Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Angie35
Ja również polecam Panią Joannę Cuprzyńską! Byłam w jej nowym salonie na Żoliborzu ul Sady Żoliborskie 13 A ,salon nazywa się "Atelier fryzur" . Bardzo długo szukałam fryzjera ,który poskromi moje trudne włosy i UDAŁO SIĘ ;) Pani Asia dzięki swoim umiejętnościom i przy pomocy doskonałych produktów i kosmetyków sprawiła ,że wyszłam z salonu z fantastyczną fryzurą . Moje włosy pierwszy raz od bardzo dawna są lśniące i miękkie . A przy okazji w salonie panuje bardzo miła i sympatyczna atmosfera aż chce się wracać :) Podaję numer (600 285 650)bo na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola036
Byłam wczoraj u fryzjera na Bemowie, z którego skorzystałam dzięki temu forum. Miałam się tylko ostrzyc, a skończyło się na koloryzacji i jestem naprawdę zadowolona. Fryzjer doradził mi w jakim kolorze będzie mi najlepiej i miał racje. Na koniec dostałam prezent świąteczny. Bardzo zrobiło mi się miło. Cenie sobie zdrowe włosy, a po koloryzacji w tym salonie nie są wysuszone tylko lśniące i delikatne. Ręczę za tego fachowca, jest naprawdę dobry w tym co robi, kom: 537 126 422.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeskoska
Byłam dzisiaj dziewczyny w Revlonie w Reducie. Wielkie dzieki za polecenie, Pani Kasia jest rewelacyjna. Wreszcie wygladam dobrze, bez jakiegoś dziwnego koloru na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEA ATELIER-OMIJAĆ SZEROKIM!
Byłam ostatnio w Dea Atelier na ul. E. Plater u blondwłosej fryzjerki. Pani nie przyjrzała się nawet moim włosom, nie zapytała o nic tylko pokazała dwa odcienie blondu jakie posiada. Żaden mi się zbytnio nie spodobał, i jednak okazało się, że ma jeszcze inne.. Sama nie potrafiła nic doradzić, prawdopodobnie jedyne z czym sobie radzi, to zwykłe położenie farby na włosach "domowym sposobem". Końcówki obcięła w ten sposób, że zebrała wszystkie włosy w garść i obcięła 5cm. Tyle. Przed modelowaniem wspomniałam, że nie lubię mieć prostych włosów, na co usłyszałam: "Ale dziś wymodelujemy prosto na szczotkę - tak, żeby było inaczej." Nie chciałam się o nic kłócić, bo wiedziałam, że to nic nie da od początku, a że za usługę zapłaciłam z góry (oferta z grouponu) W każdym razie włosy do tej pory WCALE się nie układają! Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astek
Dziewczyny, kto ma problem z włosami niech się wybieże do p.Asi na Żoliborz. tej co pracowała u Jagi Hupało.Ma swój salon-cudny!!! Ona jest jak doktor dla włosów Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKURO
Moje ostatnie odkrycie, które gorąco polecam to Ewa z Visage z ulicy Bora Komorowskiego 8a (Gocław). Nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak idealnie układających się włosów, nawet zaraz po obudzeniu:) SZOK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra27...
