Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
W sumie są własnei miejsca i poza stolicą które warto jest odwiedzić chociazby własnie bedąc przejazdem. Mam tu na mysli wspomniana Strefe fryzur w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 pokoje są mega fajne - i przy metrze wierzbno. pani jola to prawdziwa artystka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baraaaburka
Czy polecacie jakiegoś dobrego fryzjera, który obetnie dość dużo włosów i zrobi ombre za max 150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJola
Zrób sobie sama w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 150 zł możesz zrobić sombre u asystenta Pani Wioli , ze studia makeuphair24 na Kasprzaka24a . Mi asystentka zrobiła super koloryzację ,wszystko było robione pod okiem właścicielki która sama w tym czasie przyjmuje swoich własnych klientów, którzy umawiają się do niej na 2 miesiące przed i płacą dwa razy tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Bielanach chodzę do http://fryzjeranna.com.pl/ bardzo dobry fryzjer, strzyżą tam profesjonalnie, włosy potem łatwo się układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do centrum kosmetycznego http://www.ckesthetica.pl/ w Piasecznie koło Warszawy. Tam jest bardzo dobra fryzjerka która dobrze czesze na każdą okazję i strzyże. Zawsze jestem zamodlona z nowej fryzury. W tym roku byłam u niej już 2 razy na czesaniu na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w MAREA STUDIO 50% rabatu na regenerację włosów, przy usłudze koloryzacji. W naszej ofercie posiadamy pielęgnację: regeneracyjną, nawilżającą, dyscyplinującą, dla niesfornych loków, przeciw łupieżowi, przeciw przetłuszczaniu, przeciw wypadaniu włosów. Czas promocji ograniczony! Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji tel. 733 337 250. http://www.mareastudio.pl/ ul.Bukowińska 24A, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50% rabatu na regenerację włosów przy usłudze koloryzacji. Mamy w ofercie pielęgnację :regeneracyjną, nawilżającą, dyscyplinującą, dla niesfornych loków, przeciw łupieżowi, przeciw przetłuszczaniu, przeciw wypadaniu włosów. Mamy do wyboru linie kosmetyków marki Kemon: Actyva Linfa Solare, możemy dobrać odpowiedni produkt do twoich potrzeb. To kosmetyki idealne do stosowania latem. Ich niewątpliwą zaletą jest uniwersalne zastosowanie. Teraz w Marea Studio przy zakupie zestawu kosmetyków na lato eleganckie okulary plażowe w prezencie. Serdecznie Zapraszamy! Rezerwacja - tel. 733 337 250 ul. Bukowińska 24A, 02-703 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić Agatę z centrum zdrowia i urody Your Place ul. Piaskowa w warszawie. Robię u niej koloryzację, pracuje na bardzo dobrych kosmetykach, wreszcie moje włosy odzyskały witalność :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaneta
zapraszamy na www.fryzjerzy-kosmetyczki.pl gdzie mozna znaleźć salon fryzjerski badz kosmetyczny, opinie o salonie a dodatkow skorzystac z rabatów, pobrać kupon na usługe :)Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczka gosc
Jakis czas temu korzystalam z uslug w "Frylonie" na Ursynowie.Teraz dzieki wizyta tam ciesze sie blond wlosami ale nie zniszczzonymi.Jeszcze troszke musza poodrastac ale juz sie nie krusza.Fajnie podejscie do klienta.Polecam badzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczka gosc
Jakis czas temu korzystalam z uslug w "Fryzlonie" na Ursynowie.Teraz dzieki wizyta tam ciesze sie blond wlosami ale nie zniszczzonymi.Jeszcze troszke musza poodrastac ale juz sie nie krusza.Fajnie podejscie do klienta.Polecam badzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podcinalam kiedys tutaj www.rezydencja-urody.pl i moge powiedziec, ze warto, naprawde dobrzy fryzjerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie Polecam!! Pana Mariusza Kawkę. Znany Warszawski stylista. Ja, moje córki i większość moich znajomych robią włosy już od lat i zawsze jesteśmy zadowoleni. Tel:502910868

