Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość Dea Atelier Masakra!
a ja z całego serca ODRADZAM Dea Atelier!!!!!! Takiej masakry jeszcze nigdy mi nikt nie zrobił na głowie! kobieta wyglądała jakby nie wiedziała co robi. Powiedziała ze podetnie 15mm, a podcięła 4cm! a od wielu miesięcy zapuszczam włosy. Masakra i brak profesjonalizmu! ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulhmm
Dziewczyny a gdzie wasi faceci sie strzyą macie jakieś namiary na męskiego fryzjera w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja NIE POLECAM salonu fryzjerskiego Denique w Galerii Bemowo. Byłam, strzygła mnie Pani o charakterystycznym imieniu, chyba na 'I', nie pamiętam dokładnie. Wydaje mi się, że nie było to polskie imię. Fryzura za nic nie przypominała takiej, o którą prosiłam. A nie było to trudne do wykonania, tym bardziej. że przyniosłam zdjęcia. Właściwie tak to mogłam obciąć włosy sobie sama, w domu, nie płacąc przy tym 200 zł. Ponadto farba, którą mi dobrała była identyczna jak ta, co miałam, a prosiłam o jakąś zmianę. Wyszłam załamana, chcąc jak szybciej dobiec do samochodu, żeby nie pokazywać się ludziom. W domu umyłam głowę, gdyż to, co mi ta Pani zrobiła, wyglądała jak fryzura z lat 70 ze starych, amerykańskich filmów. Nieudana fryzura. Poszłam tam, gdyż mieli dużo dobrych opini tu na forum. Ja jednak z całym szacunkiem - odradzam. Oczywiście jest to subiektywna ocena. W skali 1-10? 3. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelema
hmm w denique na bemowie kiedyś mnie strzygła pani Marzena i z jej wykonania byłam akurat zadowolona, może źle trafiłaś, ale to trzeba było od razu na miejscu prosić o zmiany przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulhmm
Czyli wniosek jest taki,żeby podejść do polecanych tu fryzjerów z dystansem,chyba najlepsza metoda prób i błędów. Ja się zapisałem do fryzjera na kabatach Art hair wąwozowa 23 lok 3 i zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA/FRYZJERKA
Witam zapraszam do mnie na strzyżenie Męskie ... 504297029 marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającapytpytt
Czy jest tu jakaś Pani Fryzjerka ? Po wyjściu od fryzjera włosy są zawsze super wygładzone -przesuszone końcówki od rozjaśniania są praktycznie niewidoczne-to za sprawą jakiegoś psikadła które p Fryc używa przy modelowaniu i suszeniu-co to może być ? Będę wdzięczna za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksia222
HEJ WYSOKIE SĄ KOSZTA W RW? ILE TRZEBA CZEKAĆ NA TERMIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Corner
Witam, zapraszam do salonu Beauty Corner na warszawskim Gocławiu. Oprócz profesjonalnego personelu mamy bardzo dobre ceny . Szczegóły na naszej stronie www.salon-bc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaN.
Ja polecam salon BodyCOncept ...w tym salonie jest wszystko, a fryzjerstwo jest naprawdę na dobrym poziomie..Chodzę tam od kilu lat i za każdym razem wychodzę zadowolona z fryzury. Ponadto ceny ich też nie przytłaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinH
fryzjera znaleźć jest ciężko... moja żona miała kilku i cały czas robili nie tak, jak chciała, aż trafiła właśnie do tego body concept - jest zadowolona i nawet mnie się podoba fryzurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,po ostatnich eksperymentach fryzjerskich mam już dość , kolor beznadziejny bez wyrazu ,strzyżenie tragedia ,z jednej strony wycieniowane więcej z drugiej mniej ,nie wspomnę już o tym iż jedna strona jest dłuższa .O tyle dobrze że potrafię sobie ułożyć fryzurę i zatuszować ten obraz nędzy.wreszcie chcę zrobić porządek na głowie.Mam zamiar wybrać się do Jagi Hupało ,czy ktoś ma może namiary do nich , bądź zna opinie na temat salonu będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlennnka29
Ja jestem niesamowicie zadowolona z efektu, który uzyskałam w Trendy na słomińskiego. W końcu powstał jakiś dobry salon w okolicach Arkadii. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
