Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość marcysia817
a polecam fryzjera na kasprzaka 4 , chodze tam juz od dłuższego czasu do kosmetyczki ani i ta trafiłam od łukasz fryzjera. jestem bardzo zadowolona z ciecia i koloru , długo nosiłam balejaze dałam sie jednak namówic na jeden kolor i jestem bardzo zadowolona polecam http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brukselk
Na farbowanie polecam Patryka Zawadzkiego, trafiłam do niego buszując po internecie. W końcu mam mam dobrze dobrany blond. Początkowo może był trochę szary, ale po jednym myciu jest idealny i nie żółknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele przedłużałam włosy metodą ultradźwiękową w dayspashe.pl. Stosowałam już wcześniej różne techniki przedłużania włosów, ale zawsze coś było nie tak, szczególnie w obszarze łączenia i późniejszej pielęgnacji. W gabinecie, który poleciłam stosują metodę ultradźwiękową Great Lengths. Powiem ci, że połączeń w ogóle nie odczuwam. Zgrzew jest wręcz idealnie naturalny. Nikt nie jest w stanie rozpoznać, że to przedłużane włosy :P W Day Spa She masz do czynienia z włosami naturalnymi pochodzącymi z Indii. Zabieg trwa też stosunkowo krótko, według moich doświadczeń żadnych skutków ubocznych. Oczywiście przedłużanie ultradźwiękami jest trochę droższe od standardowego, ale w efektywności nie ma sobie równych. Jak chcesz to ci na priv wyślę fotkę i sama się przekonasz. Znam ten gabinet SPA od dawna w Warszawie. Dawaj znać, na co się zdecydowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anika
Ja tam od lat chodze do michała na Wspolną w instytucie urody. Zawsze jest ok i kolezanki tez tam chodzą. Na miejscu jest kosmetyczka Kasia u niej robię przeważnie twarz i czesto stopy bo 8-10 godzin w biurze to nog nie czuję a ona jest podologiem wiec korzystam. Ale jezeli chodzi o włosy to Michała polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_ek
A ja polecam salon Czas Odnowy na Grochowie. Po zmianie właścicielki zmienił się nie do poznania, przyszła nowa ekipa, a strzyże również facet i widać że z powołania :) http://czas-odnowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie od roku na pierwszym miejscu jest taki salon na powiślu studio Tamka. Ja tam farbuję i przycinam włosy, mój mąż tez się tam strzyże i zawsze jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_1981
A ja polecam Salon Czas Odnowy na Grochowie. Jeden z fryzjerów to mężczyzna i daje z siebie wszystko. Ich strona to www.czas-odnowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w warszawie chodze do rezydencji urody http://rezydencja-urody.pl/kontakt/ i jestwm zachwycona ich podejsciem do klienta. Naprawde sa swietni. Wlsy zadbane ładnie uczesnae, ufarbowane dobra farba. Bardzo na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCClaudyna
Wybrałam się do Patryka Z., w końcu mam dobrze dobrany kolor, a noszę rudy i ten szampon Montibello, który mi polecono do rudych włosów. Jestem b.zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta77a
Ja byłam ostatnio w salonie fryzjerskim Gnatyshyn na Ursynowie, dokładnie na al. KEN 36. Zostałam świetnie obsłużona przez Panią stylistkę Patrycję - widać, że zna się na rzeczy. Do takiego salonu fryzjerskiego idzie się wręcz z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci salon Jean Louis David. Nie mają tanio, ale efekt naprawdę super. Włosy lśniące, farba naturalnie wygląda, a nie jak kask, idealnie wyfarbowane każde pasemko włosów. Kontakt świetny, słuchają co do nich mówisz i doradzają. W sumie to fryzjerzy szkoleni przez trenerów z Paryża, to właśnie takie podejścia się spodziewałam. Czasem warto zapłacić trochę więcej. Tu na ich stronie znalazłam wszystkie informacje o tym salonie na Mokotowie, masz cenę, wszystkie usługi, kontakt http://salony-jeanlouisdavid.pl/warszawa/galeria-mokotow-woloska-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fryzjer jest za tani to znaczy, że walczy o klienta, bo nikt z własnej woli nie przychodzi do jego salonu :) Moja mama i teraz ja też chodzimy na strzyżenie do pani Kasi w In Harmony. Kolejki są do niej oczywiście i trzeba czekać ok tygodnia na wizytę, ale jeszcze nie wyszłam od niej niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijamy szerokim łukiem, amatorka i arogancja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8308beata
