Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość grty66
Jak szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego to zobacz Dea Atelier. Salon oferuje nie tylko ciekawą stylizację fryzur ale również koloryzację włosów i ich skuteczną regenerację, które są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linczebska
Zdecydowanie warto zacząć od tej strony http://lorealprofessionnel.pl/ W Warszawie salonów fryzjerskich jest tyle, że głowa mała, dlatego łatwo trafić na osobę, która Ci spartaczy fryzurę. Skorzystaj z proponowanej przeze mnie strony. Mają renomę, a to ważne w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka79
dam ci namiar do pani Asi, jest genialna przyjeżdża do nas co dwa miesiące a moje yorczki ją uwielbiają no i świetnie po jej wizycie wyglądają Numer do niej: 607 221 288 Możesz się powołać na Jolę od Maxia i Babetki :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joaska
Niedawno zmienilam dzielnice i szukalam fryzjera.Natrafilam na ciekawe miejsce na Ursynowie,nazywa sie Fryzlona.Fajna obsluga,bardzo pozytywne miejsce i taka prawdziwa wiedza o tym c mozna zrobic.Pani Ilona potrafi doradzic co i jak ..nawet dowiedzialam sie dlaczego moje wlosy tak sie ciezko ukladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu chodzę do salonu w Millenium Plaza - IN HARMONY. Koleżanka mi poleciła i nie żałuję! Super fryzjerzy, do kogo nie pójdę zawsze jest ok. Od kilku lat farbuję włosy, ale dopiero tutaj jestem zadowolona z koloryzacji. Dobrali mi taki kolor, który wygląda bardzo naturalnie. Świetnie się w nim czuję i długo nie widać odrostów. Ten rodzaj koloryzacji nazywa się SUNSHINE. Jestem bardzo zadowolona i będę się trzymać tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz bałam się jak cholera ,lęk przed fryzjerami zakodowany od 13 roku życia kiedy to zostałam ostrzyżona na pazia . Widziałam prace Pani Wioli bo dwie dziewczyny z budynku w którym pracuje do neij systematycznie chodzą . Zdecydowałąm sie i po pierwszej wizycie już wiedziałam że to jest mój fryzjer Polecam w 100% Ja się zapisuję przez fb więc przyznam że nawet nie zapisałam numeru https://www.facebook.com/Studio-makeuphair-24-1168325859862329/timeline/?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od niedawna chodzę do Dawida. Przyjmuje w salonie In Harmony. Super chłopak, fajnie czesze, mojej koleżance zrobił wypasioną fryzurę na randkę. Ona ma długie włosy, więc mógł poszaleć z fryzurą! To była fryzura"Paryżanka" - sama nigdy nie uczesałaby tak włosów! A ja się u niego obcinam na krótko i zawsze jestem zadowolona! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde najlepiej wybrac sie do naprawde dobrego fryzjera. Jesli o mnie chodzi to polecam koniecznie odwiedzić salon Dorothy ww.dorothystudio.pl . Warto zając się włosami po lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się obiema rękami pod opinią o BAGART. Pan Jacek, jak sam siebie nazywa "stylista fryzur" nie ma pojęcia o podstawach strzyżenia i farbowania. Nie słucha oczekiwań i uważa że zawsze ma rację, choć niesłusznie. Mam kręcone włosy i mimo, że mówiłam mu że bardzo je lubię on bardzo namawiał mnie na drogi zabieg permanentnego prostowania!!! Zawsze fryzjerzy chwalą naturalny skręt moich włosów a u niego to był problem i bardzo chciał żebym się dopasowała do jego wizji. Na szczęście się nie zgodziłam. Na włosy nałożył mi dwa różne zupełnie nie pasujące do siebie kolory, z czego jeden miał zielonkawy odcień! Ale i tak najgorsze było strzyżenie... Ten "stylista fryzur" wygolił mi włosy na jeża w miejscu gdzie normalnie kobiety mają grzywkę. Wyglądało to tak beznadziejnie, że ludzie pytali mnie kto mi to zrobił. Musiałam poprawiać wszystko i wyciąć dodatkową grzywkę,żeby jakoś tego jeża zakryć. Nie mogłam tak przychodzić do pracy. Postanowiłam złożyć reklamację, ale zamiast usłyszeć przepraszam usłyszałam od p. Jacka, że to najnowszy trend i ja oraz inni ludzie się nie znamy. Zaproponowałam, że mogę zapytać jego klientki czy chciałyby mieć coś takiego na głowie, wystraszył się i z łaską powiedział, że może się tym zająć. Nigdy już tam nie pójdę! A zapłaciłam 400 zł. Moje włosy nadal dochodzą do siebie. Fryzjer który naprawił to co BAGART schrzanił do granic możliwości i absurdu fryzjerskiego, zapytał mnie czym były farbowane