STILLE DI VITA UL.LESZNO 8 Warszawa-PRZESTROGA Dzis mialam "przyjemnosc" skorzystac z oferty tego salonu i NIGDY WIECEJ.!!!! Zostalam oszukana w bezczelny sposob, wykupilam na gruperze zabieg regenaracyjny do wlosow. I po wysuszeniu wlosow, a robila to praktykantka, akurat w tym wypadku nie mialam nic przecikwo temu, uslyszalam za mam doplacic 20 zl ...az zglupialam bo okazalo sie ze 20 zl to za SUSZENIE WLOSOW, oczywiscie wlascielka nie rozmawiala ze mna normalnie tylko przez praktykantke.Jak stwierdzila w ofercie nie ma suszenia... brak slow !!! a dowiedzialam sie o tym po fakcie jak juz mialam wysuszone wlosy nawet nie modelowane....kurcze jakbym wiedziala o tym wczesniej to w ogole nie skorzystalabym z tej uslugi i napisala do grupera ( a i tak to zrobie zreszta) wiec jak doplacilam te 20 zl to caly zabieg regeneracyjny wyniosl normalna cene 39 zl -zgodnie z ich cennikiem. Zaplacilam ale jestem zla na siebie, ze to zrobilam, powinnam wyjsc i tyle. Takze OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM TEN "SALON".OSZUSTWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenoninka
Poczytałam troche, zaryzykowałam i wreszcie moge byc dumna z tego jak wygladam ! Zalezało mi zeby ktos totalnie zmienil mi fryzure i kolor, postanowilam zaufac chlopakom z RW. Poradzili sobie bez dwoch zdan :) !! Ciesze sie ze sie zdecydowalam ! POOOOOOLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 74MAŁGORZATA
Witam drogie Panie:-) a ja chcialam napisac, ze bylam na strzyzeniu goracymi noztcami i rewelacja:-) przede wszystkim konce sie nie rozdwajaja:-) wczesniej jezdzilam to Grodziska bo w Warszawie nie znalam nikogo kto na nich pracuje. Ale trafilam na fryzjera ktory nimi scina i jest rewelacyjny :-):-) polecam i za jego zgoda pdaje nr 513971971:-):-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuś11112
A ja jeżdze na wołoską do bodyconcept. Super stylizują włosy ;) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia___
Też byłam w body concept i naprawde.. pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Mery3
Ta bodyconcept... Powiem tyle.. pełen profesjonalizm. Można zrobić tam poprostu wszystko .. Ceny nie przytłaczają jak w niektórych salonach. Chodzę tam od roku i bardzo chwale sobie ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia009
jeżeli chodzi o fryzjera to polecam przy ul. brackiej, zawsze miałam idealną fryzurkę. Natomiast kosmetyczkę polecam przy żelaznej, salon Yasumi. chodzę tam od niedawna ale jestem naprawde zadowolona z ich usług i obsługi, no i dobra cena. Byłam juz na usuwaniu owłosienia kilka razy i na oczyszczaniu skóry. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacior89
Dopiszę się i ja choć wątek nieco stary, ale sama go dopiero co przeglądałam szukajac fryzjera w ZIelonce (koło Warszawy) Generalnie nie cierpie fryzjerów bo zawsze coś sknocą; a to zetną za dużo z moich pieczołowicie hodowanych włosów, a to obcinają na mokro (kiedy protestowałam stwierdziłą ze inaczej się nie da, a ja się potulnie poddałam - no i po wysuszeniu ich wyglądałam idiotycznie, do dziś jestem zła bo miałam zepsute przez tę fryzjerkę wesele przyjaciółki - nie polecam 'Chaniss' :/). Byłam kiedyś u Marzeny i tam tylko było super, zarówno obcinanie (po raz pierwszy trafiłam na fryzjerkę która wie co to znaczy długo hodować włosy i końcówki podcinała mi po milimetrze, po raz pierwszy musiałam sama prosić by trochę krócej było) jak i układanie (miałam śliczne loczki na studniówkę). Poszłam tam znowu rok temu, okazało sę ze zmienili lokal i.. Chyba fryzjerów też, przyjmowała mnie dość młoda fryzjerka, znowu chciałam loki jak ze studniówki, szło jej kiepsko (na szczęście wpadła sama szefowa i ona jakoś nadała kształt fryzurze, tak ze wyglądałam jak człowiek) ale niestety po zmyciu tony lakieru okazało się, że na włosach mam siano... Załamałam się i tym razem obcinanie już poszło w domowych warunkach, do fryzjera miałam nie iść nigdy więcej, no ale niestety na krótko to już się sama nie obetnę, a to był jedyny sposób żeby pozbyć się tego spalonego siana (niemalże płakałam ilekroć ich dotknęłam :( ). Jakiś czas temu zajrzałam do Marty i Sylwii, okazało się że ta fajna fryzjerka z Marzeny to właśnie Sylwia! Zaryzykowałam po raz ostatni no i poszłam dziś, okazało się że nawet mnie pamiętała jak byłam u niej pięć lat temu z długimi włosami i prosiłam by nie obcinała za bardzo :) No i znowu się historia powtórzyła, prosiłam by poprawiła bo chciałam nawet krócej, no i najważniejsze cięła mnie na sucho - moje włosy żyją własnym życiem (kto tak nie ma....), chciałam żeby ciecie wyglądało fajnie tak jak wywijają mi się naturalnie bo nie mam czasu żeby je codziennie stylizować, pokazałam Sylwii kilka zdjęć fryzur