Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Mirkaaaaa
Dziś byłam u p. Patryka w Klinice Zdrowych włosów. Świetne OMBRE dobrze dobrane kolory. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa-Bemowo ul.Powstańców 69c Studio Piękna BOTE. Fajna promocja.SUPER WŁOSY PO ZABIEGU. POLECAM , WARTO SKORZYSTAĆ. "Tylko do 20-10-2015 r na hasło FACEBOOK do każdego strzyżenia pielęgnacja LOREAL GRATIS. Zapisy pod nr tel 601-30-41-41" . Efekty po zabiegu można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych na facbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam w salonie Hair Coif w Wola Parku. Zmieniła się tam ekipa i obsługa. Trafiłam do tego na promocję koloryzacji, fryzjerka Sylwia zrobiła mi super kolor :) Szłam tam sceptycznie nastawiona, ale zupełnie niepotrzebnie. Cieszę się ,że mają promocję na kolor do końca listopada to jeszcze zdążę zrobić sobie odrosty ;P Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chwalę sobie HR Studio przy Gandhi 25. W sumie nie znam lepszego salonu fryzjerskiego w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie jak ktoś ma ochotę wybrac sie do Krakowa to na pewno Strefa fryzur w biurowcu Herbewo moze byc strzalem w 10tkę. Zdecydowanie Wam polecam, bo wyjdziecie tak samo zadowolone jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, widziałam, że polecałyście fryzjera In Harmony w Warszawie? Ja w sumie nigdy tam nie byłam, ale weszłam na ich stronę i bardzo mnie ciekawi ta koloryzacja 3D. Nie ukrywam, że pierwszy raz farbuję włosy i zależy mi na naturalnym wyglądzie, żeby kolor nie był taki płaski... Robiłyście takie farbowanie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też robię sobie taką koloryzacje 3D! To jest super, włosy wyglądają bardzo naturalnie, kolory się przenikają, a w słońcu to już w ogóle! Tylko zapytaj w In Harmony o Olaplex, bo to się dodaje podczas farbowania i fantastycznie chroni włosy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dużo dziewczyn mówi teraz o tym Olaplexie. Ma pozytywne notowania na Wizażu. Więc chyba faktycznie to działa. Muszę spróbować. A słyszałyście kiedyś o koloryzacji Sunshine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za koloryzacja sunshine? Nie słyszałam jeszcze o czymś takim! Gdzie to znalazłaś, gdzieś w w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam to na stronie salonu In Harmony. To jest ich autorski produkt chyba. Jestem bardzo ciekawa jak to wychodzi. No i mam tez ochotę spróbować tego Olaplex-a.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszsz
Na al.KEN 36A w salonie Gnatyshyn pracuje Mateusz. Bardzo dobry stylista męski, do którego warto się wybrać jak chce się mieć jakąś oryginalną fryzurę. Gościu po prostu ma talent i fantazję. Zna się na swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was wie gdzie obecnie pracuje pan Arek, fryzjer który jeszcze w czerwcu 2015 pracował w Arkadii w Denique? Nie wyobrażam sobie szukać nowego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcmm
Mogę polecić Agneess, (w galerii Ursynów). Panie znają się na strzyżeniu, potrafią dobrać fryzurę do kształtu twarzy i sylwetki, co mnie bardzo cieszy, bo kiedyś nie umiałam znaleźć pomysłu na siebie, a teraz zawsze chodzę tam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na strzyżeniu u bardzo zdolnej fryzjerki w salonie fryzjerskim na Bielanach http://fryzjeranna.com.pl/ włosy teraz dobrze się układają, nie muszę im dużo czasu poświęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie strzyże i farbuje Weronika z salonu w Millennium Plaza. Super fryzjerka, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest ten fryzjer w Millennium, tez do nich zaglądam od czasu do czasu na zabiegi odżywcze. No i czasem na czesanie, bo mają super fryzury na długie włosy, które robią w pół godziny. Na spotkanie albo na randkę - jak znalazł! Wymyślają prawdziwe cudeńka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Millennium Plaza chodzę do fryzjera Dawida. Ostatnio zabrałam tam mojego męża, bo mają tam fajny zabieg szybkiej koloryzacji dla mężczyzn - podczas mycia włosów. Całość trwa 5 minut raptem, potem standardowe strzyżenie, a po zabiegu Stefan odmłodniał mi o kilka lat! Naprawdę fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę do In Harmony z moja córeczką. To mała wierc**ięta, trudno jej usiedzieć w miejscu i trudno ja ostrzyc. A tam jakoś tak ja zagadali, słodką niespodziankę na koniec obiecali i dziecko siedziało grzecznie jak nigdy. mają dobre podejście do dzieci, a Weronika jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irgana
Stylista z klasą pracuje w salonie Gnatyshyn przy al. KEN 36A. Ma na imię Mateusz i gościu po prostu ma talent do tego fachu. Widać, że wykonuje swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Poza tym kolejki do niego i zapisy z długim wyprzedzeniem mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja baardzo polecam studio fryzur marszałkowska 17. 100 % profesjonalizmu przystępne ceny wielu moich znajomych tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marielka4
