Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
A ja bym chciała teraz z moich brązowych zrobić taki ciemny blond. Czy myslicie ze to dobry pomysł ? I w którym salonie w Warszawie zrobią to naprawde profesjonalnie i dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam ze dowiedziałam sie o tym salonie od mojej przyjaciołki która tez tak zupełnie testowo poszła na koloryzacje. I teraz chodze ja i polowa naszego biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RockAndRollIsKing
HEj:) ja Ci mogę polecić salon Denique w CH Janki, panie fryzjerki bardzo fachowo podeszły do mojej fryzury, nie śpieszyły się, doradzały, pytały, itp. - jestem bardzo zadowolona z nowej czupryny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_
ja od kilku lat chodzę regularnie do Pani Dorotki na Międzyborskiej (Praga Płd.). Polecam:) warto będzie wkrótce zajrzec na mbooking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Experience
Jeśli koloryzacja to Salon Experience Bemowo, zapraszamy ;] www.salonexperience.pl/cennik.html zapisy online lub tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić PROWOKACJA ul.BAGNO 2 tel.506 944 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle to chodze do salonu Dorothy na ul.Zimnej2 zawsze na koloryzacje i ostatnio też fryzjerka zrobiła mi dekoloryzacje. Powiem Wam ze efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie też mam potrzebę zafarbowania bo widze juz przebłyski siwulców. Nie wyglada to dobrze. Jak myslisz długo bede czekac na umówienie sie do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do www.cortedelsole.pl polecam szczegolnie Pania Agnieszke, ktos na kafeterii polecal ten salon i skorzystalam, warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!! Co Wy wypisujecie?? Jak widzę, że jakaś sknera kupiła Groupon, Gruper itp. i wymaga wysokiej klasy usługi, to jest żałosne. Cena usługi równa się jakości. Fryzjer może być miły, chociaż często przy zakupach gupowych i tego brak, ale już na pewno będzie usługa wykonana na najgorszych kosmetykach. Nikt do interesu nie będzie dokładać. Jak widzę, że farba kosztuje 100zł, to wiadomo, że ktoś pracuje na najtańszych farbach , kiepskich Artego, Milla, Joc, czy takie tam. Zwracajcie uwagę na jakich farbach pracuje fryzjer. Oczywiście najlepsze i popularne: Wella, Loreal, Goldwell, ostatnio furorę robi Montibello i Kemon. To są dobre farby. Ale jak ktoś pracuje na tych kosmetykach, cena też jest wyższa. Musicie same zadać sobie pytanie,; Warto zapłacić trochę więcej i mieć dobry kolor, który po 2 myciach się nie wypłucze i zdrowe włosy? Czy zapłacić mało i mieć zniszczone włosy i wypłukany szybko kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaB
Kiedyś patrzyłam gdzie taniej, ale przekonałam się że cena idzie w parze z jakością usługi, a szczególnie farb i kosmetyków. Ostatnio zaczęłam testować popularnych fryzjerów w Warszawie, może nie tych najdroższych, ale z wyższej półki. W ciągu ostatniego półrocza byłam na farbie i strzyżeniu dwa razy u Piotra Jasienkiewicza i byłam bardzo zadowolona, ostatnio poszłam do Patryka Zawadzkiego, również super. Tych dwóch panów mogę polecić, ten drugi trochę tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z usług salonu Gnatyshyn na Pasażu Ursynowskim, godny polecenia zwłaszcza ze względu na profesjonalne podejście do klienta a styliści rozumieją co się od nich wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin456
Znam dobrego fryzjera meskiego, ale w krakowie, bo tu mieszkam- black pearl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic fryzjera www.rezydencja-urody.pl - okazuje sie, ze to naprawde super salon i wlasciwie to warto tam chodzic, bo maja spoko ceny i wykwalifikowanych fryzjerów. ostatnio robilam ciecie - grzywkę i końcówki + ombre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić fryzjera na ursynowie www.cortedelsole.pl :) chodze tam od roku mniej wiecej i jestem bardzo zadowolona :) zazwyczaj chodzę do pani Agnieszki albo pani Beaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1203
