Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

A nie chciałabyś się udać do Józefowa? Wtedy mogłabym polecić Anlaya Day Spa. Nigdzie indziej nie trafiłam na tak dobrych profesjonalistów w dziedzinie fryzjerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając w internecie postanowiłam pójść do Patryka Zawadzkiego z Kliniki Zdrowych Włosów. Przyznam że z po moich doświadczeniach u różnych fryzjerów z lekkim dystansem. A że w Warszawie mieszkam od kilku miesięcy, to wciąż szukałam aż do tej pory. Ten Stylista , to świetny fachowiec, mam świetnie wycieniowane włosy i dobrany kolor metodą 3D. Moje włosy się mienią w kilku odcieniach. Jestem zachwycona. Mogę poleć z ręką na sercu. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei bardzo cenię sobie Weronikę z salonu In Harmony. Świetna fryzjerka, zna się na włosach jako takich - wie jak je pielęgnować, jak farbować, aby dobrze wyglądały. Ma też fajne pomysły na fryzury do różnych typów włosów i rożnych kształtów twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakss
Od lat chodzę do Franka Hurnego. Polecam, bo po każdej wizycie czuję się piękną kobietą, a to przecież bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś25
Ostatnio otworzył się salon obok mojego bloku, jest w nim jedna fryzjerka,która widać że zna się na rzeczy wie jak dobrać fryzurę do typu urody. Salon znajduje się na Al. KEN 11 (nie pamiętam jaki nr lokalu), wiem że salon nazywa się BLOND. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić salon na Woli na ul. Staszica http://silawoli.com.pl/ bardzo fajne babki to prowadzą, można zawsze miło porozmawiać o wszystkim. Mają bardzo indywidualne podejście do klienta, starają się, aby zawsze każdy wyglądał oryginalnie i niepowtarzalnie a dla mnie osobiście jest to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Woli na ul. Staszica jest dobry salon kosmetyczno fryzjerski http://silawoli.com.pl/ polecam odwiedzić, ja chodzę średnio co 2 tygodnie zrobić sobie coś ciekawego :) Ceny przystępne, a obsługa bardzo fajna i bardzo oryginalne podejście to każdej sprawy, jak sama nie mam pomysłu co tym razem zrobić sobie na głowie to Pani fryzjerka zawsze ma pełno ciekawych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelinaewela
Polecam klientkom sprawdzać czy salon spełnia wszelkie zasady higieny pracy itp. Warto tez sprawdzić jakich kosmetyków się używa. Ja odkąd wprowadziłam do swojego salonu nowość Replex - system odbudowy i uszczelniania zerwanych mostków dwusiarczkowych mam full klientek chętnych i zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że większość tych fryzjerów się nie nadaje!!! Do nich do cholery nie dociera, że 5cm to nie 12!!!!!! Przyjaciółka już od jakiegoś czasu namawia mnie na Łukasza z OK Studio, doradzicie coś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja Ul Bagno 2 Polecam; Atmosfera i Kolor z Olaplex super. 506 944 911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu Łukasz to nie fryzjer tylko artysta. Od ponad roku chodzę tylko OK Studio. Potrafi przekonać do siebie każdego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeemii
Pani Ewelino zgadzam się z Panią, Replex to innowacyjne produkty, dzięki którym włosy zyskują nowe życie. Sama na sobie sprawdziłam i chyba nigdy nie miałam tak pięknych włosów jak teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeemii
Myślę że musisz podochodzić i popytać o Replex, ja w sumie trafiłam przypadkiem i nie żałuję, bo włosy mam w super stanie, sa mocne, zdrowe, lśniące i w pełni ufam mojej fryzjerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatina
Czy nie wiecie moze gdzie teraz przyjmuje fryzjer Franek? Byl w Intaco, potem w Milku. Przyznam sie szczerze, ze nigdy tak dobrze jak po jego usludze nie ukaladaly mi sie juz wlosy....bede wdzieczna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaLato
Mnie koleżanka zaprowadziła do salonu Gnatyshyn przy al. KEN 36A. Naprawdę byłam pod dużym wrażeniem obsługi i profesjonalizmu stylistów. Podejście fryzjerki do klienta i przede wszystkim zrealizowanie usługi według życzenia, a nie jak wyjdzie. Polecam szczególnie Panią Marlenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do Dawida w In Harmony. Świetnie strzyże i doskonale dobiera koloryzację. Farbowanie oczywiście z Olaplex. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwaza33