moje włosy, bo tak silnej farby w życiu nie widział. BAGART = zmarnowane włosy na długie miesiące w moim przypadku. Odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie gdzie w Warszawie można zrobić zbieg Olaplex na włosy? Słyszałam, że daje spektakularne efekty i naprawdę poprawia kondycje włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajną fryzjerkę w w salonei Dorothy na Zimnej. Tutaj na pewno same zobaczycie odmianę na swoich włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 5 miesięcy chodzę do salonu Dorothy na Zimnej 2. Jestem bardzo zadowolona bo wiem ze jak ide tutaj moje włosy będa w dobrych rękach i ze zawsze bedą dobrze wygladac nawet po koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, super, dzięki! To może faktycznie zajrzę do tego In harmony. Widziałam ich stronę i faktycznie coś takiego tam robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze raz w miesiącu i jest to max 150zł ale też zalezy oczywiscie co robię. A chodzie w Krakowie do Strefy fryzur w biurowcu Herbewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a wiecie może, gdzie można w Warszawie zrobić koloryzację BROND? Słyszałyście o czymś takim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiecie może gdzie można zrobić sobie w Warszawie koloryzacje BROND? Słyszałyście o czymś takim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzec do salonu Dorothy na Zimnej 2 w Wraszawie. Jesli naprawde chcecie sie modnie uczesach, zrobic kolor to tylko tam. Zreszta farbowanie u nich teraz kosztuje 99zł wiec mysle ze spokojnie mozna to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to koloryzację Brond robią w In Harmony w Warszawie. Mają też Olaplex. W ogóle fajne zabiegi tam robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę do In Harmony! Super miejsce, piękny wystrój i bardzo miła obsługa. Profesjonaliści! Doradzą, wytłumaczą, nie namawiają na siłę. To naprawdę dobry fryzjer w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie sobie do cennika salonu do którego ja chodze i w porównaniu z tymi wszystkimi waszymi salonami to tutaj ceny macie niższe niż w innych salonach. Wiec chyba nie ma za bardzo sie tutaj nad czym zastanawiac http://www.dorothystudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam sie o tym salonie od mojej przyjaciołki która tez tak zupełnie testowo poszła na koloryzacje. I teraz chodze ja i polowa naszego biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie juz chyba sie do nich zapisze, bo szukam dobrego fryzjera; A potem to rzeczywiscie moze byc za pozno i nie dostane sie nigdzie. Dzieki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Was dziewczyny jesli chodzi własnei o Dorothy Studio. To wreszcie ten salon do którego my kobiety mozemy sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bffrrt
Myślę, że twoje oczekiwania może spełnić profesjonalny salon fryzjerski AGNEESS. Znajdziesz go w warszawskiej galerii Ursynów. Salon świadczy naprawdę wysokiej jakości usługi fryzjerskie a ponadto zajmuje się sprzedaż profesjonalnych kosmetyków takich marek jak na przykład Loreal i Kerastase. Ja jako stały bywalec korzystam dodatkowo z wielu atrakcyjnych rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze ktos polecic ten zaklad www.cortedelsole.pl ? zastanawiam sie nad powazniejsza rewolucją i szukam naprawdę dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lośćMonika
A ja gorąco i z całego serca polecam fryzjera Łukasza Orędowicza Studio O K na Powiślu ul Wilanowska pelna i profesjonalna obsługa miło jak w domu chodzę do niego od lat serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz Gil
Dla mnie numerem 1 jeżeli chodzi o stylistów fryzur w Warszawie, jest Mateusz z salonu Gnatyshyn przy al. KEN 36a. Gościu jest po prostu niesamowicie twórczy i pomysłowy, zresztą do niego się zapisać to też trzeba ze sporym wyprzedzeniem to uczynić, ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Harmony w Warszawie. Pytaj o Dawida. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddrr
Jak szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego to zobacz Dea Atelier. Salon oferuje nie tylko ciekawą stylizację fryzur ale również koloryzację włosów i ich skuteczną regenerację, które są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×