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry fryzjer Pani Monika-Warszawa-Bemowo ul.Powstańców 69c Studio Piękna Bote .Polecam. Byłam dzisiaj w salonie, profesjonalna obsługa, super cięcie i koloryzacja z Olaplex. Błyszczące, zdrowe włosy po zabiegu, cena przystępna, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co widze to same salony tu się chyba wypowiadają i reklamuja |:)bo szkoda im na reklame dlatego jeden przez drugi sie wypowiada zamiast zainwestowac w cos i przyciągnąć klienta do salonu...czyli musi u was byc bardzo kiepsko skoro tak sie tu reklamujecie , a skoro jestescie tacy dobrzy i macie tyle klientow to po co wam tu reklama :) dobry salon z krakowa pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jest co chwalic, ja chodze do jednego z salonów w warszawie i nigdy z niego nie zrezygnuje (www.cortedelsole.pl ) i skoro mam okazje komus podrzucic kontakt to robie to. pozdrawiam, zadowolona klientka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMAJKA
Ja polecam z samego rana PROWOKACJA UL BAGNO 2. Bylam w sobote ,maja super promocje kolor za 130 ,pracuja na RPR nie znalam wczesniej tej marki ;jakas nowosc na rynku.Musze przyznac ze kolor genialny.Napewno tam wroce.Zadowolona MAJA.TEL.506 944 911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabbina
Super styliści i stylistki pracują w salonie Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Polecam szczególnie Panią Irenkę, która jest mistrzynią w swoim fachu, a do klientów podchodzi z pasją i zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Your Atelier na Sapieżyńskiej. Spoko atmosfera no i przede wszystkim w końcu ktoś ogarnął moje puszace się włosy. Po wyjściu od nich pierwszy raz wyszłam zadowolona a nie zaplakana od fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzeżenie . FATALNY FRYZJER. p. WERONIKA RACZYŃSKA. Expression Salon Hair & Beauty. ul.J.Bellotiego 1, Warszawa. Wyszłam przerażona tylko krzyczeć i wyć z wściekłości i przerażenia. Fryzura niczym wkurzony Chopin. Słuchając wypowiedzi P. Weroniki zastanawiałam się czy jest ona sobą, czy jej wypowiedzi to efekt tego co jadła, zażywała lub piła. Wykazywała ogromne zainteresowanie zdobyciem informacji o mojej osobie. Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się udało znaleźć dobrego fryzjera niedaleko mnie na Bielanach http://fryzjeranna.com.pl/ wyszłam od nich z ładną fryzurą, włosy po myciu układają mi się, a na tym mi zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal fryzjerzy i kosmetyczki
Zapraszamy do serwisu fryzjerzy-kosmetyczki.pl w którym łączymy 2 w 1 Profil salonu z opiniami oraz kupon rabatowy w jednym miejscu !! wpisujemy nazwę salonu, usługe i miejscowość bądź tylko miejscowość , cały czas powiększamy ilość dobrych i polecanych salonów które sami sprawdzamy :) Znasz salon który jest w naszym serwisie zostaw opinie . Dodatkowo dla najlepszych salonów będziemy organizowac eventy by od srodka poznawac salon na wlasnej skórze z klientkami zapraszamy do polubienia naszego fan pega na i sledzenia go tam pojawi sie informacja w ktorym salonie pojawi sie dla was event https://www.facebook.com/fryzjerzykosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabryka Marzeń - najlepszy salon w Warszawie! Pani Patrycja zrobiła mi ombre o jakim nawet nie śniłam. :) Bardzo miło i przyiaźnie. Polecam wszystkim gorąco. https://www.facebook.com/pages/Fabryka-Marze%C5%84-Atelier-Fryzjerskie/202060143166993?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do rezydencji urody www.rezydencja-urody.pl :) polecam, naprawdę super fryzjerzy z pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×