Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość taka prawdaaa
a ja nie polecam Le Charme. Jakiś czas temu miałam hennę na brwi i rzęsy. Wyszło fatalnie a pani narobiła mi dziur przy regulacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine my only sunshine
przyłączam się do pozytywów na temat salonu Denique :) Uwielbiam ten salon! Byłam na jesiennych matemorfozach na Bemowie. Załapałam się na bezpłatne konsultacje fryzjerskie i manicure!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w zielonce do kogo
mam isc? polecicie jakis salon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterik
koleżanka poleciła mi łukasza z salonu na warszawiance jestem bardzo zadowolona z koloru i fyzury , dodatkowo można zobaczyć i kupic w salonie namalowane przez łukasza obrazy. Ciekawe miejsce polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterik
koleżanka poleciła mi łukasza z salonu na warszawiance jestem bardzo zadowolona z koloru i fyzury , dodatkowo można zobaczyć i kupic w salonie namalowane przez łukasza obrazy. Ciekawe miejsce polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza_zadowolona
Ja polecam salon instytut lavender na Ul. ptasiej 2. Bardzo dobrzy fryzjerzy umiejący dobrać fryzurę do kształtu twarzy. Oprócz fryzjerów mają też kosmetyczkę i wizażystę. http://instytut-lavender.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliceWTW
MoniQcool ty byłaś u Andzieja w Empire na saskiej kępie.? BO ja byłam dzisiaj i swietnie mi obciął i wogóle jestem strasznie zadowolona tylko zapomniałam wziąć wizytówke.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evika777
ja polecam Klinike urody w wilanowie. Trafilam tam do kliniki wlosa i zostalam ich stala klientka. Kolor i fryzura super a najwazniejsze, ze wlosy ZDROWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagajaca_blondynka
Brakca 20 Rw ! Salon poprostu rewelka ! jestem bardzo wymagajacym klientem ale tam nie mialam sie poprostu do czego doczepic :P kolor pan Przemek dobrał mi poprostu idealny, strzyzenie tez bomba, bardzo profesjonalne podejscie do klienta, czulam sie jak bym byla tam kolejny raz. Z pewnoscią tam wroce i polecam seredcznie wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmo-girl
Witam,a ja mam ulubionego swojego fryzjera na Białołęce,to Pan Robert,właściciel salonu Perfect Look przy Białołęckiej.Pana Roberta poznałam przez moją przyjaciółkę,i z nią i wieloma innymi jeżdzimy do niego z Wołomina.Warto!!Perfekcja za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiiikaaaaaa_
Ja tez jestem klientką Salonu RW :) !! Mozna powiedziec ze chyba juz stałą bo juz prawie 2 lata tam chodze i nie mam zamiaru go zmieniac na żadnen inny !! widze ze poprzedniczka ma podobne spostrzezenia do mnie :) zawsze jestem zadowolona z koloru, pan Przemek i pan Radek swietnie potrafią dobrac kolor i fryzurke ! Miło sie patrzy na ich prace bo widac ze to lubia , indywidualnie podchodza do kazdej Pani, a nie ze kazda chodzi jednakowo umalowana, jak w tym poprzednim co chodzilam ! Warto sie tam wybrać, serio ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzytwa1511
A ja poszukuję fryzjera, który obcina brzytwą, lub fryzjerki Uli, która pracowała kiedyś w salonie urody Queen w Alei Wyzwolenia. Zostawiła namiar na siebie, ale szybko numer stał sie nieistniejący :( STRZYŻE KTOŚ BRZYTWĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Brzytwa
Salon fryzjerski Sai osiedle Przyjaźń na jelonkach - p. Justyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzytwa1511
Dzięki! To tuż koło mnie, no prosze, najciemniej pod latarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogrywka
Czesc, może wiecie dokąd przenieśli się fryzjerzy z Feel Good w Pasażu Ursynowskim?? Podobno gdzieś na Chmielną, ale nie jestem pewna gdzie dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochzkapusta
DEGAZERIA - czy tam ciecie+modelowanie kosztuje 50-80zł (ze strony www), czy ciecie 50-80, a za modelowanie placi sie dodatkowo??? to pilne, prosze o odpowiedz. w ogole co myslicie o tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka506
