Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość iskierkax
Dziewczyny, czy wiecie może jak robi się ondulację wodną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila194444
Witam Wszystkich, Prosze o pomoc. Wybieram sie do Warszawy i potrzebuje jakiejs metamorfozy. Od dlugich lat mam farbowane blond wlosy, ale czas na jakas zmiane. Czytalam wszystkie opinie na tej stronie ale ciezko wybrac dobry salon. Przypadl mi jednak do gustu salon fabryka marzen czy moze mi ktos polecic styliste w nim? Wielkie dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Goch....
Kochane Panie serdecznie dziękuje, że dodajecie tutaj wpisy o swoich doświadczeniach związanych z fryzjerami. Dzięki wam odwiedziłam 2 salony fryzjerskie 2 miesiące temu pierwszy salon w Warszawie na Ursynowie Art. Hair Studio po waszych wpisach stwierdziłam, że warto ale niestety nie do końca byłam zadowolona z uczesania. Drugi salon jaki mnie zainteresował to Modern Look w Legionowie ale teraz byłam bardziej ostrożna bo jakoś nie byłam przekonana bo jednak z Warszawy jechać w korkach to jest problem. Poszukałam opinii na innych forach i stronach wszędzie wydaje się, że warto ich odwiedzić. Po namyśle stwierdziłam, że raz kozie śmierć umówiłam się telefonicznie na malowanie włosów , strzyżenie i zapytałam się o zabiegi nawilżające bo moje włosy są słabe. Polecono mi zabieg jakimś najnowszym urządzeniem saunowym. Odwiedziłam salon Modern Look we wtorek. Zostałam bardzo miło przywitana kawą , dokładnie określono co będzie robione i tu szok cenowy!!!! Mam włosy bardzo długie za kolorowanie, strzyżenie, saune i modelowanie zapłaciłam 185 zł gdzie w warszawie zawsze płacę od 250 do 350 zł. Efekt całościowy jest powalający kolor lśni , cięcie takie jakie chciałam, po saunie włosy są miękkie , lśniące i pięknie pachną. Tak jak i wy polecam ten salon i już opowiedziałam swoim koleżanką, że warto jechać do Legionowa bo salon jest duży , czysty, obsługa miła a ceny wręcz jak z wiosek gdzieś w Bieszczadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna9988
Mila194444, jeśli chodzi o Fabrykę Marzeń to polecam p.Beatę. Jest to osoba na odpowiednim stanowisku, ma ogromną wiedzę i co najważniejsze nie brakowało jej czasu na omówienie krok po kroku tego co będzie robiła, efekt zniewalający! A ponadto to przemiła osoba. Jeżeli chodzi o pozostałych fryzjerów to nie wiem, ale wygląda na to, że nie zatrudniaja tam byle kogo. Naprawdę warto tam iść. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebojowa Aśka
witam, odradzam panią fryzjerkę z małego salonu w Wieliszewie:-( byłam 2 razy na zrobienie odrostów balejażu - za pierwszym razem było nawet ok, za drugim razem wyglądałam jak Barbie - włosy zniszczone, zaczęły mi wypadać garściami. Po jakimś czasie kiedy juz troszkę doszły do siebie wybrałam się do salonu Stile Unico na Kena 20, niedaleko pracuję więc dałam się skusić, działają tam od nie dawna, trafiłam w ręce młodego fryzjera (Łukasz chyba) zrobił mi koloryzację, doradził podcięcie, co ważne używają tam łagodnych farb, zresztą pan widział w jakim stanie mam włosy; zapłaciłam rozsądne pieniądze i zakupiłam maskę regere. do włosów; w sumie nie byłam przekonana do facetów -fryzjerów, ale chyba zmienię zdanie:-) warto, polecam szczerze. Pójdę tam za miesiąc więc napiszę jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_maj
hej :) Ja również polecam Fabrykę Marzeń i Panią Beatkę bardzo kompetentna osoba, świetnie farbuje włosy natomiast jesli chodzi o przedłużanie wlosów to tutaj z doświadczenia mogę Wam polecić salon Hairxtend. Od lat przedłużam tam włosy i za każdym razem wychodzę zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totutotama
z pełnym przekonaniem moge polecić Marzenę z salonu Denique na Bemowie. Fantastyczna kobieta, a klientów ma tylu ze trzeba sie umawiać:). Ma fantastyczną osobowosc i "złote rece" do włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popielasia