Witajcie :) Dziewczyny w tym tyg byłam u Wojtak Myszczyszyn, polecało tu pare dziewczyn tego fryzjera. Ale co chciałam wam powiedzieć, dostac sie było ciężko, ponieważ czekał tydzień na wizytę kiedy już przyszłam do salonu okazało sie że warto było czekać !!! Wojtek przełamał granicę już na wejściu mówiąc do mnie na "Ty" i traktując mnie jak najlepszą koleżankę byl przemiły. Zaproponował mi zupełnie odmienna fryzurę, a miałam tylko końcówki sciąc zmienił mnie o 180 stopni a najlepsze jest to że zapłaciłam tylko 140zł za strzyżenie :) Dzięki za pomoc dziewczyny i polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssulska
Chyba nie sądziłam ze znajde tak dobrego fryzjera jakim jest Pan Marcin z Nowolipek z salonu Mamp. KUrcze, dzieki za polecenie, zabłysnęłam na sylwestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminnee
Hej czy ktos moze mi podać namiar na p.Asie która pracowała u Jagi Hupało, ile u niej kosztuje strzyzenien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka55
Polecam panią Annę Grzymała, przyjmuje na Dąbrowieckiej 8- Saska Kępa. Kolor+strzyżenie 200 zł, samo strzyżenie 100- ceny jeszcze z zeszłego roku, być może delikatnie się zmieniły ale w listopadzie jeszcze tyle płaciłam. Jestem klientka pani Ani od 5 lat i nie zdarzyło mi się, aby cokolwiek było nie tak. Jak dla mnie rewelacja, do W-wy mam 80 km, więc kawałek ale warto. Pani Ania nigdzie się nie ogłasza, ma stałe klienki i pozyskuje kolejne dzięki poczcie pantoflowej, sama też w taki sposób się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meiija
witam, po przejrzeniu watku widze ze sporo osob poleca atelier pani Joanny Cuprzyńskiej na Sadach Żoliborskich, czy zna ktos orientacyjnie cennik? chodzi mi glownie o strzyzenie i koloryzacje na dlugich wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astek
Jestem stałą klientką pani Joanny,więc myślę że ceny są ok, jak na jakość takiej usługi. Strzyżenie u p.Joanny to koszt 150 zł. Natomiast ceny koloryzacji są różne,ale to chyba chodzi o długość włosów i produkty. Polecam ,bo warto w siebie inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Bożenkę z hair a porter przy Belwederskiej. Chodzę do niej 3 lata i nie wiem co musiałoby się zdarzyć, żebym zmieniła fryzjera. Włosy po jej strzyżeniu cudownie się układają, kolor zawsze wychodzi idealnie (a jestem osobą, która lubi eksperymentować z włosami) i w ogóle świetna z niej osoba, taka energiczna i zawsze uśmiechnięta. Polecam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuntie
Polecam bardzo Dea Atelier przy Emilii Plater. Profesjonalne panie stylistki, dobre cięcie i rytuał Kerastase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ostatnio byłam u p.Natalii Rajewskiej na Mokotowie. Pracuje w Atelier Fryzjerskim Magdy Jakubowskiej. Zajęła się mną profesjonalnie z pełną analizą,wreszcie moje włosy wyglądają dobrze. Kolor nabrał blasku etc,jestem bardzo zadowolona. Nie opiszę słowami jak teraz się czuję,mam wrażenie,że jestem ładniejsza. Moim zdaniem ta stylistka jest super. Chętnie wrócę w to miejsce i w te dłonie. Mój styl i dobrze mnie rozumie. Przepraszam,za nielogiczna wypowiedź ale jestem podekscytowana. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ostatnio byłam u p.Natalii Rajewskiej na Mokotowie. Pracuje w Atelier Fryzjerskim Magdy Jakubowskiej. Zajęła się mną profesjonalnie z pełną analizą,wreszcie moje włosy wyglądają dobrze. Kolor nabrał blasku etc,jestem bardzo zadowolona. Nie opiszę słowami jak teraz się czuję,mam wrażenie,że jestem ładniejsza. Moim zdaniem ta stylistka jest super. Chętnie wrócę do tej dziewczyny. Mój styl i dobrze mnie rozumie. Jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenaM
Witam, ja mogę polecić bardzo dobry salon w Konstancinie! Pani zrobiła mi przepiękny kolor, beżowy blond i super ostrzygła, w dodatku za połowę ceny "warszawskiej". Obawiałam się zmiany fryzjera, ale odkąd urodziłam dziecko nie mam czasu jeździć do W-wy, więc szukałam czegoś pod nosem. Udało się, szczerze polecam, salon nazywa się "VENUS". Pozdrawiam gorąco i życzę mało wpadek w poszukiwaniu dobrego fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenaM
