Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Z racji przeprowadzki na Ursynow szukalam tam fryzjera,znalazlam pozytywne opinie i skorzystalam z uslug "Fryzlony".Miejsce urzadzone bardzo estetycznie to pierwsze co zwrocilo moja uwage..druga rzecz to fryzjerka ktora jest "normalna".Ma doswiadczenie,wiedze i pasje a nie jak wiele u ktorych bywalam nadecie,zarozumialstwo i ceny!!Dobre kosmetyki,i podejscie do swojej pracy.Jestem bardzo zadowolona a bylam juz drugi raz..Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie mogę polecić salon Gnatyshyn, znajdujący się na Pasażu Ursynowskim. Super obsługa z profesjonalnym podejściem do klienta. Pracują tam naprawdę świetni fryzjerzy potrafiący doradzić. Szczególnie mogę polecić Panią Irenkę, która jest perfekcjonistką w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon Shake Your Head
A ja polecam salon Shake Your Head na Alej Szucha 8. Kameralnie, miła atmosfera, staranny dobór odpowiedniej fryzury do ksztaltu twarzy. Profesjonalni styliści którzy potrafią doradzić, a efekt końcowy jest oszałamiający. Ciężko jest znaleźć dobrego fryzjera, ja wreszcie znalazlam i z całą pewnością mogę polecić go innym :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pania Pauline ,kolory fantastyczne i ciecie i maja przystepne ceny. tel .506 944 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie na chwilowe szaleństwo z kolorem bardzo fajną odpowiedzią jest coś takiego http://www.crazycolor.pl/ Zawsze mozna coś zmienic, bawić sie kolorami i szybko to zmienic na cos innego. Do tego w tym salonie pracuja na moim zdaniem najlepszych kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez teraz przy okazji lata na pewno moge polecić fajne miejsce w którym zaszalejecie z ciekawym kolorkiem swoich włosów. A do tego jak chcecie mieć 100% pewności ze Wasze włosy sa dobrze odżywione to tak będzie bo oni pracuja na kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 100% polecam atelier na sapieżyńskiej chyba 5. Są na fb. Pani Agnieszka naprawdę wie co robi. Byłam na strzyżeniu ale wybieram się też na farbę. Ceny? Chyba w normie :-) Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta378
tu jest dobra porównywarka salonów http://mojsalon.eu/, zawsze z niej korzystam. i faktycznie można wybrać dobrego fryzjera, są też podane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto zadzwonic i o takie rzeczy zapytac. Tak też bedzie najszybciej. Ale tez nieraz dobrze jak fryzjer zobaczy stan włosów i oceni czy w ogole jest sens robic dekoloryzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o szaleństwo z kolorem i profesjonalną koloryzacje to z pewnością własnie salon Dorothy Studio będzie numerem jeden i naprawde warto jest sie wybrać w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salonu szukajcie z serwisem http://mojsalon.eu, a po wizycie nie zapomnijcie wstawić komentarz i ocenę, to ułatwi potem innym podjęcie decyzji czy wybierać właśnie ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszym fryzjerem jest www.rezydencja-urody.pl - ale wiadomo kazdy ma inne upodobania i w główniej mierze o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zalezy na tym aby mieć piekne, zdrowe włosy, bez zniszczenia, przesuszenia. Nie zawsze sie to zdarza. Fryzjerzy nie zawsze umieją tak zrobic. Dlatego ja polecam naprawde ten salon http://www.dorothystudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was był może tu www.cortedelsole.pl ? zastanawiam sie nad cięciem u nich :) widziałam naprawde wiele dobrych opinii, strona tez jest zachęcająca :) ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJola
Ja polecam Prowokacja ul.Bagno.tel.506-944-911, Świetne cięcie, a i pazurki można odrazu zrobić. Zadowolona klientka.Jola Rotajczyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile teraz kosztuje dziewczyny zrobienie ombre na takich włosach do troszke do połowy pleców ? OD dawna cos takiego chodzi za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem taki zabieg trzeba koniecznie wykonać w dobrym i profesjonalnym salonie. A jesli o takim mowa to polecam zdecydowanie w Warszawie http://www.dorothystudio.pl/ Dla mnie numer jeden wsród poleconych , pewnych i mega profesjonalnych salonów fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest również to aby na niektóre z tych zabiegów chodzić do fryzjera. Ja mam swojego ulubionego na ul.Zimnej2 w Warszawie. Tu raz na mc chodze na zabiegi pielęgnujące. Naprawde pomaga to włosom zysakc blask i dobrze wyglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj tez nei sposób sie nei zgodzić z tym ze jednak Dorothy Studio to taki numer jeden jesli chodzi własnie o ten najlepszy i najbardziej profesjonalny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kwestia tez tego w jakim miejscu, salonie wykonujemy taki zabieg koloryzacyjny. Ja od dłuzszego czasu farbuje włosy w Dorothy studio i musze powiedzieć ze kolor utrzymuje sie i przez 2 mc. Ale tam pracuje sie juz na bardzo profesjonalnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja mieszkam od niedawna w Warszawie i chcę iść do tego salonu fryzjersko kosmetycznego http://studiourodysophia.pl/kontakt/ mam pomysł na fryzurę ale boję się ze zwykły fryzjer mi ją zepsuje i będę później cierpieć dłuższy czas. Dlatego szukałam profesjonalnego salonu i padło na to studio urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Michała z Instytutu Urody: http://instytuturody.pl/ chodzę do niego regularnie i zawsze jestem zadowolona. Przede wszystkim jest to fryzjer, który potrafi świetnie doradzić i na pewno nie zrobi czegoś, w czym jest komuś nie do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało mogę polecić salon Gnatyshyn znajdujący się na Warszawskim Ursynowie. Super podejście mają do klienta, więc jeżeli komuś zależy na oryginalnej i profesjonalnie zrobionej fryzurze to naprawdę warto tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brylma
Jak dla mnie numerem jeden jest zawsze http://studiofinezja.pl/ ,bo mam tam wszystko na miejscu - superową fryzjerkę i kosmetyczkę. czasem chodze tam pofarbować włosy, a czasami zrobić sobie manicure. moje ulubione miejsce w warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa33
Ja polecam Pana Łukasza z OK Studio Powiśle Wilanowska 24. To fryzjer i również stylista. Sama nie wiedziałam że z moich włosów można zrobić tak ciekawą fryzurę, teraz ciągle strzygę się tak samo. Pan Łukasz jest bardzo dokładny i szczegółowy. Mimo że nie mieszkam na Powiślu, wolę zrobić te kilka kilometrów aby mieć pewność że nikt nie popsuje moich włosów, w końcu to moje włosy :) Jak co tel. do Pana Łukasza 609 957 293.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z uslug w salonie Fryzlona na Ursynowie.Trafilam tam troszke przez przypadek ale bardzo sie z tego ciesze.Wlosy fajnie podciete i wiedza ktora ma fryzjerka wybiega poza ramy fryzjerstwa.Mialam szczescie znalesc sie na fotelu osoby ktora potrafi udzielic porady i nie mysli przy tym szablonowa.Dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Pani Agaty w Your Place na ul. Piaskowej. Pracuje na świetnych preparatach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×