ja polecam Kamila Korzeniowskiego z U fryzjerów. Nareszcie mam wymarzoną fryzurę!! Włosy układają się praktycznie same przy suszeniu. Kolor perfekcyjnie dopasowany do mojej karnacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina1203 dzięki za podpowiedź! jestem mega zadowolona! też polecam Kamila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loreal Experts Galeria Mokotów - Koszmarna porażka i trauma. Miałam włosy półdługie, chciałam tylko skrócić. Niejaki Andrzej obciął mnie na krótko. Interwencje i prośby w trakcie strzyżenia pozostały bez echa. Przestałam się odzywac, bo bałam się, że ps...ol mnie wystrzyże na łyso. Wstac i uciekać z fotela po wystrzyzeniu części głowy? Byłam w szoku i siedziałam do końca. Nigdy mnie coś takiego nie spotkało. Dobrze, ze nie było to jak zapuszczałam włosy do ślubu. OSTRZEGAM!!! Moja noga już tam nie postanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna poprzedniczko, która korzystała z salonu w Galerii Mokotów, proponuje podpisać się imieniem i nazwiskiem żeby było wiadomo kogo zaskarżyć o zniesławienie. Albo za pomocą Policji Panią odnajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Salon "fryzlona" na ul.Cybisa (Ursynow) ,po zmianie wlascicieli czuc w koncu profesjonalizm.Jestem zadowolona z doswiadczenia i rzetelnosci wlascicielki..i tego co mam na glowie.W koncu daje rade sama z wlosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo mocno polecam Tymoteusza Piętę i jego salon HAIRMATE przy ul. Kolejowej w 19.Dzielnicy, blisko placu Zawiszy. Pełen profesjonalizm, doskonałe wyczucie piękna i fantastyczna atmosfera w salonie. Młody zdolny i ambitny team. Trzymam za nich kciuki i czekam aż będzie o tym miejscu bardzooo głośno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne strzyżenie. polecam Agnieszkę Andrulewicz z Bagno 2 z salonu Prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny punkt jest na Bemowie http://fryzjeranna.com.pl/ ja tam poszłam na cięcie i na koloryzację włosów, efekt bardzo mi się spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaKraś
W centrum masz wiele wiele wiele dobrych salonów, niestety ceny im blizej centrum tym wyższe.. ;/Ja po wizycie w jednym z takich salonów dowiedziałam się jednej ciekawej rzeczy, zawsze myślałam , że moje włosy są w dobrej formie, ale.. fryzjer powiedział mi, że warto zadbać o dobra formę całego organizmu to się przełoży na wygląd włosów :) Zainteresowałam się zdrowszym odżywianiem, ćwiczeniami a do tego wszystkiego odrzuciłam suplement diety :) w aptece było sporo, ale Pani poleciła bio silice max ( duzo skrzypu i witamin) i musze przyznać, że teraz włosy są dużo mocniejsze i bardziej lśniące :D fryzjer jednak miał rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś dobrego fryzjera w dzielnicy Warszawa Śródmiescie? Odwiedziłam niedawno Fabrykę Urody http://www.fabrykaurody.com/fryzjerstwo/, ale chciałabym przetestować coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od dłuższego czasu chodzę do michała w instytutu urody i jestem zawsze zadowolona. ostatnio robilam kolor i wyszło rewelacyjnie. widać, że zna się na rzeczy i to jego pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka X
Ja chodzę do Patryka z Kliniki Zdrowych włosów z Waliców19, kiedyś pracował w Fabryce Urody, bo od tamtej pory do niego chodzę i często wymysla mi coś innego na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam prowokacja ul bagno.miejsce z lkimatem.tel506 944 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×