osobiscie polecam salonik na Krypskiej 30A ( ja chodzę do P. Agaty "na włosy" a do Natalii "na paznokcie" ) jestem bardzo zadowolona a ceny bardzo przystepne damskie ciecie z modelowaniem na półdługich włosach to 60 zł czyli niedrogo i bardzo miło, dziewczyny doradzą i jeśli trzeba podratują ... można umówic sie telefonicznie 870 75 54 - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorkaaa
Witam - zachęcona pozytywnymi opiniami na forum umówiłam się u Pana Roberta Izdebskiego. Może jestem wymagająca, ale nie uwierzę, że nie lubicie mieć włosów ściętych prosto - Pan Robert ma z tym problem, niestety. Ja nie wiem jak on może szkolić innych - przerażające. Obawiam się, że ma sporo koleżanek, które starają się zrobić mu dobry PR w necie... Generalnie poszłam, bo się czułam zarośnięta, a mój dotychczasowy fryzjer odwołał wizytę (no i jest diablo drogi, więc się chcę przestawić) - a teraz żałuję, bo fryzura bezkształtna całkowicie. Rzeźnikiem nie jest, ale polecanie jego usług jest niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka506
Naprawde polecam przejśc sie na Krypską najlepiej do P. Agaty lub do P. Natalii mnie uratowały po takich eksperymentach juz dwa razy - ja z kolei pracuje różnie i dlatego próbowałam salony blisko pracy ale to pomyłka - jak sie ma wypróbowanego fryzjera to sie go trzyma rekami i nogami :-) . Zadzwoń i zapytaj 22 870 75 54. daj znać jak poszło, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazaa
witam, a ja polecam salon venus przy polnej, fajne ciekawe miejsce fachowa obsługa, miła atmosfera a przede wszystkim cisza i spokój na prawdę można się zrelaksować...dla tych co mają dosyć taśmówki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkkkkkka
hej dziewczyny Ja co prawda nie miałam w tym dniu ślubu ale załapałam się w studiu neston na zdjęcia właśnie w sobotę. Od rana się czułam troche jak gwiazda:) zrobili mi do zdjęć świetny makijaż i fryzurę :) Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona2318
Widze ze moj salon (Rw, bracka) ma juz tu opinie :) az milo poczytac, tymbardziej ze sama trafilam z przypadku i nie wyobrazam sobie usiac do kogos innego, chlopaki znaja sie na rzeczy i wlosy mam zawsze jak z okladki :P Serdecznie polecam naprawde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SalonFRIDA
Poszukuję Pana Pawła z Salonu FRIDA , który pracował na ul.Sytej w Warszawie. Bardzo proszę o kontakt rekrutacjawaw1@o2.pl Genialny fryzjer nazwiska jednak nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1977
Witam,szukam fryzjera,który zetnie mi włosy w stylu Kożuchowskiej... Całkiem krótko,ale nie chcę wyglądac jak bombka ,więc szukam fachowca :)Czy ktoś może mi polecić jakiś salon. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chesel
Kozuchowska tnie sie u Jagi Hupało tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast polecam Zen Place na Imielinie. Jeśli komuś przemknęło przez głowę "daleko", to napomknę, że niedaleko od metra, ul. Miklaszewskiego 5 bodajże. Pani Sylwia naprawdę sympatyczna i chętnie doradzi. A do tego samo miejsce magiczne i przyjemne. Co do jakości "usług" - włosy układają mi się teraz idealnie, otrzymuje mase komplementów i, co wazne, nie mam problemów z ich układaniem. Zeby nie przedluzac tematu - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Czy, któraś z Pań była w Studio Corrective na Jelonkach. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1977
Dzięki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowawwaw
Poczytalam to forum zanim sie zdecydowalam wybrac gdziekolwiek,tymbardziej ze nie jestem z wawy i nie wiem kto dobrze tu strzyze itp. poszlam do tego RW no i sie zakochałam ! w swoich wlosach oczywiscie :P dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowawwaw
Poczytalam to forum zanim sie zdecydowalam wybrac gdziekolwiek,tymbardziej ze nie jestem z wawy i nie wiem kto dobrze tu strzyze itp. poszlam do tego RW no i sie zakochałam ! w swoich wlosach oczywiscie :P dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×