Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycjaaaaaaaaaaa

Dlaczego tyle kobiet jest dziewicami?

Polecane posty

Gość patrycjaaaaaaaaaaa

U facetow wyglada to tak: 99.99% z powodu niesmialosci, kompleksow, malego czlonka, choroby psychicznej, nieskiej samooceny, niskiego wzrostu, nieatrakcyjnosci, strachu przed odrzuceniem, impotencji 0.01 czeka na ta "jedyna" A jak jest u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinka
U mnie niesmialosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z nich
brzydota, kompleksy, niesmiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vibra...
niesmialosc, otyyyyyyylosc, brzydka twarz, kompleksy, male cycki, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinka
Mysalam ze jest nas rroche wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna taka sobie
Ta brzydota to raczej niska samoocena, nie trzeba byc miss polonia aby stracic dziewictwo lub byc kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że nie
jka można byc otyłym i mieć małe cycki??? to się w pale nie mieści, grube babki zawsze mają big cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet dokładnie
tak samo... ludzie tak naporawdę mało się między sobą różnią jak chodzi o takie sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet dokładnie
tylko zamiast małego penisa daj małe piersi, celulit albo wiszące wargi sromowe :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vibra...
a właśnie że nie - LOL, to nie są moje powody :P wypisalam ogolnie, jakie moga byc powody dziewictwa. Nie kazda musi miec je wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kobiet może być tak jak u mojej byłej. Chciała czekać z seksem do ślubu ze względu na wiarę. Tak została wychowana, wpajano jej od małego że seks przed ślubem to grzech. Do tego dochodził jeszcze paniczny strach przed ciążą i niski temperament. W efekcie po 2 latach razem nie uprawialiśmy seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam, że moja eks jest naprawdę piękną kobietą i jeśli chodzi o urodę, to nie ma nic czego mogłaby się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzyn ka jest duzą babą
tłuszczu ma sporo i ma małe cycki ... i nie jest jedyną, jaką widziałam otyłą z małymi cyckami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet musisz być nie pociągający dla kobiet że przez dwa lata nie przespała się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też facet - Twoje wywody są mylne. Teraz jestem z kobietą, z którą mamy wspaniały seks, jest między nami chemia, zupełnie co innego niż z poprzednią. Moja eks przede mną miała dwóch facetów. Z jednym była 2 lata, z drugim rok. I też nie doszło do seksu. To znaczy, że wszyscy faceci są dla niej niepociągający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utewa
a gdzie są te dziewice miałem wiele ale żadnej dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
R2RO - i tak sie dziwie, ze wytrzymales 2 lata bez seksu. Chyba, ze miales jakąś inną na boku :P A są jakies cechy szczegolne takich dziewczyn? Np. czesto chodzą do Kosciola, czy cos podobnego? Czy nie da sie na pierwszy rzut oka tego wyczuc, ze dziewczyna jest religijna i nici z seksu przed slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna kobietka
Bo wierzą w Boga i mają swoje wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
A co ma wspolnego wiara w Boga do uprawiania seksu? Jak uprawiam seks, to jestem niewierzacy? Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fląndrowata
utewa miałeś być kobietą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faciooo > \"cechy szczególne\" są, ale dostrzegasz je dopiero później. Wystarczy posłuchać co kobieta mówi na temat seksu i tyle. Ja, żeby nie było, zaakceptowałem zasady mojej byłej dziewczyny, od samego początku wiedziałem że ma takie podejście. Kochałem ją mocno i zgodziłem się czekać z seksem do ślubu. Niestety i tak mnie zostawiła dla innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medisssion
I wiele z nich umrze beda dziewicami, bez milosci, seksu, z zalem do swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuehehehe
toż teraz dziewic to ze świeczką sukać. A najszybciej niedziewicami stają się pasztety z zawodówki, które się puszczają bo tak mogą sobie samoocenę podnieść i myśli póxniej jedna z drugą, że ma branie u facetów buuuuuuuuehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i ja cos dodam .Co prawda nie jestem dziewica, zyje w zwiazku , ale mam kolezanke , ktora ma 32 latai jest dziewca. Skad to wiem , bo rozmawialysmy na ten temat i nigdy nikogo nie miala.To nie tak , ze jest brzydka (ma duzo mniej atrakcyjniejsza siostre, od siebie i jest mezadka) mysle , ze po prostu , tak w zyciu wychodzi , ze nie spotkala faceta , ktory by ja do siebie przyciagal , jest tez niesmiala , wiec nawet jezeli jej ktos sie podoba , to trudno zrobic pierwszy krok.Kolejna sprawa, jezeli jestes tyle lat sama , pomalu sie do tego przyzwyczajasz, do samotnosci , do zycia bez seksu , bez bliskosci tej drugiej osoby , ponadto mysle , ze jezeli nigdy, nie sprobowala seksu , wiec za bardzo ja do tego nie ciagnie . Co tu dodac , kazdy czlowiek ma potrzeby i najprawdopodobnie sie masturbuje , tego nie wiem , bo nie pytalam .Tak , ze nie zawsze sie jest dziewica z wyboru , czasami zycie tak pisze scenariusze, czy nam sie to podoba czy nie i czasami nie umiemy sobie pomoc i wyjsc szczesciu na przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×