które mi się podobają (może dlatego mnie pamięta bo wtedy też byłam ze zdjęciem :) no i.. Poszło. Naprawdę, po raz drugi w życiu jestem tak zadowolona z cięcia, a fryzjera już nigdy w życiu nie zmienię! No i zapłaciłam tylko 20 zł :):):) Tak wiec podsumowując - nie polecę na pewno Chaniss (jakby znowu mimo protestów obcinał mi ktoś na mokro to bym po prostu wyszła), jak u Marzeny to nie Kasia (dobra za to jest szefowa czyli właśnie Marzena, widać, że ma wprawę) no i przede wszystkim Sylwia z Marta&Sylwia z Kolejowej! Tylko radzę sie z wyprzedzeniem zapisywać, bo z dnia na dzień to tylko przed 18.00 jest wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pama11
Witam chciałam wszystkim polecić OK Studio - Kłosińska & Orędowicz przy ul.Jagielońskiej 3. Jest to wspaniały fryzjer , nie sposób wyjść od niego niezadowolonym . Pracuje na najlepszych farbach, bez amoniaku dzieki czemu wlosy nie są zniszczone . Dobiera wspaniałe kolory i fryzury dostosowane do twarzy nie spotkacie się nigdzie indziej z tak dobrym fryzjerem jak ten serdecznie polecam całe studio bo robią tam tez przepiękne makijaze jak i paznokcie, a dla zmeczonych osób czeka relaks u masazysty . Widziałam u niego takze duzo sławnych osób np.Krzysie Górniak jak i Małgorzate Sadowską oraz wiele innych ,wiem tez ze przyjezdzaja do niego ludzie z poza warszawy co swiadczy o tym, ze jest naprawdę dobry . Oto numer do salonu:508 963 983 http://www.okstudio.com.pl/ Zapraszam tez wszystkich do polubienia strony na facebook'u gdzie dowiecie się o róznych atrakcjach i promocjach przygotowanych przez to studio http://www.facebook.com/pages/OK-Studio-K%C5%82osi%C5%84ska-Or%C4%99dowicz/175869339179670.Jeszcze raz polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona-klientka
Pama11 zgadzam się z Tobą w 100%! Ja korzystałam do tej pory z usług Łukasza Orędowicza - fryzjera. Efekt? olśniewajacy! Kolor dobrał mi wysmienicie, nigdy w życiu nie spodziewałam się, że moge wygladać dobrze w takim kolorze. Łukasz sprawdził się jako stylista i dopasował fryzurę do mojego typu urody wprost idealnie! mimo, że spędziłam kilka godzin z farba na głowie włosynie są wysuszone ani zniszczone - to zapewne dzięki jakości produktów na jakich Łukasz pracuje. Jeżeli chcecie zmienić swój wygląd i szukacie specjalisty - polecam! A co ważne, mimo, że Łukasz ma mnóstwo stałych Klientek terminy nie są odległe :) NA pewno tam wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla klijentka
Nie polecam tego salonu to co robią to oszustwo nie pracują na kosmetykach firmowych tylko na najtańszym swinstwie przesypanym i przelanym do firmowych pojemników oszuści bazują na naszej niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla klijentka
Chodziło mi o salon dea atelier na emili plater 25 w centrum warszawy pozatym jak nie chcecie wyjść z grzybica żółtaczką albo jeszcze czymś ciekawszym to tam nie idźcie oni pracują na sprzęcie który nigdy nie widział sterylizatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka robiła w Studio Prestige w W-wie ul.Obrzeźna 1a lok u2u. Bardzo pozytywne opinie im wystawiała. Ponoć fryzjer(pan) jest tam niesamowity-więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 212
hmmm Nadzieja to wszystko obskoczy i wszedzie reklamuje ten salon hihi uwazajcie to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraverde
a siec salonow jean louis david? ktos poleca? chce w koncu pozbyc sie tego okropnego blond balejazu, wiec potrzebuje profesjonalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha1111
Dziewczyny polecam salon Fabryka Marzeń przy Placu Unii Lubelskiej. Rewelacja, byłam u pani blondynki nie pamiętam niestety imienia, na pewno tam wrócę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
STILE DI VITA Warszawa Leszno -Przestroga pisalam juz o tym jak zostalam tam oszukana, okazuje sie ze w necie jest a raczej bylo troche opinii o tym salonie...sama zrobiloam wpis na Stylistka.pl i wlasnie zauwazylam ze opinie na temat tego salonu jakos dziwnie ewoluowaly...wpisy negatywne m.in.ktorych ja bylam autorka zostaly zastapione przez... pozytywne .. kurcze nie wiedzialam ze cenzura ciagle dziala!! ZENADA!!! zeby sie uciekac do takich metod !! wczoraj jezcze czytalam te negatywy a DZIS WYPAROWALY!!! Uwazajcie na ten SALON!!! To oszuci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×