglądac. Dodam że ja aurat przedłużałam włosy u Pani Doroty Wodzińskiej oni używają tylko naturalnych metod jak taśmy i keratyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam na pewno salon Dorothy Studio w Warszawie. Jeden z najlepszych. Teraz co ważne możecie się wybrać na kompleksową ochronę podczas zabiegu farbowania i rozjaśniania o regeneracja systemem CHROMAPLEX - http://www.osmo.uk.com/care/chromaplex%E2%84%A2/chromaplex%E2%84%A2-bond-builder.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę od lat do Pani Kasi do http://www.inharmony.pl/. Jestem zadowolona, bo mamy ustaloną pielęgnację dla moich włosów i dzięki temu udało mi się je bardzo zapuścić i odżywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam dla siebie dobra fryzjerke Panią Sylwię, która własnie pracuje w salonieDorothy. I od dłuższego czasu własnie tylko tam jezdze, zawsze farbuje dokładnie tak jak sobie wymyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę tylko do http://expression-salon.com/ nie ma sensu eksperymentować jak się znalazło idealny salon. Polecam, pani Weronika potrafi z włosami zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a która była w OK Studio na Wilanowskiej 24? Szukam opinii na temat Łukasza Orędowicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zafarbowanie nawet zwykłych odrostów u dobrego fryzjera jest o niebo lepsze i daje trwalsze efekty niż farbujemy sami w domu. To są zupełnie inne farby. Cos o tym wiem. I do tego sama raz w miesiącu biegam do swojego fryzjera na Zimnej2 do Dorothy bo ciezko jest samemu farbowac odrosty kiedy ma sie ombre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze własnie czas na to zeby na zimę zaszalec z kolorkiem i zafundowac sobie po prostu fajną metamorfoze ? http://www.dorothystudio.pl/in(...)ozy-fryzur.html Ja postanowiłam własnei coś zmienic. Do tego profesjonalnie zadbają i odżywią nasze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś korzystał z Akademii Berendowicz & Kublin Warszawa ? i może napisać prawdziwą opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio trafiłam na super fryzjerkę dzięki pkt.pl jest tam cała lista fryzjerów, lubię sobie najpierw opinie poczytać i na spokojnie podjąć decyzję do kogo idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiiunia
Pan Grzegorz Shake Your Head nigdy mnie nie zawiódł , bardzo długo siedzi w branży :) W salonie mają też fajne, indywidualne podejscie do klienta i dużo cierpliwości nawet dla takich marud jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Pani Weronika Raczyńska w Expression bardzo godna polecenia. Wybierajcie się w ciemno bo warto. Tak Wam nad włosami nikt nie zapanuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×