Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

No hejka, dotrzymuję słowa, :) U mnie nic ciekawego,jakoś leci z dnia na dzień...tylko marzy mi sie napad na bank, wszystko się sypie, a pieniędzy ...zero... a co ja mówię.-nawet minus...jak stąd na 28 lat:D:D:D:DD: ech...życie.. 😴 buźka wszystkim.:)👄 Alunia ...nie zapomniałam o tobie....❤️ czasem tylko to życie dorosłych tak wygląda,ze nawet spać niema czasu...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To My :D wreszcie trocha lata widac🌼 Słonce świeci- chce sie Zyc!!! Duszku głowa do góry- nigdy nie ma tak żle , zeby nie mogło być gorzej:) Ja sobie tak mówie:D Alicja juz ciekawa co to za niespodzianka haha. Wczoraj wieczorem robiłam jej znów ciepłe oklady Zelowe na sciegna i dzsiaj znowu idzie walczyc na chodzik:) Dzielna dziewczynka ❤️ Miłego Dnia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laleczki... pracowity i deszczowy dzień sie zapowiada... ale w nocy wraca moja córeczka, tak bardzo za nią tęsknię..:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mariolla super:) Wiem jak sie teskni za dzieckiem:O Ja za synem tez tesknie bardzo i Alicja:( Ale we wrzesniu sie zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) słonko wyszło a cała noc lało brrrr:O My na chodzik uciekam , bo Alicja mi nie daje zyc:D Milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku. Juz w domku:0 Alicji sie nogi trzesą, cała spocona:O ale to wysiłek dla niej straszny.Ale chce:D to wazne. teraz odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, śpiąca jestem dziś. Do 4 rano drylowaliśmy z mężem......wiśnie oczywiście.:) a dziś zasypane cukrem, jutro mnie niema i w nocy dopiero jutro bedę słoiki robić.. jejku. A niespodzianki nie zdradzę. Będzie za około tydzień-do dwóch,więc niech czeka cierpliwie.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do juterka:D Duszku haha dobrze, ze tylko wisnie drylowałas:D A Alicja i tak jest ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Piekny dzien sie zapowiada i...pracowity:D Sprzatanie ,pranie i cwiczenia na chodziku.Ciesze sie , bo pracuje jej wszystko jak chodzi. Miłego dnia i wielkie buziaki:)🌼 Jeszcze wpadne oczywiscie haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Chodzik zaliczony:) Ale upał niemiłosierny:O Człowiekowi wiecznie zle haha i jak zimno i jak goraco:D Teraz odkurzanie- niecierpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... przyszło lato, tak pięknie i cieplutko, odpoczywajcie i cieszcie się ze słoneczka..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ale miałam dzień..Wstałam z ogroooomnym bólem głowy... i 6 godzin w samochodzie.... i zostało 50km do domciu to musiałam poprosić instruktora,zeby mnie zmienił bo mało nie zasłabłam... ech... 2 nocki pod rząd zarwane snu po 2 h. i oto skutki...bużiaki-dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:D Wstałam o 5:15:D Jest pieknie dzisiaj wiec pewnie gdzieś pojedziemy:) JAk narazie do kościółka na dziesiata:) Duszku ta Ty uwazaj na siebie troche i nie przemeczaj sie tak:O Milego Dnia zycze:) Buziaki wielkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Juz goraco:O Ale my juz po cwiczeniach i chodziku:D Alicja wstała po piatej i juz o siódmej na chodzik szła:D Nie mozna pózniej , bo za ciepło. I tak sie lało z niej. Jest bardzo dzielna.Dzisiaj stwierdziła, ze ona by juz do szkoły chciała isc:O A dopiero poczatek wakacji:) Ona kocha przebywac z dziecmi. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki.... uffff u nas też upał niemiłosierny... trzymajcie się dzielnie..... ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolla:D jak zwykle na posterunku🌼 Trzymamy sie ledwo z goraca hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goracooooooo:D ufff jest okropnie:O Musiałam mame na badania zawiesc i w aucie mozna umrzec:) Dusie polewamy woda i jast ok. Cwiczen nie ma z Alicja dzisiaj , bo by padła. Buziaki ogromne🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Dzisiaj troche chmurek:) Ale duszno bardzo. Pocwiczymy troche i jedziemy na targ do Radzionkowa. Musze Alicji sukienke kupic na ślub brata:D Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D:D :D :D :D Sukienke Alicja ma🌼 Sliczna - wybrała sobie biała:) I sandałki fajne. Taka, ze bedzie mogła w niej chodzic i potem. I dobre wiesci:D Pieniązki ne subkoncie Alicji w fundacji powoli zaczynaja rosnac::D tak sie cieszymy i dziekujemy wszystkim ludziom.którzy nam pomagaja❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×