Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam wszystkich. Było pogotowie u taty wieczorem- dali kroplówke i....pojechali stan , w którym nie da sie nic zrobic. w nocy mimo iz czuwalismy przy nim wyrwał sobie wszystko- wszedzie krew:( Nie moze chodzic a co chwile chce wstawac. trzeba go pilnowac. Alicja w szkole - dzieki Bogu obudziła sie tylko raz. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko co sie dzieje w twoim życiu ma jakiś większy, niedostrzegalny przez nas sens. trzymaj sie i bądź silna nadal - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem silna dzieki Wam- Dziekuje, ze zagladacie tutaj:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - pomodlę się za Was, mimo, że na codzień tego nie robię... Tylko tyle mogę :( Ściskam Was mocno i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam silna o godzinie 22:35- mój kochany tata odszedł do Pana:( Juz go zabrali. Ubrałam go pieknie na te ostatnia droge- brat mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( zawsze ogarnia nas niesamowity smutek i żal gdy odchodzi ktoś bliski..:(:( Bądź dzielna Aja..❤️❤️❤️ Ucałuj Alunie mocno ode mnie..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry- jutro o 10-tej odprowadzamy tate na miejsce spoczynku:( Dziekuje za wszystkie wpisy i buziaki- Alicja również❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,skarby,❤️ Mam dla was trochę lepszą wiadomość:smyczki dla Alusi z mojej aukcji zaczęły się sprzedawać:)-już jakieś 50zł. się uzbierało-wpłacę jak się zakończy aukcja,wtedy podam ilość sprzedanych,po 4.99za sztukę +4.50przesyłka nie zależnie od ilości zamówionych smyczek,odejmuję tylko koszt przesyłki i zakupu smyczek i koperty:)-ale to malutko. ,zwłaszcza,że osoby,które kupują niektóre,piszą,że wpłacają za przesyłkę te 4.5 a proszą o wysłanie w normalnym liście ,za znaczek:)-czyli więcej dla Aluni. Buziaki.... tu link jak ktoś by chciał Ali pomóc... http://www.allegro.pl/item163188952_jaskrawe_jasnozielone_smyczki_od_ali_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasku kochany- dziekujemy Ci z całego serducha:) Ja czuje sie o wiele lepiej- Byłam dzisiaj w kaplicy i widziałam tate. układałam róże w trumnie- herbaciane:) takie lubił. I wiem , ze mu dobrze, bo wyglądał tak ładnie:) . Całe cierpienie znikneło z jego twarzy:) Był taki gladki i jakby uśmiechniety:) Mój kochany tatuś. Jestem pewna , ze jest u Pana..... Pozdrowienia od Alicji- ona taka mała a tez zrozumiała. Przeciez ma taka dzielna mame haha-to żart:) Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiaaaaa- jestem cały czas- czytam , tylko tak jakos nie pisałam, nie wiedziałam co. Teraz juz dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Ja uciekam spac:) Jutro musze ladnie wygladac. Wiem , ze tata byłby ze mnie dumny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aju hej Alusiu🌼 🌻 🌼 🌻 🌼 🌻 🌼 🌻 ja juz mam smyczki,spieszcie się dziwczyny bo już sie kończą,to pierwsza edycja!perełki kololekcjonerskie! wystawie kiedyś na aukcji te smyczki będą miały wtedy b.wysoką wartość!No a dochód dla Aluni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Zapraszam do zakupu smyczek do telefonu na mojej aukcji,-wszystkie pieniążki ze sprzedaży smyczek przekazuję na konto dla Aluni-może to potwierdzić jej mama.:) w aukcju nie mogłam napisać,że to charytatywne,więc w tytule jest opis ,,jaskrawo-zielone smyczki ,,od Ali,, ,,-proszę zaufać,pieniążki na pewno trafią do Aluni.:0 Ps. Aja a teraz lecę wpołacić pieniążki ze sprzedaży kilku ciuszków dziecięcych ,nie duża kwota bo 20zł. ale to już czwarta wpłata chyba...:) Ze sprzedaży wszystkich smyczek będzie 100zł.dla Ali zysku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- Duszkasku trzymam sie . Już po wszystkim. Tyle ludzi na pogrzebie jeszcze nie widziałam. Nawet pastor był zaskoczony. A mój syn ma dzisiaj dziewietnaste urodziny:) Alicja płakała strasznie:( - wszyscy za nia. Powtarzała tylko mój dziadek, mój dziadek.Paweł chciał ja zabrac , ale nie pozwoliła- kochała go tak jak ja. Bylismy ze soba bardzo zwiazani. Ale wiem, ze bedzie na nas czekał w domu Pana. I jeszcze jedno Duszkasku- jest za co Ci dziekowac, bo wcale nic nie musisz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 (przytulak wirtualny) ...ech jak ja to dobrze rozumie ... sama 10 miesięcy temu straciłam dziadzia .. tylko że to się stało nagle... nawet nie zdązyłam pojechac do domu ...zabrakło mi pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim,ja chyba dzisiaj uciekam szybciej. A cha,aja,wpłaciłam dziś 20zł.,-ale nie ze smyczek,tylko ze sprzedanych ciuszków mojego szkraba.:0 a ze smyczek,w poniedziałek-po zakończonej aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry- zaczynamy kolejny dzień:) Dzisiaj trzeba sie zabrac za Alicje- wpierw do kościólka, a potem rehabilitacja- motorem dla niej teraz jest dziadek, bo jak mówi patrzy z gory na nia. Pozdrawiamy cieplutko🌼 i zyczymy miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - Dziadek z pewnością czuwa nad Alicją... :) Możesz być o nią spokojna - będzie jej Aniołem Stróżem 🌻 Ściskam Was mocno i przesyłam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:)- dzień minał spokojnie. Alicja ćwiczyła intensywnie:D Jest dobrze- oby tak dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×