Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Polecam Salon Fryzjersko-kosmetyczny Marszałkowska 9/15. Profesjonalna obsługa i doświadczenie oraz co ważne konkurencyjne nie wygórowane ceny. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka poleciła mi salon Efektownia na Woli (przy Kasprzaka, Klonowicza zdaje się) a właściwie konkurs na FB. Wzięłam udział i wygrałam :-) Miałam przesuszone włosy w kolorze jajecznicy (tak tak - domowe farbowanie ). Pani Ania zrobiła porządek na mojej głowie - miałam śliczną nową fryzurę, piękny kolor platynowego blondu, odżywione włosy i.... cóż wyglądałam 10 lat młodziej :-). Efekty tej metamorfozy możecie zobaczyć na str FB Efektowni........ A właśnie jest nowy konkurs. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaBk
Od lat uczęszczam do mojego Frania Hurnego i serdecznie wszystkim Wam polecam. Nawet kiedy sama sobie nabałaganiłam na głowie, tak, ze sądziłam iż nigdy już nie będę wyglądała jak człowiek; Franek w jedno posiedzenie doprowadził moją głowę do stanu używalności !!! Zatem rekomenduję. Świetne strzyżenie, dobra farba i kapitalne czesanie, nie na jakieś gniazdo na głowie, tylko kobieco, adekwatnie do urody i stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fryzjera bardzo dobrego w Warszawie na Rokosowskiej kiedyś był na Bitwy Warszawskiej.To salon fryzjerski Tolak,polecam szczególnie p.Pawła,ale i dziewczyny są tam bardzo dobre.Przede wszystkim bardzo miła obsługa i atmosfera w salonie,no i oczywiście ceny normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze i na zawsze tylko Corte Del Sole www.cortedelsole.pl na Ursynowie. Przechodziłam u nich z ciemnego kasztanu na blond i zrobili to super. I ładny odcień i włosy nie są zniszczone a tego się najbardziej bałam przy takiej zmianie. Chodzę tam też przy okazji na manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu chodzę do Shake Your Head na Alei Szucha i szczerze mogę polecić Wam ten salon. Miła obsługa i profesjonalni styliści, zawsze potrafią doradzić jakąś fajną fryzurę pasującą do kształtu twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o In Harmony - tak, strzygą zarówno kobiety jak i mężczyzn. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia33
Z usług salonu Agness korzystam już od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie byłam rozczarowana efektem koloryzacji czy strzyżenia, świetny personel i profesjonalne kosmetyki, polecam wszystkim, którym zależy na najwyższej jakości usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Waś
Ja jestem pod dużym wrażeniem Pani Marleny z salonu Gnatyshyn mieszczącego się przy al. KEN 36A. Widać, że fryzjerstwo to jej pasja. Do klienta podchodzi z zaangażowaniem, rozumie go i potrafi dobrze doradzić. Przy tym jest bardzo dokładną i precyzyjną koloryzatorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się dołączę :)bardziej ślubnie -mnie i moje bliskie mi osoby czyli mamę teściową i świadkową czesała i malowała pani Wiola ze studia makeuphair24 tutaj galeria http://www.makeuphair24.pl/#!gallery/c1l1j na 3 tygodnie przed ślubem byłam na koloryzacji i regeneracji . Pełna profeska ,pozatym klimat dla mnie osobiście idealny ,normalny ,można z kobitka pogadać od włosów i pielęgnacji poprzez nowe trendy kończąc na tematych typu pozytywna energia i takie tam dziwne rzeczy ale z zaciekawieniem słuchałam :D Cena ,no cóż z zasady jestem troszkę sknerowata ;)więc dla mnie tanio nie było ale też bez przesady nie powaliło mnie jakoś strasznie polecam wszystkim Pannom Młodym i osobom które poszukują dobrego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi Wam po głowie profesjonalna koloryzacja to z pewnością własnie salon Dorothy Studio będzie numerem jeden i naprawde warto jest sie wybrać w to miejsce. Zapytajcie o Panią Anetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to chodze do salonu Dorothy na ul.Zimnej2 zawsze na koloryzacje i ostatnio też fryzjerka zrobiła mi dekoloryzacje. Powiem Wam ze efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole juz isc do dobrego salonu i zpalacic moze troszkę wiecej niż sama cena farby ale mam pewność ze nie mam ufarbowanych tylko połowy włosów. A taki dla mnie perfekcyjny salon juz znalazłam http://www.dorothystudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dobrze wykonana koloryzacja też doda blasku naszym włosom. Sama to wiem bo od dłuższego czasu chodze do tego salonu http://www.dorothystudio.pl/ i jestem zachwycona efektami. No i pracują na kosmetykach OSMO co dla mnie jest świetna informacją. No i polecam Panią Sylwię. Jest naprawde w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatia74