cześc dziewczyny i dziewczeta. Bardzo szybko musze sie dowiedziec czegos o salonie Nefretete na Ursynowie (drugi oddział w piasecznie) Czy ktorakolwiek cos słyszała? czytała? doświadczyła? Proosze o jakiekolwiek podpowiedzi! Pozdrawiam i całuje! i dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Duszkiewicz
Cześć dziewczyny wczoraj byłam u mojego ukochanego fryzjera, i jak zawsze zrobił mi dzieło na głowie :) a ja obiecałam mu że za to ogłoszę że jest najlepszy w wawie a to Wojtek Myszczyszyn wpiszecie sobie go na Google i wam sie wyświetli wszystko na jego team świetny młody fryzjer:) Polecam Wojtuś jesteś najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleontela
polecam p. Magdę w centrum kosmetyki morskiej na wrocławskiej w wawie!!! świetne strzyżenie - warte swojej ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_28
Mogę polecić salon fryzjersko kosmetyczny "Le Charme" przy żelaznej w warszawie ( www.lecharme.waw.pl ) są tam styliści fryzur godni polecenia, pracują też na dobrych produktach, ja robiłam sobie koloryzacje i strzyżenie, ceny nie są wygórowane, kolor wyszedł super + dostałam sporo próbek kosmetyków do włosów, bardzo porfesjonalne podejscie do klienta i miła atmosfera czego często brakuje, jestem ogólnie bardzo zadowolona z tego salonu i szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka fryzjerska, która na prawdę warta jest polecenia to Marco Aldany. Przekonałam się o tym ostatnio, gdy za namową koleżanki postanowiłam zmienić radykalnie swój wygląd właśnie w jednym z tych salonów. Szczególnie muszę pochwalić fryzjerów za doskonale wykonane pasemka. Kolor wygląda bardzo naturalnie, a dzięki polecanym kosmetykom nie ulega zmianie i wciąż mi się podoba tak, jak za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAMY DO SALONU FRYZJERSKO-KOSMETYCZNEGO EXCLUSIVE!!! POWOŁUJĄC SIE NA FORUM KAFETERIA OTRZYMASZ 10% RABAT NA WSZYSTKIE USŁUGI FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE. NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ MOZESZ ZAPOZNAĆ SIE ZE SWIADCZONYMI PRZEZ NAS USŁUGAMI I WYBRAC COS DLA SIEBIE, SERDECZNIE ZAPRASZAMY:) www.salon-exclusive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro_dyta
Polecam salon piękności Denique! bardzo fajny salon a do tego miła obsługa! warto chodzić do Denique, bo usługi wykonują bardzo profesjonalnie. Polecam rytuały kerastase i zabiegi radiofalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia z salonu ce ce, teraz znów pracuje na Świętokrzyskiej 14 w salonie Empire Hair&Beuty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2004
Skorzystałam z opinii na forum i wybrałam się do Studio Urody Alexander na Międzyborskiej.Dekolloryzacja,kolor i reflexy,wyszło tak jak chciałam.Może nie mało zapłaciłam,ale przynajmniej zadowolona jestem.Tym bardziej,że jak jest się pierwszy raz u nowego fryzjera to niekiedy za pierwszym razem nie wyjdzie wszystko dobrze,ale tym razem wyszło OK.Mogę polecić.Podziękowania dla Pani Edyty(fryzjerki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia88
Szukam chetnych modeli/modelki do strzyzenia,modelowania(darmo)z okolic Warszawy Salon Anagenna, ul.Starośćińska 10/12 Jakieś pytania?;) 505204569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgg
Właśnie wróciłam z JLD na Gocławiu. Ścinała mnie p. Ewelina i mimo bardzo młodego wieku poradziła sobie wspaniale! Pierwszy raz od dawna wyszłam od fryzjera 'z bananem na twarzy', toteż postanowiłam polecić fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuję pomocy czy ktoś jest w stanie pomóc mi znaleźć kosmetyczkę p. Magdę przez rok pracowała w Farmie Urody w Legionowie. Super dziewczyna chciałabym by nadal była moją kosmetyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOZOLA9999
Korzystając z Waszych opinii na forum udałam się do Fabryki Marzeń w Warszawie. Zapisano mnoie do Pani Marzeny, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Bravo za profesjonalną i przemiłą obsługę, włosy układają się genialnie mimo tego, że jak twierdzą inni fryzjerzy, są trudne. Kolor przepiękny i wogóle wszystko aaahhh! Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniQcool
