Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

aja 33 jestes dzielna kobietą ja żałuję że wczesnie j nie zrobiłam prawo jazdy a teraz jest taki ogromny ruch a w ogóle to ja mam lęki i boje sie jeździc samochodem nawet z moim mężem ktory jest zawodowym kierowcą tylko z powodu zawału jest na rencie także prawo jazdy by sie przydały bo teraz jest chory siedzi w domu a ja na nogach do sklepu a ostatnio zwichnęłam sobie noge w kostce i mam problemy z chodzeniem. Słyszę jak teraz okropnie kosza na egzaminach i nieraz trzeba kilka razy stawac żeby wreszcie zaliczyli. Wszystkim życzę spokojnej nocy i jak najmniej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) To my. Życzymy miłego Dnia. Dzisiaj wolne od szkoły , ale nie od cwiczen:D zaraz sie do roboty bierzemy. Zimno nadal:O Pozdrawiam ciepło:) Kruszynko- to prawda. Nie wyobrazam sobie , ze tego prawka nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia zaliczone:) zakupy zrobione i temperatura na plusie:D jeden - wreszcie:) Zostały jeszcze podłogi do mycia:O Damy rade haha. Alicja w ortezach lezy teraz. I tak miło patrzec jak przykurcz jest mały:D Jeszcze troche i te zamki same jej sie zamkna jak wyprostuje noge:D Brakuje tyci,tyci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odpisałęm Ci na maila i nie wiem czy wyslalem bo mi sie bateria w kompie skonczyla :-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja pobiegałam sobie z pieskiem- wziełam prysznic i szykujemysie do kosciółka.Alicja je sniadanie:) Zycze miłej niedzieli:D Jeszcze wpadniemy tutaj❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zwlekłem się z łóżka i muszę do sklepu iśc... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada snieg,pada śnieg.... całe swieta bez śniegu... oby nie zasypało zbytnio bo moja mgiełka ugrzęźnie...:) Aju.. mgiełka do mnie przyjeżdża 22.01.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Ogórek to bardzo nieprzyzwoicie tak długo spać:D Duszku napewno jej nie zasypie:) i ciesze sie , ze u Ciebie Mgiełka bedzie:D Juz chyba była raz?? U nas tez pada śnieg:) i Dusia zaraz ma bardziej czyste łapki:) Rano jeszcze nie padało. Dobrze, ze rozruszałam sie rano, bo taki zachmurzony i smetny dzień:O Obiadek zjedzony a teraz jakas kawka:D Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja33 tak wcześnie do łóżeczka ja jutro muszę biec z synem do lekarza niepokojące objawy boje się jak cholera. Spokojnej nocy dla Ciebie i Alusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Alicja juz do szkoły pojechała. Ja musze spakowac jej netebook, bo jedzie do serwisu. Ma przyjechac kurier z fujitsu-simens po niego. Jest na gwarancji. Jak bedzie tylko mozliwosc to bede pisała z komputera syna. Pozdrawiam wszystkich🌼 i miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz go zabrali:O Zobaczymy jak długo Alicja bedzie czekała. Tak to wszystko dobrze. Pogoda piekna. Jest słonecznie i bardzo ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pogoda okropna,wczoraj było pięknie bialutko,dzisiaj już jest odwilż i chlapa. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowałam:) Dobrej Nocy:D Jestescie wszyscy kochani.❤️ Ja uwielbiam wiosne🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Pada sobie deszcz u nas:O i pochmurno... ŻyczeMiłego Dnia wszystkim:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a mi coś serducho pika nie tak... zawsze tak jest po nerwówkach kilkudniowych, mimo,ze mam trochę spokoju już, dopiero wychodzi, ale będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×