Cześć polecić Wam mogę dobrego fryzjera/stylistę : Kamil Malinowski tel. 609 682 382 Przyjmuje na Śródmieściu i jest uczniem Czajki. Potrafi zdziałać cuda...dobierze Wam fryzurę do kształtu twarzy i urody. Doradzi fryzurę w zależności od jakości włosów. Ja długo błądziłam i miałam tragiczne kolory włosów zanim do niego trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam fryzjera męskiego Federowicz na Powstańców ,mój chłopak zapisał sie na wizytę z polecenia, łysy pan nie słuchał jego sugestii tylko strzygł jak jemu sie podoba,czyli wszystko mocno wystrzyżone i maszynka prawie do skory,poza tym z fryzjerem nie było kontaktu,tak jakby był pod wpływem czegoś,nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareek
Mokotów, ulica Bukietowa. Ma tam siedzibę salon http://krajowy.biz/firma,salon-urody-warszawa-bishojo-sp-z-o-o Jak ktoś jest z okolicy, to może sprawdzić ten salon urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hildegarda74
Witam, poszłam z polecenia do Pani Uli. Moje włosy po poprzednich wizytach w innych miejscach zniszczone i bardzo wypadały. Miałam ogromną traumę co robić. Trafiłam do Pani Uli, która mało tego, że zatrzymała wypadanie to włosy zaczęły nabierać normalnego wyglądu. Strzyżenie tak dobre, że nie musiałam po myciu modelować szczotką. Ale warunek był taki, że musiałam mieć dobrą odżywkę po myciu. Na porost dostałam Tricoheal, a do pielęgnacji Kevin Murphy z Tricoheal keratyną. Pani Ula 605 315 315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie chodzę do warszawskiego salonu http://cortedelsole.pl/ - zawsze jestem zadowolona z fryzury, obciecia, jak i koloru takze bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaviva
Bardzo polecam Shake Your Head, a zwlaszcza p. Anie, jest swietna fryzjerka. Maja super autorskie kosmetyki i zabiegi regenerujace na wlosy. Cena bardzo dobra, jak za taka jakosc uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłocinka
ja chodzę na Mokotowie do Jean Louis David w galerii. Polecam przede wszystkim balejaż (u nich się to nazywa kontrast ;) ). Nigdy jeszcze nie wyszłam bez zachwytu! Podsyłam link - tam są wszystkie ich salony w Warszawie razem z cennikami i możliwością rezerwacji wizyty online - może się przyda, ja korzystam http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam powyżej juz pisał. Ja byłam w http://instytuturody.pl/ u Michała jakieś 3 tyg temu na keratynie i jest po prostu zajefajnie. Polecam w koncu ktos zrobił to co chciałam z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny serdecznie Wam polecam usługi Pana Tomka Oszkiela. Pełen profesjonalizm, super podejscie do klienta. Zawsze jestem zadowolona z wykonanej koloryzacji i strzyzenia, a jestem jego klientka od lat. Gdy mam ochote na wieksza zmiane tez swietnie potrafi doradzic i wspolnie wybieramy najlepsze rozwiazanie. Nie mam latwych wlosow, pusza sie i zyja wlasnym zyciem, a po strzyzeniu ukladaja sie swietnie i jedyne czego potrzebuja po umyciu to 10 minut suszarki i szczotki. Jestem pracujaca mama i bardzo cenie sobie wygode i swoj czas dlatego ogromnym plusem jest to, ze fryzjer moze przyjechac do naszego domu. Przez te kilka lat firma Pana Tomka znacznie sie rozwinela wspolpracuje z innymi fryzjerami efekty ich pracy mozecie zobaczyc na stronie www.tomaszoszkiel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłam już w salonie In Harmony i jak na razie tylko tutaj będę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam salon "Czas Odnowy" na Pradze-Południe. Bardzo miłe panie, przyjemna i profesjonalna obsługa i bardzo przystępne ceny. Byłam dziś na strzyżeniu włosów, po raz pierwszy w tym salonie i jestem naprawdę usatysfakcjonowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nennuka
Uwielbiam Pania Anie z Shake Your Head ! Bardzo mila i rzeczowa kobieta, zawsze pieknie nalozona farba. Ponadto ma ogromna wiedze fryzjerska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×