Witajcie, tydzień temu byłam w Empire u Andrzeja. Po raz pierwszy udało się komuś ściąć moje delikatne włosy abym bez problemu mogła je ułożyć. W sumie to same się układają. Jestem pod wrażeniem. Poleciła mi go koleżanka z pracy którą przemienił z balejażu na piękny blond i to strzyżenie które jej wykonał jest suuper. Mam wizytówkę 601 614 321. obiecałam że go polecę - warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 77
Salon Labelle Instytut KErastase ul.Marszałkowska 32 (pl.Zbawiciela) Rewelacja...wkońcu znalazłam salon gdzie z szacunkiem ciepłem i serdecznością traktują człowieka... pełen profesionalizm... a salon poprostu cudowny wyposzełam zrelaksowałam sie!!!! Pozdrawiam P.Natalie wspaniała osoba potrafi słuchać a zarazem daje coś od siebie!!! widać że robi to z pasja!!!! naprawde polecam salon jest super bedziecie zadowolone!!! Już cała moja rodzina i znajomi tam chodzą każdy sobie chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anomalia>
Witam, korzystając z okazji, zareklamuję mojego stylistę Bartosza Wolaka, zapewne większość wpisów jest tutaj autorstwa pracowników danych salonów fryzjerskich dla tego tym trudniej zorientować się który jest ten naprawdę odpowiedni (czyt.dobry) Do Bartosza trafiłam pół roku, w tzw. dzień otwarty, gdzie strzyżenia były za darmo - wiadomo taka reklama przyciąga, ale nie spodziewałam się niczego wielkiego. Wtedy się zdziwiłam, a naprawdę rzadko mi się to zdarza. Tylko jest jeden problem - jest dostępny tylko przez jeden tydzień w miesiącu, z racji tego, że prowadzi swój salon w Gliwicach. Udało mi się zapisać na grudzień. Bartosz przyjmuje w studiu urody Juka na Sadybie. To bodajże ulica Egejska. Ja jestem zadowolona, więc gorąco go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ampm
...a ja polecam salon na Ursynowie Victoria Design. Długo wahałam się aby tam zajżeć ze względu na plotki jakie chodziły o wysokich cenach za usługi...co okazało się wierutną bzdurą. Ceny są przystępne, używają kosmetyków Joico (pierwszy raz spróbowałam i zostanę przy nich - świetna koloryzacja...rekonstrukcja itd.). Szczególnie polecam Damiana - młody facet ale wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morkagyu
bardzo dobrą fryzjerką z wyobraźnią, co jest ważne moim zdaniem jest pani Marzenka z Denique na Bemowie w tym dużym centrum handlowym. warta polecenia i na codzień i na szczególne okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika_1895
Byłam u fryzjera na kabatach w studio bajka. Osobiście polecam p. Adama który dosłownie odjął mi 5 lat. Czuje to co robi i angażuje się cały. Fryzjera już mam i nie szukam! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana-Joana
Polecam Art Hair Studio fryzur na Kabatach. Fajny wystrój, miła atmosfera, ludzie sympatyczni i życzliwi. Ale najważniejsze to to,że pracuje tu prawdziwy cudotwórca p. Jakub. Koleżanka poleciła mi to miejsce, wiedząc że mam co i rusz problem z włosami. Pan Jakub świetnie sobie z nimi poradził, wyglądają teraz o niebo lepiej, naturalnie i ogólnie ślicznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2004
Podziękowania dla Pani Sylwii z Międzyborskiej 60/62.Moje wrastające paznokcie przestały boleć,a manikiur i Pedikiur to mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantul
NApewno nie polecam salonu Miodek cos tam w C.H.klif, jeśli chcecie zeby was obcieli asymetrycznie dostaniecie fryzure od garnka, komunistyczne metody układania i cięcia wlosów, ceny srednio przystepne, atmosfera nie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona kaśia
Ja również polecam La Belle Instytut Kerastase na Marszałkowskiej .Po poszukiwaniu w inter. i waszych opiniach . byłam .. efekt SUPER WŁOSY piękny kolor ,gładkie i lekko przystrzyżone IDEALNE .miałam szczęście i zapisano mnie do pani Ewelinki , o kolorach i kosmetykach wie wszystko . Na pewno do niej wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×