W Warszawie nie ma zbyt wielu dobrych fryzjerów. Osobiście mieszkam na dzielnicy Mokotów, więc wybór ma tutaj dość duży, ale póki co chodzę do Balle Styl dla zainteresowanych zostawiam namiar, strona WWW: http://ballestyl.com/oferta/fryzjer-mokotow Cybernetyki 7D, Warszawa Mokotów, tel. 22 127 77 06 Godziny otwarcia: 09:00 – 20:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_S33
Ja trafiłam w zeszłym roku do fryzjera Grześka na Dereniowej - super specjalista. Jak nikt inny potrafi doradzić odmianę fryzury i odczarować wygląd. Niestety ostatnio jak tam byłam fryzjera Grzegorza już nie było, a na wizytę przy namowach zgodziłam się u Pani Samanty. Żałuje że się dałam namówić. Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmóje fryzjer Grzesiek? Proszę o jakiś namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pana Michała, pracuje w Marea Studio przy Bukowińskiej 24 a w Warszawie, po raz kolejny wyszłam dziś zadowolona ze strzyżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukasz naprawde dobrego fryzjera, ktory sdobierze Ci do ksztaltu twarzy fryzure i dobrze dopasuje kolor. do tego nie zrobi niczego po swojemu i wszystko skonsultuje to nie trafisz lepiej niz do www.rezydencja-urody.pl/ . chodze tam juz dluzszy czas i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą odpowiedzialnością zachęcam do odwiedzenia salonu Shake Your Head (Warszawa, Al. Szucha 8). Można tam zrobić analizę kolorystyczną i dopasować fryzurę do kształtu twarzy. Wspaniali styliści z Grzegorzem Dużym na czele. To co zrobili z moimi włosami było niewiarygodne. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy fryzjer na świecie to Dawid z In Harmony! Ma genialne oko i super dobiera fryzury i koloryzacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, bardzo fajny salon jest w samym centrum obok Mariotu. Nazywa sie chyba k&l jest obok starbucksa na Emilii Plater. W cenie usług maja diagnoze wlosów, potrafią wytłumaczyć jak dbać o włosy a nie tylko wciskaja drogie kosmetyki jak w innych miejscach. Z cięcia i koloryzacji jestem mega zadowolona, włosy mi się w końcu układają i potrafiły ujednolicić mi kolor po samodzielnej nierównej koloryzacji. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBIXX
Mogę bez dwóch zdań polecić Dominikę Prokopovicz. Bardzo dobra fryzjerka i stylistka, zna się też na profesjonalnej pielęgnacji . Numer 517 83 69 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda11
Jestem pod wrażeniem Patryka Zawadzkiego. Może salon nie należy do luxusowych, ale chyba nie to jest najważniejsze. Podejście tego Pana mnie urzekło; Propozycja od siebie dobór fryzury i koloru trafione w "10". Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś orientuje się gdzie teraz pracuje Pani Sylwia? Poprzednio pracowała w salonie Wsuwka w Warszawie na Ceramicznej 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u fryzjera w salonie http://www.aleja-piekna.pl/ i bardzo byłam zadowolona. Przede wszystkim podobała mi sie farba, którą miałam położoną. Widać profesjonalizm od razu. A naprawdę, nie w każdym salonie sie to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Corte Del Sole www.cortedelsole.pl na Ursynowie i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej długo szukałam ‘swojego’ fryzjera i w końcu takiego mam. Moje włosy są tak obcinane że mają większą objętość i o to chodziło. Dobrali mi też taki odcień brązu który w stu procentach mi się podoba. No i jest tam fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po długich poszukiwaniach, przypadkowo weszłam na stronę www.patrykzawadzki.com . Postanowiłam po raz kolejny zaryzykować. Z koloru jestem bardzo zadowolona, dodam, że mam blond, który wyszedł dość naturalny. O cięciu nie dużo mogę powiedzieć, bo zapuszczam włosy i poprosiłam tylko o podcięcie grzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×