Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ja chodzę tylko i wyłacznie do http://cortedelsole.pl/ :) Mój ulubiony salon, tuz pod domem. Ufam że zawsze mi zrobia z włosami to co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panom bym polecała jednak oddalić się nieco od Warszawy i wybrać do fryzjer-pruszkow.pl. Nie lubię fryzjerów, którzy są od wszystkiego i od niczego, a w tym salonie zajmują się fryzjerstwem męskim i dziecięcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu trzeba iśc na dobry zabieg pielegnacyjny ? Ja taki moge polecic w tym salonie w Warszawie http://www.dorothystudio.pl/ To zabieg keratynowy. Jestem bardzo zadowolona bo naprawde widać efekty na moich wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś w salonie Empire w Atrium na przeciwko hali mirowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Dorothy studio to tutaj na pewno warto sie skusić na jedna z ich metamorfoz. Pomyslów nie brakuje i spokojnie kazdy na pewno znajdzie tu pomysł na swoją fryzurę idealną własnie na wiosne i lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Dorothy Studio to bardzo wiele gwiazd przychodzi do tego salonu, a to na pewno wielki plus, bo takie osoby wybieraja jednak najlepsze salony w miescie. Patrząc na ceny to tez bardzo mnie zachęciło zeby odwiedzic ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest ten salon. Mało tego. Zawsze mozna liczyć na to ze nasze włosy wreszcie beda dobrze wystylizowane i będą idealnie dobrane np. jesli chodzi o koloryzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeden ulubiony salon, ale w dwóch lokalizacjach. Kiedyś jak mieszkałam na Woli to jeździłam do Atrium Plaza do salonu Empire. Przy pierwszej wizycie zrobiłam tam prostowanie keratynowe po którym włosy były gładkie kilka miesięcy. Dostałam kosmetyki do pielęgnacji, które podtrzymały efekt, ale to było z 5 lat temu. Chodziłam tam później na strzyżenie i koloryzację, manicure i pedicure, zawsze do tych samych osób. Od pół roku mieszkam na Gocławiu i teraz chodzę do Empire na Arabskiej do pani Desi. Za każdym razem nie mogę nachwalić się jej pomysłów, jest po prostu super profesjonalna! Sam salon ma bardzo domową atmosferę, ale nie jest kolejnym osiedlowym miejscem z jedną fryzjerką, która czesze babcie w okolicy;) Mają piękne wnętrze, mnóstwo zabiegów, w tym masaże, no i widzę, że ciągle wracają tam stałe klientki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacisz tam za strzyżenie? I jakie masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanka77
Jeśli nie miałyście jeszcze okazji poznać salonów Gnatyshyn z warszawskiego Ursynowa, to polecam. Są dwa, jeden przy al. KEN 36a, a drugi przy Pasażu Ursynowskim 9. W obu pracują profesjonaliści, są świetnymi stylistami, rewelacyjnie potrafią dobrać odpowiednią fryzurę czy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzieki opiniom internautów trafilam do Natali w Atelier przy Magazynowej 9. I bardzo wam za to dziękuję. Na początku się bałam i zapisałam się na cięcie, ale tak świetnie mnie ostrzygła,że byłam też już na kolorze. Młoda dziewczyna ale z pasją i ma pojęcie. Naprawdę dziękuję moje włosy od żyły i naprawdę kolor jest mega naturalny i piękny. Mieliście rację. Dzięki wielkie jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEA ATELIER NIE POLECAM!!!!!! Miałam włosy do ŁOPATEK, prosiłam o long bob do RAMION, wraz z SOMBRE, nie chciałam żadnej farby przy skórze głowy. PANI ANIA obciela mi włosy do BRODY, zrobiła refleksy i pofarbowala na całej długości wraz ze skórą głowy. Od czasu wizyty ciężko mi spojrzeć w lustro, obciela mi 20 centymetrów włosów. MAŁO TEGO, kontaktowałam się z właścicielka Ewa Traczyńska w sprawie reklamacji i zwrot kosztów, po wymianie maili miałam rozmawiać tylko z prawniczką, która zaczęła komentować moje zdjęcia na Facebooku! ZERO KULTURY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania przytulania
Ja chodzę do JLD na Grójeckiej na balejaż i delikatne podcinanie. Są mistrzami, jeśli chodzi o refleksy - włosy wyglądają bardzo naturalnie, pięknie się błyszczą i bardzo subtelnie połyskują. Duży plus za maksymalny poziom higieny w salonie i za stronę z rezerwacjami wizyt do salonu i aktualnym cennikiem http://salony-jeanlouisdavid.pl/ Polecam sobie wyrobić kartę klienta - często korzystam z promocji, można dopłacać punktami z karty itd. Super sprawa, zwłaszcza jak ktoś używa profesjonalnych kosmetyków do włosów na co dzień (ja kupuję właśnie w salonach kosmetyki Kerastase i Indola - dużo taniej niż w drogeriach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empire płaciłam 90zł, z myciem, suszeniem, strzyżeniem i modelowaniem, a miałam włosy dość długie, za ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniagoniaa
Widziałam ze ktos pisał o Shake Your Head i zgodze sie w 100% :) ja akurat najczesciej chodze do Karola i jestem bardzo zadowolona. W salonie jest swobodna atmosfera i ceny przystepne jak na warszawskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ktoś do Akademii Perfect Hair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90zł za średniej długości włosy to całkiem tanio. Ja płacę za długie prawie 2 razy tyle, nawet jak ścinam końcówki tylko, bo chodzę do dobrego fryzjera, ale czasem wydaje mi się że przesadzają tam z cenami. W Empire mają może jakieś pakiety? Np. koloryzacja plus manicure lub pedicure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do salonu Hair Circus, dobre ceny, świetny stylista. Zapraszam najpierw na bezpłatną konsultację gdzie będzie można ustalić wszystkie szczegóły. www.haircircus.pl, info znajdziecie też na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed weselem korzystałam z zabiegow w salonie Santhiya. Najpierw wygładzono mi skórę, a później nalozono kosmetyki, które naprawdę dają natychmiastowy efekt blasku i odmłodzenia. Kosmetyczka zrobila mi tez masaz twarzy. Pierwszy raz bylam naprawdę zadowolona. W tym samym czasie miałam okład z alg na ciało. Potem przez 2 !! tygodnie miałam skore tak gladka, ze trudno było mi uwierzyć. Ale kosmetyczka mowila mi, ze to algi dobrej jakości, jakiejś francuskiej marki, a nie taniocha, która stosuja w innych gabinetach. Kazala mi się zwazyc następnego dnia rano i bylam w szoku, bo wazylam ponad kilogram mniej! Później u fryzjerki, pani Ani stylizacja z pofalowanymi włosami. Z manicure tez bylam zadowolona. Siedziałam trochę ponad 4 godziny, a wyszłam odmłodzona o kilka lat. Maja tez specjalny pakiet slubny i wtedy wychodzi taniej. Bardzo dobrze się czułam później. Idealne rozwiązanie, żeby nabrać pewności siebie przed ważna uroczystoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest empire? Nie ma podanej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ul Jana Pawła II 29, ale wejście jest od Elektoralnej (budynek Atrium Plaza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam P.Kamila Wilamowskiego, miły, wesoły, i przede wszystkim jest profesjonalny i robi to co kocha, zawsze pomoże, wysłucha, doradzi i w połączeniu tego wszystkiego wychodzi super!!!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc! Moja fryzjerka nie może przyjechać uczesać mnie na mój ślub. Czy macie kogoś sprawdzonego, kto przyjedzie i uczesze mnie do ślubu w Warszawie? Ślub jest już niedługo a ja nie mam fryzjera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta Ragus Hair ARt+ pięknie czesze. Ma dziewczyna talent. Wyglądałam na swoim ślubie bosko. Miałam upięcie z pokręconych włosów. Moja mama była zadowolona ze swojej fryzury po otrzymaniu zdjęć - zobaczyła, że lepiej jest jej w luźnej fryzurce i już nie chce chodzić w kasku. Pani Aneta nas farbowała przed ślubem. Zrobiłam sobie jaśniejsze końce i mam je do dziś. Od dwóch lat zmieniam strzyżenia a kolor zawsze prosze ten sam. Pewnie za jakiś czas mi się znudzi. Teraz nie chodzę już do żadnych przypadkowych miejsc. Pani Aneta była z polecenia, zresztą od jednej z fryzjerek, by mnie uczesała na ślub. Polecam z serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie ile w Empire kosztuje prostowanie keratynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego jakie długie masz włosy i od ilości keratyny. Fryzjer powie Ci na miejscu cenę jak zobaczy włosy. Przynajmniej ja tak miałam, bo w cenniku nie ma niestety. Możesz też iść zapisać się osobiście i zapytać przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Bagart przy ul. Chłodnej w Warszawie. Byłam tam dwa razy. Za pierwszym razem - wizyta w czerwcu p. Małgosia w sombre od brązu do blondu zamiast blondu złocistego rozjaśniła mi w jednym miejscu (chyba przypadkiem) do koloru prawie mlecznego, źle przeciągnęła kolor po długości - od góry miałam brąz przeplatany z blondem tak jakby pędzel jej przeskoczył parę razy - wyglądało to słabo. Zaproponowano mi wizytę reklamacyjną w lipcu, na którą się zgodziłam. Na tej wizycie właściciel, p. Jacek wyrównał mi kolor, ale niestety do całkowitego brązu chociaż ustalaliśmy sombre jak wcześniej z brązem od głowy i miodowym kolorem na reszcie włosów. Starania doceniam, ale słabo komunikują się tam z klientem skoro 2 razy efekt jest nie taki na jakim mi zależało, a za każdym razem dochodziło do rozmowy i mojego tłumaczenia co chcę mieć na głowie. Potem wmawia się klientowi, że kolor jasny brąz to miodowy albo że kolor się spierze. Nie o to chyba chodzi. Jestem bardzo rozczarowana, bo zaufałam p. Jackowi i sądziłam, że wyjdę z fryzurą, z którą się czuję dobrze a nie z wizją fryzjera na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałą klientką w In Harmony na al. Jerozolimskich. Zawsze wychodzę z ładnym cięciem i koloryzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żdżumka
Byłam u wielu fryzjerów i w końcu jestem zadowolona. Chodzę do Patryka Zawadzkiego na farbę, dobrze dobiera kolory. Ścięcie też ok, ale przede wszystkim zachwycam się jego pomysłami na farbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minesse90
Widzę że ile ludzi tyle poleceń więc i ja zabiorę głos :D Ja polecam Silk Spa na Bielanach. Pełen profesjonalizm, czysto, dobre ceny i fajne miłe podejście fryzjerek. Potrafią doradzić i dobrać i fryzurę i kolor do modelu twarzy. Próbowałam wiele salonów ale ten najbardziej przypadł mi do gustu i nie zamierzam go zmieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×