Bazując na opinii znajomych z pracy wybrałam się do salonu fryzjerskiego Agneess w Galerii Ursynów i jestem bardzo zaskoczona zarówno jakością usług jak i preparatów, które tam stosują. Moje włosy po rozjaśnianiu wyglądają na zdrowe i lśnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te dobre salony jak mówicie, to jakie tam są ceny? jakieś przystępne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w tym In Harmony maja też coś dla facetów, czy tylko dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka336
Korzystałam już z usług wielu fryzjerów ale najbardziej odpowiada mi salon fryzjerski w Galerii Ursynów. Nie tylko świadczy naprawdę najwyższej jakości usługi bazując na dużym doświadczeniu w branży i najlepszych preparatach ale umożliwia rezerwację wizyt. Jak jesteś zainteresowana to możesz sprawdzić ofertę na stronie pod adresem agneess.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame aNN
Ja również dołaczyłam zeszłego roku do grona zadowolonych klientek Łukasza stokowskiego. kazał mi zapuszczać włosy i jakby się mogło wydawać podczas cięcia,że scina mało włosów zastarszająco xd to efekt jest piękny .....włosy układają się same . Po wizycie u Łukasza nie muszę korzystać nawet z szczotki do modelowania co kiedyś wydawało mi się niemożliwe. Łukasz wyczuwa klimat klienta i jest wyluzowany. Rozjaśnienie wyszło perfekcyjnie bez żadnych ODCIĘĆ! Serio polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bagart beznadzieja, lepiej wyglądałam przed strzyżeniem. Obcięte krzywo. Nieumodelowane. Fryzjer przeziębiony co 5 min chodził do łazienki i obkichał mnie ze wszystkich stron. Mam nadzieje że nie zaraził mnie czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wizyta u Łukasza Ordędowicza z salonu przy Wilanowskiej za mną :). Polecam każdej poszukującej "tego jedynego" fryzjera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszy raz wybrałabym szampon koloryzujący w odcieniu czekolady. Nie da się tego zepsuć. Zresztą właśnie w taki sposób farbowałam się po raz pierwszy. Włosy ładnie lśnią po farbowaniu i lepiej się układają - trzeba tylko przestrzegać zasad z ulotki! Potem stosowałam już farbę w zbliżonym odcieniu a u fryzjera to tylko duże zmiany jak przejście z brązu w blond i odwrotnie. Bo tego już sama nie zrobie. Ale teraz zachciało mi sie własnie takiego przejscia i zapisałam się do Pani Anety w tym salonie http://www.dorothystudio.pl/index.php/fryzjer-warszawa-cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Na sylwestra czesałam sie u Pani Joli w salonie "Fryzjer Mokotów" z racji tego ze mam krótkie i słabe włosy wybieram fryzjera starannie tak żeby nie zniszczył. fryzurka wyszła z***bi... i moge polecic innym, naruszewicza 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto się strzyc w salonie na Bielanach http://fryzjeranna.com.pl/ bardzo dobrzy fryzjerzy tam pracują i ceny naprawdę przystępne, ja tam im jestem wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_baro
Ja ostatnio odkryłam cudowny salonik na Powiślu, Komiks na Radnej. Żadnego blichtru, zadęcia, wymądrzania sie, proste praktyczne porady i pełen profesjonalizm. Spędziłam tam prawie 3 godziny, ale jak w niebie czułam sie od momentu kiedy umył mi moje troche przetłuszczone kudły jakimś szamponem Davines ( wiadomo, przed wizyta umylam ale czapka zrobiła swoje), nałożył jakaś odżywkę i poczułam jakby mi nowa skore i anielskie włosy doczepił, serio. A pózniej juz było tylko lepiej, farbowanie tak jak chciałam, kolor cudowny, naturalny, ponoć tez na farbach Davines, strzyżenie to juz wisienka na torcie bo upieralam sie przy swojej długości ale okazało sie ze miał racje i jak za krótka przyciąłby to by mi szczena sie wysuwała :) taki to wlasnie porządny fryzjer. Dziwne ze go nie odkryłam wcześniej, a tez strzyże facetów chyba bo czekało dwóch w kolejce. No i te kosmetyki Davines - kupiłam szampon i odżywkę bo nie mogłam sie oprzeć temu co miałam na głowie :)) polecam na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×