Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZUbrawiec

Do wziecia jestem

Polecane posty

czy mozecie mi przyblizyc jak doszlo do tego zarazenia? Moja wyobraznia nie jest w stanie zobaczyc, jak bakterie i wirusy przechodza przez kabelki, zeby wskoczyc do gardla Szurawego, wprost z monitorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna magia ;/ SSSSS rozgryzlem Cie... Zrobila moja lalke voodoo i nakichala na nia ;/ wbijala tez szpilki i topila w wodzie dlatego rano mokry sie obudzilem i wszystko mnie boli. Ja wszystko wiem i nie pozostane dluzny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezme czarnom* kurem* i o polnocy pojde na pole leb jej zetne tepym nozem co go uprzednio przez dni pare na zjejczalym masle tepilem... zobaczysz wszystkie kury Ci padna w trzy dnia a nastepne trzy w okolicy caly drob !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada1
SZubrawiec :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciotka klotka ;) nie rob takich min bo Ci zostanie... Jakie znowu klatwy... to byla tylko defensywa... Miejsce czarownicy na stosie SSSS :) lubisz ciepelko co ? Autoreczko ja jak zabijam to juz na amen nie ma co do zycia przywracac z reszta co to za przyjemnosc byc ozywiencem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieubazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieubazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieubazka
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieubazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A te ksiazki historyczne to czasem nie sa opowiadania J.Piekary ?:P o zacnym inkwizytorze Mordimerze ... Ja na temat czarnej magii wiedze czerpie jeszcze z Przygod Wedrowycza :) o i tyle... lektury mile i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" SZUbrawiec Kto rano wstaje temu Pan Bog daje... Klaniam sie z rana. \" Zapewne miałeś na myśli Saddama Husajna w dniu jego porannej egzekucji:P. ;/ za czarna magie i wrozby sie idzie do piekla ... a Ty mnie pytasz o nekromancje A ja się tych bredni nie boję:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COLD WATER
KTO TO???TEN SZUBRAWIEC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka czerwona
Ja tez jestem do wzięcia , chcesz ze mną chodzić?:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy oczywiscie... ;) intersantkami zajmuje sie ssss ... wiec do niej slac fotki dane osobowe i 50 zl w kopercie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"baby to masz w nosie\" cytuje kolezanki z pracy ;) Ty mi lepiej nic nie wybieraj bo jeszcze jakiegos gasiorka dostane ....;/ Twoj wirus rozklada mnie na lopatki dobrze ze na labie nie brakuje papierowych recznikow zaraz mi nos odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedaku !!!! wspolczuje to paskudztwo jakie atakuje ludzi teraz jest okropne:) kuruj sie ja poprowadze interes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×