A czy ktoś może polecić styliste ew. fryzjera na Białołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola222
Poszłam do p.Patryka Zawadzkiego z polecenia koleżanki i jestem zachwycona podejściem propozycją od siebie i dobraniem koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka1
Witam. Dziewczyny mam cienkie włosy, bardzo cieżko jest mi je ukladać.. Przypadkiem trafiłam do salonu na Smolnej "diamentowy blask" w Warszawie. Zawsze podchodziłam sceptycznie do fryzjerów-facetów ale ten w salonie naprawdę miło mnie zaskoczył. Przede wszystkim wyszłam z pięknym sombre połączonym z intensywną regeneracją i jak najbardziej cena była warta swojej usługi. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam salon sai, chodzę od dawna i nigdy się nie zawiodłam na warszawskim dobrym fryzjerze https://www.dobryfryzjer.pl/warszawa ma same dobre opinie, więc to raczej nie tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Dwernicka
Zapisywałam się do Maniewskiego na kolor i strzyżenie co 1.5miesiąca do jednej z pracownic. Nigdy nie mogłam umówić się na godzinę i dzień który chciałam... wydawałam dużo. Aż znalazłam dziewczynę która się u nich szkoliła. Wszystko mi pasuje - kolor idealny, po strzyzeniu włosy układają się same bardzo długo. Ma czas zrobić pielęgnację i zajmuję się tylko mną gdyż jest u mnie w mieszkaniu. P. Aneta przyjeżdża do mnie od roku, od kiedy znalazłam ją tutaj, jedna z Was ą polecała, weszłam na fb i moim oczom ukazał się post dotyczący szkoleń u Maniewskiego. Polecam - Aneta Art+ hair. i Maniewskiego równiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1985
Witam, dziewczyny polecalyscie tutaj Dorothy Studio Fryzjer Warszawa-wlasnie po tych opiniach skusilam sie na pojscie tam I zrobienie sobie trwalej (byl to moj pierwszy I zpewnoscia ostatni raz). W piatek mialam zrobiona trwale w tym salonie-fryzjerka doradzila ze zamiast trwaly lepszy bedzie hedline po ktorym wlosy beda uniesione (zastrzegalam ze nie chce pudlowatych lokow I zalezy mi zeby wlosy nie byly przyklapniete tylko uniesione). Po zabiegu okazalo sie ze mam pudla na glowie (wydaje mi sie ze nie byl to zaden hedline a zwykla trwala jednak)-i nawet bym to przezyla bo nie wygladalo to az tak bardzo zle gorzej bylo jak wrocilam do domu I zobaczylam ze te loki (loczki) mam tylko na wierzchu a pod spodem wlosy sa zupelnie proste :( ale to jeszcze nic -nie mieszkam w Pl I w sobote wracalam do domu, siedzac w samolocie dotknelam skory gowy I poczulam przerazenie-pod palcami mnustwo szpileczek. Wpadlam do domu I predko do lustra -patrze I oczom nie wierze, wlosow brak :( Dziewczyny trwala wypalila mi ok60% wlosow na czubku glowy a fryzjerka nawet mi o tym nie powiedziala, przeciez musiala to widziec jak mi myla wlosy ze polowa (wieksza)odpadla! -jestem zrozpaczona. Mam lyse place, gdy dotykam skory ktora przerazliwie swedzi (bo wloski mi zaczynja kielkowac )czuje sie jak po chemioterapii:( Poprostu tylko wyc w nieboglosy. Napisalam wczoraj reklamacje do salonu-odebrali ale nikt nawet nie raczyl odpowiedziec. Dzis wyslalam im zdjecia moich lysych plackow na glowie (chociaz to nie to co na zywo). Ocenic to moge jedynie jako jedna wielka tragedia. Pierwszy raz ktos mi zrobil cos takiego z wlosami ze rycze przez fryzjera. Jak chcecie pojsc do Dorothy Studio w Warszawie na jakis zabieg to odradzam I zastanowcie sie 100 razy, chyba ze na obciecie. Fryzjerki mile ale co z tego jak polowa wlosow stracona I nikt juz mi ich nie wroci. Nie wiem co mam teraz zrobic? Moze moze ktos cos doradzic, jakos pomoc? Narazie kupilam czapke, siedze w domu I rycze:( Chcialam ladne wlosy a stracilam ich polowe ,na reszcie po wierzchu troche pudla. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon Corte Del Sol www.cortedelsole.pl na Komisji Edukacji Narodowej. Przychodzę tam od jakiegoś czasu na cięcie i farbowanie. Naprawdę potrafią świetnie dobrać kolor co jest miłą odmianą po moim poprzednim fryzjerze ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka L
Na Pasażu Ursynowskim 9 jest bardzo dobry salon fryzjerski. Pracuje tam Pani Agnieszka, super stylistka i koloryzatorka. http://gnatyshyn.pl/ Ostatnio właśnie kładłam tam farbę i Pani Agnieszka idealnie, tak jak chciałam dobrała kolor i odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdww
W salonie Agneess, który ma siedzibę w Galerii Ursynów fryzjerka czesała mnie do ślubu i byłam bardzo zadowolona. Wcześniej zrobiła mi koloryzację i próbną stylizację. Moim zdaniem warto skorzystać z tak profesjonalnych usług fryzjerskich. Możesz sprawdzić ofertę salonu na jego firmowej stronie pod adresem www.agneess.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×