Witam, ja mogę polecić bardzo dobry salon fryzjerski w Konstancinie! Pani zrobiła mi przepiękny kolor, beżowy blond i super ostrzygła, w dodatku za połowę ceny "warszawskiej". Obawiałam się zmiany fryzjera, ale odkąd urodziłam dziecko nie mam czasu jeździć do W-wy, więc szukałam czegoś pod nosem. Udało się, szczerze polecam, salon nazywa się "VENUS". Pozdrawiam gorąco i życzę mało wpadek w poszukiwaniu dobrego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenaM
Witam, ja mogę polecić bardzo dobry salon fryzjerski w Konstancinie! Pani zrobiła mi przepiękny kolor, beżowy blond i super ostrzygła, w dodatku za połowę ceny "warszawskiej". Obawiałam się zmiany fryzjera, ale odkąd urodziłam dziecko nie mam czasu jeździć do W-wy, więc szukałam czegoś pod nosem. Udało się, szczerze polecam, salon nazywa się "VENUS". Pozdrawiam gorąco i życzę mało wpadek w poszukiwaniu dobrego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenaM
Przepraszam, to niechcący tyle razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga75org
Ja po dłuższych poszukiwaniach mogę szczerze polecić Pracownie sztuki Fryzjerskiej na Kabatach. Byłam 2 razy u Ani a mąż i siostra chodzą do p.Kamila. W życiu nie dowiedziałam się tyle o włosach co tam. Z tego co wiem to mają coś wspólnego z Vidal Sasson i widać to po profesionalizmie i cieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylaa
Polecam Salon Le Desir - ciął mnie Pan Mateusz. Ma niesamowitą wyobraźnię, gdyby nie jego pewność i sposób przekonywania do jak mi się wydawało szalonej odmiany, pewnie bym się nie zgodziła, ale zaufałam i to była świetna decyzja. Zawsze bałam się odważnych fryzur i to był błąd. Nie bójcie się i oddajcie swoje włosy Panu Mateuszowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
ja ostatnio bylam w Jolie na ul.E.Plater 25- wejscie to samo co DEA okazuje sie oni "dzierzawia" jakies miejsce w kazdym razie mialam kupon z mydeal, zajmowala sie mna taka blondynka ( mysle ze ona tylko sama dziala w imieniu Jolie) ktoras z Was napisala ze nie poleca, a ja odwrotnie no moze nie zupelnie zeby tam leciec bo jest super, ale bylo ok co porawda myslalam ze analiza kolorystyczna bedzie jakos wygladala inaczej a nie na pokazaniu 2 rodzajow blondow no ale Pani specjalnie sympatyczna nie byla, praktycznie sie nie odzyuwala co akurat bylo fajne bo pospalam na fotelu:-) kolor ok, sciecie, a raczej podciecie koncowek tez ok ale za diabla nie moge poznac na czym polega i czym sie rozni ta koloryzacja 3D ktora niby teraz mam:-) od zwyklej farby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolafromWola
Byłam w Le Desir ale bardzo dawno. Wyszłam nie zadowolona. Wszyscy pracują jak w fabryce. Dałam się namówić na obcięcie z długich na krótkie i wyszłam wściekła bo miało to pasować do mojej twarzy. Nie wiem jak jest teraz ... Byłam wtedy u p. Ilony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
czytam i widze ze bardzo zachwalacie Pania Joanne z Żoliborza a znacie jej ceny? sciecie? kolor? niestety nie moge znalezc jej strony internetowej zeby cos tam poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astek
Co do Atelier fryzur p.Joanny na Żoliborzu!!! Ceny za strzyżenie zaczynają się od 120 zł (PRACOWNIK), natomiast u samej p.Joanny koszt strzyżenia to 150 zł kolor +modelowanie od 150 zł Aie dzwońcie,bo ja tak płaciłam i mam włosy do ramion i jestem super zadowolona,a w dodatku ta kobieta inwestuje w swoją wiedzę i teraz jakoś ma jechać do Paryża na szkolenie mimo tego,że jest mistrzemALON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka2464
Ja ostatnio byłam u Oksany w denique w Arkadii. Bardzo miła i kompetentna osóbka, a poza tym świetnie potrafi doradzić jak czesać i jak ukłądać włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylaa
WiolafromWola, no co Ty?! To niefajnie, ale pierwszy raz czytam jakąś negatywną opinię. Nie kojarzę Pani Ilony, więc może już tam nie pracuje (zresztą na stronie salonu też jej nie ma). Mi ten salon poleciła siostra, ona chodzi tam od dłuższego czasu i też zawsze wygląda ślicznie. Jej przyjaciółki tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibsi
gorąco polecam P. ELĘ fryzjerkę na REMBIELIŃSKIEJ 19, robi cuda na głowie , można siadać z zamkniętymi oczami . na ulicy mnie zaczepiają gdzie włosy robię :) jedyny minus ze ciężko czasem się do niej dostać , a na soboty to tydzien a nawet dwa wcześniej trzeba sie zapisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×